Strefa trenera

 

"Dołącz do Mazura Radzymin ⚽

Poszukujemy trenerów do grup dziecięco-młodzieżowych.
Koniecznie z doświadczeniem i ważną licencją MZPN.
Zgłoszenia prosimy przesyłać w prywatnej wiadomości na naszym fanpagu.
Serdecznie zapraszamy! ⚽

#MazurRadzymin"

*     *     *

Dąb II poszukuje sparingpartnerów w terminach 04.02, 11.02, 25.02 (mecze o godzinie 10:00 w Legionowie, boisko ze sztuczną nawierzchnią). Koszty: goście opłacają sędziego

Możliwe również wyjazdowe sparingi w terminach: 27.01, 04.03, 11.03

*     *    *

"Jozefowianka Józefów, poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia (mecz w Zielonkach). Klub poszukuje także doświadczonych zawodników z wyższych lig z ambicjami i charakterem do współtworzenia projektu o nazwie Józefowianka. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Tel. 692-034-268."

Cytat tygodnia

 

"Obiektywnie patrząc na tamtą sytuację, to naprawdę trzeba było być dużym samolubem, żeby nie dostrzec partnerów i nie zagrać do Mariusza Lewandowskiego, który stał kilkanaście metrów bliżej bramki."

Jacek Krzynówek w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego o golu na 2:2 w meczu Portugalia - Polska w 2007 roku

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

OZPN SiedlceOZPN Siedlce opublikował ramowy terminarz na rundę wiosenną w ligach okręgu siedleckiego.

 

Liga Okręgowa wznowi rozgrywki w weekend 24-25 marca, zakończy natomiast w weekend 23-24 czerwca. Jedna kolejka odbędzie się w środku tygodnia - kolejka nr 22 zostanie rozegrana w czwartek 3 maja.

Klasa A rywalizację na wiosnę rozpocznie w weekend przedświąteczny, a więc 30-31 marca (piątek-sobota). Rozgrywki zakończy natomiast w weekend 23-24 czerwca. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych.

Klasa B rundę wiosenną rozpocznie w weekend 7-8 kwietnia, zakończy natomiast w weekend 16-17 czerwca. Wszystkie kolejki odbędą się w terminach weekendowych.

 

źródło: ozpn.siedlce.pl