Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

mzpnMecz barażowy o utrzymanie w klasie A pomiędzy Rozwojem Warszawa a UKS Ołtarzew został zweryfikowany jako walkower 0:3.

 

Na boisku padł wynik 2:0. Przyczyną orzeczenia walkowera był fakt, iż w barwach Rozwoju zagrał zawodnik pod zmienioną tożsamością.

Walkower, a także wycofanie się Bobra z rozgrywek oznacza, że w klasie A ostatecznie pozostanie UKS Ołtarzew. Pewne miejsce w klasie A ma także KS Puznówka, który wygrał sobotni mecz barażowy o pozostanie w klasie A.

Jeśli Bug spadnie do IV ligi, wówczas Rozwój i Inter spadną do klasy B. Jeśli natomiast zespół z Wyszkowa pozostanie w IV lidze, w czwartek 28 czerwca odbędzie się kolejny mecz barażowy o utrzymanie w klasie A, pomiędzy obydwiema warszawskimi drużynami.

 

źródło: mzpn