Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka poszukuje trenera dla rocznika 2005. Chętnych prosimy o kontakt pod e-mail: klub@ozarowianka.pl

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

mzpnW najbliższą środę rozegrane zostaną mecze II rundy warszawskiego Pucharu Polski.

 

Oto pary II rundy - spotkania odbędą się w środę 22 sierpnia:

Advit Wiązowna (A) - Mazur II Karczew (LO)

Bednarska Warszawa (A) - Escola Varsovia (LO)

Bór Regut (A) - Promnik Łaskarzew (LO)

CKS Celestynów (A) - Laura Chylice (LO)

Coco Jambo Warszawa (B) - AP Żyrardów (LO)

Footrool Warszawa (-) - Ursus II Warszawa (LO)

GKS Podolszyn (B) - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

Huragan II Wołomin (A) - Unia Warszawa (LO)

Józefovia II Józefów (A) - SEMP Ursynów (LO)

Józefowianka Józefów (A) - KS Teresin (LO)

Kartofliska.pl (-) - Grom Warszawa (LO)

Korona Jadów (B) - Legionovia II Legionowo (LO)

KS Blizne (B) - LKS Osuchów (LO)

KS Wesoła (B) - Burza Pilawa (LO)

KTS Weszło (B) - KS Konstancin (LO)

Marcovia Marki (juniorzy) - Mazur Radzymin (LO)

Nocna Liga Halowa Zielonka (-) - Dąb Wieliszew (LO)

Okęcie Warszawa (A) - Marcovia Marki (LO)

Orion Cegłów (B) - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

PKS Radość (A) - Józefovia Józefów (LO)

Polonia Warszawa (juniorzy) - Naprzód Stare Babice (LO)

Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa (-) - Agape Białołęka (LO)

Rządza Załubice (A) - Sokół Serock (LO)

Tajfun Brochów (A) - Milan Milanówek (LO)

Talent Warszawa (-) - Olimpia Warszawa (LO)

UKS Łady (B) - LKS Chlebnia (LO)

UKS Tarczyn (B) - Piast Piastów (LO)

Walka Kosów (A) - MKS II Piaseczno (LO)

Wicher Kobyłka (A) - Przyszłość Włochy (LO)

Wicher II Kobyłka (B) - Victoria II Sulejówek (LO)

Wisła Dziecinów (A) - Amur Wilga (LO)

WKS Rząśnik (A) - Bug Wyszków (LO)

 

źródło: mzpn.pl