Strefa trenera

 

"Korona Warszawa (A Klasa) ogłasza nabór do drużyny. Oferujemy profesjonalne treningi i grę w lidze. Korona jest nietypowym klubem, z nietypową strukturą. Cechuje nas luźna atmosfera. Korona to grupa ludzi, którzy oprócz tego co robią w życiu (studia, praca) chcą po prostu jeszcze pograć sobie "na poważnie" w piłkę. Przyjdź, zobacz, zdecyduj czy chcesz się z nami bawić. Kontakt na FB Korona Seniorzy lub 604 978 208 (Piotr)

PS. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy z klubami grającymi w LO lub IV lidze w celu wypożyczenia do nas zawodników, którzy z jakichś powodów nie mieszczą się w składzie (np. powrót po kontuzji) a dobrze by było, żeby regularnie grali."

*      *     *

Błękitni Kortów (LO) ogłaszają nabór zawodników do drużyny seniorów.
Poszukujemy piłkarzy z doświadczeniem ligowym oraz młodych zawodników, rozpoczynających przygodę z piłką seniorską.
Oferujemy możliwość gry w LO, regularne treningi, dobrą atmosferę w drużynie. 
Dodatkowe informacje pod nr tel: 514 546 005 lub poprzez fanpage'a na Facebooku.

Cytat tygodnia

 

"Już w najbliższą niedzielę na Estadio Kawęczyńska sparing UKS Błyskawica - Coco Jambo Warszawa 
Zapraszamy kibiców o godzinie 12:00.
Mecz zostanie poprzedzony nowatorską formą rozgrzewki polegającej na odśnieżaniu boiska."

Fanpage UKS Błyskawica Warszawa

Polecane strony

M Gol

IV liga
Południe

Błonianka Błonie

27 stycznia, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Ernest Kozłowski, Tomasz Sieński)

31 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 0:3

3 lutego, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 0:1

10 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 1:0 (Rafał Włodarczyk)

10 lutego, Warszawa: KS Raszyn (LO) 3:1 (Rafał Włodarczyk, Łukasz Ochocki, Dominik Jarczak)

17 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 3:1 (Tomasz Sieński, Rafał Polakowski, Michał Kępka)

24 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) - 11.00

3 marca: Unia Skierniewice (IV)

10 marca: Piast Piastów (LO)

Broń Radom

27 stycznia, Radom: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 2:1 (Emil Więcek 2x)

3 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:3 (Kamil Czarnecki)

10 lutego, Radom: Unia Skierniewice (IV) 1:2 (Przemysław Nogaj)

14 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:1 (Przemysław Nogaj, Adam Imiela, Dominik Leśniewski, Emil Więcek, Wiktor Putin, Kamil Czarnecki)

17 lutego, Radom: Korona Ostrołęka (IV) 6:1 (Dawid Sala, Wiktor Kupiec, Wiktor Putin, Kamil Czarnecki 2x, Przemysław Nogaj)

24 lutego: Lublinianka Lublin (IV)

3 marca: Widzew Łódź (III)

10 marca: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV)

Drogowiec Jedlińsk

27 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 5:0 (Konrad Tkaczyk, Misza Koriażnow, Michał Kucharczyk, Ernest Pawelec, Damian Prus)

3 lutego, Spała: Stal Niewiadów (IV) 2:2 (Misza Koriażnow, Kacper Nowakowski)

10 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (IV) 1:2 (Misza Koriażnow)

16 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:2 (Tomasz Janiszewski, Dariusz Mortka)

24/25 lutego: Powiślak Końskowola (IV)

1 marca: Centrum Radom (LO)

3/4 marca: KS Warka (LO)

Energia Kozienice

27 stycznia, Kozienice: Jodła Jedlnia-Letniska (LO) 5:2 (Patryk Banach, Bartosz Zawadzki, Patryk Osiak, Bartłomiej Książek, Marcin Fusiek)

3 lutego, Kozienice: Oskar Przysucha (IV) 3:1 (Daniel Ciupiński, Sebastian Pryciak, Przemysław Sobolewski)

9 lutego, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 0:4

13 lutego, Kozienice: Centrum Radom (LO) 4:1 (Daniel Ciupiński 2x, Bartłomiej Książek, Roman Skowroński)

16 lutego, Kozienice: Drogowiec Jedlińsk (IV) 2:2 (Roman Skowroński, Bartłomiej Ksiażek)

17 lutego, Puławy: Wisła Puławy (II) 1:2 (samobójcza)

21 lutego: Radomiak Radom (II) - odwołany

24 lutego, Kozienice: Polonia Warszawa (CLJ) - 16.00

28 lutego: Pilica Białobrzegi (IV)

3 marca: Legion Głowaczów (LO)

7 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowski (A)

10 marca: Powiślak Końskowola (IV)

LKS Promna

3 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 0:1

10 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 5:0 (Paweł Kobylarczyk 2x, Wajih Bouchniba, Krzysztof Wydra, Stanisław Kulej)

17 lutego, Radom: KS Błotnica Stara (A) 2:1 (Bursa, Boniecki)

25 lutego: Iskra Zbrosza Duża (B)

4 marca: Zodiak Sucha (A)

10 marca: Iłżanka Kazanów (A)

Mazur Karczew

27 stycznia, Karczew: KS Warka (LO) 8:0 (Artur Wójcik, Szymon Maruszewski 2x, Marcin Raszka 3x, Patryk Gregorczuk, Mateusz Pielak)

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:1

7 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:3

10 lutego, Karczew: Victoria II Sulejówek (LO) 2:1 (Paweł Bylak 2x)

17 lutego, Karczew: Legia Warszawa (CLJ) 1:1 (Maciej Bakuła)

21 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

24 lutego: Drukarz Warszawa (IV)

3 marca: Huragan Wołomin (IV)

10 marca: Dolcan Ząbki (IV)

MKS Piaseczno 

20 stycznia, Piaseczno: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:1

27 stycznia, Piaseczno: Wilga Garwolin (IV) 7:1 (Łukasz Krupnik, Kamil Matulka 2x, Dominik Witkowski 3x, zawodnik testowany)

3 lutego, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 2:1 (zawodnik testowany, Maciej Bubiec)

10 lutego, Piaseczno: Legia Warszawa (CLJ) 2:2 (Łukasz Krupnik, Dominik Witkowski)

17 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 3:1 (Kamil Matulka, zawodnik testowany, Paweł Szawro)

24 lutego: Bug Wyszków (IV)

25 lutego: Unia Warszawa (LO)

3 marca: Polonia Warszawa (CLJ)

Mszczonowianka Mszczonów

20 stycznia, Płock: Wisła II Płock (IV) - odwołany

27 stycznia, Bełchatów: GKS Bełchatów (II) 1:4 (Marcin Gregorowicz)

3 lutego, Łowicz: Pelikan Łowicz (III) 2:0 (Piotr Cudny, Marcin Gregorowicz)

10 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 3:1 (Bartłomiej Koziarski, Sebastian Janik, Marcin Gregorowicz)

17 lutego, Tomaszów Mazowiecki: KS Paradyż (IV) 1:1 (zawodnik testowany)

24 lutego: Victoria Sulejówek (III)

3 marca: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)

Naprzód Skórzec

3 lutego, Miętne: Sokół Adamów (IV) 2:2 (Łukasz Paciorek, Kamil Gołoś)

9 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 3:2 (Michał Kruszewski, Karol Kruszewski, Kamil Gołoś)

17 lutego, Siedlce: Czarni Węgrów (LO) 1:0 (Mateusz Kafara)

24/25 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

28 lutego: Pogoń II Siedlce (IV)

3/4 marca: Bug Wyszków (IV)

10/11 marca: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO)

Oskar Przysucha

20 stycznia, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:1 (samobójcza, Przemysław Śliwiński, Grzegorz Obuch, Patryk Skalski, Michał Gil)

27 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:2 (Przemysław Śliwiński)

3 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:3 (Tomasz Zagórski)

10 lutego, Końskie: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 4:2 (Jakub Miałkowski 2x, Tomasz Zagórski, Przemysław Śliwiński)

17 lutego, Końskie: Ceramika Opoczno (IV) 2:3 (Przemysław Śliwiński 2x)

24 lutego: Radomiak II Radom (LO)

28 lutego: Neptun Końskie (IV)

10 marca: KS Warka (LO)

Perła Złotokłos

27 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:2 (Konrad Zawadzki)

3 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:2 (Mateusz Orzeszak, Michał Ambrozik)

10 lutego, Grójec: KS Warka (LO) 0:2

17 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 1:3 (Adam Piotrowski)

24 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) - 16.30

3 marca: AP Żyrardów (LO)

10 marca: Grom Warszawa (LO)

Pilica Białobrzegi

13 stycznia, Radom: Radomiak Radom (II) 2:1 (Kamil Hernik, Damian Stanisławski)

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:0 (Kamil Hernik)

3 lutego: MKS Ciechanów (IV) - odwołany

3 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 3:3 (Kamil Hernik, Jakub Chrzanowski, Piotr Skałbania)

10 lutego, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 8:3 (Konrad Paterek 2x, Jakub Chrzanowski, Piotr Skałbania, Marcin Bykowski, Hubert Śliwiński, Patryk Strus, Dawid Śliwowski)

14 lutego, Ząbki: Legia II Warszawa (III) 2:1 (Damian Stanisławski 2x)

17 lutego, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 4:1 (Jakub Chrzanowski 2x, Kamil Hernik, Marcin Rawski)

21 lutego, Legionowo: Legionovia Legionowo (II) - 18.00

24 lutego: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III)

28 lutego: Energia Kozienice (IV)

3/4 marca: Walka Kosów (B)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

20 stycznia, Byczyna: Sokół Aleksandrów Łódzki (III) 0:1

24 stycznia, Milanówek: Victoria Sulejówek (III) 4:1 (Jakub Kołaczek, Adrian Grabowski, Michał Strzałkowski 2x)

27 stycznia, Radom: Broń Radom (IV) 1:2 (Łukasz Gwardiak)

3 lutego, Zielonki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 3:1 (Adrian Grabowski, Paweł Czarnecki, Jakub Kołaczek)

7 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Zjednoczeni Stryków (IV) 0:1

10 lutego: Pelikan Łowicz (III) - odwołany

17 lutego, Zielonki: Huragan Wołomin (IV) 3:1 (Patryk Szymański, Michał Strzałkowski, Jakub Kołaczek)

21 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) - 17.30

24 lutego: Dolcan Ząbki (IV)

3 marca: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV)

10 marca: KS Łomianki (IV)

Sparta Jazgarzew

13 stycznia, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 3:2 (Olaf Kubat, Bartosz Orłowski, Karol Szelągowicz)

20 stycznia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 4:1 (Bartosz Orłowski 2x, Arkadiusz Ryś, Bartłomiej Bobowski)

27 stycznia, Piaseczno: Drukarz Warszawa (IV) 1:4 (Konrad Rudnicki)

3 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 1:2 (Jakub Pastusiak)

10 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:4 (Konrad Rudnicki)

24 lutego: Mazowsze Grójec (LO)

3 marca: Victoria Sulejówek (III)

Wilga Garwolin

18 stycznia, Miętne: Escola Varsovia (CLJ) 3:3 (Paweł Pyra 2x, Jakub Szwed)

20 stycznia, Miętne: Sparta Jazgarzew (IV) 1:4 (Mikołaj Gola)

27 stycznia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:7 (Sebastian Papiernik)

3 lutego, Miętne: Chełmianka Chełm (III) 1:3 (Sergiusz Wiechowski)

10 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) 2:9 (Mikołaj Gola 2x)

17 lutego, Warszawa: Proch Pionki (LO) 0:2

24 lutego, Miętne: KS Raszyn (LO)

3 marca: Mazowsze Grójec (LO)

10 marca: Hutnik Huta Czechy (LO)

Znicz II Pruszków

11 lutego, Pruszków: Escola Varsovia (LO) 1:1 (Adrian Zieliński)

17 lutego, Pruszków: KS Konstancin (LO) 4:1 (Adrian Zieliński 2x, Adam Niemyjski 2x)

25 lutego: Huragan Wołomin (IV)

4 marca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

11 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

 

Północ

Błękitni Raciąż

???

Bug Wyszków

20 stycznia, Ząbki: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 3:2 (Karol Rosa, Mateusz Gołębiowski, Daiji Kimura)

27 stycznia: Unia Warszawa (LO) - odwołany

27 stycznia, Ząbki: Sokół Serock (LO) 3:4 (Daiji Kimura, Łukasz Kamiński, zawodnik testowany)

3 lutego, Ząbki: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:0 (Robert Nogaj 2x, Karol Rosa 2x)

10 lutego, Ząbki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 2:3 (Nico Wouters, Marcel Wysocki)

13 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:0

17 lutego, Ząbki: Sokół Serock (LO) 3:6 (Łukasz Łada, Nico Wouters, Marcel Wysocki)

24 lutego: MKS Piaseczno (IV)

3 marca: Naprzód Skórzec (IV)

10 marca: Bóbr Tłuszcz (LO)

Dolcan Ząbki

27 stycznia, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 0:2

3 lutego, Ząbki: Sparta Jazgarzew (IV) 2:1 (Paweł Barzyc, Daniel Nawrocki)

10 lutego, Ząbki: SEMP Warszawa (LO) 1:0 (Patryk Szeliga)

14 lutego, Ząbki: Unia Warszawa (LO) 2:0 (Andrij Rohożin, Piotr Augustyniak)

17 lutego, Ząbki: Legionovia Legionowo (II) 1:0 (Patryk Szeliga)

17 lutego, Ząbki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

21 lutego, Sulejówek: Victoria Sulejówek (III) - 19.00

24 lutego: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

28 lutego: Marcovia Marki (LO)

3 marca: Ursus Warszawa (III)

10 marca: Mazur Karczew (IV)

Drukarz Warszawa

27 stycznia, Piaseczno: Sparta Jazgarzew (IV) 4:1 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

3 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:2 (Piotr Wołowicz)

10 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 2:0 (Piotr Wołowicz, Marcin Kamiński)

17 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:2

24 lutego: Mazur Karczew (IV)

3 marca: Victoria Sulejówek (III)

10 marca: Unia Warszawa (LO)

Huragan Wołomin

10 lutego, Kobyłka: Wilga Garwolin (IV) 9:2 (Kaml Żmuda 3x, Przemysław Górski, Grzegorz Trzonkowski, Rafał Zaborowski, Marcin Figiel, Dawid Gajewski, Rafał Wielądek)

17 lutego, Zielonki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:3 (Rafał Durajczyk)

21 lutego, Kobyłka: Marcovia Marki (LO) - 18.00

24 lutego: Znicz II Pruszków (IV)

3 marca: Mazur Karczew (IV)

10 marca: Mazowsze Grójec (LO)

17 marca: Okęcie Warszawa (A)

Korona Ostrołęka

20 stycznia, Zambrów: Olimpia Zambrów (III) 3:5 (Damian Drężewski, Paweł Dzbeński, Dominik Dzwonkowski)

27 stycznia, Ostrołęka: Warmia Grajewo (IV) 4:2 (Jakub Laska, Karol Macioch, Maciej Staszczuk, Kamil Jastrzębski)

3 lutego, Ostrołęka: ŁKS Łomża (III) 1:2 (Paweł Dzbeński)

10 lutego, Ełk: MKS Ełk (III) 0:2

14 lutego, Ostrołęka: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:6 (Jakub Nosek)

17 lutego, Radom: Broń Radom (IV) 1:6 (Marcin Kraska)

18 lutego, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 3:3 (Dominik Dzwonkowski 2x, Maciej Kurowicki)

24 lutego: Ursus Warszawa (III)

3 marca: KS Wasilków (IV)

10 marca: ???

