Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

GromwarszawaKilku nowych zawodników dołączyło przed sezonem do Gromu Warszawa.

 

Nowymi graczami Gromu zostali:

Przemysław Więczek - przez ostatni rok był związany z Dolcanem Ząbki. W jego barwach zanotował 22 występy w czwartej lidze, w ktorych strzeił dwa gole i zaliczył jedną asystę. W przeszłości był związany także z Bzurą Chodaków oraz juniorskimi zespołami Polonii Warszawa i Varsovii Warszawa. 

Jurij Martynowicz - były gracz Olimpii Warszawa i KS Konstancin, który ostatni rok spędził w Rozwoju Warszawa. W jego barwach zanotował 21 występów w klasie A Warszawa, w których strzelił jednego gola.

Patryk Mastalerz - przez ostatni rok był związany z Błonianką Błonie, w barwach której zaliczył 8 występów w IV lidze. Zanotował także 6 występów i strzelił 2 gole w A-klasowych rezerwach Błonianki. W przeszłości był związany z Unią Warszawa, Olimpią Warszawa, Bzurą Chodaków, Ursusem Warszawa oraz juniorskimi drużynami Polonii Warszawa, Varsovii Warszawa i Legionovii Legionowo.

Mateusz Banaszek - pozyskany z juniorów Drukarza Warszawa. W przeszłości związany także z juniorskimi zespołami Varsovii.

Paweł Smoktunowicz - ostatnio związany z juniorami Agrykoli Warszawa. W przeszłości w drużynach juniorskich Okęcia Warszawa i Gwardii Warszawa.

Marcin Zaradny - pozyskany z drużyny juniorów Znicza Pruszków. W przeszłości związany także z juniorami Varsovii.

Andriej Karbowski - Białorusin, który ostatni rok spędził w czwartoligowym Ruchu Wysokie Mazowieckie

Robert Walkiewicz - ostatnie pół roku spędził w Rozwoju Warszawa, w którym zanotował 6 występów w klasie A Warszawa. W przeszłości związany z Olimpią Warszawa, Agape Białołęka i Warszawską APN.

 

źródło: własne