Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Rozwój Warszawa szuka pilnie sparingpartnera w terminie 18.08 (niedziela).
Zainteresowanych proszę o kontakt, tel. 511068779

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

Klub Sportowy Szopen Sanniki poszukuje bramkarza do sekcji seniorskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 506194823

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

AKS Zły Warszawa

Przybyli: Patryk Banecki (bez klubu)

Odeszli: Piotr Kowalczyk (AP Brychczy Warszawa)

Amigos Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

AP Brychczy Warszawa

Przybyli: Kacper Ciesielski (Kujawiak Kowal), Michał Gmitrzuk (bez klubu), Piotr Kowalczyk (AKS Zły Warszawa), Michał Wiraszka (ostatnio Zwolenianka Zwoleń), Damian Wojtulewicz (Drukarz Warszawa)

Odeszli: 

Bednarska Warszawa

Przybyli: Jakub Bieńko (Zryw II Sobolew), Maciej Grzębowski i Mariusz Lisowski (bez klubu), Michał Krok i Wojciech Świstowski (Polonia II Warszawa)

Odeszli: Krzysztof Grądziel (KS Blizne)

Coco Jambo Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

GKP Targówek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Iglica Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Paweł Machaj (Jedność Warszawa)

Jedność Warszawa

Przybyli: Patryk Kieszkowski i Przemysław Prusaczyk (bez klubu), Paweł Machaj (Iglica Warszawa)

Odeszli: Tomasz Blicharski (KS Konstancin)

Kamionek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

KS II Łomianki

Przybyli: 

Odeszli: Adrian Granoszewski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Wolniewicz (Bug Wyszków)

KS Blizne

Przybyli: Krzysztof Czarnota i Kamil Szast (bez klubu), Krzysztof Grądzel (Bednarska Warszawa), Michał Ignacak (Rozwój Warszawa), Patryk Stachowiak (Świt Warszawa)

Odeszli: 

KS Wesoła

Przybyli: 

Odeszli: 

Marymont Warszawa

Przybyli: Konrad Buzuk (wznowił treningi), Francuz Vincent Guerin i Christophe Zerbone (Wicher II Kobyłka)

Odeszli: Damian Bedynek (Wisła Jabłonna), Paweł Sędek (Józefovia Józefów)

UKS ASzWoj II Rembertów

Przybyli: Rafał Aderek (wznowił treningi), Przemysław Świąder (bez klubu), Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (pierwszy zespół)

Odeszli: 

UKS Łady

Przybyli: Maciej Jasiński, Adam Krawczyk, Kamil Malinowski i Wojciech Wróbel (bez klubu), Mariusz Woliński (FC Lesznowola)

Odeszli: Krzysztof Wołkowycki (SEMP Ursynów)