Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

UKS Łady poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub LO do rozegrania meczów w weekendy: 27-28.07, 3-4.08, 10-11.08. Posiadamy własne boisko (sztuczne, małowymiarowe). Możliwe jest też ustalenie terminu w środku tygodnia (po telefonicznym dogadaniu szczegółów). Kontakt do kierownika: 579853426

*     *     *

Milan Milanówek (LO) szuka sparingpartnera na 19 lub 20.07.Tel.603-986-639

*     *     *

Ogłoszenie niezweryfikowane

MKS Sparta , B klasa Warszawa i okolice poszukuje sparingpartnera w terminach 15 lipca - 10 sierpnia 2019 . Kontakt pod numerem 608439150

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Czarni Węgrów

Przybyli: 

Odeszli: 

Fenix Siennica

Przybyli: 

Odeszli: 

Hutnik Huta Czechy

Przybyli: 

Odeszli: Kamil Piętka (Mazur II Karczew), Adrian Płatek (KS Puznówka)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

Przybyli: 

Odeszli: 

Kolektyw Oleśnica

Przybyli: 

Odeszli: 

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Maciej Staska (Watra Mrozy)

Odeszli: Paweł Dębała i Bartosz Górecki (Watra Mrozy)

Orzeł Unin

Przybyli: 

Odeszli: 

Płomień Dębe Wielkie

Przybyli: Adrian Ulejczyk (KS Raszyn)

Odeszli: 

Podlasie Sokołów Podlaski

Przybyli: Piotr Goś i Piotr Osial (Pogoń II Siedlce), Łukasz Hajdas (wznowił treningi), Kacper Komycz (MKS Piaseczno), Marcin Siedlecki (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Odeszli: 

Sęp Żelechów

Przybyli: 

Odeszli: 

Tajfun JarMet Jartypory

Przybyli: Patryk Wąsowski (Nojszewianka Dobre)

Odeszli: 

Victoria Kałuszyn

Przybyli: Mateusz Abramowski (bez klubu), Krystian Kopeć (zespół juniorów), Jacek Kozaczyński (Dolcan Ząbki), Karol Michalik (ostatnio Błysk Wielgolas - juniorzy), Patryk Sokołowski (ostatnio Tygrys Huta Mińska - juniorzy), Paweł Sokołowski (wznowił treningi)

Odeszli: 

Watra Mrozy

Przybyli: Eryk Bednarski (ostatnio Orlęta Łuków), Paweł Dębała i Bartosz Górecki (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Mateusz Jackiewicz i Krystian Zawadzki (ostatnio MOSiR Mińsk Mazowiecki), Patryk Kamiński i Adrian Kozyra (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Grzenda i Jan Żydkiewicz (przerwali treningi), Maciej Staska (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Kamil Walas (Tygrys Huta Mińska)

Wektra Zbuczyn

Przybyli: Jakub Grodzicki i Kamil Woźniak (zespół juniorów)

Odeszli: 

Wilga Miastków Kościelny

Przybyli: Piotr Śliński (Atom Chęciny)

Odeszli: 

Zryw Sobolew

Przybyli: 

Odeszli: