Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

mzpnZnane są już dokładne terminy rozpoczęcia i zakończenia rozgrywek w niemal wszystkich ligach warszawskich oraz terminarze tychże lig.

 

Potwierdzone zostały wszystkie terminy kolejek w lidze okręgowej. Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 17-18 marca, zakończy w weekend 16-17 czerwca, a kolejka nr 26 jako jedyna zostanie rozegrana w środę (23 maja).

Klasa A rundę wiosenną rozpocznie w weekend 24-25 marca, sezon zakończy natomiast w weekend 16-17 czerwca. Wszystkie kolejki odbędą się w terminach weekendowych - bez żadnych świątecznych przerw.

W tych samych terminach co klasa A rywalizować będzie klasa B - grupa II. Grupa III grać będzie natomiast dokładnie w tych samych terminach co Liga Okręgowa - i tak samo jedną kolejkę (nr 26) rozegra w środku tygodnia, a konkretnie 23 maja. Póki co nie ukazały się jeszcze terminarze dla grupy I i IV. Jeśli nie będzie żadnych modyfikacji, grać one będą w tych samych terminach co grupa II. W przypadku ewentualnych modyfikacji terminarzy dla grupy I i IV "Piłka na Mazowszu" opublikuje oddzielną wiadomość.

 

źródło: mzpn.pl