Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

FC 2012 Różan

Przybyli: Paweł Bedra (Farmacja Tarchomin), Kamil Czajkowski i Łukasz Świętorecki (Pełta Karniewo)

Odeszli: 

GKS Andrzejewo

Przybyli: Łukasz Brzózka (wznowił treningi), Emil Cackowski (bez klubu), Marcin Kapica i Piotr Pac (ostatnio Olimpia Zambrów - juniorzy), 

Odeszli: 

GLKS Lelis

Przybyli: Kamil Pniewski, Jakub Kaczyński i Michał Napiórkowski (bez klubu), Marcin Sobiech (wznowił treningi), Jakub Staśkiewicz (ostatnio Korona Ostrołęka - juniorzy)

Odeszli: Patryk Laćkowski i Łukasz Ziemek (Orzeł Sypniewo)

GUKS Krasnosielc

Przybyli: Jarosław Chełchowski (MKS Przasnysz), Sebastian Kurzyński (Makowianka Maków Mazowiecki), 

Odeszli: 

Iskra Zaręby Kościelne

Przybyli: Kamil Szydlik (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

Odeszli: Kamil Małkiński (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)

Korona II Ostrołęka

Przybyli: Wiktor Fąk (Świt Baranowo), Damian Rzeszot (Rzekunianka Rzekuń), Krzysztof Trzciński (zespół juniorów), Jakub Zięba (Orz Goworowo)

Odeszli: Karol Górski (KS CK Troszyn), Karol Jaroszewski (Rzekunianka Rzekuń), Bartłomiej Majkowski (Orz Goworowo)

KS Pniewo

Przybyli: Michał Dawicki i Artur Kembłowski (bez klubu), Błażej Grabowski (ostatnio Bug Wyszków - juniorzy), Mateusz Skoczylas i Mateusz Woźniak (Nadnarwianka II Pułtusk), Damian Zacharski (Bug Wyszków), Piotr Żemła (wznowił treningi)

Odeszli: 

Narew Ostrołęka

Przybyli: Sebastian Rudziński i Daniel Woźniak (KS CK Troszyn), Cezary Stachowicz (bez klubu, ostatnio Korona Ostrołęka), Konrad Godlewski, Konrad Marchewka i Bartosz Piasecki (zespół juniorów)

Odeszli: Patryk Bolc (Rzekunianka Rzekuń), Norbert Dobkowski (Escola Varsovia), Mariusz Grodzki (Orzeł Sypniewo), Miłosz Mierzejewski i Karol Wesołowski (przerwali treningi)

Orz Goworowo

Przybyli: Bartłomiej Bałazy, Kamil Lewandowski (bez klubu), Mikołaj Głogowski (ostatnio Korona Ostrołęka - juniorzy), Bartłomiej Majkowski (Korona II Ostrołęka), Dominik Sujkowski (Narew Ostrołęka - juniorzy)

Odeszli: Jakub Zięba (Korona II Ostrołęka)

ULKS Ołdaki

Przybyli: Paweł Małkowski (bez klubu)

Odeszli: 

WKS Mystkówiec Stary

Przybyli: Adrian Lewandowski (wznowił treningi), Dawid Seroka i Sebastian Szczubeł (bez klubu)

Odeszli: Adrian Archacki (WKS Rząśnik)

Wymakracz Długosiodło

Przybyli: Maciej Pasek i Michał Szymański (bez klubu)

Odeszli: