Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Centrum Radom

Przybyli: Artur Bilow (Akcja Jastrzębia), Mateusz Majewski (Energia Kozienice), Paweł Matyga (wznowił treningi)

Odeszli: Dawid Bogacz (Postęp Łaziska), Iwan Dynia (Polonia Iłża), Jakub Hebda (Drukarz Warszawa), Pape Amadou Samb (Drogowiec Jedlińsk), Damian Szczepański (Gracja Tczów)

Gracja Tczów

Przybyli: Łukasz Gleguła (wznowił treningi), Dominik Lesisz (Iłżanka Kazanów), Damian Szczepański (Centrum Radom)

Odeszli: 

Iłżanka Kazanów

Przybyli: 

Odeszli: Dominik Lesisz (Gracja Tczów)

Jodła Jedlnia-Letnisko

Przybyli: Łukasz Pełka (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Przemysław Zakrzewski (LKS Promna)

KS Warka

Przybyli: 

Odeszli: Kacper Jadacki (Mszczonowianka Mszczonów), Paweł Madetko (Laura Chylice)

Legion Głowaczów

Przybyli: 

Odeszli: 

Mazowsze Grójec

Przybyli: Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica), Kacper Siwiec, Alan Sygnarek, Oskar Sygnarek (KS Lesznowola), Daniel Wierzbicki (przerwał treningi), Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Mogielanka Mogielnica

Przybyli: Dominik Dąbrowski (Mazowsze Grójec)

Odeszli: Patryk Szubiński (Zamłynie Radom)

Orzeł Wierzbica

Przybyli: Tomasz Bartosiak (Oskar Przysucha), Maciej Szczepanik (Młodzik-18 Radom)

Odeszli: Piotr Drąg (Oronka Orońsko), Patryk Węglicki (LKS Promna)

Pilica Nowe Miasto

Przybyli: 

Odeszli: 

Powiślanka Lipsko

Przybyli: Cezary Jabłoński (MKS Ryki), Włodzimierz Łukasiak (Zawisza Sienno)

Odeszli: Sebastian Kostrzewa (OKS Opatów), Marcin Michałek (Zawisza Sienno)

Proch Pionki

Przybyli: Daniel Barzyński i Kacper Nowocień (LKS Promna), Joel Nsah (Lokomotiwa Koszyce - Słowacja), Adrian Pryciak (bez klubu), Konrad Tkaczyk (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Robert Kowalkowski (wyjazd za granicę), Mkhanyiseli Siwahla (Partizan Bardejów - Słowacja)

Radomiak II Radom

Przybyli: Kamil Molga (Oskar Przysucha)

Odeszli: Michał Boniecki i Kacper Kępka (LKS Promna)

Skaryszewianka Skaryszew

Przybyli: Damian Prokopczyk (Zamłynie Radom)

Odeszli: 

Szydłowianka Szydłowiec

Przybyli: 

Odeszli: 

Zamłynie Radom

Przybyli: Damian Cheda (Wisła Chotcza), Jakub Jastrzębski (ostatnio Centrum Radom), Maksym Orlow (Lokomotiw Kijów - Ukraina), Patryk Szubiński (Mogielanka Mogielnica), Dominik Woźniak (Młodzik-18 Radom)

Odeszli: Patryk Łyżwiński (przerwał treningi), Daniel Prokopczyk (Skaryszewianka Skaryszew), Damian Sadkowski (???)

Zawisza Sienno

Przybyli: Marcin Michałek (Powiślanka Lipsko), Bartłomiej Niedbała (Kamienna Brody)

Odeszli: Michał Kutera (Polonia Iłża), Włodzimierz Łukasiak (Powiślanka Lipsko)

Zwolenianka Zwoleń

Przybyli: Mateusz Grabowski (ostatnio Wisła II Puławy), Patryk Kwaśnik (bez klubu)

Odeszli: Wojciech Adamczyk (Oskar Przysucha)