logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia kolejny, zaległy raport prezentujący nowych zawodników grających w zespołach okręgu Siedlce.

 

Raport został oparty na informacjach przekazanych przez kluby i oficjalnych danych. Raport obejmuje zawodników, którzy zagrali po raz pierwszy do 27 sierpnia. Po raz pierwszy uwzględnione zostały drużyny Klasy B. 

Opóźnienie w publikacji raportów wynika z opóźnień w pozyskiwaniu niektórych informacji meczowych.

*     *     *

Czarni Węgrów

Po raz pierwszy zagrali:

Michał Sakowski - pozyskany z Miedzanki Miedzna (jeden mecz w bieżącym sezonie w siedleckiej lidze okręgowej).

Michał Chabiera - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Fenix Siennica

Po raz pierwszy wystąpił Łukasz Antosiewicz, który w poprzednim sezonie zanotował 3 występy w Klasie B Warszawa w barwxch Sokoła Kołbiel.

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

Pierwszy mecz rozegrał Igor Skubis, który dotychczas występował w drużynie juniorów MOSiR Mińsk Mazowiecki.

MKS Małkinia

W zespole zagrał Maciej Jarząbek, który został włączony do kadry z drużyny juniorów.

Miedzanka Miedzna

Pierwsze spotkanie rozegrał Łukasz Korzeniewski, który wrócił do gry po rocznej przerwie.

Naprzód Skórzec

W zespole wystąpił Michał Barszcz, który w poprzednim sezonie w barwach Strzelca Chodów zanotował cztery występy w Klasie B Siedlce (spotkania potem zostały anulowane).

Zryw Sobolew

Pierwszy występ zanotował Grzegorz Kazimierak, który w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach, wcześniej był natomiast związany z MKS Ryki (wówczas IV liga lubelska).

Grodzisk Krzymosze

Po raz pierwszy wystąpił Mateusz Wróblewski, pozyskany z drużyny juniorów Pogoni Siedlce.

Iskra Kotuń

Pierwsze spotkanie rozegrał Krystian Korneć, który w poprzednim sezonie zagrał w jednym meczu Klasy B Siedlce w barwach Strzelca Chodów (spotkanie potem zostało anulowane).

Jutrzenka Cegłów

Po raz pierwszy zagrał Dominik Antończuk, który ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Kosovia Kosów Lacki

W zespole wystąpił Mateusz Toruszewski, który ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Promnik Gończyce

Po raz pierwszy zagrał Konrad Czyżewski, który w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach, wcześniej natomiast był związany z Snajperem Sośninka.

Rywal Ruchna

Nowi zawodnicy:

Kacper Wrzosek - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Adrian Czuba - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Szymon Banaszek - włączony do kadry z drużyny juniorów

Amazonka Wiśniew

Nowi zawodnicy:

Jakub Jukowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Grzegorz Gaj - w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach. Wcześniej Strzelec Chodów

Krystian Rytel - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Błękitni Stoczek Węgrowski

Nowi zawodnicy:

Hubert Sobieski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Rafał Piasecki - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Grzegorz Lipka-Chudzik - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Mateusz Jaszczur - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

BTS Verifis Wyrozęby

Nowi zawodnicy:

Marcin Ornowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Paweł Stelęgowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Dawid Gębicki - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

GKS Dobre

Nowi zawodnicy:

Igor Zalewski - pozyskany z drużyny juniorów MOSiR Mińsk Mazowiecki

Aleksander Pytkowski - w poprzednim sezonie nie uczestniczył w ligowych zmaganiach. Wcześniej drużyna juniorów UKS Dobre.

Jakub Rokicki - pozyskany z drużyny juniorów MOSiR Mińsk Mazowiecki

Mateusz Stępień - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Paweł Mróz - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Piotr Kałuski - pozyskany z drużyny juniorów MOSiR Mińsk Mazowiecki

Tomasz Szatkowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Płomień II Dębe Wielkie

W zespole wystąpił Kamil Tymiński, który ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Podlasie II Sokołów Podlaski

Nowi zawodnicy:

Maciej Domański - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Michał Paluch - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Mateusz Jaszczuk - w poprzednim sezonie 13 meczów w siedleckiej lidze okręgowej w barwach Miedzanki Miedzna

Piotr Kożuchowski - w poprzednim sezonie w drużynie juniorów Miedzanki Miedzna

Robert Kur - włączony do kadry z drużyny juniorów

Igor Rybiński - w poprzednim sezonie w drużynie juniorów Miedzanki Miedzna

Świt Barcząca

Nowi zawodnicy:

Karol Kowalczyk - w poprzednim sezonie 10 meczów i jeden gol w Klasie B Siedlce w barwach Nojszewianki Dobre

Bartosz Wąsowski - ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach

Kacper Nowak - w poprzednim sezonie 7 meczów w Klasie A Siedlce w barwach Watry Mrozy.