Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia wybrane zmiany kadrowe, jakie miały miejsce zimą w klubach siedleckiej ligi okręgowej, o których dotychczas nie było wzmianki.

 

Więcej informacji o ruchach kadrowych w dziale "Transfery", który będzie aktualizowany po każdej kolejce.

1) Do Naprzodu Skórzec dołączył Piotr Goś, który jesienią zanotował 16 występów i strzelił 5 goli w siedleckiej lidze okręgowej w barwach Miedzanki Miedzna.

2) Zawodnikiem Płomienia Dębe Wielkie został Paweł Kowalski. Jesienią 9 występów i 3 gole w Klasie B Siedlce w barwach LUKS Rzakta.

3) Nowym graczem Miedzanki Miedzna został Patryk Laskowski. Jesienią zanotował jeden występ w czwartej lidze w barwach Podlasia Sokołów Podlaski, a także 9 występów w Klasie B Siedlce w barwach Podlasia II.

4) Jakub Szwed zamienił Wilgę Garwolin na Zryw Sobolew. Jesienią jeden występ w czwartej lidze, a także 8 występów i 4 gole w Klasie B Warszawa w barwach Wilgi II.

5) Do Zrywu dołączył także Sebastian Mańkowski, który jesienią w barwach GLKS Nadarzyn zaliczył 5 występów w warszawskiej lidze okręgowej.

6) Nowym graczem Feniksa Siennica został Karol Kowalczyk. Jesienią 8 występów i jeden gol w Klasie B Siedlce w barwach Świtu Barcząca.