Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

Tygrys hmNa dwie kolejki przed zakończeniem sezonu awans do ligi okręgowej zapewnił sobie Tygrys Huta Mińska.

 

Tygrys ma obecnie sześć punktów przewagi nad LKS Ostrówek i Miedzanką Miedzna, z obydwoma zespołami ma jednak korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań. Tygrys uplasowałby się też na pierwszym miejscu w małej tabelce obejmującej wyniki między tymi trzema drużynami, niezależnie od wyniku meczu 26 kolejki MIedzanka - LKS Ostrówek. Wyżej w końcowej tabeli od Tygrysa może się więc uplasować jedynie zwycięzca dzisiejszego meczu Tęcza Korczew - Kosovia Kosów Lacki. Oznacza to,  że Tygrys na pewno zakończy sezon na miejscu premiowanym awansem do ligi okręgowej.

Tygrys wraca do LO po rocznej przerwie.