Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

Agape Białołęka

Przybyli: Mateusz Madej (Escola Varsovia), Adrian Wełpa (Ruszcovia Borkowice), Patryk Żuber (Stal Kraśnik)

Odeszli: Krzysztof Langowski (Drukarz Warszawa), Piotr Ogiński (Olimpia Warszawa)

Błyskawica Warszawa

Przybyli: Bartosz Frank (wznowił treningi), Giulio Pawłowski (bez klubu), Bartłomiej Szymajda (ostatnio KS Góra Puławska)

Odeszli: Bartłomiej Gołasiewicz (Hutnik Warszawa)

Bóbr Tłuszcz

Przybyli: Wiktor Górski (zespół juniorów), Bartłomiej Lipski (Huragan Wołomin - juniorzy), Piotr Tenderenda (ostatnio Bednarska Warszawa), Mateusz Zalewski (wznowił treningi)

Odeszli: Paweł Czerski (Huragan II Wołomin), Zbigniew Szewczuk (???)

Bug II Wyszków

Przybyli: 

Odeszli: Szymon Andrzejewski i Karol Rosa (pierwszy zespół), Łukasz Damętko (Nadnarwianka Pułtusk)

Dąb Wieliszew

Przybyli: Bartosz Koperkiewicz (ostatnio Legionovia II Legionowo)

Odeszli: Daniel Smoczyński (Drukarz Warszawa)

Escola Varsovia

Przybyli: Tomasz Andrzejewski (Legionovia Legionowo), Norbert Dobkowski (Narew Ostrołęka)

Odeszli: Mateusz Cichawa (Marcovia Marki), Mateusz Madej (Agape Białołęka)

Hutnik Warszawa

Przybyli: Hubert Banaszczuk (Dolcan Ząbki - juniorzy), Paweł Giel (bez klubu, ostatnio Stal Rzeszów), Bartłomiej Gołasiewicz (Błyskawica Warszawa), Daniel Ostaszewski (Polonia Warszawa - juniorzy), Mateusz Molenda (Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Marcovia Marki

Przybyli: Mateusz Cichawa (Escola Varsovia), Bartosz Kierszak (zespól rezerw), Dominik Ochman (Huragan Wołomin), Sebastian Pękala (Victoria II Sulejówek), Mateusz Piwko (Drukarz Warszawa), Wiaczesław Serhijenko (bez klubu), Łukasz Świadek (bez klubu)

Odeszli: Ernest Kozłowski (Błonianka Błonie)

Mazur II Karczew

Przybyli: Adrian Grzanka (zespół juniorów), Janusz Lasecki (bez klubu), Kamil Piętka (Hutnik Huta Czechy)

Odeszli: Artur Wójcik (pierwszy zespół)

Olimpia Warszawa

Przybyli: Piotr Ogiński (Agape Białołęka)

Odeszli: Robert Walkiewicz (Rozwój Warszawa)

Promnik Łaskarzew

Przybyli: Kacper Grzechnik i Radosław Szewczyk (zespół juniorów), Hubert Woźniak (bez klubu)

Odeszli: Kacper Kozikowski (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Sokół Serock

Przybyli: Radosław Rosiński (Legionovia II Legionowo)

Odeszli: 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Przybyli: Adrian Granoszewski (KS II Łomianki)

Odeszli: 

Unia Warszawa

Przybyli: Andrzej Gruba (Polesie Kock), Mateusz Kasprzak (Korona Warszawa), Szymon Mogielnicki (Marcovia II Marki), Krystian Nowakowski i Łukasz Szabłowski (zespół juniorów)

Odeszli: Bartosz Gołaszewski i Adam Kucharski (Naprzód Stare Babice), Alan Olejnik-Kiermasz (Błonianka Błonie)

Victoria II Sulejówek

Przybyli: 

Odeszli: Mariusz Boniec (Józefovia Józefów), Jakub Kopacz i Edgar Lech (Bug Wyszków), Patryk Kostrzanowski (Drukarz Warszawa), Sebastian Pękala (Marcovia Marki)

Wisła Maciejowice

Przybyli: Kamil Opiekulski i Alan Zygan (wznowili treningi)

Odeszli: Marek Górski (Wilga Garwolin)