Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

legionoviaKilku nowych zawodników dołaczyło latem do kadry Legionovii II Legionowo i pojawiło się w bieżącym sezonie na boiskach warszawskiej ligi okręgowej.

 

Nowymi graczami beniaminka LO Warszawa zostali:

Patryk Sawicki - włączony do kadry z zespołu juniorów.

Szymon Kraszewski - włączony do kadry z zespołu juniorów

Maciej Sobota - były gracz juniorów Legionovii, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Akademii Piłkarskiej Janusza Domaradzkiego. Ostatnio w juniorach Unii Warszawa.

Miłosz Żbikowski - były gracz juniorów Legionu Warszawa i Unii Warszawa. W poprzednim sezonie w juniorach Polonii Warszawa.

Mateusz Makowski - jesienią 2017 roku zanotował 2 występy w IV lidze w barwach KS Łomianki, a także jeden występ w B-klasowych rezerwach. Wcześniej związany ze Zdrojem Ciechocinek, Wdą Świecie, Elaną Toruń i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wiosną 2016 roku był już graczem Legionovii II. Ma na koncie 2 występy w drugiej lidze, a także 50 gier i 4 gole w trzeciej lidze.

Marcin Chyczewski - były zawodnik Sony Nowe Miasto, MKS Ciechanów i Błękitnych Raciąż. Wiosną 2018 roku zanotował jeden występ w IV lidze w barwach Mazura Gostynin.

Maciej Karolak - były gracz Drukarza Warszawa, a także Znicza II Pruszków. Ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Szymon Dudzik - pozyskany z SF Warszawa, w którego barwach w sezonie 2017-18 zanotował co najmniej 18 występów w warszawskiej B-klasie ("Piłka na Mazowszu" nie posiada informacji, czy piłkarz wystąpił w meczu z PKS II Radość 9 czerwca). W przeszłości gracz juniorów Polonii Warszawa.

 

źródło: własne