Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

LKS OsuchowNa sześć kolejek przed zakończeniem sezonu awans do Ligi Okręgowej zapewnił sobie LKS Osuchów.

 

Rywalizująca w grupie IV warszawskiej klasy A drużyna co prawda dziś zaledwie zremisowała 1:1 z LKS II Chlebnia, punkty stracił jednak także zajmujący trzecią pozycję w tabeli Piast Feliksów. LKS ma obecnie dziewiętnaście punktów przewagi nad trzecim Piastem, co oznacza, że na pewno w końcowej tabeli uplasuje się na jednym z dwóch czołowych miejsc gwarantujących promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ekipa z Osuchowa najszybciej z wszystkich mazowieckich zespołów zdołała wywalczyć awans. Dla założonego w 2002 roku klubu to największy sukces w historii - drużyna nigdy nie grała wyżej niż klasa A. Na obecnym poziomie rozgrywkowym rywalizowała nieprzerwanie przez pięć sezonów.

W sezonie 2018-19 LKS niemal na pewno będzie rywalizował w grupie II warszawskiej ligi okręgowej.

 

źródło: LKS Osuchów, własne