Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

OZPN SiedlceMecz 21 kolejki siedleckiej ligi okręgowej Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Kałuszyn został zweryfikowany jako walkower 0:3.

 

Na boisku padł wynik 7:2. Przyczyną orzeczenia walkowera był fakt, iż w barwach gospodarzy zagrał piłkarz nie wpisany do protokołu meczowego.

Ciekawostką jest fakt, że jesienny mecz z udziałem tych zespołów również został zweryfikowany jako walkower na korzyść Victorii.

 

źródło: victoria.kaluszyn.org