KS Łomianki

27 stycznia: Znicz II Pruszków (IV) - odwołany

3 lutego, Łomianki: Escola Varsovia (LO) 4:2 (Karol Szeliga, Aron Majczyna, Mateusz Kowalski, Łukasz Kawka)

9 lutego, Łomianki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (Michał Kielak)

10 lutego, Łomianki: Legionovia II Legionowo (A) 5:1 (Konrad Izdebski 2x, Mateusz Sołtys, samobójcza, zawodnik testowany)

17 lutego, Łomianki: Hutnik Warszawa (LO) 3:2 (Konrad Izdebski, Michał Kielak, Mateusz Kowalski)

17 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

24 lutego: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) i Okęcie Warszawa (A)

3 marca: Unia Warszawa (LO)

10 marca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Fenix Siennica (LO) 3:1 (Jewhen Romanow, Rafał Słowik, Michał Bondara)

20 stycznia, Lublin: Lublinianka Lublin (IV) 0:1

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Pilica Białobrzegi (IV) 0:1

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazur Karczew (IV) 1:0 (Jewhen Romanow)

10 lutego, Biała Podlaska: Podlasie Biała Podlaska (III) 3:1 (Michał Bondara, Jewhen Romanow 2x)

14 lutego, Mińsk Mazowiecki: Powiślak Końskowola (IV) 5:0 (Daniel Żurawski, Mateusz Janusiewicz 2x, Rafał Słowik 2x)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Józefovia Józefów (LO) 2:1 (Karol Nojszewski, Kacper Kozikowski)

24 lutego: Lewart Lubartów (IV)

3 marca: ŁKS Łomża (III)

10 marca: Broń Radom (IV)

Mazur Gostynin

3 lutego: Kasztelan Sierp (LO) - odwołany

10 lutego, Płock: Wisła Płock (CLJ) 1:1 (Jarosław Kułaga)

17 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) 2:0 (Jakub Kustra, Eryk Przybylski)

22 lutego, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) - 17.00

24 lutego: Kujawiak Kowal (IV)

3 marca: Lider Włocławek (IV)

10 marca: Lubienianka Lubień Kujawski (LO)

MKS Ciechanów

27 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 0:1

3 lutego, Ostróda: Huragan Morąg (III) 1:3 (Mateusz Matusiak)

7 lutego, Ciechanów: MKS Przasnysz (IV) 2:2 (Sebastian Tabaka, Emil Żółtek)

10 lutego, Ciechanów: Wkra Żuromin (LO) 6:6 (Łukasz Barankiewicz, Damian Matusiak, Mateusz Matusiak, Emil Żółtek, Tomasz Kamiński, zawodnik testowany)

17 lutego, Ciechanów: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (zawodnik testowany)

24 lutego: Lech Rypin (IV)

3 marca: Nadnarwianka Pułtusk (LO)

10 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

MKS Przasnysz

20 stycznia, Ostróda: Huragan Morąg (III) 2:5 (Artur Gawęda, Michał Pragacz)

28 stycznia, Ostróda: Sokół Ostróda (III) 1:2 (Dominik Lemanek)

31 stycznia, Przasnysz: ŁKS Łomża (III) - odwołany

31 stycznia: Sokół Serock (LO) 5:1 (Michał Pragacz, Kamil Rutkowski, Dominik Lemanek, Kacper Sawczenko, Arkadiusz Wiśniewski)

7 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 2:2 (Łukasz Kosiorek, Piotr Piasecki)

10 lutego, Przasnysz: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

10 lutego, Przasnysz: PAF Płońsk 8:1 (Dominik Lemanek 3x, Mateusz Pepłowski, Artur Gawęda, Maciej Smoliński 2x, Kacper Sawczenko)

14 lutego, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (A) 7:0 (Michał Pragacz, Dominik Lemanek, Piotr Piasecki, Kamil Rutkowski, Artur Gawęda, Sebastian Lubiński, Kacper Sawczenko)

17 lutego, Przasnysz: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 5:0 (Dominik Lemanek 3x, Michał Pragacz, Artur Gawęda)

24 lutego: Victoria Sulejówek (III)

3 marca: Wkra Żuromin (LO)

10 marca: Mazowsze Jednorożec (LO)

Mławianka Mława

27 stycznia, Ostróda: Sokół Ostróda (III) 1:1 (Michał Stryjewski)

3 lutego, Mława: Olimpia Zambrów (III) 1:2 (Piotr Melchinkiewicz)

7 lutego, Mława: Kryształ Glinojeck (A) 7:2 (Michał Stryjewski 2x, Maciej Rogalski, Jakub Wróblewski, Marcin Tomczak, Szymon Masiak, Piotr Karłowicz)

10 lutego, Mława: Motor Lubawa (IV) 1:1 (Maciej Rogalski)

14 lutego, Mława: Nadnarwianka Pułtusk (LO) - odwołany

17 lutego, Mława: Lech Rypin (IV) 8:1 (Maciej Rogalski, Marcin Tomczak, Piotr Karłowicz, Michał Pocieżnicki, Piotr Melchinkiewicz, Szymon Masiak, Krystian Gosik, Krzysztof Dąbkowski)

24 lutego: Huragan Morąg (III)

3 marca: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (III)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

27 stycznia, Zielonki: Escola Varsovia (LO) 5:2 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk, Wojciech Łazeba)

3 lutego, Zielonki: Błonianka Błonie (IV) 1:0 (Jan Kącki)

7 lutego: Znicz Pruszków (CLJ) - odwołany

7 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 5:1 (samobójcza, Krzysztof Pikus, Wojciech Łazeba 3x)

9 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 5:1 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Paweł Jabłoński, zawodnik testowany, Łukasz Jarnicki)

17 lutego, Warszawa: SEMP Warszawa (LO) 3:2 (Paweł Jabłoński, Artur Dębiec, Bartosz Kwiatkowski)

24 lutego: Pelikan II Łowicz (IV)

28 lutego: Naprzód Stare Babice (LO)

3 marca: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV)

Pogoń II Siedlce

20 stycznia, Siedlce: Rozwój Warszawa (A) 10:0 (Mateusz Omieciuch 2x, Patryk Skrzypek, Sebastian Krawczyk 3x, Bartosz Karczmarek 2x, Dominik Krupa, Michał Markiewicz)

4 lutego, Siedlce: Orlęta Łuków (LO) 2:1 (Mateusz Omieciuch, Jakub Jóźwiak)

9 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 3:2 (Patryk Skrzypek, Michał Panufnik, Sebastian Kowalczyk)

18 lutego, Siedlce: Sokół Adamów (IV) 6:0 (Paweł Marchel, Paweł Łydkowski, Mateusz Omieciuch, Jakub Szrek, Piotr Ceranka, Patryk Skrzypek)

21 lutego, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) - 19.00

24 lutego: ŁKS Łomża (III)

28 lutego: Naprzód Skórzec (IV)

3 marca: Czarni Węgrów (LO)

7 marca: Wektra Zbuczyn (LO)

10 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

Wisła II Płock

20 stycznia, Płock: Mszczonowianka Mszczonów (IV) - odwołany

27 stycznia, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 10:0 (Damian Szczepański 2x, Filip Januszczak 2x, Bartłomiej Machnicki 2x, Mikołaj Lebedyński 2x, Fabian Hiszpański, Radosław Gałązka)

3 lutego, Płock: Pelikan II Łowicz (IV) 6:0 (Mikołaj Lebedyński 2x, Fabian Hiszpański, Filip Januszczak, Jakub Panek, Mateusz Tomaszewski)

10 lutego, Płock: Kujawianka Izbica Kujawska (IV) 1:0 (Seweryn Truskolaski)

14 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 6:1 (Kamil Nowicki, Seweryn Truskolaski, Piotr Majchrzak, Bartłomiej Machnicki, Fabian Hiszpański, Adrian Szczutowski)

16 lutego, Płock: Wkra Żuromin (LO) 3:0 (Seweryn Truskolaski, Kamil Nowicki, Fabian Hiszpański)

24 lutego: Włocłavia Włocławek (LO)

28 lutego: Kasztelan Sierpc (LO)

3 marca: KS Kutno (IV)

10 marca: Escola Varsovia (LO)

Liga Okręgowa
Ciechanów-Ostrołęka

GKS Strzegowo

3 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 1:3 (Paweł Nicgorski)

10 lutego, Mława: Start Nidzica (A) - odwołany

18 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 3:8 (Tobiasz Jakubowski, Jakub Gutkowski, Mateusz Gralewicz)

24 lutego: Polonia Iłowo (LO)

3 marca: Gmina Kozłowo (A)

10 marca: Korona Karolinowo (A)

Iskra Krasne

10 lutego, Przasnysz: Orzeł Sypniewo (A) 6:0 (Daniel Malinowski, Patryk Wnuk, Paweł Michalak, Adam Niestępski, Jakub Osiecki, Rafał Chojnowski)

17 lutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (LO) 3:0 (Adam Niestępski 3x)

25 lutego: Korona Ostrołęka (IV)

3 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

7 marca: Omulew Wielbark (LO)

Korona Szydłowo

17 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Kacper Małecki)

17 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 3:1 (Kacper Małecki 2x, Piotr Karpiński)

24 klutego, Przasnysz: Orzyc Chorzele (LO) - 13.30

3 marca, Przasnysz: KS CK Troszyn (LO) - 13.30

10 marca: Kryształ Glinojeck (A)

KS CK Troszyn

28 stycznia, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 9:0 (Przemysław Śnietka 3x, Piotr Kamionowski 2x, Karol Kamionowski 2x, Łukasz Bałazy, Daniel Wargulewski)

3 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 1:3 (Piotr Kamionowski)

10 lutego, Baranowo: Orzyc Chorzele (LO) 3:1 (Piotr Kamionowski 2x, Piotr Kubat)

18 lutego, Ostrołęka: Korona Ostrołęka (IV) 3:3 (Piotr Kamionowski, Piotr Bałas, Piotr Dąbrowski)

24 lutego: Orzeł Kolno (IV)

3 marca: Korona Szydłowo (LO)

10 marca: Narew Ostrołęka (B)

Makowianka Maków Mazowiecki

27 marca, Baranowo: KS Wąsewo (A) 2:3 (Marcin Ciak, Krzysztof Pustoła)

3 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 3:1 (Maciej Żmuda, Patryk Koczara, Krzysztof Pustoła)

17 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 7:1 (Maciej Traczewski 2x, Damian Duszak, Tomasz Urbański 2x, Patryk Koczara, Michał Złotkowski)

24 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

3 marca: Hutnik Warszawa (LO)

10 marca: MKS Ciechanów (IV)

Mazowsze Jednorożec

10 lutego, Mława: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO) 1:1 (Daniel Skała)

18 lutego, Baranowo: GUKS Krasnosielc (B) 1:5 (Łukasz Bors)

24/25 lutego: Bartnik Myszyniec (A)

3/4 marca: Omulew Wielbark (LO)

10 marca: MKS Przasnysz (IV)

11 marca: Kurpik Kadzidło (A)

Nadnarwianka Pułtusk

20 stycznia, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 2:1 (Jakub Zalewski, Mariusz Dziczek)

27 stycznia, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 2:0 (Patryk Bartczak 2x)

3 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 0:4

11 lutego, Ciechanów: Pełta Karniewo (B) 4:1 (Hubert Młynarczyk, Gracjan Sokołowski, Szymon Salwin, Wiktor Kalkowski)

14 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) - odwołany

17 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:5

24 lutego: Dąb Wieliszew (LO)

3 marca: MKS Ciechanów (IV)

Orzyc Chorzele

3 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 1:4 (Marcin Szmalc)

10 lutego, Baranowo: KS CK Troszyn (LO) 1:3 (Grzegorz Kawiecki)

17 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:3

24 lutego: Korona Szydłowo (LO)

3 marca: Orzeł Janowiec Kościelny (LO)

10 marca: Orzeł Sypniewo (A)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

20 stycznia, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 2:3 (Adrian Romanik 2x)

3 lutego, Zambrów: KS CK Troszyn (LO) 3:1 (Kamil Rogalski, Dawid Wilczewski, Adrian Romanik)

10 lutego, Zambrów: MKS Małkinia (A) 1:2 (Dawid Wilczewski)

17 lutego, Zambrów: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

25 lutego: Czarni Węgrów (LO)

3 marca: KS Wąsewo (A)

18 marca: Wissa Szczuczyn (IV)

Sona Nowe Miasto

27 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:5

3 lutego, Ciechanów: Delta Słupno (LO) 1:1 (Bartosz Kaczor)

11 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:4 (Kacper Caliński, Michał Ernest)

16 lutego, Ciechanów: Skra Drobin (LO) 3:3 (Szymon Sokołowski, Łukasz Młudzikowski, Michał Ernest)

24 lutego: Korona Karolinowo (A)

3 marca: Świt Staroźreby (LO)

10 marca: Orlęta Baboszewo (B)

Tęcza Ojrzeń

3 lutego, Kraszewo: Konopianka Konopki (A) 5:1 (Łukasz Kozłowski, Damian Suwiński, Bartosz Karczewski, Mariusz Świtalski, Karol Drążek)

10 lutego, Kraszewo: Skra Drobin (LO) 4:1 (Bartosz Karczewski 2x, Damian Suwiński, Patryk Purzycki)

17 lutego, Kraszewo: Stegny Wyszogród (LO) 3:2 (Damian Suwiński, Damian Sawicki, Łukasz Kozłowski)

24 lutego: Kryształ Glinojeck (A)

3 marca: PAF Płońsk (A)

10 marca: GKS Gumino (B)

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

10 lutego, Mława: Mazowsze Jednorożec (LO) 1:1 (Łukasz Wróblewski)

18 lutego, Mława: Iskra Narzym (A) 2:3 (Łukasz Wróblewski, Mariusz Walczak)

24/25 lutego: Tamka Dzierzgowo (B)

3/4 marca: Boruta Kuczbork (A)

10/11 marca: Start Kozłowo (-)

Wkra Bieżuń

3 lutego, Mława: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 4:3 (Patryk Kacprzykowski, Daniel Kotowski, Michał Gołębiewski, Paweł Baca)

11 lutego, Mława: Orzeł Goleszyn (LO) - odwołany

17 lutego, Mława: Wkra Radzanów (B) 6:2 (Tomasz Rutecki 2x, Paweł Baca 2x, Maciej Watkowski, samobójcza)

24 lutego: Gmina Kozłowo (A)

3 marca: GSZS Rybno (LO)

11 marca: Skrwa Łukomie (LO)

Wkra Sochocin

3 lutego, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 3:1 (Dawid Nawrocki, Fabian Lewandowski, samobójcza)

11 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) 6:1 (Piotr Wypyszyński 2x, Hubert Kozłowski 2x, Damian Kozłowski, Mateusz Żulewski)

17 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 10:0 (Piotr Wypyszyński 5x, Mateusz Żulewski 2x, Krzysztof Dzięgielewski 2x, Dawid Nawrocki)

24/25 lutego: Jutrzenka Unieck (A)

3/4 marca: Korona Karolinowo (A)

10/11 marca: Błękitni Korytów (LO)

Wkra Żuromin

3 lutego, Iława: Powiśle Dzierzgoń (IV) 4:1 (Bartłomiej Nowacki, Bartosz Narewski, Mariusz Rutkowski, Tomasz Kamiński)

10 lutego, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 6:6 (Bartłomiej Nowacki 2x, Bartosz Narewski 3x, Jakub Sawicki)

16 lutego, Płock: Wisła II Płock (IV) 0:3

24 lutego: Sparta Brodnica (IV)

3 marca: MKS Przasnysz (IV)

10 marca: Lech Rypin (IV)

Żbik Nasielsk

3 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:3 (Mateusz Rutkowski, Damian Załoga)

10 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 2:1 (Mateusz Paczkowski, Mateusz Bramowicz)

17 lutego, Ciechanów: Kryształ Glinojeck (A) 3:1 (Kamil Stańczak 2x, Marcin Świderski)

17 lutego, Ciechanów: Korona Szydłowo (LO) 2:1 (Mateusz Bramowicz, Marcin Świderski)

24 lutego: Korona Szydłowo (LO)

3 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

10 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

 

Płock

Amator Maszewo

16 lutego, Włocławek: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 5:5 (Piotr Wachaczyk, Tomasz Sudomir, Krystian Majchrzak, Michał Muszyński, Piotr Skierkowski)

24 lutego, Płock: GKS Góra (A) - 15.00

3 marca: LTP Lubanie (LO)

10 marca: Olimpia Chąśno (LO)

17 marca: Pogoń Słupia (A)

Błyskawica Lucień

10 lutego, Włocławek: GKS Baruchowo (LO) 0:3

17 lutego, Płock: Wisła Nowy Duninów (A) 2:1 (Tomasz Ryniec, Bartosz Antczak)

24 lutego: Lubienianka Lubień Kujawski (LO)

2 marca: Delta Słupno (LO)

10 marca: Zorza Szczawin Kościelny (B)

17 marca: Świt Staroźreby (LO)

Delta Słupno

3 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 1:1 (Kacper Rutkowski)

10 lutego: Pogoń Słupia (A) - odwołany

17 lutego, Płock: Polonia Radzanowo (A) 1:4 (Krzysztof Machowski)

24 lutego: Świt Staroźreby (LO)

25 lutego: Tłuchowia Tłuchów (A)

3 marca: Błyskawica Lucień (LO)

10 marca: Relax Miszewo Murowane (B)

Kasztelan Sierpc

3 lutego, Płock: Lech Rypin (IV) 2:4 (Michał Dzięgielewski, Jakub Kotecki)

10 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 4:0 (Maciej Lemanowicz, Krystian Sokołowski, Emil Cendlewski, Tomasz Braniecki)

17 lutego, Włocławek: Lider Włocławek (IV) 2:0 (Michał Dzięgielewski, Mariusz Śnieć)

28 lutego: Wisła II Płock (IV)

10 marca: Sparta Brodnica (IV)

17 marca: Kryształ Glinojeck (A)

Orzeł Goleszyn

11 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) - odwołany

17 lutego, Płock: Stoczniowiec Płock (A) 0:3

Skra Drobin

10 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

16 lutego, Ciechanów: Sona Nowe Miasto (LO) 3:3 (Marcin Kowalski 3x)

3 marca: Stoczniowiec Płock (A)

10 marca: Wisła Dobrzyń (LO)

Skrwa Łukomie

18 lutego, Płock: Zryw Bielsk (LO) 4:2 (Piotr Sadowski 2x, Karol Kalinowski, zawodnik testowany)

24 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) - 16.00

3 marca: Sparta Mochowo (B)

10/11 marca: Wkra Bieżuń (LO)

17/18 marca: Wisła Dobrzyń (LO)

Start Proboszczewice

18 lutego, Płock: Zorza Szczawin Kościelny (B) 5:1 (Przemysław Bońkowski 2x, samobójcza, Radosław Domel, Łukasz Trzciński)

24 lutego: KS II Kutno (A)

3 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

10 marca: Błękitni Gąbin (A)

17 marca: Wisła Główina-Sobowo (A)

Stegny Wyszogród

17 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 2:3 (Michał Popiołek, Arkadiusz Gąsiorowski)

24 lutego, Płock: Promyk Nowa Sucha (A)

3 marca: Rawka Bolimów (A)

10 marca: Pogoń Słupia (A)

17 marca: Tajfun Brochów (B)

Świt Staroźreby

3 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 3:1 (Mateusz Ziarko, Adrian Grabowski, Michał Sobczak)

10 lutego, Płock: Huragan Bodzanów (A) 11:2 (Maciej Sobiesiak 4x, Michał Sobczak 2x, Jarosław Unierzyski, Damian Kołeczek 2x, Mateusz Kowalski, Dawid Kręt)

16 lutego, Płock: Korona Karolinowo (A) 8:0 (Maciej Sobiesiak 4x, Michał Sobczak, Mateusz Ziarko, Damian Kołeczek 2x)

23 lutego: Delta Słupno (LO)

3 marca: Sona Nowe Miasto (LO)

17 marca: Błyskawica Lucień (LO)

Unia Czermno

???

Unia Iłów

21 lutego, Łowicz: Pelikan II Łowicz (IV) - 19.00

28 lutego, Łowicz: AP Sochaczew (juniorzy) - 19.00

3/4 marca: Piast Feliksów (A)

10/11 marca: Zryw Wygoda (LO)

17/18 marca: Huragan Bodzanów (A)

Wicher Cieszewo

???

Zryw Bielsk

18 lutego, Płock: Skrwa Łukomie (LO) 2:4 (Filip Orłowski, Bartłomiej Lorenc)

21 lutego, Płock: Wisła Płock (juniorzy) - 20.00

24 lutego, Płock: Pogoń Słupia (A) - 17.30

3/4 marca: Wicher Cieszewo (LO)

10/11 marca: Huragan Bodzanów (A)

17 marca: Polonia Radzanowo (A)

 

Radom

Centrum Radom

3 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:0 (Gilbert Singa)

8 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:3 (Karol Kasprzyk, Kacper Jedynak)

10 lutego, Radom: Gryf Policzna (A) 3:2 (Robert Grylak, Łukasz Hebda, Mateusz Paliwoda)

13 lutego, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 1:4 (Kacper Wnuk)

17 lutego, Radom: Lubrzanka Kajetanów (A) - odwołany

17 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 7:2 (Mateusz Paliwoda 4x, Karol Kasprzyk 2x, Robert Grylak)

22 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) - 20.30

24 lutego: KS Potworów (A)

1 marca: Drogowiec Jedlińsk (IV)

3 marca: Akcja Jastrzębia (A)

Gracja Tczów

27 stycznia, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 2:2 (Dawid Chmielnicki, Artur Karasiński)

3 lutego, Radom: MKS Wyśmierzyce (A) 2:3 (Artur Karasiński 2x)

10 lutego, Radom: Chojniak Wieniawa (A) 2:3 (Kacper Odzimkowski, Paweł Kopeć)

18 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

24 lutego, Radom: Powała Taczów (A) - 16.00

3 marca: Sokół Przytyk (A)

10 marca: Wulkan Zakrzew (B)

Iłżanka Kazanów

27 stycznia, Radom: Polonia Iłża (A) 2:3 (Mateusz Ciechanowski, zawodnik testowany)

3 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 2:2 (Paweł Chmielewski, Adam Zaranek)

11 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 1:3 (Adam Zaranek)

17 lutego, Radom: KS Potworów (A) 1:4 (Paweł Chmielewski)

24 lutego: Szydłowianka Szydłowiec (LO)

3 marca: Orzeł Wierzbica (LO)

10 marca: LKS Promna (IV)

Jodła Jedlnia-Letnisko

27 stycznia, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:5 (Kamil Skowroński, Daniel Paczuła)

4 lutego, Radom: Star Starachowice (LO) 1:7 (Kamil Pysiak)

10 lutego, Puławy: Wisła II Puławy (LO) 1:1 (Kamil Skowroński)

17 lutego, Radom: Młodzik Radom (A) 6:2 (Kamil Pysiak 3x, Kamil Skowroński, Maksymilian Kiraga, Bartłomiej Sobkowiak)

24 lutego: Zamłynie Radom (LO)

3 marca: Gryf Policzna (A)

10 marca: Królewscy Jedlnia (A)

KS Warka

27 stycznia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:8

3 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 4:1 (Bartłomiej Jałocha 2x, Paweł Pacholski, Kamil Woźniak)

7 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 3:1 (Michał Majewski, Karol Żak, Dawid Kociszewski)

10 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 2:0 (Igor Mińkowski 2x)

17 lutego, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:3 (Grzegorz Witan)

24 lutego: KS Magnuszew (A)

3 marca: Drogowiec Jedlińsk (IV)

10 marca: Oskar Przysucha (IV)

Legion Głowaczów

4 lutego, Kozienice: Zwolenianka Zwoleń (LO) 1:5 (Mateusz Krześniak)

11 lutego, Kozienice: Akcja Jastrzębia (A) 3:1 (Mateusz Krześniak, Robert Budziński, Damian Konopka)

17 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 3:2 (Damian Konopka, Tomasz Banach, Mateusz Krześniak)

21 lutego, Kozienice: Orzeł Wierzbica (LO) - 17.30

25 lutego: Królewscy Jedlnia (A)

4 marca: Plon Garbatka (A)

11 marca: KS Potworów (A)

Mazowsze Grójec

20 stycznia, Grójec: Burza Pilawa (A) 8:1 (Arkadiusz Gałka, Michał Orłowski 2x, Maciej Małecki, Daniel Złoch, Michał Czerepok, Alan Sygnarek 2x)

27 stycznia, Grójec: Oskar Przysucha (IV) 2:1 (Arkadiusz Gałka, Paweł Grodzki)

31 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:7

3 lutego, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 2:2 (Daniel Złoch, Michał Orłowski)

10 lutego, Grójec: Pilica Białobrzegi (IV) 3:8 (Daniel Złoch, Rafał Sobczak, Michał Czerepok)

17 lutego, Grójec: Znicz Pruszków (CLJ) 3:5 (Mariusz Lisiecki, Adrian Gotlib, Rafał Sobczak)

24 lutego, Grójec: Sparta Jazgarzew (IV) - 12.30

3 marca: Wilga Garwolin (IV)

10 marca: Huragan Wołomin (IV)

Mogielanka Mogielnica

3 lutego, Mogielnica: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 0:3

10 lutego, Mogielnica: KS Potworów (A) 5:6 (Przemysław Ostrowski 2x, Paweł Jaworski, Piotr Pietrzak, zawodnik testowany)

17 lutego, Mogielnica: Gryf Policzna (A) 2:3 ()

24 lutego: Orzeł Wierzbica (LO)

3 marca: GLKS Wołucza (LO)

10 marca: Orlęta Cielądz (LO)

Orzeł Wierzbica

3 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 7:3 (Grzegorz Dziurzyński 2x, Paweł Jaworski 2x, Sebastian Stąpór, Paweł Czarnecki, Maciej Szczepanik)

8 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 3:2 (Piotr Jaworski, Grzegorz Dziurzyński, Tomasz Bartosiak)

10 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:3 (Paweł Czarnecki, Paweł Ankurowski, Jakub Kosela)

17 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 6:2 (Maciej Szczepanik 3x, Jakub Kosela 2x, Piotr Jaworski)

21 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) - 17.30

24 lutego: Mogielanka Mogielnica (LO)

3 marca: Iłżanka Kazanów (LO)

Pilica Nowe Miasto

1 lutego, Mogielnica: Kraska Jasieniec (A) 3:0 (Mariusz Białas, Piotr Wawrzyńczak, Bartosz Gulina)

3 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 2:1 (Piotr Wawrzyńczak, Hubert Krzemiński)

11 lutego, Mogielnica: Juvenia Wysokienice (LO) 4:1 (Piotr Karwowski, Adam Pędzikowski, Piotr Wawrzyńczak, Jakub Dworakowski)

18 lutego, Mogielnica: LKS Radzice (A) 4:0 (Mariusz Wawrzyńczak, Michał Rzepkowski, Adam Pędzikowski, Karol Karwowski)

24 lutego: Orlęta Cielądz (LO)

3 marca: Bóbr Tłuszcz (LO)

11 marca: Białka Biała Rawska (A)

Powiślanka Lipsko

20 stycznia, Puławy: Wisła II Puławy (LO) - odwołany

27 stycznia: Ostrowiec Świętokrzyski, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 1:0 (Dawid Gardynik)

27 stycznia, Ożarów: Klimontowianka Klimontów (LO) 2:3 (Dawid Gardynik, Wojciech Bajor)

3 lutego, Puławy: Mazowsze Stężyca (A) 5:4 (Wojciech Bajor 2x, Michał Gajos, Mateusz Ogonowski, Marek Skorupa)

11 lutego, Radom: Ceramika Opoczno (juniorzy) 4:0 (Dawid Gardynik 2x, Krystian Fulara, zawodnik testowany)

17 lutego, Ożarów: Alit Ożarów (IV) 1:1 (Wojciech Bajor)

24 lutego: Zawisza Sienno (LO)

10 marca: Kamienna Brody (IV)

Proch Pionki

3 lutego, Puławy: Powiślak Końskowola (IV) 1:0 (Erwin Kisiel)

10 lutego, Puławy: MKS Ryki (IV) 12:0 (Erwin Kisiel 3x, Igor Mucha, Kacper Nowocień 2x, Mateusz Szczepański 2x, Mateusz Kołodziej, Krzysztof Bańcerowski, Michał Majos, samobójcza)

17 lutego, Warszawa: Wilga Garwolin (IV) 2:0 (Bartosz Kozicki, Krzysztof Bańcerowski)

24 lutego: Stal Poniatowa (LO)

3 marca: Wisła II Puławy (LO)

10 marca: Skaryszewianka Skaryszew (LO) i Hubertus Chomentów (A)

Radomiak II Radom

3 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 2:2 (Adrian Nowosadko, Daniel Winiarski)

10 lutego, Radom: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:3 (Szymon Stanisławski)

17 lutego, Radom: GLKS Nadarzyn (A) 6:1 (Dominik Sokół 2x, Szymon Stanisławski, Kamil Gilewski 2x, Bartosz Bogacz)

24 lutego: Oskar Przysucha (IV)

3 marca: Energia II Kozienice (A)

10 marca: Star Starachowice (LO)

Skaryszewianka Skaryszew

28 stycznia, Radom: Iskra Gózd (A) 2:2 (Michał Bednarek, zawodnik testowany)

3 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 3:0 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Jakub Cioch)

11 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 7:2 (Bartłomiej Orczykowski 2x, Jakub Cioch, Radosław Deja, Rafał Wojciechowski, Michał Bednarek, zawodnik testowany)

17 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) 1:3 ()

24 lutego: Akcja Jastrzębia (A)

10 marca: Proch Pionki (LO)

Szydłowianka Szydłowiec

27 stycznia, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 3:2 (Cezary Śledź, Damian Szewczyk, Kamil Mosiołek)

3 lutego, Końskie: Neptun Końskie (IV) 3:1 (Daniel Grymuła, Patryk Bilski, Arkadiusz Siwak)

10 lutego, Radom: Zamłynie Radom (LO) 4:2 (Patryk Bilski, Kamil Mosiołek 2x, Kamil Ziętkowski)

17 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 0:2

24/25 lutego: Iłżanka Kazanów (LO)

3/4 marca: Granat Skarżysko-Kamienna (LO)

10/11 marca: KS Jastrząb (B)

Zamłynie Radom

20 stycznia, Radom: Oskar Przysucha (IV) 1:6 (Mateusz Kubica)

27 stycznia, Radom: Drogowiec Jedlińsk (IV) 0:5

10 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:4 (Patryk Szubiński, Mateusz Kubica)

14 lutego, Radom: Broń Radom (IV) 1:6 (Mateusz Kubica)

17 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 2:6 (Mateusz Kubica 2x)

21 lutego, Radom: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) - 17.30

24 lutego: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

3 marca: Olimpia Wola Załężna (A)

Zawisza Sienno

27 stycznia, Sienno: Oronka Orońsko (A) 12:1 (zawodnik testowany 4x, zawodnik testowany 3x, Michał Klaus 2x, Sebastian Klaus, Jakub Dąbrowski, Jakub Mroczkowski)

3 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 5:3 (Adrian Strąk, Sebastian Klaus, Przemysław Młynek 2x, Jakub Mroczkowski)

11 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:1 (zawodnik testowany 2x, Przemysław Młynek)

17 lutego, Radom: Zwolenianka Zwoleń (LO) 6:2 (Michał Klaus 2x, zawodnik testowany 2x, Sebastian Klaus, Adrian Strąk)

24 lutego: Powiślanka Lipsko (LO)

3 marca: Stal Kunów (LO)

10 marca: Oronka Orońsko (A)

Zwolenianka Zwoleń

27 stycznia, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:3 (Patryk Wójcik 2x)

4 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 5:1 (Patryk Wójcik 2x, Damian Kołtunowicz, Adrian Świątek, Szymon Pyrka)

10 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 3:3 (Patryk Wójcik 3x)

17 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 2:6 (Damian Kołtunowicz, Adrian Zdżalik)

24 lutego: Opolanin Opole Lubelskie (LO)

3 marca: Polonia Iłża (A)

10 marca: Młodzik-18 Radom (A)

 

Siedlce

Czarni Węgrów

11 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:4 (Damian Wysocki, Rafał Komosa, Mateusz Bartoszewski)

17 lutego, Siedlce: Naprzód Skórzec (IV) 0:1

24 lutego: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

3 marca: Pogoń II Siedlce (IV)

4 marca: Dąb Wieliszew (LO)

11 marca: LKS Ostrówek (A)

Fenix Siennica

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:3 (Dariusz Osica)

27 stycznia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:1 (Dariusz Osica)

3 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:2

10 lutego, Miętne: Burza Pilawa (A) 3:1 (Dariusz Osica, Piotr Markowski, Daniel Kalinowski)

18 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 4:0 (Dariusz Osica 2x, Michał Maciejewski, zawodnik testowany)

24/25 lutego: Rozwój Warszawa (A)

3 marca: Victoria Zerzeń (A)

10/11 marca: Amur Wilga (A)

Hutnik Huta Czechy

3 lutego, Karczew: Okęcie Warszawa (A) 3:4 (Kamil Szostak 2x, Mateusz Rękawek)

12 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:4 (Sebastian Grzegorczyk, Kamil Sibilski, Kamil Szostak)

17 lutego, Miętne: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

24 lutego: Promnik Łaskarzew (LO)

3 marca: Mazur II Karczew (LO)

10 marca: Wilga Garwolin (IV)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

11 lutego, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 8:0 (Sebastian Gąsowski 6x, Wojciech Grądzki, Kacper Wilk)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Sebastian Gąsowski 2x, Maciej Ołtarzewski)

25 lutego: Kosovia Kosów Lacki (A)

4 marca: Wicher Sadowne (B)

11 marca: ŁKS Łochów (A)

Kolektyw Oleśnica

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tygrys Huta Mińska (A) 2:4 (Marcin Pilich 2x)

10/11 lutego: Pogoń Siedlce (juniorzy) - odwołany

18 lutego, Miętne: Olimpia Latowicz (B) 6:2 (Adam Pawlak 2x, Kamil Stanisławowski 2x, Wojciech Marko, Marcin Pilich)

24/25 lutego: Bad Boys Zastawie (A)

3/4 marca: SRT Halinów (A)

10/11 marca: Świt Barcząca (A)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Burza Pilawa (A) 2:3 (Szymon Staska, Łukasz Bankiewicz)

20 stycznia, MIętne: Escola Varsovia (CLJ) 1:4 (Jakub Teodorski)

24 stycznia: Tygrys Huta Mińska (A) - odwołany

24 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 10:1 ()

