Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

KSkonstancinKilku nowych zawodników dołączyło do KS Konstancin.

 

Pierwszym z nich jest Tomasz Blicharski, urodzony w 1990 roku bramkarz, który ostatnie półtora roku spędził w Jedności Warszawa, wcześniej natomiast był związany m.in .z Kosą Konstancin i KS Raszyn. W rundzie jesiennej zanotował 10 występów w warszawskiej B-klasie.

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do KS jest Kamil Szczepański. Niemal osiemnastoletni obrońca od sezonu 2016-17 był związany z juniorskimi zespołami Warszawskiej APN. W przeszłości był graczem juniorskich drużyn Znicza Pruszków i MUKS AP Gol Warszawa.

Trzecim nowym graczem jest Jan Folwarski, kóry w 2017 roku nie zagrał żadnego meczu, wcześniej był zaś zawodnikiem juniorów MKS Piaseczno, Kosy Konstancin, Victorii Sulejówek i Korony Góra Kalwaria.

Wiosną w klubie z Konstancina występował będzie także Hubert Gołąbek, były gracz Kosy Konstancin, Victorii Sulejówek i KS Konstancin, który ostatnio nie grał w piłkę. Do pierwszej drużyny został także włączony Aleksander Borowski, który ostatnio był graczem juniorów konstancińskiego klubu.

 

źródło: KS Konstancin