Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

*     *     *

GKP Targówek Warszawa poszukuje sparingpartnerów na termin 16/17.02. Nie dysponujemy własnym boiskiem. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 792 502 803.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Błękitni Raciąż

Odeszli: Paweł Borzykowski (Orlęta Baboszewo), Marcin Chyczewski i Damian Skumórski (Mazur Gostynin), Wojciech Gapiński (Stoczniowiec Płock), Dawid Klepczyński, Mariusz Śnieć i Paweł Winnicki (Kasztelan Sierpc), Maciej Karwowski (Jutrzenka Unieck), Mateusz Nosarzewski (Konopianka Konopki), Mateusz Paradowski (Grom Warszawa)

Bug Wyszków

Przybyli: Szymon Andrzejewski i Karol Rosa (zespół rezerw), Jakub Kopacz i Edgar Lech (Victoria II Sulejówek), Jakub Rutkowski (Legiionovia II Legionowo), Bartosz Wolniewicz (KS II Łomianki), Artur Zabłocki (Wilga Garwolin)

Odeszli: Mateusz Maciak (Podlasie Biała Podlaska), Damian Zacharski (KS Pniewo)

Dolcan Ząbki

Przybyli: Bartłomiej Balcer (Mazur Radzymin), Przemysław Bella (Pelikan Łowicz), Daniel Kozik (Polonia Warszawa CLJ), Mateusz Matracki (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Jakub Stepnowski (Ursus II Warszawa)

Odeszli: Jacek Kozaczyński (Victoria Kałuszyn), Paweł Nowacki i Łukasz Zaniewski (Grom Warszawa)

Drukarz Warszawa

Przybyli: Sebastian Groszek (bez klubu), Jakub Hebda (Centrum Radom), Patryk Kostrzanowski (Victoria II Sulejówek), Krzysztof Langowski (Agape Białołęka), Daniel Smoczyński (Dąb Wieliszew), Korneliusz Sochań (KP Starogard Gdański), Mateusz Tarnowski (Escola Varsovia - juniorzy)

Odeszli: Mateusz Piwko (Marcovia Marki), Paweł Szczęch (Grom Warszawa), Damian Wojtulewicz (AP Brychczy Warszawa)

Huragan Wołomin

Przybyli: Rafał Barzyc (ostatnio Dolcan Ząbki), Rafał Durajczyk (Dolcan Ząbki - juniorzy), Mateusz Lewicki (wznowił treningi), Patryk Pięcek (bez klubu), Daniel Witak (Pilica Białobrzegi), Konrad Witkowski (Znicz Pruszków - CLJ), Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski i Kamil Zaręba (zespół rezerw)

Odeszli: Łukasz Choiński (Grom Warszawa), Dominik Ochman (Marcovia Marki), Mikołaj Tokaj (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Igor Jaszczak i Waldemar Woźniak (przerwali treningi), Piotr Petasz, Artur Starosz i Michał Zapaśnik (szukają klubu)

Korona Ostrołęka

Przybyli: Marek Kaliszewski (ŁKS Łomża), Maciej Malinowski (bez klubu, ostatnio MKS Ełk)

Odeszli: Paweł Kowalkowski (Pełta Karniewo)

KS Łomianki

Przybyli: Paweł Błesznowski (Mazur Karczew), Norbert Decyk (MKS Ciechanów), Tomasz Paszkowski (ostatnio Polonia Warszawa CLJ), Mateusz Siemiatkowski (Legionovia II Legionowo), Adrian Stępień (Malmkopings IF - Szwecja), Jarosław Tarwacki (Piast Piastów), Sławomir Truszczyński (bez klubu, ostatnio Polonia Świdnica), Jakub Zieliński (wznowił treningi)

Odeszli: Łukasz Barankiewicz (MKS Ciechanów), Marcin Gonczarek (Ryś Laski), Paweł Wysocki (Grom Warszawa), Patryk Gac, Tomasz Kaczmarek, Cezary Kałan, Mateusz Kijewski i Mateusz Makowski (nie wznowili treningów)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Michał Bondara (Tygrys Huta Mińska), Bartosz Kozakiewicz (SRT Halinów), Kacper Kozikowski (Promnik Łaskarzew), Mateusz Łysik (Victoria Sulejówek), Mikołaj Tokaj (Huragan Wołomin)

Odeszli: Mateusz Matracki (Dolcan Ząbki), Jacek Moryc (Mazur Karczew), Marcin Siedlecki (Podlasie Biała Podlaska)

Mazur Gostynin

Przybyli: Marcin Chyczewski i Damian Skumórski (Błękitni Raciąż), Łukasz Kiełbasa i Jakub Kustra (wznowili treningi), Piotr Stępniak (Lider Włocławek)

Odeszli: 

MKS Ciechanów

Przybyli: Łukasz Barankiewicz (KS Łomianki), Kamil Kacprzak (AP Sochaczew), Łukasz Sepczyński (Iskra Krasne)

Odeszli: Norbert Decyk (KS Łomianki), Damian Kwiatkowski (Konopianka Konopki), Mariusz Mikłowski (Tęcza Ojrzeń), Norbert Turowiecki (PAF Płońsk)

MKS Przasnysz

Przybyli: Piotr Piasecki (Orzyc Chorzele)

Odeszli: Jarosław Chełchowski (GUKS Krasnosielc), Dariusz Przebierała (Kryształ Glinojeck)

Mławianka Mława

Przybyli: Piotr Karłowicz (Huragan Morąg), Arkadiusz Koprucki (GKS Wikielec), Piotr Melchinkiewicz (Wkra Bieżuń)

Odeszli: Maciej Komorowski (Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna), Patryk Lubański (Kryształ Glinojeck)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Przybyli: Mikołaj Bolimowski i Michael Chojnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Grzybowski (ostatnio Piast Piastów), Krzysztof Kalbarczyk (wznowił treningi), Wojciech Łazeba (Ursus II Warszawa)

Odeszli: Patryk Siekierko (KS Raszyn)

Pogoń II Siedlce

Przybyli: Łukasz Jegliński i Sebastian Krawczyk (pierwszy zespół), Kuba Jóźwiak (Legia Warszawa - CLJ), Mateusz Wassilow (Sokół Adamów), Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Maciej Gawinkowski, Maciej Litwiński i Aleksander Woźnica (zespół juniorów)

Odeszli: Piotr Goś i Piotr Osial (Podlasie Sokołów Podlaski), Przemysław Rodak (pierwszy zespół)

Wisła II Płock

Przybyli: Olaf Bieńkowski (zespół juniorów)

Odeszli: Damian Piotrowski (Chojniczanka Chojnice)