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Promnik Łaskarzew (LO) 7:0 (Jakub Teodorski, Alan Gańko, Jakub Zatorski 2x, Alan Grabek, Patryk Niemyjski 2x)

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (LO) 1:2 (Patryk Niemyjski)

3 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: SRT Halinów (A) - odwołany

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 3:1 (Kacper Smoderek 2x, Dominik Dźwigała)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 2:3 (Konrad Biesiada, Patryk Niemyjski)

24/25 lutego: Naprzód Skórzec (IV)

3 marca: Orlęta Łuków (LO)

Orzeł Unin

26 stycznia, MIętne: Sokół Adamów (IV) 3:1 (Damian Matysiak, Damian Szczęśniak, Łukasz Korgul)

4 lutego, MIętne: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Damian Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 3x, Damian Matysiak)

11 lutego, Miętne: Kujawiak Stanin (LO) 10:1 (Mariusz Dróżdż 2x, Łukasz Korgul, Kacper Kowalski, Bartłomiej Szczęśniak, Sebastian Przybyszewski 2x, Cezary Jakubaszek 2x, samobójcza)

17 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 9:1 (Łukasz Piesio, Kamil Brych, Mariusz Dróżdż, Cezary Jakubaszek, samobójcza, Damian Matysiak 2x, Sebastian Przybyszewski 2x)

21 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - 20.00

24 lutego: MKS Ryki (IV)

3 marca: Unia Krzywda (LO)

Płomień Dębe Wielkie

10 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 3:2 (Daniel Matwiejczyk, Bartosz Malesa, Bartłomiej Woś)

11 lutego, Ząbki: KS Wesoła (B) 5:1 (Daniel Matwiejczyk 2x, Bartosz Malesa, Daniel Głuchowski, zawodnik testowany)

17 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 4:6 (Bartosz Suski, Paweł Jarzębski, Krystian Rogala, Bartosz Malesa)

28 lutego: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

3 marca: Józefovia Józefów (LO)

10 marca: Miedzanka Miedzna (A)

17 marca: Tygrys Huta Mińska (A)

Podlasie Sokołów Podlaski

9 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 2:3 (Marcin Siedlecki, Hubert Fabisiak)

21 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) - 19.00

Sęp Żelechów

21 stycznia: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24 stycznia, Sobolew: Promnik Łaskarzew (LO) 5:2 (Szymon Słyk 2x, Albert Stodulski 2x, Norbert Brych)

27 stycznia, Sobolew: Unia Krzywda (LO) 1:2 (Łukasz Kobus)

3 lutego, Sobolew: Amur Wilga (A) 2:5 (Jakub Kapczyński, Albert Bożek)

11 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) 2:1 (Paweł Mazurek 2x)

17 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 2:1 (Albert Bożek, Szymon Słyk)

25 lutego: Kujawiak Stanin (LO)

4 marca: Amator Rososz-Leopoldów (A)

10 marca: Snajper Sośninka (A)

17 marca: Hutnik Huta Dąbrowa (A)

Tajfun JarMet Jartypory

10 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:3 (Mateusz Laskowski)

17 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) 2:2 (Jakub Bardadyn, Sebastian Mieszało)

24/25 lutego: Liwia Łochów (B) - odwołany

24 lutego, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) - 16.00

3/4 marca: ŁKS Łochów (A)

10/11 marca: ???

17/18 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

Victoria Kałuszyn

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Jastrząb Żeliszew (A) 4:3 (Damian Końca 2x, Karol Michalik, Igor Madziar)

Watra Mrozy

28 stycznia, Jadów: Korona Jadów (B) - odwołany

1 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 2:1 (Paweł Dębała, Bartosz Górecki)

3 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:1 (zawodnik testowany)

11 lutego, Mińsk Mazowiecki: Świt Barcząca (A) 5:0 (Mateusz Bajszczak, Paweł Malka 3x, Bartosz Mrozik)

14 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:2 (Paweł Malka, Jacek Wronowski)

17 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 1:0 (Mateusz Bajszczak)

25 lutego: Wicher Kobyłka (A)

3 marca: Victoria Sulejówek (juniorzy)

10 marca: Józefovia Józefów (LO)

Wektra Zbuczyn

18 lutego, Biała Podlaska: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 0:2

25 lutego: Sokół Adamów (IV)

4 marca: Jastrząb Żeliszew (A)

7 marca: Pogoń II Siedlce (IV)

11 marca: Jutrzenka Cegłów (A)

Wilga Miastków Kościelny

2 lutego, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 0:3

10 lutego, Miętne: Bór Regut (A) 0:3

18 lutego, Miętne: Promnik Łaskarzew (LO) 1:5 (Przemysław Baran)

24/25 lutego: Amur Wilga (A)

3/4 marca: Wisła Dziecinów (A)

10/11 marca: Dwernicki Stoczek Łukowski (A)

Zryw Sobolew

21 stycznia: Sęp Żelechów (LO) - odwołany

27 stycznia, Sobolew: Wisła Maciejowice (LO) 3:3 (Michał Wiśnioch, Cezary Błażejczyk, Wojciech Kazimierak)

4 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) 4:4 (Mateusz Nakonieczny 2x, Wojciech Majsterek, Szymon Rudzki)

12 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:3 (Cezary Błażejczyk, Bartłomiej Sitarek, Wojciech Majsterek, Przemysław Komar)

18 lutego, Sobolew: KS Sobienie Jeziory (B) - odwołany

25 lutego, Sobolew: KS Puznówka (A) - 15.00

4 marca: Amur Wilga (A)

11 marca: MKS Ryki (IV)

 

Warszawa I

Agape Białołęka

28 stycznia, Milanówek: KS Teresin (LO) 1:1 (Daniel Ziółkowski)

3 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 2:2 (Rusłan Koszli, Patryk Gmurczyk)

10 lutego: Legionovia Legionowo (juniorzy) - odwołany

11 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 2:1 (Łukasz Niedźwiedź, Mateusz Madej)

17 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 7:1 ()

25 lutego: Przyszłośc Włochy (LO)

3 marca: Grom Warszawa (LO)

10 marca: Legionovia II Legionowo (A)

Błyskawica Warszawa

17 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 4:5 ()

28 stycznia, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 0:2

4 lutego, Warszawa: KS Wesoła (B) 0:2

14 lutego, Warszawa: Legion Warszawa (A) 7:2 (Sebastian Nowiński, Marcin Chuptyś 2x, Szymon Gołębiewski, zawodnik testowany 3x)

17 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

21 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) - 19.30

Bóbr Tłuszcz

14 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:9 (Daniel Krasnodębski)

21 stycznia: Orły Zielonka (B) - odwołany

28 stycznia, Kobyłka: Przyszłość Włochy (LO) 2:3 (Tomasz Domański 2x)

3 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 0:4

7 lutego: Dolcan Ząbki (juniorzy) - odwołany

7 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:2 (Paweł Bula 3x)

11 lutego, Kobyłka: Czarni Węgrów (LO) 4:3 (Daniel Krasnodębski 2x, Marcin Rychta, Tomasz Domański)

18 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:3 (Daniel Krasnodębski)

24 lutego: Legionovia II Legionowo (A)

3 marca: Pilica Nowe Miasto (LO)

10 marca: Bug Wyszków (IV)

Bug II Wyszków

18 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 6:1 (Tomasz Cichocki 4x, Przemysław Nasiadka, Krzysztof Maciak)

Dąb Wieliszew

20 stycznia, Legionowo: Pełta Karniewo (B) 7:1 (Tomasz Teofilak 3x, Damian Piekut, Rafał Jędrych,. Łukasz Banaszek, Łukasz Kowalik)

27 stycznia, Legionowo: Sona Nowe Miasto (LO) 5:0 (Łukasz Ćwikliński, Paweł Zieliński, Piotr Kalinowski, Oskar Sinkiewicz, Jakub Łotowski)

3 lutego, Legionowo: Świt Staroźreby (LO) 1:3 (Łukasz Wieraszko)

10 lutego, Legionowo: Mazur Radzymin (A) 0:0

15 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 3:4 (Rafał Jędrych, Łukasz Kowalik, Jakub Łotowski)

17 lutego, Legionowo: Błękitni Raciąż (IV) - odwołany

17 lutego, Legionowo: Polonia Warszawa (CLJ) 1:4 (Łukasz Ćwikliński)

24 lutego, Legionowo: Nadnarwianka Pułtusk (LO) - 14.00

25 lutego: Ursus II Warszawa (LO) - 12.00

4 marca: Czarni Węgrów (LO) - 14.00

10 marca: PAF Płońsk (A) - 14.00

11 marca: Wicher Kobyłka (A) - 12.00

Escola Varsovia

27 stycznia, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:5 (Mateusz Mazur, Hubert Michalik)

3 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:4 (Patryk Skubisz, Krzysztof Szynke)

11 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:1 (Hubert Michalik)

17 lutego, Warszawa: Pilica Białobrzegi (IV) 1:4 (Jan Bąk)

24 lutego: Perła Złotokłos (IV)

3 marca: Olimpia Warszawa (LO)

11 marca: Rozwój Warszawa (A)

Hutnik Warszawa

10 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 2:3 (zawodnik testowany, Karol Cimochowski)

17 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 2:3 (Erwin Nowik, zawodnik testowany)

24 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) - 11.00

3 marca: Makowianka Maków Mazowiecki (LO)

10 marca: AP Żyrardów (LO)

Marcovia Marki

28 stycznia, Ząbki: KS Konstancin (LO) 7:2 (Piotr Bazler, Kacper Piekarz, Dominik Ochman, Marcin Graczyk, Michał Ochman, zawodnik testowany 2x)

31 stycznia, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 2:2 (Przemysław Sieczko 2x)

3 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:2 (Mateusz Kalinowski) - 45 minut

3 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 0:0 - 45 minut

3 lutego: Jagiellonia Białystok (CLJ) - odwołany

7 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 1:4 (Tomasz Buczek)

10 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 0:2

17 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 3:0 (Przemysław Sieczko, Piotr Bazler, Bartłomiej Świniarski)

21 lutego, Kobyłka: Huragan Wołomin (IV) - 18.00

28 lutego: Dolcan Ząbki (IV)

3 marca: Mazur Radzymin (A)

10 marca: MKS II Piaseczno (A)

Mazur II Karczew

20 stycznia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

28 stycznia, Karczew: Rozwój Warszawa (A) 2:0 (Marcin Gędzielewski, Damian Falkowski)

3 lutego, Karczew: Fenix Siennica (LO) 2:0 (Damian Falkowski, Bartosz Biedrzycki)

11 lutego, Karczew: PKS Radość (A) 5:1 (Bartosz Niedziółka, Adrian Kamiński 2x, Marcin Gędzielewski 2x)

14 lutego, Karczew: Watra Mrozy (LO) 2:2 (Marcin Gędzielewski 2x)

17 lutego, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:4 (Jakub Trzaskowski 2x, Łukasz Esman, Dawid Michalik, Marcin Gędzielewski, Paweł Trzepałka)

24 lutego, Karczew: KS Konstancin (LO)

3 marca, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO)

10 marca, Karczew: Victoria Zerzeń (A)

Olimpia Warszawa

3 lutego, Warszawa: SEMP Warszawa (LO) 2:7 (Kacper Starek 2x)

10 lutego, Zielonki: Okęcie Warszawa (A) 3:3 (Kacper Starek, Hubert Sobotka 2x)

16 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:3 (Kacper Starek, Konrad Mrozowicz)

21 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) - 20.30

3 marca: KS Raszyn (LO)

11 marca: Ursus II Warszawa (LO)

Promnik Łaskarzew

20/21 stycznia: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24 stycznia, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 2:5 (Przemysław Alot 2x)

27 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:7

3 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 3:4 (Marcin Pietryka, Marcin Cieśla, Mateusz Sadowski)

9 lutego, MIętne: Naprzód Skórzec (IV) 2:3 (Filip Trzpil, Piotr Jarzyna)

18 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 5:1 (Marcin Cieśla 2x, Marcin Pietryka, Piotr Jarzyna, Albert Siembora)

24/25 lutego: Hutnik Huta Czechy (LO)

3/4 marca: Sokół Adamów (IV)

10/11 marca: Orzeł Unin (LO)

Sokół Serock

13 stycznia, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 1:4 (Bartosz Kowalski)

27 stycznia, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 4:3 (Tomasz Lipski, Michał Czarnecki, Bartosz Kowalski 2x)

31 stycznia, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:5 (Krystian Szambelan)

3 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:2 (Sylwester Szambelan, Bartosz Kowalski, Krystian Szambelan)

11 lutego, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 3:2 (Konrad Brodnicki, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan)

17 lutego, Ząbki: Bug Wyszków (IV) 6:3 (Marcin Stańczak, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan, Maciej Karpik, Bartosz Kowalski 2x)

21 lutego, Warszawa: Grom Warszawa (LO) - 19.00

3 marca: Wicher Kobyłka (A)

10 marca: Wkra Pomiechówek (A)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

3 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 6:2 ()

11 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Sona Nowe Miasto (LO) 4:2 ()

14 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Pełta Karniewo (B) 2:4 ()

Unia Warszawa

3 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0 - 45 minut

3 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 0:0 - 45 minut

7 lutego, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (zawodnik testowany)

10 lutego, Warszawa: KS Raszyn (LO) - odwołany

10 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 0:1

14 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:2

24 lutego: Grom Warszawa (LO)

25 lutego: MKS Piaseczno (IV)

3 marca: KS Łomianki (IV)

7 marca: Legion Warszawa (A)

10 marca: Drukarz Warszawa (IV)

Victoria II Sulejówek

27 stycznia, Sulejówek: Fenix Siennica (LO) 1:1 (Kacper Kaczorowski)

3 lutego, Sulejówek: Marcovia II Marki (A) 5:1 (Wojciech Gorczyca, Mateusz Trąbiński 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

7 lutego, Sulejówek: Wicher Kobyłka (A) 2:3 (Eryk Agnyziak, Piotr Kuszewski)

10 lutego: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

10 lutego, Karczew: Mazur Karczew (IV) 1:2 (Maciej Żaczek)

17 lutego, Sulejówek: Sparta Jazgarzew (IV) 4:1 (zawodnik testowany, Dawid Makuch, Kacper Kaczorowski, Eryk Agnyziak)

21 lutego: Mazur Karczew (IV) - odwołany

24 lutego: SEMP Ursynów (LO)

3 marca: Drukarz Warszawa (IV)

10 marca: KS Raszyn (LO) i PKS Radość (A)

Wisła Maciejowice

27 stycznia, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:3 (Damian Krupa 2x, Michał Choim)

2 lutego, Sobolew: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:0 (Rafał Sitnik 2x, Damian Krupa)

10 lutego, Miętne: Amur Wilga (A) 1:0 (Mateusz Pracz)

17 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 1:2 (Łukasz Paciorek)

24/25 lutego: Dwernicki Stoczek Łukowski (A)

3/4 marca: Snajper Sośninka (A)

10/11 marca: Orły Kazimierz Dolny (A)

 

Warszawa II
AP Żyrardów

3 lutego, Żyrardów: LKS Osuchów (A) 3:1 (Robert Wydrzyński, Przemysław Marusiak 2x)

10 lutego, Żyrardów: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 9:0 (Maciej Nalej 3x, Mateusz Tyszkiewicz 2x, Łukasz Pakos, Krzysztof Bajurski, Jakub Wójcicki 2x)

17 lutego, Żyrardów: LKS Chlebnia (LO) 4:2 (Mateusz Tyszkiewicz, Krzysztof Bajurski, Maciej Nalej 2x)

24 lutego, Żyrardów: Znicz Pruszków (CLJ) 

3 marca: Perła Złotokłos (IV)

10 marca: Hutnik Warszawa (LO)

Błękitni Korytów

4 lutego, Milanówek: Józefowianka Józefów (B) 3:3 (Michał Kajetaniak, Kamil Łojszczyk, zawodnik testowany)

11 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 4:1 (Michał Kajetaniak 2x, Radosław Kordowski, Patryk Czupryński)

18 lutego. Warszawa: Świt Warszawa (A) 6:2 (Michał Kajetaniak 2x, Bartosz Gontarz, Radosław Kordowski, Grzegorz Łojszczyk, Zbigniew Skibiński)

25 lutego: UKS Ołtarzew (A)

4 marca: Wrzos Międzyborów (A)

11 marca: Wkra Sochocin (LO)

Grom Warszawa

3 lutego, Warszawa: Varsovia Warszawa (juniorzy) 4:0 (Karol Jabłoński 2x, Patryk Gromek 2x)

10 lutego, Warszawa: Hutnik Warszawa (LO) 3:2 (Maciej Zawitaj 2x, Santiago Arraigada)

14 lutego: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Marcovia Marki (LO) 0:3

21 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) - 19.00

24 lutego: Unia Warszawa (LO)

