KSkonstancinKilku nowych zawodników dołączyło do KS Konstancin.

 

Pierwszym z nich jest Tomasz Blicharski, urodzony w 1990 roku bramkarz, który ostatnie półtora roku spędził w Jedności Warszawa, wcześniej natomiast był związany m.in .z Kosą Konstancin i KS Raszyn. W rundzie jesiennej zanotował 10 występów w warszawskiej B-klasie.

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do KS jest Kamil Szczepański. Niemal osiemnastoletni obrońca od sezonu 2016-17 był związany z juniorskimi zespołami Warszawskiej APN. W przeszłości był graczem juniorskich drużyn Znicza Pruszków i MUKS AP Gol Warszawa.

Trzecim nowym graczem jest Jan Folwarski, kóry w 2017 roku nie zagrał żadnego meczu, wcześniej był zaś zawodnikiem juniorów MKS Piaseczno, Kosy Konstancin, Victorii Sulejówek i Korony Góra Kalwaria.

Wiosną w klubie z Konstancina występował będzie także Hubert Gołąbek, były gracz Kosy Konstancin, Victorii Sulejówek i KS Konstancin, który ostatnio nie grał w piłkę. Do pierwszej drużyny został także włączony Aleksander Borowski, który ostatnio był graczem juniorów konstancińskiego klubu.

 

źródło: KS Konstancin