Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka poszukuje trenera dla rocznika 2005. Chętnych prosimy o kontakt pod e-mail: klub@ozarowianka.pl

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

GromwarszawaKilku nowych zawodników dołączyło przed sezonem do Gromu Warszawa.

 

Nowymi graczami Gromu zostali:

Przemysław Więczek - przez ostatni rok był związany z Dolcanem Ząbki. W jego barwach zanotował 22 występy w czwartej lidze, w ktorych strzeił dwa gole i zaliczył jedną asystę. W przeszłości był związany także z Bzurą Chodaków oraz juniorskimi zespołami Polonii Warszawa i Varsovii Warszawa. 

Jurij Martynowicz - były gracz Olimpii Warszawa i KS Konstancin, który ostatni rok spędził w Rozwoju Warszawa. W jego barwach zanotował 21 występów w klasie A Warszawa, w których strzelił jednego gola.

Patryk Mastalerz - przez ostatni rok był związany z Błonianką Błonie, w barwach której zaliczył 8 występów w IV lidze. Zanotował także 6 występów i strzelił 2 gole w A-klasowych rezerwach Błonianki. W przeszłości był związany z Unią Warszawa, Olimpią Warszawa, Bzurą Chodaków, Ursusem Warszawa oraz juniorskimi drużynami Polonii Warszawa, Varsovii Warszawa i Legionovii Legionowo.

Mateusz Banaszek - pozyskany z juniorów Drukarza Warszawa. W przeszłości związany także z juniorskimi zespołami Varsovii.

Paweł Smoktunowicz - ostatnio związany z juniorami Agrykoli Warszawa. W przeszłości w drużynach juniorskich Okęcia Warszawa i Gwardii Warszawa.

Marcin Zaradny - pozyskany z drużyny juniorów Znicza Pruszków. W przeszłości związany także z juniorami Varsovii.

Andriej Karbowski - Białorusin, który ostatni rok spędził w czwartoligowym Ruchu Wysokie Mazowieckie

Robert Walkiewicz - ostatnie pół roku spędził w Rozwoju Warszawa, w którym zanotował 6 występów w klasie A Warszawa. W przeszłości związany z Olimpią Warszawa, Agape Białołęka i Warszawską APN.

 

źródło: własne