Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Wyszkow"Piłka na Mazowszu" przedstawia listę piłkarzy, którzy dołączyli do Bugu przed i w trakcie sezonu 2018-19, a o których dotychczas nie pojawiła się wzmianka na stronie.

 

Nowymi zawodnikami Bugu zostali:

Mateusz Maciak - wrócił do Bugu po półrocznej przerwie. Wiosną 2018 roku zanotował 10 występów i strzelił jednego gola w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska. W przeszłości w Huraganie Wołomin i Victorii Londyn.

Przemysław Nasiadka - w poprzednim sezonie występował tylko w drużynie rezerw (20 meczów i 4 gole w warszawskiej lidze okręgowej)

Łukasz Kamiński - w poprzednim sezonie grał tylko w drużynie rezerw (24 mecze i 11 goli w warszawskiej lidze okręgowej). W przeszłości w WKS Rząśnik.

Krzysztof Borowski - w poprzednim sezonie występował tylko w drużynie rezerw (11 meczów w warszawskiej lidze okręgowej). W przeszłości w Liwii Łochów i WKS Rząśnik.

Wiktor Witkowski - włączony do kadry z zespołu juniorów.

Szymon Rudnik - włączony do kadry z zespołu juniorów

Jakub Sejbuk - włączony do kadry z zespołu juniorów.

 

źródło: własne