Strefa trenera

 

"Dołącz do Mazura Radzymin ⚽

Poszukujemy trenerów do grup dziecięco-młodzieżowych.
Koniecznie z doświadczeniem i ważną licencją MZPN.
Zgłoszenia prosimy przesyłać w prywatnej wiadomości na naszym fanpagu.
Serdecznie zapraszamy! ⚽

#MazurRadzymin"

*     *     *

Dąb II poszukuje sparingpartnerów w terminach 04.02, 11.02, 25.02 (mecze o godzinie 10:00 w Legionowie, boisko ze sztuczną nawierzchnią). Koszty: goście opłacają sędziego

Możliwe również wyjazdowe sparingi w terminach: 27.01, 04.03, 11.03

*     *    *

"Jozefowianka Józefów, poszukuje sparingpartnera na termin 20 stycznia (mecz w Zielonkach). Klub poszukuje także doświadczonych zawodników z wyższych lig z ambicjami i charakterem do współtworzenia projektu o nazwie Józefowianka. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt . 

Tel. 692-034-268."

Cytat tygodnia

 

"Obiektywnie patrząc na tamtą sytuację, to naprawdę trzeba było być dużym samolubem, żeby nie dostrzec partnerów i nie zagrać do Mariusza Lewandowskiego, który stał kilkanaście metrów bliżej bramki."

Jacek Krzynówek w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego o golu na 2:2 w meczu Portugalia - Polska w 2007 roku

Transfery - zima 2017

Polecane strony

M Gol

mzpnZnane są już dokładne terminy rozpoczęcia i zakończenia rozgrywek w niemal wszystkich ligach warszawskich oraz terminarze tychże lig.

 

Potwierdzone zostały wszystkie terminy kolejek w lidze okręgowej. Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 17-18 marca, zakończy w weekend 16-17 czerwca, a kolejka nr 26 jako jedyna zostanie rozegrana w środę (23 maja).

Klasa A rundę wiosenną rozpocznie w weekend 24-25 marca, sezon zakończy natomiast w weekend 16-17 czerwca. Wszystkie kolejki odbędą się w terminach weekendowych - bez żadnych świątecznych przerw.

W tych samych terminach co klasa A rywalizować będzie klasa B - grupa II. Grupa III grać będzie natomiast dokładnie w tych samych terminach co Liga Okręgowa - i tak samo jedną kolejkę (nr 26) rozegra w środku tygodnia, a konkretnie 23 maja. Póki co nie ukazały się jeszcze terminarze dla grupy I i IV. Jeśli nie będzie żadnych modyfikacji, grać one będą w tych samych terminach co grupa II. W przypadku ewentualnych modyfikacji terminarzy dla grupy I i IV "Piłka na Mazowszu" opublikuje oddzielną wiadomość.

 

źródło: mzpn.pl