28 lutego: Gwardia Warszawa (A)

3 marca: Agape Białołęka (LO)

7 marca: MKS Hutnik Warszawa (A)

11 marca: Perła Złotokłos (IV)

Józefovia Józefów

20 stycznia, Józefów: Mazur II Karczew (LO) - odwołany

27 stycznia, Józefów: Perła Złotokłos (IV) 2:1 (Łukasz Poszalski, Elias Shehadee)

31 stycznia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:8 (Bartłomiej Bakuła)

3 lutego, Józefów: Promnik Łaskarzew (LO) 4:3 (Krzysztof Czapkowski, Arkadiusz Przybysz, Elias Shehadee 2x)

10 lutego: Victoria II Sulejówek (LO) - odwołany

10 lutego, Józefów: Korona Warszawa (A) 8:0 (Elias Shehadee, zawodnik testowany, Marcin Makulec 3x, samobójcza, zawodnik testowany II, Arkadiusz Przybysz)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:2 (Marcin Makulec)

21 lutego, Józefów: Orzeł Unin (LO) - 20.00

3 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO)

10 marca: Watra Mrozy (LO)

KS Konstancin

13 stycznia, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 5:3 (Dominik Bartnik 2x, Piotr Grzelka, Dominik Zieliński 2x)

20 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

28 stycznia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:7 (Piotr Barcikowski, Piotr Grzelka)

3 lutego, Zielonki: KS Raszyn (LO) 1:0 (Adam Mikołajczak)

10 lutego, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 2:7 (Przemysław Chmielewski 2x)

17 lutego, Pruszków: Znicz II Pruszków (IV) 1:4 (Adrian Mikołajczak)

21 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - 20.00

24 lutego: Mazur II Karczew (LO)

3 marca: Okęcie Warszawa (A)

10 lutego: LKS II Chlebnia (A)

KS Raszyn

3 lutego, Zielonki: KS Konstancin (LO) 0:1

10 lutego, Warszawa: Unia Warszawa (LO) - odwołany

10 lutego, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 1:3 (Maciej Bielski)

17 lutego, Zielonki: Perła Złotokłos (IV) 3:1 (Michał Prażuch 3x)

24 lutego: Wilga Garwolin (IV)

28 lutego: Okęcie Warszawa (A)

3 marca: Olimpia Warszawa (LO)

10 marca: Victoria II Sulejówek (LO)

KS Teresin

19 stycznia: Pelikan II Łowicz (IV) 2:1 (Mateusz Figat, Michał Bargieł)

28 stycznia, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 1:1 (Damian Buczyński)

3 lutego, Milanówek: Rozwój Warszawa (A) 6:2 (Grzegorz Węsek, Mateusz Figat, Michał Bargieł, Jakub Gmurek, Kamil Bartosiewicz, samobójcza)

10 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (A) 4:1 (Michał Bargieł 2x, Kacper Bargieł, Marcin Zych)

17 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 2:0 (Kacper Bargieł, Marcin Bauman)

21 lutego, Milanówek: Olimpia Warszawa (LO) - 20.30

3 marca: GLKS Nadarzyn (A)

10 marca: Promyk Nowa Sucha (A)

LKS Chlebnia

27 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 5:0 (Kamil Pawlikowski 2x, Marcel Omieciński 2x, Kamil Piórkowski)

3 lutego, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 2:1 (Sebastian Patanowski, Adrian Żakowski)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) 1:5 (Marcel Omieciński)

17 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 2:4 (Marcin Ejsmont, Marcel Omieciński)

24 lutego: Laura Chylice (A)

3 marca: LKS Osuchów (A)

10 marca: Świt Warszawa (A)

Naprzód Brwinów

3 lutego, Milanówek: Agape Białołęka (LO) 2:2 (Adrian Lewandowski, Michał Majewski)

10 lutego, MIlanówek: Relax Radziwiłłów (B) 3:1 (Jakub Białobrzewski 3x)

17 lutego, Milanówek: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:1 (Piotr Odowski, Jakub Białobrzewski) - mecz przerwany w 60 minucie

24 lutego: Piast Piastów (LO)

4 marca: Ursus II Warszawa (LO)

10 marca: LKS Osuchów (A)

Naprzód Stare Babice

16 lutego, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:2 (Eryk Becker, zawodnik testowany 2x)

20 lutego, Zielonki: Partyzant Leszno (A) 4:3 (Damian Gołębiewski, zawodnik testowany, Rafał Sobolewski, Adrian Idzikowski)

Piast Piastów

27 stycznia, Pruszków: Znicz Pruszków (CLJ) 0:1

3 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:2 (Bartłomiej Dziarczykowski)

10 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:1 (Michał Kwiatkowski)

17 lutego, Milanówek: LKS Osuchów (A) 1:2 (Marcin Karczewski)

24 lutego: Naprzód Brwinów (LO)

2 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

10 marca: Błonianka Błonie (IV)

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

27 stycznia, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 0:5

3 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Piast Piastów (LO) 2:1 (Kacper Godlewski, Maciej Przybylski)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Partyzant Leszno (A) 3:1 (Sebastian Dziewulski 2x, Patryk Wojacik)

14 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) - odwołany

17 lutego, Milanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:2 (Daniel Pałuba) - mecz przerwany w 60 minucie

21 lutego, Grodzisk Mazowiecki: GLKS Nadarzyn (A) - 19.00

24 lutego: LKS Osuchów (A)

3 marca: Znicz II Pruszków (IV)

10 marca: Tur Jaktorów (A)

Przyszłość Włochy

28 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:2 (Damian Mrozik, Mateusz Najder, Karol Nowak)

31 stycznia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 2:2 (Damian Mrozik, Adam Sypuła)

3/4 lutego: Polonia Warszawa (CLJ) - odwołany

11 lutego, Ząbki: Sokół Serock (LO) 2:3 (Adam Sypuła, Maciej Ćwiąkała)

17 lutego, Piaseczno: Laura Chylice (A) 4:3 (Mateusz Najder, Adam Sypuła, zawodnik testowany 2x)

24/25 lutego: Agape Białołęka (LO)

10/11 marca: Okęcie Warszawa (A)

SEMP Warszawa

31 stycznia, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 0:1

3 lutego, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 7:2 (Radosław Tretiak, Paweł Rybak, Adrian Gomoła 2x, zawodnik testowany, Mateusz Kluczyński, Patryk Kołodziejczyk)

10 lutego, Ząbki: Dolcan Ząbki (IV) 0:1

14 lutego, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 0:0 (mecz zakończony po 45 minutach)

17 lutego, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 2:3 (Dominik Szarpak 2x)

21 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) - 20.00

24 lutego: ???

3 marca: Milan Milanówek (A)

Sparta II Jazgarzew

18 lutego, Piaseczno: Jeziorka Prażmów (B) 4:1 (Wojciech Gajownik, Jan Stangreciak, Krystian Matuszewski, zawodnik testowany)

24/25 lutego: FC Lesznowola (A)

3/4 marca: Walka Kosów (B)

10/11 marca: ???

Ursus II Warszawa

3 lutego, Warszawa: Sokół Serock (LO) 2:3 (Mateusz Chudek 2x)

11 lutego, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 1:2 (Kamil Świerczek)

18 lutego, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 1:3 (Szymon Barwiński)

25 lutego, Warszawa: Dąb Wieliszew (LO) - 12.00

4 marca: Naprzód Brwinów (LO)

11 marca: Olimpia Warszawa (LO)

 
Klasa A
Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec

4 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 2:5 (Adam Kobus 2x)

11 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 6:3 (Fabian Czajkowski 2x, Szymon Kulas, Dominik Gąska, Bartłomiej Chorążewicz, Rafał Lemański)

11 lutego, Myszyniec: FC 2012 Różan (B) 4:2 (Fabian Czajkowski 2x, Tomasz Murach 2x)

18 lutego, Myszyniec: SKS Szczytno (LO) 6:2 (Fabian Czajkowski 2x, Maciej Szymański 2x, Mateusz Majewski, Tomasz Murach)

25 lutego: Mazowsze Jednorożec (LO)

4 marca: ULKS Ołdaki (B)

11 marca: GUKS Krasnosielc (B)

18 marca: Zryw Jedwabno (A)

Boruta Kuczbork

24 lutego: Gryf Kownaty Żędowe (B)

3/4 marca: Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna (LO)

10/11 marca: Wkra II Żuromin (B)

17/18 marca: Iskra Narzym (A)

GKS Pokrzywnica

4 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 6:2 (Łukasz Olejnik 4x, Paweł Różalski, Michał Brodowski)

10 lutego, Ciechanów: WKS Rząśnik (B) 2:7 (Dawid Wichowski, zawodnk testowany)

18 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:2 (Marcin Michalski, Dawid Wichowski)

24 lutego: Pełta Karniewo (B)

3-4 marca: Iskra Zaręby Koscielne (B)

11 marca: WKS Mystkówiec Stary (B)

Jutrzenka Unieck

18 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 1:0 (Szymon Wiejski)

24/25 marca: Wkra Sochocin (LO)

3/4 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

10/11 marca: Gladiator Słoszewo (B)

17/18 marca: PKS Radość (A)

Konopianka Konopki

3 lutego, Kraszewo: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:5 (Kamil Nosarzewski)

10 lutego, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 7:2 (Adrian Kocięcki 2x, Paweł Łapuć 2x, Mateusz Pietruś 2x, Kamil Nosarzewski)

18 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:2 (Michał Skura, Mateusz Pietruś)

24 lutego, Kraszewo: GKS Gumino (B) - 12.00

4 marca: Pełta Karniewo (B)

10/11 marca: Polonia Iłowo (LO)

17 marca: Gryf Kownaty Żędowe (B)

Korona Karolinowo

10 lutego, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 3:4 (Hubert Bulak 2x, Adrian Śkwarski)

16 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 0:8

24 lutego: Sona Nowe Miasto (LO)

3 marca: Wkra Sochocin (LO)

10 marca: GKS Strzegowo (LO)

Kryształ Glinojeck

20 stycznia, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:2 (Mariusz Kopecki)

27 stycznia, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:0 (Kamil Orzechowski)

3 lutego, Ciechanów: GKS Strzegowo (LO) 3:1 (Dariusz Przebierała, Mariusz Kopecki 2x)

7 lutego, Mława: Mławianka Mława (IV) 2:7 (Patryk Mróz, Kamil Orzechowski)

10 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:1 (Konrad Winiecki, Dariusz Przebierała)

14 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 0:7

17 lutego, Ciechanów: Żbik Nasielsk (LO) 1:3 (Mariusz Kopecki) - 45 minut

17 lutego, Ciechanów: Korona Szydłowo (LO) 1:3 (Leszek Betlewicz) - 45 minut

21 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) - odwołany

24 lutego: Tęcza Ojrzeń (LO)

3 marca: Błękitni Raciąż (IV)

10 marca: Korona Szydłowo (LO)

17 marca: Kasztelan Sierpc (LO)

KS Wąsewo

27 stycznia, Baranowo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 3:2 (Michał Rychlik 2x, Adrian Waracki)

3 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 5:3 (Adrian Waracki, Adam Pałubiński, Paweł Murawski, Jakub Podolak 2x)

11 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 3:1 (Adam Pałubiński 2x, Rafał Żukowski)

18 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) 1:0 (Kamil Wojdak)

25 lutego: Iskra Zaręby Kościelne (B)

3 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

11 marca: MKS Małkinia (A)

Kurpik Kadzidło

3 lutego, Myszyniec: Orzyc Chorzele (LO) 4:1 (Karol Antoszewski 2x, Szymon Samsel, Hubert Dąbkowski)

10 lutego, Myszyniec: MKS Ruciane Nida (A) 2:5 (Marcin Charucki, Konrad Mamiński)

18 lutego, Myszyniec: WKS Rząśnik (B) 4:5 (Szymon Samsel, Konrad Mamiński, Radosław Szurnicki, Łukasz Staśkiewicz)

25 lutego: GUKS Krasnosielc (B)

4 marca: Zryw Jedwabno (A)

10 marca: ULKS Ołdaki (B)

11 marca: Mazowsze Jednorożec (LO)

Orzeł Sypniewo

10 lutego, Przasnysz: Iskra Krasne (LO) 0:6

18 lutego, Baranowo: Orz Goworowo (B) 9:1 (Mateusz Turek 4x, Marcin Gutowski 2x, Mariusz Grodzki, Paweł Zalewski, Karol Żebrowski)

24 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) - 16.00

3 marca: Świt Baranowo (A) - 15.00

10/11 marca: Orzyc Chorzele (LO)

17/18 lutego: ULKS Ołdaki (B)

PAF Płońsk

27 stycznia, Ciechanów: Gryf Kownaty Żędowe (B) 11:0 (Mateusz Rutkowski 3x, Marek Kornatowski 3x, Daniel Skolimowski, Mateusz Wiśniewski 2x, Mateusz Kozielski, Kamil Wiśniewski)

3 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 1:3 (Mateusz Rutkowski)

10/11 lutego: Unia Warszawa (LO) - odwołany

10 lutego, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:8 (Mateusz Rutkowski)

18 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 1:9 (Mateusz Rutkowski)

24/25 lutego: Gladiator Słoszewo (B)

3 marca: Tęcza Ojrzeń (LO)

10 marca: Dąb Wieliszew (LO)

Rzekunianka Rzekuń

3 lutego, Myszyniec: Zryw Jedwabno (A) 2:1 (Rafał Płaszczyński, Bartosz Siurnicki)

11 lutego, Łomża: KS Śniadowo (LO) 1:4 (Łukasz Choroszewski)

18 lutego, Łomża: MKS Małkinia (A) 0:2

24 lutego, Myszyniec: FC 2012 Różan (B) - 12.30

1 marca, Olszewo-Borki: Orz Goworowo (B) - 19.00

4 marca, Olszewo-Borki: GUKS Krasnosielc (B) - 15.00

10/11 marca, Olszewo-Borki: GKS Andrzejewo (B) - 15.00

Świt Baranowo

10 lutego, Baranowo: Narew Ostrołęka (B) 2:2 (Marcin Gładek 2x)

17 lutego, Baranowo: Omulew Wielbark (LO) 2:2 (Marcin Tabaka, Rafał Ogonowski)

24/25 lutego: ULKS Ołdaki (B)

3/4 marca: Orzeł Sypniewo (A)

10/11 marca: Orzeł Janowiec Kościelny (LO)

Żak Szreńsk

18 lutego, Żuromin: Wkra II Żuromin (B) - odwołany

24/25 lutego: Skrwa Skrwilno (A)

3/4 marca: FC 2012 Różan (B)

10/11 marca: Gladiator Słoszewo (B)

 

Płock
Błękitni Gąbin

???

GKS Góra

24 lutego, Płock: Amator Maszewo (LO) - 15.00

Huragan Bodzanów

7 stycznia, Bodzanów: Polonia Radzanowo (A) 4:0 (Krzysztof Zuchora 2x, Michał Zuchora 2x)

10 lutego, Płock: Świt Staroźreby (LO) 2:11 (Krzysztof Zuchora, Paweł Kowalczyk)

18 lutego, Żychlin: KS Żychlin (B) 2:1 (Krzysztof Zuchora, Michał Zuchora)

25 lutego: Szopen Sanniki (B)

4 marca: Lider Włocławek (IV)

10/11 marca: Zryw Bielsk (LO)

14 marca: Mazur Gostynin (IV)

17/18 marca: Unia Iłów (LO)

24/25 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Kasztelan Białe Błoto

???

Mazowia Słubice

???

Pogoń Słupia

24 lutego: Zryw Bielsk (LO)

3 marca: Szopen Sanniki (B)

10 marca: Stegny Wyszogród (LO)

17 marca: Amator Maszewo (LO)

24 marca: Sparta Mochowo (B)

Polonia Radzanowo

7 stycznia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (A) 0:4

17 lutego, Płock: Delta Słupno (LO) 4:1 (Piotr Stępka 2x, Rafał Bratkowski, Kamil Zieliński)

Spójnia Mała Wieś

???

