legionoviaKilku nowych zawodników dołaczyło latem do kadry Legionovii II Legionowo i pojawiło się w bieżącym sezonie na boiskach warszawskiej ligi okręgowej.

 

Nowymi graczami beniaminka LO Warszawa zostali:

Patryk Sawicki - włączony do kadry z zespołu juniorów.

Szymon Kraszewski - włączony do kadry z zespołu juniorów

Maciej Sobota - były gracz juniorów Legionovii, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Akademii Piłkarskiej Janusza Domaradzkiego. Ostatnio w juniorach Unii Warszawa.

Miłosz Żbikowski - były gracz juniorów Legionu Warszawa i Unii Warszawa. W poprzednim sezonie w juniorach Polonii Warszawa.

Mateusz Makowski - jesienią 2017 roku zanotował 2 występy w IV lidze w barwach KS Łomianki, a także jeden występ w B-klasowych rezerwach. Wcześniej związany ze Zdrojem Ciechocinek, Wdą Świecie, Elaną Toruń i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wiosną 2016 roku był już graczem Legionovii II. Ma na koncie 2 występy w drugiej lidze, a także 50 gier i 4 gole w trzeciej lidze.

Marcin Chyczewski - były zawodnik Sony Nowe Miasto, MKS Ciechanów i Błękitnych Raciąż. Wiosną 2018 roku zanotował jeden występ w IV lidze w barwach Mazura Gostynin.

Maciej Karolak - były gracz Drukarza Warszawa, a także Znicza II Pruszków. Ostatnio nie uczestniczył w ligowych zmaganiach.

Szymon Dudzik - pozyskany z SF Warszawa, w którego barwach w sezonie 2017-18 zanotował co najmniej 18 występów w warszawskiej B-klasie ("Piłka na Mazowszu" nie posiada informacji, czy piłkarz wystąpił w meczu z PKS II Radość 9 czerwca). W przeszłości gracz juniorów Polonii Warszawa.

 

źródło: własne