Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

UKS Łady poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub LO do rozegrania meczów w weekendy: 27-28.07, 3-4.08, 10-11.08. Posiadamy własne boisko (sztuczne, małowymiarowe). Możliwe jest też ustalenie terminu w środku tygodnia (po telefonicznym dogadaniu szczegółów). Kontakt do kierownika: 579853426

*     *     *

Milan Milanówek (LO) szuka sparingpartnera na 19 lub 20.07.Tel.603-986-639

*     *     *

Ogłoszenie niezweryfikowane

MKS Sparta , B klasa Warszawa i okolice poszukuje sparingpartnera w terminach 15 lipca - 10 sierpnia 2019 . Kontakt pod numerem 608439150

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

GKS Gumino

Przybyli: Mariusz Ciski (Gladiator Słoszewo), Jarosław Dymowski (ostatnio PAF Płońsk), Marcin Grzejda (bez klubu), Marcin Jędras i Piotr Waśko (wznowili treningi), Tomasz Materka (Sona Nowe Miasto), 

Odeszli: Bartosz Gołaszewski (PAF Płońsk)

Gladiator Słoszewo

Przybyli: Rafał Dylewski (bez klubu), Mateusz Klimkowski i Dawid Ziemiński (wznowili treningi), Jarosław Sacherski (Orlęta Baboszewo)

Odeszli: Mariusz Ciski (GKS Gumino), Patryk Giranowski i Rafał Kosewski (Wkra Sochocin)

Gryf Kownaty Żędowe

Przybyli: Adrian Goclender i Kamil Milewski (bez klubu), Piotr Gruszczyński (Wkra Sochocin)

Odeszli: Michał Kapczyński (Tęcza Ojrzeń), Damian Sepczyński (Wkra Sochocin), Radosław Wyszczelski (Opia Opinogóra)

Nadnarwianka II Pułtusk

Odeszli: Jakub Osowiecki i Dawid Sokołowski (pierwszy zespół), Mateusz Skoczylas i Mateusz Woźniak (KS Pniewo)

Opia Opinogóra

Przybyli: Tomasz Piasecki (ostatnio MKS Ciechanów), Radosław Wyszczelski (Gryf Kownaty Żędowe)

Odeszli: 

Orlęta Baboszewo

Przybyli: Paweł Borzykowski (Błękitni Raciąż), Adam Senkowski (bez klubu)

Odeszli: Jarosław Sacherski (Gladiator Słoszewo)

Pełta Karniewo

Przybyli: Paweł Jaroszewski (Iskra Krasne), Paweł Kowalkowski (Korona Ostrołęka), Artur Płodziszewski i Paweł Zawieska (bez klubu)

Odeszli: Kamil Czajkowski i Łukasz Świętorecki (FC 2012 Różan)

Sokół Grudusk

Odeszli: Marcin Kalinowski (Kryształ Glinojeck), Mateusz Rupacz (Rzekunianka Rzekuń)

Tamka Dzierzgowo

Przybyli: 

Odeszli: 

Wkra II Żuromin

Przybyli: Szymon Sikut (zespół juniorów)

Odeszli: 

Wkra Radzanów

Przybyli: Paweł Pawlicki, Robert Siemianowski i Grzegorz Walesiak (bez klubu)

Odeszli: 

Żbik II Nasielsk

Przybyli: Rafał Markiewicz (Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna)

Odeszli: