Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia kilka wybranych zmian kadrowych, które zaszły zimą w klubach ligi okręgowej Warszawa (grupa I), a o których dotychczas nie było informacji.

 

Inne informacje o zmianach klubów znajdziecie w dziale "Transfery", który będzie aktualizowany po każdej kolejce ligowej.

1) Nowym graczem Legionovii II Legionowo został Filip Żołek, który jesienią w barwach Ursusa II Warszawa zanotował 13 występów i strzelił 5 goli w warzawskiej lidze okręgowej.

2) Kolejnym nowym graczem Legionovii II jest Sebastian Gołąb, który jesienią występował w SRT Halinów (12 występów i jeden gol w Klasie A Warszawa)

3) Do Legionovii II zimą dołączył także Marcin Makulec, który jesienią w barwach Promnika Łaskarzew zanotował 10 występóww w Klasie A Warszawa.

4) W barwach Polonii II Warszawa w pierwszej kolejce zagrał Eryk Mikołajewski, który jesienią w barwach MKS Polonii Warszawa zanotował 3 występy w Klasie A Warszawa.

5) Mateusz Derlatka wrócił zimą do Victorii II Sulejówek. Jesienią zanotował 13 występów w Klasie A Warszawa w barwach Advitu Wiązowna.

6) Do Victorii II dołączył także Jakub Czarnecki, który jesienią w barwach Talentu Warszawa zanotował 9 występów i strzelił 13 goli w Klasie B Warszawa.

7) Do Agape Białołęka wrócił Daniel Ziółkowski. Jesienią w barwach Nadnarwianki Pułtusk zanotował 9 występów w czwartej lidze.

8) Nowym graczem Mazura II Karczew został Hubert Rosiak. Jesienią w barwach Nadstalu Krzaki Czaplinkowskie zanotował 7 występów i strzelił 2 gole w Klasie A Warszawa

9) Krzysztof Banaszek zamienił PKS Radość na Start Otwock. Jesienią 8 meczów i 2 gole w Klasie A Warszawa.

10) Do Sokoła Serock dołączył Adrian Wełpa. Jesienią 14 występów i jeden gol w czwartej lidze w barwach Podlasia Sokołów Podlaski.