Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia wybrane zmiany kadrowe, jakie zaszły zimą w klubach Ligi Okręgowej Radom, o których dotychczas nie było wzmianki.

 

Więcej informacji o zmianach kadrowych w dziale "transfery". Tam też będą dopisywane inne zmiany kadrowe po każdej rozegranej kolejce.

1) W barwach Energii Kozienice w pierwszej kolejce zagrał Hubert Strzelczyk, który jesienią w barwach Megawatu Świerże Górne zanotował 5 występów w Klasie B Radom.

2) Do Królewskich Jedlnia dołączył Michał Rolnik, który jesienią zanotował 14 występów i strzelił 3 gole w Klasie A Radom w barwach Plonu Garbatka.

3) Do Iskry Gózd przeniósł się Wiktor Brożyna. Jesienią 6 występów w radomskiej lidze okręgowej w barwach LKS Promna.

4) Nowym graczem Iskry został także Michał Bednarek, który jesienią zanotował 11 występów i strzelił 2 gole w czwartej lidze w barwach Oskara Przysucha.

5) Mikołaj Lasota przeniósł się do Szydłowianki Szydłowiec. Jesienią 6 występów w czwartej lidze w barwach Radomiaka II Radom.

6) Do Szydłowianki trafił także Kacper Rak. Jesienią 14 występów i jeden gol w czwartej lidze w barwach Prochu Pionki.

7) Marcin Pieniążek dołączył zimą do LKS Promna. Jesienią 2 występy w czwartej lidze w barwach Pilicy Białobrzegi.

8) Do LKS trafił także Tomasz Żebrowski, który jesienią w barwach Mazowsza Grójec zaliczył 14 występów i strzelił 2 gole w czwartej lidze.

9) Innym nowym graczem zespołu z Promny jest Jakub Sosnowski. Jesienią 2 występy w czwartej lidze w barwach Okęcia Warszawa.

10) LKS zasilił także Norbert Korczak, który jesienią w barwach LKS Promna zanotował 9 występów i strzelił 6 goli w Klasie A Warszawa.

11) Mateusz Kuliński zamienił Plon Garbatka na Gryf Policzna. Jesienią 14 występów w Klasie A Radom.

12) Do Zwolenianki Zwoleń przeniósł się Bartłomiej Wójcik. Jesienią zanotował 8 występów i strzelił 9 goli w Klasie A Radom w barwach Broni II Radom.

13) Zawisza Sienno pozyskała Filipa Popławskiego, dotychczas grającego w drużynie juniorów Alitu Ożarów.

14) Do Zawiszy trafił także Łukasz Kotwa, jesienią związany ze Stalą Kunów (świętokrzyska liga okręgowa)

15) Do Sienna przeniósł się też Dominik Sito, jesienią grający w GKS Rudki (IV liga świętokrzyska)

16) Konrad Kaczmarski przeniósł się z Lidera Video Ciepielów do Iłżanki Kazanów. Jesienią zanotował 6 występów w Klasie B Radom.

17) Do Iłżanki trafił także Wojciech Stępień, dotychczas występujący w zespole juniorów Radomiaka Radom.