Stoczniowiec Płock

10 lutego, Płock: Kasztelan Sierpc (LO) 0:4

17 lutego, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 3:0 (Bartłomiej Mielczarski, Jakub Kowalczyk, Wojciech Gapiński)

25 lutego, Płock: Wisła Dobrzyń (LO) - 13.00

4 marca, Płock: Skra Drobin (LO) - 13.00

10 marca: Orzeł Goleszyn (LO)

15 marca, Płock: Wicher Cieszewo (LO) - 19.30

24/25 marca: Zorza Szczawin Kościelny (B)

30/31 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

ULKS Ciółkowo

24/25 lutego: Zorza Szczawin Kościelny (B)

3/4 marca: GKS Gumino (B)

10/11 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

17/18 marca: Wicher Cieszewo (LO)

25 marca: GKS Góra (A)

Wisła Nowy Duninów

17 lutego, Płock: Błyskawica Lucień (LO) 1:2 ()

 
Radom I

Akcja Jastrzębia

27 stycznia, Radom: Sokół Przytyk (A) 2:3 (Sebastian Wcibisz, Paweł Golec)

4 lutego, Radom: KS Potworów (A) 2:6 (Przemysław Majewski, Paweł Golec)

11 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 1:3 (Sebastian Wcibisz)

17 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:7 (Grzegorz Zych, zawodnik testowany)

22 lutego: SKS Potworów (A) 

24 lutego: Skaryszewianka Skaryszew (LO)

28 lutego: Strażak Wielogóra (A)

3 marca: Centrum Radom (LO)

10 marca: Iskra Gózd (A)

Energia II Kozienice

27 stycznia, Kozienice: Plon Garbatka (A) 3:2 (Artur Strąg, Mateusz Kryczka, Damian Kozdryk)

3 lutego, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:2 (Artur Strąg, Mateusz Kryczka, Hubert Strzelczyk, Daniel Pietrasik)

10 lutego, Kozienice: KS Magnuszew (A) 4:5 (Piotr Czerwiński, Mateusz Kryczka, Patryk Sznajder, Daniel Pietrasik)

17 lutego, Kozienice: Legion Głowaczów (LO) 2:3 (Daniel Pietrasik 2x)

3 marca, Radom: Radomiak II Radom (LO)

10 marca, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B)

Gryf Policzna

4 lutego, Puławy: Hetman Gołąb (A) 6:3 (Adrian Olczak 2x, Michał Kisiel, Mateusz Próchniak, Łukasz Tęcza, Patryk Mizerski)

10 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) 2:3 (Mateusz Makuch, Mateusz Próchniak)

17 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (LO) 3:2 (zawodnik testowany, Sebastian Otachel, Mateusz Próchniak)

24 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) - 17.00

3 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

10 marca: Iłżanka Kazanów (LO)

Gryfia Mirów

11 lutego, Ruda Wielka: WUKS Ruda Wielka (A) - odwołany

17 lutego, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 4:5 (Patryk Dujka 3x, Krystian Szwed)

24 lutego, Brudnów: Chojniak Wieniawa (A) - 16.00

3/4 marca: KS Jastrząb (B)

10/11 marca: Blask Odrzywół (B)

Hubertus Chomentów

3 lutego, Radom: Zawisza Sienno (LO) 3:5 (Damian Grzmil 3x)

11 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 0:2

17 lutego, Chomentów: Gryfia Mirów (A) 5:4 (Damian Grzmil 2x, Patryk Skura, Piotr Gębczyk)

24 lutego: Wisła Chotcza (B)

3 marca: Krępianka Rzeczniów (B)

10 marca: Proch Pionki (LO)

Iskra Gózd

28 stycznia, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:2 (Mateusz Pszczoła 2x)

3 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 0:2

11 lutego, Radom: Hubertus Chomentów (A) 2:0 (Mateusz Pszczoła, Wojciech Nowocień)

18 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:0 (Mateusz Pszczoła, Mateusz Tatar)

24 lutego: Wisła Solec (B)

3/4 marca: ???

10 marca: Akcja Jastrzębia (A)

KP Stanisławice

21 stycznia, Kozienice: Megawat Świerże Górne (B) 4:3 (Wojciech Starzyk 3x, Hubert Strzelczyk)

27 stycznia, Kozienice: KS Błtonica Stara (A) 0:10

3 lutego, Kozienice: Pilica Nowe Miasto (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

10 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:6 (Wojciech Starzyk)

18 lutego, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 1:6 (zawodnik testowany)

24 lutego: Legion Suskowola (B) - 10.00

Królewscy Jedlnia

27 stycznia, Radom: Gracja Tczów (LO) 2:2 (Kacper Dąbrowski 2x)

3 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 1:0 (Karol Gębczyk)

11 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) 6:1 (Karol Gębczyk 3x, Sebastian Sałek, Łukasz Kołodziej, Błażej Wąsik)

17 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 7:4 (Sebastian Sałek 2x, Maurycy Dąbrowski 2x, Szymon Iwanowski, Łukasz Kołodziej, Karol Gębczyk)

24/25 lutego: Legiom Głowaczów (LO)

3/4 marca: KS Potworów (A)

10/11 marca: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO)

KS Magnuszew

3 lutego: Plon Garbatka (A) 4:1 (Daniel Janicki, Kamil Kalbarczyk, Michał Talaga, samobójcza)

10 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 5:4 (Daniel Janicki, Kamil Kalbarczyk, Mariusz Domeradzki, Tomasz Kowalczyk 2x)

17 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:3 (Daniel Janicki)

24 lutego: KS Warka (LO)

3 marca: Kraska Jasieniec (A)

10 marca: KS Błotnica Stara (A)

Oronka Orońsko

27 stycznia, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 1:12 (Dawid Fajdek)

3 lutego, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 1:2 (Jakub Płusa)

10 lutego, Radom: Hubal Chlewiska (B) 11:1 (Jakub Płusa 3x, Cezary Bursa 3x, Dawid Fajdek 2x, Dominik Wyrwiński 2x, Sebastian Kopycki)

18 lutego, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 0:1

24 lutego: Polonia Iłża (A)

3/4 marca: Młodzik-18 Radom (A)

10/11 marca: Zawisza Sienno (LO)

Plon Garbatka

27 stycznia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:3 (Michał Grzeszczyk, Rafał Pachocki)

3 lutego: KS Magnuszew (A) 1:4 (Artur Wolszczak)

10 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 6:1 (Artur Gugała 3x, Rida Zarzeczny, Bartłomiej Muniak 2x)

17 lutego, Kozienice: Legion Suskowola (B) 3:1 (samobójcza, Artur Gugała, zawodnik testowany)

Polonia Iłża

27 stycznia, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 3:2 (Michał Kutera, Łukasz Kaczmarczyk, Paweł Kopciał)

3 lutego, Radom: Orzeł Wierzbica (LO) 3:7 (Michał Kutera, Łukasz Kaczmarczyk, Bartosz Wójcik)

7 lutego: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

10 lutego, Radom: Młodzik-18 Radom (A) 3:3 (Paweł Kopciał, Mateusz Niewczas, Grzegorz Godzisz)

14 lutego: Broń Radom (juniorzy) - odwołany

14 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) - odwołany

17 lutego, Radom: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:0 (Mateusz Niewczas, Paweł Kopciał)

22 lutego, Radom: Centrum Radom (LO) - 20.30

24 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) - 11.00

3 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO)

10 marca: Sokół Przytyk (A)

WUKS Ruda Wielka

4 lutego, Kaszów: KS II Błotnica Stara (B) 4:3 (Maciej Jankowski 2x, Sebastian Lis, Przemysław Rogala)

18 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:5 ()

Zorza Kowala

21 stycznia, Radom: Powała Taczów (A) 3:5 (Artur Boruciński 2x, Filip Białczak)

28 stycznia, Radom: Wulkan Zakrzew (B) 2:5 (Łukasz Bińkowski, Damian Bednarczyk)

3 lutego, Radom: Strażak Wielogóra (A) 4:4 (Kamil Płaskociński 2x, Krzysztof Mikołajczyk, Daniel Wosztyl)

11 lutego, Radom: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 2:7 (Kamil Płaskociński, Łukasz Kuśta)

18 lutego, Radom: Wisła Chotcza (B) 7:2 (Kamil Płaskociński 2x, Michał Fryszkowski, Łukasz Kuśta, Damian Bednarczyk, Filip Białczak, Daniel Wosztyl)

25 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) - 16.00

4 marca: Krępianka Rzeczniów (B)

11 marca: Hubal Chlewiska (B)

 

Radom II

Chojniak Wieniawa

10 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:2 (Piotr Kazała, Michał Witusiński 2x)

17 lutego, Brudnów: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 3:1 (Piotr Siwek, Radosław Norek, Mateusz Dyjas)

24 lutego: Gryfia Mirów (A)

3/4 marca: ???

10/11 marca: ???

Jaguar Wolanów

10 lutego: Akcja Jastrzębia (A) - odwołany

17 lutego, Wolanów: Powała Taczów (A) 5:8 (Maciej Zdonek 2x, Krzysztof Gibała, Mateusz Reguła, Kacper Pikiewicz)

24 lutego: Polonia Iłża (A) - odwołany

24/25 lutego: Krępianka Rzeczniów (B)

3 marca: GKS Stromiec (B)

Kraska Jasieniec

1 lutego, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:3

11 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:1

18 lutego, Grójec: KS II Błotnica Stara (B) 5:0 (Jakub Baduła, Gabriel Deryng, Seweryn Kalinowski 2x, zawodnik testowany)

25 lutego: KS Lesznowola (B)

3/4 marca: KS Magnuszew (A)

10/11 marca: ???

KS Błotnica Stara

27 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (A) 10:0 (Mariusz Barszcz 2x, Karol Rogoliński 3x, Kacper Grochala 3x, Damian Boczek, Adrian Dawidowski)

4 lutego, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 5:0 (Maciej Rychel, Adrian Dawidowski, Karol Rogoliński, Grzegorz Babut, Kacper Grochala)

17 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 1:2 (Mariusz Barszcz)

10 marca: KS Magnuszew (A)

KS Potworów

4 lutego, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 6:2 (Krzysztof Tyczyński 2x, Kacper Tyczyński, Szymon Stefański, zawodnik testowany, samobójcza)

10 lutego, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (LO) 6:5 (zawodnik testowany, Filip Ozimski, Krzysztof Tyczyński 2x, Maciej Gędaj, Kacper Tyczyński)

17 lutego, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 4:1 (Soliński, Kacper Tyczyński, Oskar Borkowski, Szymon Stefański)

24 lutego: Centrum Radom (LO)

3 marca: Królewscy Jedlnia (A)

10 marca: Legion Głowaczów (LO)

MKS Wyśmierzyce

3 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) 3:2 (Marcin Strzelecki, Grzegorz Dąbrowski, Tomasz Jasiński)

11 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 4:0 (Bartłomiej Wielgus 2x, Tomasz Jasiński, samobójcza)

18 lutego, Mogielnica: Sadownik Błędów (A) 0:3

3/4 marca: Zorza Klwów (B)

Młodzik-18 Radom

3 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 0:1

10 lutego, Radom: Polonia Iłża (A) 3:3 (Łukasz Glista, Konrad Pionka, Jakub Ulawski)

17 lutego, Radom: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:6 (Filip Janik, Patryk Krupa)

24 lutego: Gryf Policzna (A)

3 marca: Oronka Orońsko (A)

10 marca: Zwolenianka Zwoleń (LO)

Orzeł Gielniów

24/25 lutego: Zorza Klwów (B)

3/4 marca: LKS Radzice (A)

10/11 marca: LKS Mniszków (A)

Powała Taczów

21 stycznia, Radom: Zorza Kowala (A) 5:3 (Kamil Skowronek 3x, Michał Adamczyk, Piotr Sobol)

11 lutego, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 4:4 (Kamil Skowroński 2x, Przemysław Kostrzewa, Marcin Jakóbiak)

17 lutego, Wolanów: Jaguar Wolanów (A) 8:5 (Ireneusz Urbaniak 2x, Przemysław Kostrzewa 2x, Michał Jerzyna, Łukasz Jakóbiak, Eryk Bilski, Damian Kostrzewa)

24 lutego, Radom: Gracja Tczów (LO) - 16.00

3 marca: Wulkan Zakrzew (B)

10 marca: KS Jastrząb (B)

Sadownik Błędów

18 lutego, Mogielnica: MKS Wyśmierzyce (A) 3:0 (Adrian Krawczyk 2x, Mateusz Krawczyk)

SKS Potworów

???

Sokół Przytyk

27 stycznia, Radom: Akcja Jastrzębia (A) 3:2 (Przemysław Molga, Patryk Kołodziejczyk, zawodnik testowany)

3 lutego, Radom: Iskra Gózd (A) 2:0 (Przemysław Molga 2x)

11 lutego, Radom: Królewscy Jedlnia (A) 1:6 (Bartłomiej Kaczkowski)

18 lutego, Radom: KS II Błotnica Stara (B) - odwołany

24 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) - 16.00

3 marca: Gracja Tczów (LO)

10 marca: Polonia Iłża (A)

Strażak Wielogóra

3 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 4:4 (Damian Pachocki 2x, Wojciech Krajewski, Kamil Godziński)

10 lutego, Radom: LKS Promna (IV) 0:5

18 lutego, Radom: Broń Radom (juniorzy) 6:1 (Dominik Bukowski 2x, Wojciech Krajewski 2x, Dominik Ofiara, Przemysłoaw Czajkowski)

28 lutego: Akcja Jastrzębia (A) - 20.30

Zodiak Sucha

10 lutego, Grójec: KS Jastrząb (B) 8:1 (Łukasz Ławrecki 5x, Jacek Wójcik, Jakub Piekarski, Bartłomiej Grzyeacz)

17 lutego, Grójec: KS Magnuszew (A) 3:1 (Hubert Król, Kacper Nowak, Jacek Wójcik)

24 lutego, Grójec: Blask Odrzywół (B) - 17.30

3 marca, Grójec: LKS Promna (IV) - 17.30

 

Siedlce

Błękitni Stoczek Węgrowski

11 lutego, Stoczek Węgrowski: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 0:8

18 lutego, Stoczek Węgrowski: Rywal Ruchna (B) 10:2 (Łukasz Siwiński 6x, Paweł Wierzbicki 2x, Łukasz Wierzbicki, Zbigniew Gago)

23 lutego, Stoczek Węgrowski: Podlasie Sokołów Podlaski (juniorzy) - 19.00

25 lutego, Ruchna: Rywal Ruchna (B) - 14.30

4 marca: Tajfun JarMet II Jartypory (B)

10/11 marca: Liwia Łochów (B)

17/18 marca: Tajfun JarMet II Jartypory (B)

24/25 marca: Wicher Sadowne (B)

Grodzisk Krzymosze

???

Jastrząb Żeliszew

11 lutego, Żeliszew: Olimpia Latowicz (B) 4:6 (Krystian Rytel, Jakub Strojek, Marcin Gasek, Piotr Wielgosz)

17 lutego, Mińsk Mazowiecki: Victoria Kałuszyn (LO) 3:4 (Patryk Sadowiak, Paweł Jóźwiak, samobójcza)

4 marca: Wektra Zbuczyn (LO)

11 marca: Kujawiak Stanin (LO)

18 marca: Polonez Mordy (A)

25 marca: Grodzisk Krzymosze (A)

Jutrzenka Cegłów

18 lutego, Cegłów: Orzeł Parysów (B) 3:3 (Daniel Czerwonka, Michał Branicki, Piotr Sikorski)

Kosovia Kosów Lacki

25 lutego: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO)

3/4 marca: Podlasie Sokołów Podlaski (LO)

10/11 marca: Iskra Zaręby Kościelne (B)

17/18 marca: Liwia Łochów (B)

24/25 marca: ???

LKS Ostrówek

17 lutego, Jadów: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 2:2 (Rafał Kazula, Sebastian Polewski)

25 lutego, Jadów: Liwia Łochów (B) - 14.15

4 marca: Liwia Łochów (B)

10 marca: Czarni Węgrów (LO)

Miedzanka Miedzna

24/25 lutego: Polonia II Warszawa (A)

3/4 marca: Rywal Ruchna (B)

10/11 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO)

17/18 marca: Wicher Sadowne (B)

MKS Małkinia 

28 stycznia, Łomża: KS Śniadowo (LO) 0:5

4 lutego, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 2:0 (Michał Zawistowski, Marcin Sadowski)

10 lutego, Zambrów: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:1 (Karol Dmochowski, Adam Najgrodzki)

18 lutego, Łomża: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:0 (Marcin Sadowski, Łukasz Rostkowski)

25 lutego: Orlęta Czyżew (LO)

4 marca: Wymakracz Długosiodło (B)

11 marca: KS Wąsewo (A)

17 marca: Iskra Zaręby Kościelne (B)

Nojszewianka Dobre

14 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 7:0 (Jakub Rastawicki 5x, zawodnik testowany, Bartłomiej Szczurowski)

3 marca: Tęcza Stanisławów (A)

10/11 marca: ???

17/18 marca: ???

24/25 marca: Iskra Kotuń (B)

Polonez Mordy

???

