Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

logofacebook"Piłka na Mazowszu" przedstawia wybrane zmiany kadrowe w klubach grających w grupie drugiej warszawskiej ligi okręgowej, o których dotychczas nie było wzmianki.

 

Więcej informacji transferowych znajdziecie w dziale "Transfery", który będzie aktualizowany po każdej ligowej kolejce.

1) Do Sarmaty dołączył Mateusz Ciupek, który jesienią był związany z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. W pierwszej części sezonu zanotował 5 występów w czwartej lidze, zaliczył także 7 występów i strzelił 2 gole w Klasie A Warszawa w barwach Ożarowianki II.

2) Kamil Majorek zamienił Orzeł Baniocha na Perłę Złotokłos. Jesienią 6 występów i jeden gol w warszawskiej lidze okręgowej, a także 7 występów i 3 gole w Klasie B Warszawa w barwach Orła II.

3) Dawid Wierzbicki wrócił do LKS Chlebnia. Jesienią 6 występów w czwartej lidze w barwach Żyrardowianki Żyrardów.

4) Do Orła dołączył także Marcel Mich, który jesienią w barwach Legionovii Legionowo zanotował 10 występów w trzeciej lidze, a w barwach Legionovii II zanotował 2 występy i strzelił jednego gola w warszawskiej lidze okręgowej.

5) Nowym graczem GLKS Nadarzyn został Jacek Mikuśkiewicz. Jesienią 12 występów w Klasie A Warszawa w barwach KS Blizne.

6) Do GLKS Nadarzyn dołączył także Jakub Sapalski. Jesienią zanotował 13 występów w IV lidze w barwach Ożarowianki Ożarów Mazowiecki, a także jeden występ w Klasie A Warszawa w barwach Ożarowianki II.

7) Graczem GLKS został także Dawid Rumniak, który jesienią zanotował 5 występów w warszawskiej lidze okręgowej w barwach Naprzodu Brwinów.

8) Do Nadarzyna przeniósł się także Hubert Peprna, który jesienią w barwach Olimpii Warszawa zanotował 13 występów w warszawskiej lidze okręgowej.

9) Nowym graczem Korony Góra Kalwaria został Miłosz Nowakowski, dotychczas grający w juniorskich zespołach Znicza Pruszków.

10) Michał Leśniewski zamienił UKS Borzęcin na Rysia Laski. Jesienią 15 występów i 18 goli w Klasie B Warszawa.

11) Oskar Czechowski przeniósł się z drużyny juniorów FCG Playmaker do Naprzodu Brwinów.