Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie poszukuje trenera, osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503-149-879, lub e-mail: h.liszkiewicz@op.pl

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

agapeWielu nowych zawodników dołączyło latem do Agape Białołęka.

 

Nowymi zawodnikami Agape zostali:

Jakub Chlewiński - pozyskany ze Startu Nidzica, klubu rywalizującego w warmińsko-mazurskiej A-klasie. W przeszłości gracz juniorów Agrykoli Warszawa.

Kacper Chojnacki - ostatni rok spędził w juniorach Varsovii Warszawa. Wcześniej był związany z juniorami SEMP Ursynów i Agrykoli Warszawa.

Patryk Chrobak - w przeszłości zawodnik juniorskich zespołów KS Górali Nowy Targ i Wiatru Ludźmierz. Ostatni rok spędził w juniorach Varsovii Warszawa.

Michał Gałązka - dotychczas związany z Marymontem Warszawa. W sezonie 2017-18 zanotował co najmniej 14 wystepów i strzelił 2 gole w warszawskiej B-klasie ("Piłka na Mazowszu" nie posiada informacji, czy Gałązka zagrał w meczu 29 kolejki przeciwko KS II Łomianki)

Bartosz Sobczyk - pozyskany z Feniksu Siennica (7 występów w siedleckiej lidze okręgowej w poprzednim sezonie). W przeszłości związany z Rysiem Laski, GKP Targówek Warszawa i Varsovią Warszawa.

Karol Żak - były gracz SKS Potworów, Drogowca Jedlińsk, Wulkanu Zakrzew, Sokoła Przytyk i Prochu Pionki, który ostatnie 1,5 roku spędził w KS Warka. W sezonie 2017-18 zanotował 28 występów w radomskiej lidze okręgowej, w których strzelił 5 goli.

Krzysztof Gołos - były zawodnik Korony Warszawa i Legionovii III Legionowo, który ostatnio był związany z Marymontem Warszawa. W sezonie 2017-18 zanotował co najmniej 18 występów w warszawskiej B-klasie, w których strzelił 3 gole ("Piłka na Mazowszu" nie posiada informacji, czy zawodnik wystąpił w meczu z KS II Łomianki w 29 kolejce).

Kacper Wierszewski - były gracz juniorów Agape, który ostatnie dwa lata spędził w juniorach Unii Warszawa.

Mateusz Jaroszewski - ostatni rok spędził w Dolcanie Ząbki, w barwach którego zanotował 13 występów w IV lidze. W przeszłości był graczem KS Konstancin i Polonii Warszawa. Ma na koncie 9 występów w trzeciej lidze.

Filip Motyczyński - zawodnik ostatnio związany z juniorami UKS Bródno.

 

źródło: własne