Świt Barcząca

24 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 1:10 (zawodnik testowany)

27 stycznia, Sulejówek: SRT Halinów (A) 1:4 (Michał Wadas)

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: MOSiR Mińsk Mazowiecki (juniorzy) 2:8 (Michał Wadas, Szymon Kopczyński)

11 lutego, Mińsk Mazowiecki: Watra Mrozy (LO) 0:5

10/11 marca: Kolektyw Oleśnica (LO)

17/18 marca: Iskra Kotuń (B)

Tęcza Stanisławów

11 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 2:2 (Kamil Wróbel, Patryk Zakrzewski)

18 lutego, Mińsk Mazowiecki: Iskra Kotuń (B) 2:3 (Łukasz Miąsko, Kamil Wróbel)

24/25 lutego: Olimpia Latowicz (B)

3/4 marca: Nojszewianka Dobre (A)

Tygrys Huta Mińska

3 lutego, Mińsk Mazowiecki: Kolektyw Oleśnica (LO) 4:2 (Piotr Haber 2x, Maciej Parol, Wojciech Bucholc)

10 lutego, Jadów: ŁKS Łochów (A) 2:3 (Piotr Haber, Daniel Kuć)

17 lutego, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) - odwołany

24 lutego: Korona Jadów (A)

3 marca: Józefovia II Józefów (A)

10 marca: ???

17 marca: Płomień Dębe Wielkie (LO)

 

Warszawa I
Huragan II Wołomin

3 lutego, Wołomin: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Grzegorz Trzonkowski 3x, Tadeusz Wojakowski)

7 lutego, Jadów: Korona Jadów (B) 1:3 (Kamil Zaręba)

9 lutego, Wołomin: Rządza Załubice (B) 1:2 (Rafał Durajczyk)

17 lutego, Wołomin: Watra Mrozy (LO) 0:1

3 marca: Wicher Kobyłka (A)

Inter Warszawa

11 lutego, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 4:2 (Mateusz Bąk, Paweł Pytlak, zawodnik testowany, Mateusz Kuba)

18 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 1:5 (Paweł Pytlak)

24/25 lutego: ???

4 marca: Milan SC Łódź (B)

11 marca: Gwardia Warszawa (A)

17 marca: KS Sobienie Jeziory (B)

Korona Warszawa

3 lutego, Warszawa: Walka Kosów (B) 1:8 (Michał Mrowiński)

10 lutego, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:8

17 lutego, Warszawa: Błonianka II Błonie (A) 1:1 (Konrad Kolasa)

24 lutego: Victoria Zerzeń (A)

3 marca: Rządza Załubice (B)

Legion Warszawa

10 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 5:6 (Kacper Czernij 2x, ???)

14 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:7 (Adrian Bobryk, Michał Dąbrowski)

17 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (B) 1:4 (Adrian Bobryk)

24 lutego: Gwardia Warszawa (A)

4 marca: Legionovia II Legionowo (A)

7 marca: Unia Warszawa (LO)

10 marca: Farmacja Tarchomin (B)

Legionovia II Legionowo

3 lutego, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 3:2 (Piotr Szymański, Jakub Deptuła, Karol Szczepkowski)

3 lutego, Legionowo: Żbik Nasielsk (LO) 3:2 (Dawid Roguski 2x, Jakub Jurczak)

10 lutego, Łomianki: KS Łomianki (IV) 1:5 (Damian Grabowski)

10 lutego, Legionowo: Kryształ Glinojeck (A) 1:2 (zawodnik testowany)

15 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 4:3 (Kamil Biliński, Stanisław Machnacki, Mateusz Chmielewski, Kacper Gałązka)

18 lutego, Legionowo: Wkra Pomiechówek (A) 5:2 (Karol Szczepkowski 2x, Damian Grabowski, Konrad Zaklika, Mateusz Chmielewski)

18 lutego, Legionowo: PAF Płońsk (A) 9:1 (Kacper Gałązka, Dawid Śliwowski, Karol Biliński, jakub Galarski, Łączyński 2x, Stanisław Machnacki 3x)

24 lutego: Bóbr Tłuszcz (LO) - 10.00

24 lutego: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) - 12.00

27 lutego: Błękitni Raciąż (IV)

4 marca: Legion Warszawa (A)

10 marca: Agape Białołeka (LO) i Żbik Nasielsk (LO)

ŁKS Łochów

10 lutego, Jadów: Tygrys Huta Mińska (A) 3:2 (Piotr Oniszk 2x, Michał Chmielewski)

18 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) 1:2 (Arkadiusz Sabala)

Marcovia II Marki

3 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:5 (Igor Karczmarczyk)

7 lutego, Kobyłka: Rządza Załubice (B) 3:3 (Piotr Kosiorek, Tomasz Terpiłowski, zawodnik testowany)

10 lutego, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Karol Kurek, Patryk Czajka, Damian Pacuszka)

17 lutego, Kobyłka: Marymont Warszawa (B) 3:3 (Damian Pacuszka, Bartosz Kierszak, zawodnik testowany)

24 lutego: GKP Targówek Warszawa (B)

3/4 marca: Orły Zielonka (B)

10 marca: Coco Jambo Warszawa (B)

17 marca: Mazur II Radzymin (B)

Mazur Radzymin

31 stycznia: Korona Jadów (B) 6:2 (Arkadiusz Pisarek 2x, Hubert Sochacki, Piotr Augustyniak, Michał Jakubowski, Damian Suchocki)

3 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 4:0 (Hubert Zach 2x, Arkadiusz Pisarek, samobójcza)

10 lutego, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 0:0

17 lutego, Kobyłka: GKS Dąbrówka (B) 4:2 (Arkadiusz Pisarek 2x, Michał Jakubowski 2x)

24/25 lutego: Bug II Wyszków (LO)

3 marca: Marcovia Marki (LO)

MKS Hutnik Warszawa

???

SRT Halinów

27 stycznia, Sulejówek: Świt Barcząca (A) 4:1 (Krystian Rogala, Adrian Banaszek, Maciej Pietrzyk, Jarosław Książek)

4 lutego, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 3:4 (Jacek Gomulski, Jarosław Książek, Paweł Osipczuk)

8 lutego, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) - odwołany

10/11 lutego: Bug II Wyszków (LO) - odwołany

15 lutego: Fenix Siennica (LO) - odwołany

24/25 lutego: Victoria Kałuszyn (LO)

3/4 marca: Kolektyw Oleśnica (LO)

10/11 marca: Watra Mrozy (LO)

UKS ASzWoj Rembertów

???

Wicher Kobyłka

14 stycznia, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 9:1 (Hubert Władyka 5x, Emil Duklanowski, Kamil Boratyński, Jan Szulkowski, Mikołaj Brzeski)

20 stycznia, Kobyłka: Korona II Ostrołęka (B) - odwołany

20 stycznia, Kobyłka: KS Konstancin (LO) - odwołany

23 stycznia, Puławy: Opolanin Opole Lubelskie (LO) 3:3 (Krystian Hargot, Mikołaj Brzeski 2x)

28 stycznia, Puławy: Garbarnia Kurów (LO) 0:1

7 lutego, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 3:2 (Jan Szulkowski 2x, Kamil Boratyński)

11 lutego, Kobyłka: Orły Zielonka (B) 6:2 (Kamil Boratyński 2x, Jan Szulkowski, Dawid Kielczyk 3x)

13 lutego, Kobyłka: Bug Wyszków (IV) 0:0

18 lutego, Kobyłka: Bóbr Tłuszcz (LO) 3:1 (zawodnik testowany, Emil Duklanowski 2x)

21 lutego, Kobyłka: KS Konstancin (LO) - 20.00

25 lutego: Watra Mrozy (LO)

3 marca: Sokół Serock (LO)

11 marca: Dąb Wieliszew (LO)

17 marca: Victoria Zerzeń (A)

Wisła Jabłonna

28 stycznia, Legionowo: Polonia II Warszawa (A) 4:1 (Łukasz Karczmarczyk, Hubert Koński, Michał Banaszek, zawodnik testowany)

3 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:3 (Hubert Koński, Łukasz Karczmarczyk)

17 lutego, Legionowo: Agape Białołęka (LO) 1:7 (Łukasz Karczmarczyk)

24/25 lutego: KS II Łomianki (B)

4 marca: Rozwój Warszawa (A)

11 marca: AKS Zły Warszawa (B)

Wkra Pomiechówek

27 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Dorian Baran, zawodnik testowany, Fabian Kotarski, Dominik Arendt)

30/31 stycznia: Marymont Warszawa (B) - odwołany

3 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 2:6 (Dominik Arendt, zawodnik testowany)

10 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Żbik Nasielsk (LO) 1:2 (Marcin Janicki)

18 lutego, Legionowo: Legionovia II Legionowo (A) 2:5 (zawodnik rywala, Paweł Puchacz)

24/25 lutego: Błyskawica Warszawa (LO)

3/4 marca: PKS Radość (A)

10/11 marca: Sokół II Serock (B)

 
Warszawa II
Advit Wiązowna

4 lutego, Sulejówek: SRT Halinów (A) 4:3 (Arkadiusz Zapaśnik 2x, Zbigniew Cacko, zawodnik testowany)

23 lutego: KS Glinianka (B)

3 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

15 marca: Victoria Sulejówek (juniorzy)

Amur Wilga

3 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 5:2 (Michał Zalewski 2x, Bartłomiej Winek, Marek Wichowski, Mikołaj Gontarz)

10 lutego, Miętne: Wisła Maciejowice (LO) 0:1

17 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 1:9 (Damian Pyrzanowski)

25 lutego: Wilga Miastków Kościelny (LO)

4 marca: Zryw Sobolew (LO)

10/11 marca: Fenix Siennica (LO)

17/18 marca: ???

Bór Regut

3 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:1 (Jakub Nejman, Michał Wyrzyk)

10 lutego, Miętne: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:0 (Bartłomiej Masny 2x, Dominik Gątkowski)

10 marca: KS Wesoła (A)

Burza Pilawa

13 stycznia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 3:2 (Denis Dobrowolski, Arkadiusz Kołodziejek, Łukasz Siarkiewicz)

20 stycznia, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 1:8 (Hubert Osiak)

10 lutego, Miętne: Fenix Siennica (LO) 1:3 (Damian Aluchnia)

17 lutego: Wisła Maciejowice (LO) - odwołany

24 lutego: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

3 marca: AKS Zły Warszawa (B)

10 marca: ???

17 marca: ???

Józefovia II Józefów

3 lutego, Józefów: KS Sobienie Jeziory (B) 3:3 (Antoni Trojanowski 2x, Mateusz Rowicki)

18 lutego, Józefów: Fenix Siennica (LO) 0:4

22 lutego, Józefów: Victoria Zerzeń (A)

KS Puznówka 

4 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 4:4 (Adrian Płatek, Cezary Wielgopolanin, Jarosław Kowalczyk, Mateusz Parzyszek)

11 lutego, Sobolew: Sęp Żelechów (LO) 1:2 (Robert Całka)

18 lutego, Sobolew: Amator Rososz-Leopoldów (A) 2:4 (Grzegorz Rosłaniec, Cezary Wielgopolanin)

PKS Radość

4 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 4:1 (Andrzej Kociński 2x, Wojciech Kociński, Jan Nachiło)

11 lutego, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

17 lutego, Warszawa: UKS Siekierki (A) 3:0 (Jan Nachiło 2x, Mateusz Mućka)

25 lutego: MKS II Piaseczno (A)

3 marca: Wkra Pomiechówek (A)

11 marca: Victoria II Sulejówek (LO)

17 marca: Jutrzenka Unieck (A)

Polonia II Warszawa

28 stycznia, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 1:4 (Bartosz Laskowski)

4 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 2:1 (Bartosz Laskowski, Filip Pyśniak)

11 lutego, Warszawa: Agrykola Warszawa (juniorzy) 4:2 (Hubert Nowakowski, Mariusz Wierzbowski, Marcin Tomczyk 2x)

18 lutego, Warszawa: Rozwój Warszawa (A) 1:3 (Marcin Tomczyk)

25 lutego, Warszawa: Czarni Węgrów (LO)

3/4 marca: ŁKS Łódź (LO)

10/11 marca: UKS Siekierki (A) lub Tajfun JarMet Jartypory (LO)

17/18 marca: ???

Snajper Sośninka

24/25 lutego: Amator Leopoldów-Rososz (A)

3/4 marca: Wisła Maciejowice (LO)

10/11 marca: Sęp Żelechów (LO)

17/18 marca: Orzeł Parysów (B)

Sokół Celestynów

4 lutego, Piaseczno: Perła II Złotokłos (B) 3:1 (Michał Żebrowski 2x, Piotr Kardas)

18 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 1:2 (Damian Nowak)

25 lutego, Otwock: Orzeł Parysów (B) - 12.00

28 lutego: Józefovia Józefów (LO)

3/4 marca: ???

10/11 marca: Vulcan Wólka Mlądzka (A)

17/18 marca: KS Sobienie Jeziory (B)

Start Otwock

13 stycznia, Otwock: Józefovia Józefów (juniorzy) 4:1 (Dawid Majchrzyk, Damian Bąk, Sebastian Kowalczyk, Maciej Błaszczyk)

3 lutego, Otwock: Watra Mrozy (LO) 1:1 (Tomasz Kęsek)

10 lutego, Otwock: Rozwój Warszawa (A) 3:1 (Franciszek Zieliński, Krzysztof Olpiński, Tomasz Kęsek)

17 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) - odwołany

Victoria Zerzeń

3 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 4:3 (Patryk Radziszewski 2x, Mateusz Łapiński, zawodnik testowany) 

10 lutego, Warszawa: Drukarz Warszawa (juniorzy) 1:2 (Łukasz Wirski)

17 lutego: Rozwój Warszawa (A) - odwołany

17 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) - odwołany

22 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A)

24 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) - 16.00

3 marca: Fenix Siennica (LO)

9 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

10 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

17 marca: Wicher Kobyłka (A)

Vulcan Wólka Mlądzka

3 lutego, Otwock: Bór Regut (A) 1:2 (Kamil Marczak)

10 lutego, Otwock: KS Glinianka (B) 3:2 (Kamil Marczak 2x, Piotr Kurek)

17 lutego, Otwock: Start Otwock (A) - odwołany

17 lutego, Otwock: Korona Góra Galwaria (B) 3:2 (Michał Jackowski, Kamil Marczak, Igor Retmaniak)

24 lutego: Burza Pilawa (A) - 16.00

3 marca: Advit Wiązowna (A) - 16.00

10 marca: Sokół Celestynów (A) - 16.00

17/18 marca: ???

Wisła Dziecinów

4 lutego, Miętne: Orzeł Unin (LO) 3:5 (Marcin Kwiatkowski, Jakub Moskwa, zawodnik testowany)

11 lutego, Otwock: Józefovianka Józefów (B) 3:5 (Kamil Woźniak, Kamil Banasiewicz, Maciej Hawryluk)

18 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:6 (Jakub Moskwa)

24 lutego: Jedność Warszawa (B)

3 marca: Wilga Miastków Kościelny (LO)

10 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

17 marca: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

17 marca: Orzeł Baniocha (B)

Warszawa III

AMT Anprel Nowa Wieś

3 lutego, Granica: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:4 (Karol Kurzawa, Adrian Piotrowski)

14 lutego, Granica: Znicz Pruszków (II) 0:8

21 lutego, Granica: LKS Osuchów (A) - 18.30

24 lutego: Passovia Pass (A)

FC Lesznowola

10 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 2:5 (Oskar Śliwowski, Artur Koprowski)

20 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 1:1 (Władysław Pyłypczuk)

24 lutego: Milan Milanówek (A)

10 marca: Jedność Warszawa (A)

17 marca: Grom Prace Małe (A)

GLKS Nadarzyn

27 stycznia, Białystok: Jagiellonia Białystok (CLJ) 0:4

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS Chlebnia (LO) 5:1 (Kacper Kaszuba, Kamil Dąbrowski, Paweł Milankiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

17 lutego, Radom: Radomiak II Radom (LO) 1:6 (Kamil Dąbrowski)

21 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - 19.00

25 lutego: Znicz II Pruszków (IV)

3 marca: KS Teresin (LO)

10 marca: Pogoń II Siedlce (IV)

17 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

Gwardia Warszawa

28 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 4:2 (Paweł Drewniak, Kacper Wydra, Hubert Cichocki 2x)

4 lutego, Warszawa: PKS Radość (A) 1:4 (Łukasz Widelski)

10 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 5:3 (Patryk Chmielewski 2x, Paweł Drewniak, Sebastian Terlecki, Łukasz Widelski)

17 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 9:0 (Patryk Chmielewski 3x, Kacper Wydra 2x, Paweł Drewniak, Hubert Cichocki, Mateusz Gołebiowski, Marcin Krzyżewski)

24 lutego: Legion Warszawa (A)

28 lutego: Grom Warszawa (LO)

3 marca: MKS Hutnik Warszawa (A)

10 marca: Inter Warszawa (A)

Jedność Żabieniec

3 lutego, Piaseczno: MKS II Piaseczno (A) 1:3 (Jakub Mazurek)

10 lutego, Piaseczno: FC Lesznowla (A) 5:2 (Łukasz Jamorski 2x, Daniel Korczak, Łukasz Matulka, Robert Siekański)

18 lutego, Piaseczno: SF Warszawa (B) 1:4 (Michał Sobociński)

24 lutego, Piaseczno: Orzeł Baniocha (B) - 17.00

3 marca, Piaseczno: Jeziorka Prażmów (B)

10 marca, Piaseczno: Walka Kosów (B)

17/18 marca: ???

