Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKP Targówek Warszawa poszukuje sparingpartnerów na termin 16/17.02. Nie dysponujemy własnym boiskiem. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 792 502 803.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

mzpnZnane są już dokładne terminy rozpoczęcia i zakończenia rozgrywek w niemal wszystkich ligach warszawskich oraz terminarze tychże lig.

 

Potwierdzone zostały wszystkie terminy kolejek w lidze okręgowej. Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 17-18 marca, zakończy w weekend 16-17 czerwca, a kolejka nr 26 jako jedyna zostanie rozegrana w środę (23 maja).

Klasa A rundę wiosenną rozpocznie w weekend 24-25 marca, sezon zakończy natomiast w weekend 16-17 czerwca. Wszystkie kolejki odbędą się w terminach weekendowych - bez żadnych świątecznych przerw.

W tych samych terminach co klasa A rywalizować będzie klasa B - grupa II. Grupa III grać będzie natomiast dokładnie w tych samych terminach co Liga Okręgowa - i tak samo jedną kolejkę (nr 26) rozegra w środku tygodnia, a konkretnie 23 maja. Póki co nie ukazały się jeszcze terminarze dla grupy I i IV. Jeśli nie będzie żadnych modyfikacji, grać one będą w tych samych terminach co grupa II. W przypadku ewentualnych modyfikacji terminarzy dla grupy I i IV "Piłka na Mazowszu" opublikuje oddzielną wiadomość.

 

źródło: mzpn.pl