Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (klasa B) poszukuje sparingpartnerów w terminie
11.08 (Nd) godz 20.00 OSiR Bemowo
18.08 (Nd) godz 20.00 OSiR Bemowo
Telefon kontaktowy 510 217 693

*     *     *

Trener GKS Wilga Garwolin poszukuje asystenta (stażysty) do pracy z zespołem 4 ligowym.

Szczegółowe informację u trenera Damiana Milewskiego kontakt 512393657

*     *     *

UKS Łady poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub LO do rozegrania meczów w weekendy: 3-4.08, 10-11.08, 18.08. Posiadamy własne boisko (sztuczne, małowymiarowe). Możliwe jest też ustalenie terminu w środku tygodnia (po telefonicznym dogadaniu szczegółów). Kontakt do kierownika: 579853426

*     *     *

Ogłoszenie niezweryfikowane

MKS Sparta , B klasa Warszawa i okolice poszukuje sparingpartnera w terminach 15 lipca - 10 sierpnia 2019 . Kontakt pod numerem 608439150

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

mzpnMZPN opublikował terminarz warszawskiej klasy B na rundę jesienną sezonu 2019-20. 

 

Rozgrywki rozpoczną się w weekend 31 sierpnia-1 września, runda jesienna zakończy natomiast w weekend 9-10 listopada. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w terminach weekendowych.

Oto pary pierwszej kolejki

Grupa I

Kamionek Warszawa - Farmacja Tarchomin

Mazur II Radzymin - Korona Jadów

Orły Zielonka - Mewa Krubin

Sparta Marki - Płudy Warszawa

Wicher II Kobyłka - Dąb II Wieliszew

Wisła Zakroczym - Rotavia Nieporęt

Pełny terminarz

Grupa II

Grom Prace Małe - City Wilanów

Piorun Warszawa - KS Glinianka

SF Warszawa - Snajper Sośninka

Sokół Kołbiel - Perła II Złotokłos

SRS Zamienie - KS Sobienie Jeziory

Victoria Zerzeń - Orzeł Parysów

Pełny terminarz

Grupa III

Amigos Warszawa - GKP Targówek Warszawa

Inter Warszawa - Jedność Warszawa

KS Marymont Warszawa - MKS Polonia Warszawa

Talent Warszawa - AP Brychczy Warszawa

UKS ASzWoj Rembertów - Coco Jambo Warszawa

Victoria Warszawa - KP Marymont Warszawa

Pełny terminarz

Grupa IV

Guzovia Guzów - GKS Podolszyn

KS II Teresin - Orion Cegłów

Milan II Milanówek - KS Blizne

Sokół Budki Piaseckie - Relax Radziwiłłów

UKS Borzęcin - FC Komorów

UKS Łady - BUKS Pruszków

Pełny terminarz