Laura Chylice

3 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:4 (Jacek Wąsik)

10 lutego: MKS II Piaseczno (A) - odwołany

17 lutego, Piaseczno: Przyszłość Włochy (LO) 3:4 (Piotr Madetko 2x, Maciej Jagiełło)

24 lutego: LKS Chlebnia (LO)

3 marca: Orzeł Baniocha (B)

10 marca: Milan Milanówek (A)

MKS II Piaseczno

3 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 3:1 (Patryk Kościanek, Konrad Deperasiński 2x)

7 lutego, Piaseczno: KS Warka (LO) 1:3 (Patryk Kościanek)

10 lutego: Laura Chylice (A) - odwołany

18 lutego, Piaseczno: Wisła Dziecinów (A) 6:1 (Patryk Kościanek 3x, Kamil Belka, Maciej Lewandowski, Mateusz Krupnik)

21 lutego, Piaseczno: SEMP Ursynów (LO) - 20.00

25 lutego: PKS Radość (A)

3 marca: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

7 lub 17 marca: Orzeł Baniocha (B)

10 marca: Marcovia Marki (LO)

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

3 lutego, Granica: AMT Anprel Nowa Wieś (A) 4:2 (Piotr Olejnik 2x, Arkadiusz Olejnik, Michał Kochanowski)

10 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 0:9

14 lutego: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - odwołany

24 lutego: Walka Kosów (B)

3 marca: MKS II Piaseczno (A)

7 marca: Energia Kozienice (IV)

10 marca: Wisła Dziecinów (A)

Okęcie Warszawa

3 lutego, Karczew: Hutnik Huta Czechy (LO) 4:3 (Adrian Wiercioch, Rafał Gajowniczek 2x, Damian Smokowski)

10 lutego, Zielonki: Olimpia Warszawa (LO) 3:3 (Piotr Łuczyk, Piotr Balsam, Adrian Wiercioch)

14 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 4:5 (Paweł Błociszewski, Piotr Łuczyk, Krystian Smokowski 2x)

18 lutego, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 3:1 (Adrian Wiercioch, Patryk Marek, Jerzy Fiszer)

21 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) - 19.30

24 lutego: KS Łomianki (IV)

28 lutego: KS Raszyn (LO)

3 marca: KS Konstancin (LO)

10 marca: Przyszłość Włochy (LO)

17 marca: Huragan Wołomin (IV)

Rozwój Warszawa

20 stycznia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 0:10

28 stycznia, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 0:2

3 lutego, Milanówek: KS Teresin (LO) 2:6 (Marek Koćwin, Ilia)

10 lutego, Otwock: Start Otwock (A) 1:3 (Andrzej Łukomski)

17/18 lutego: Victoria Zerzeń (A) - odwołany

18 lutego, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:1 (Karol Suchoparski 3x)

24/25 lutego: Fenix Siennica (LO)

3/4 marca: Wisła Jabłonna (A)

10/11 marca: Escola Varsovia (LO)

17/18 marca: ???

Świt Warszawa

18 lutego, Warszawa: Błękitni Korytów (LO) 2:6 (Bartłomiej Adamiak, Paweł Staniszewski)

24 lutego: Zaborowianka Zaborów (A)

3 marca: Ryś Laski (A)

10 marca: LKS Chlebnia (LO)

17 marca: Ryś Laski (A)

Tur Jaktorów

4 lutego, Milanówek: Wrzos Międzyborów (A) 1:3 (Michał Bal)

11 lutego: Passovia Pass (A) - odwołany

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: LKS II Chlebnia (A) 4:4 (Michał Hilcher 2x. Michał Bal, Artur Kobyliński)

24 lutego: AP II Żyrardów (B)

4 marca: Passovia Pass (A)

10 marca: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO)

17 marca: Milan II Milanówek (B)

UKS Siekierki

17 lutego, Warszawa: PKS Radość (A) 0:3

24 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A)

4 marca, Ząbki: Kamionek Warszawa (B) - 14.00

10 marca: Polonia II Warszawa (A)

17/18 marca: Iglica Warszawa (B)

 

Warszawa IV
Błonianka II Błonie

17 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 1:1 (Mateusz Smoliński)

24 lutego: UKS Łady (B)

3 marca: Józefowianka Józefów (B)

10 marca: Partyzant Leszno (A)

17 marca: GLKS Nadarzyn (juniorzy)

FC Płochocin

18 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 3:2 (Robert Górski, Gabriel Kobacki, Daniel Gajewski)

LKS II Chlebnia

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Tur Jaktorów (A) 4:4 (Kajetan Szymański 2x, Kajetan Podgórski 2x)

25 lutego: Passovia Pass (A) - ???

3/4 marca: Guzovia Guzów (A)

10 marca: KS Konstancin (LO)

LKS Osuchów

3 lutego, Żyrardów: AP Żyrardów (LO) 1:3 (Tomasz Młynarski)

10 lutego, MIlanówek: KS Teresin (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

17 lutego, MIlanówek: Piast Piastów (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Przemysław Cieplak)

21 lutego, Granica: Anprel Nowa Wieś (A) - 18.30

24 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) - 11.00

3 marca: LKS Chlebnia (LO)

10 marca: Naprzód Brwinów (LO)

Milan Milanówek

3 lutego, MIlanówek: Partyzant Leszno (A) 4:1 (Bartłomiej Przybylski, Krzysztof Urbanek, Adam Banaszczyk, Radosław Zientek)

10 lutego, Milanówek: Piast Piastów (LO) 1:1 (Marek Sutkowski)

17 lutego, MIlanówek: KS Teresin (LO) 0:2

24 lutego: FC Lesznowola (A)

3 marca: SEMP Ursynów (LO)

10 marca: Laura Chylice (A)

Orzeł Kampinos

10 lutego, Zielonki: Sokół Budki Piaseckie (B) 3:1 (Kamil Sawicki 2x, Maciej Zaleski)

17 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:2 (Kamil Sawicki, Kamil Pastusiński)

Partyzant Leszno

3 lutego, Milanówek: Milan Milanówek (A) 1:4 (Marcin Lipiński)

10 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (Jakub Zalewski)

20 lutego, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 3:4 (Karol Nowicki, Maciej Dadas, Mateusz Michalski)

25 lutego: Józefowianka Józefów (B)

10 marca: Błonianka II Błonie (A)

Passovia Pass

???

Piast Feliksów

3 lutego, Łowicz: Orion Cegłów (B) 1:3 (Artur Sobczyk)

10 lutego, Łowicz: Rawka Bolimów (A) 5:5 (Sebastian Strzelczyk, Mateusz Zych, Adrian Dąbrowski 2x, Tomasz Oliwa)

17 lutego, Łowicz: Tajfun Brochów (B) 3:2 (Mateusz Miller, Krzysztof Różycki, Sebastian Strzelczyk)

24 lutego, Łowicz: Laktoza Łyszkowice (A) - 14.00

3 marca: Unia Iłów (LO)

10 marca: Tajfun Brochów (B)

17 marca: ???

Promyk Nowa Sucha

4 lutego, Łowicz: Zryw Wygoda (LO) 2:0 (Rafał Dalke, Artur Rogala)

17 lutego, Skierniewice: Widok Skierniewice (LO) 1:6 (Rafał Muras)

24/25 lutego: Stegny Wyszogród (LO)

3/4 marca: Orzeł Nieborów (LO)

10/11 marca: Laktoza Łyszkowice (A)

17/18 marca: KS Teresin (LO)

Ryś Laski

28 stycznia, Łomianki: Gwardia Warszawa (A) 2:4 (Daniel Sobczyk, Piotr Witkowski)

4 lutego, Łomianki: KS II Łomianki (B) 9:2 (Emil Biegun 4x, Maciej Fluder 2x, Wiktor Warenik 3x)

10 lutego, Łomianki: Legion Warszawa (A) 6:5 (Marcin Gonczarek 4x, Maciej Kilman 2x)

14 lutego, Łomianki: Okęcie Warszawa (A) 5:4 (Marcin Gonczarek 3x, Maciej Kilman, Daniel Sobczyk)

17 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 3:5 (Emil Biegun 2x, Wiktor Warenik)

24 marca: UKS Siekierki (A)

3 marca: Świt Warszawa (A)

17 marca: Świt Warszawa (A)

UKS Ołtarzew

4 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 1:3 (Daniel Umański)

10 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:3 (Tomasz Żmuda, Oskar Kurowski 2x)

18 lutego, Zielonki: GKP Targówek Warszawa (B) 5:0 (Daniel Umański 4x, Tomasz Żmuda)

25 lutego: Błękitni Korytów (LO)

3 marca: MKS Piaseczno (juniorzy)

18 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B)

Wrzos Międzyborów

27 stycznia, Pruszków: BUKS Pruszków (B) - odwołany

4 lutego, Milanówek: Tur Jaktorów (A) 3:1 (Piotr Szymczak, Marcin Sosiński, Tomasz Skowroński)

8 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 2:4 (Kamil Hałas, Marcin Dębowski)

17 lutego, Żyrardów: Rawka Bolimów (A) 2:4 (Marcin Dębowski, Radosław Osuchowski)

24 lutego: Relax Radziwiłłów (B)

3 marca: Błękitni Korytów (LO)

10 marca: AP II Żyrardów (B)

Zaborowianka Zaborów

11 lutego, Zielonki: Guzovia Guzów (B) 5:2 (Piotr Ziembiński 2x, Oskar Foremnik, Mateusz Gołębiewski, Mariusz Jazgierski)

17 lutego, Zielonki: Józefowianka Józefów (B) 2:0 (Piotr Ziembiński, Michał Leśniewski)

24 lutego: Świt Warszawa (A)

4 marca: KS Blizne (B)

8 marca: Kamionek Warszawa (B)

11 marca: Znicz II Pruszków (IV)

17/18 marca: GLKS Nadarzyn (A)

Klasa B
Ciechanów
GKS Gumino

11 lutego, Kraszewo: Wkra Sochocin (LO) 1:6 (Damian Żółtowski)

18 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 2:4 (Adrian Jędrzejewski, Mateusz Adamiak)

24/25 lutego: Konopianka Konopki (A)

3/4 marca: ULKS Ciółkowo (A)

7 marca: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO)

10/11 marca: Tęcza Ojrzeń (LO)

17/18 marca: GKS Góra (A)

24/25 marca: Spójnia Mała Wieś (A)

Gladiator Słoszewo

18 lutego, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 5:2 (Szymon Pawlak 3x, Kamil Dobiasz, Michał Gocejna)

24/25 lutego: PAF Płońsk (A)

3/4 marca: Jutrzenka Unieck (A)

10/11 marca: Żak Szreńsk (A)

17/18 marca: Zjednoczeni Bulkowo (B)

Gryf Kownaty Żędowe

24 stycznia, Ciechanów: APN Olimp Ciechanów (juniorzy) 2:2 (Damian Sepczyński, Bartłomiej Zdrojewski)

27 stycznia, Ciechanów: PAF Płońsk (A) 0:11

4 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 2:6 (Patryk Czerwiński, Maciej Komorowski)

10 lutego, Ciechanów: Korona Karolinowo (A) 4:3 (Marcin Krzyśpiak, Michał Matusiak, Bartosz Kamiński, Andrzej Śmieciński)

17 lutego, Ciechanów: Wkra Sochocin (LO) 0:10

24 lutego, Ciechanów: Boruta Kuczbork (A) - 10.00

3 marca, Przasnysz, Iskra Krasne (LO) - 11.00

10 marca, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) - 10.00

17 marca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) - 11.00

Opia Opinogóra

10 lutego, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 2:7 (Jakub Szempliński, Paweł Jurkiewicz)

18 lutego, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (B) 0:1

24/25 lutego: WKS Mystkówiec Stary (A)

3/4 marca: APN Olimp Ciechanów (juniorzy)

10/11 marca: ???

17/18 marca: ???

Orlęta Baboszewo

???

Pełta Karniewo

20 stycznia, Legionowo: Dąb Wieliszew (LO) 1:7 (Andrzej Szczepański)

11 lutego, Ciechanów: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:4 (Paweł Kowalkowski)

14 lutego, Nowy Dwór Mazowiecki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 4:2 (Paweł Kowalkowski, Marcin Kowalkowski, Kamil Fałdowski, Łukasz Jeż)

24 lutego: GKS Pokrzywnica (A)

4 marca: Konopianka Konopki (A)

18 marca: GUKS Krasnosielc (A)

Sokół Grudusk

???

Tamka Dzierzgowo

???

Wkra II Żuromin

18 lutego, Żuromin: Żak Szreńsk (A) - odwołany

24 lutego: ???

3 marca: Grot Kowalki (A)

10 marca: Boruta Kuczbork (A)

17 marca: Skrwa Skrwilno (A)

Wkra Radzanów

17 lutego, Mława: Wkra Bieżuń (LO) 2:6 (Daniel Ziółkowski 2x)

3/4 marca: Jutrzenka Unieck (A)

10/11 marca: Tamka Dzierzgowo (B)

17/18 marca: Orlęta Baboszewo (B)

Żbik II Nasielsk

4 lutego, Kraszewo: FC 2012 Różan (B) 2:5 (Kamil Żołnierzak, Sebastian Ołtarzewski)

18 lutego, Kraszewo: Gladiator Słoszewo (B) 2:5 ()

11 marca: Nadnarwianka II Putłusk (B)

 

Ostrołęka

FC 2012 Różan

4 lutego, Kraszewo: Żbik II Nasielsk (B) 5:2 (Łukasz Świętorecki, Przemysław Załęski, Michał Fronczak, Damian Cikacz, Igor Ziółkowski)

11 lutego, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 2:4 (Łukasz Świętorecki 2x)

18 lutego, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (B) 2:1 (Michał Fronczak 2x)

24 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A)

3/4 marca: Żak Szreńsk (A)

10/11 marca: Żbik Nasielsk (LO)

GKS Max Rol Andrzejewo

27/28 stycznia: MKS Małkinia (A) - odwołany

4 lutego: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

11 lutego, Zambrów: GKS Stawiski (A) 1:8 (Andrzej Piwoński)

17/18 lutego: Iskra Narew (A) - odwołany

17 lutego, Zambrów: Wymakracz Długosiodło (B) 1:2 (zawodnik testowany)

24/25 lutego: Wymakracz Długosiodło (B)

3/4 marca: Korona Jadów (B)

10/11 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

17/18 marca: KS Sokoły (A)

GLKS Lelis

21 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (B) - 19.00

GUKS Krasnosielc

18 lutego, Baranowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 5:1 (Damian Milewski, Sebastian Budny, Łukasz Pragacz, Przemysław Milewski, Mateusz Zduńczyk)

25 lutego: Kurpik Kadzidło (A)

4 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

10/11 marca: Bartnik Myszyniec (A)

17/18 marca: Pełta Karniewo (B)

Iskra Zaręby Kościelne

4 lutego, Ostrołęka: WKS Rząśnik (B) 6:3 (Mariusz Tyl, Piotr Grabiński, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

10 lutego, Zambrów: Wicher Sadowne (B) 2:2 (Adam Niemira, zawodnik testowany)

17/18 lutego: Rzekunianka Rzekuń (A) - odwołany

24/25 lutego: KS Wąsewo (A)

3/4 marca: GKS Pokrzywnica (A)

10/11 marca: Kosovia Kosów Lacki (A)

17/18 marca: MKS Małkinia (A)

Korona II Ostrołęka

20 stycznia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) - odwołany

28 stycznia, Ostrołęka: KS CK Troszyn (LO) 0:9

4 lutego, Ostrołęka: MKS Małkinia (A) 0:2

11 lutego, Ostrołęka: KS Wąsewo (A) 1:3 (Krzysztof Trzciński)

17 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:7 (Krzysztof Trzciński)

25 lutego: Iskra Krasne (LO)

4 marca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO)

11 marca: Polonia Lidzbark Warmiński (A)

18 marca: Orz Goworowo (B)

KS Pniewo

11 lutego, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 6:1 (Jakub Groszkowski 2x, Marcin Cienkowski, Hubert Światkowski, Mateusz Augustyniak)

18 lutego, Warszawa: UKS ASzWoj Rembertów (A) - odwołany

24/25 lutego: Marymont Warszawa (A)

Narew Ostrołęka

27 stycznia, Ostrołęka: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:2

3 lutego, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 1:3 (Barrtosz Pędzich)

10 lutego, Baranowo: Świt Baranowo (A) 2:2 (Bartosz Pędzich, Michał Markowski)

18 lutego, Ostrołęka: KS Wąsewo (A) 0:1

21 lutego: Omulew Wielbark (LO) - odwołany

21 lutego, Ostrołęka: GLKS Lelis (B) - 19.00

24 lutego: Orzeł Sypniewo (A)

4 marca: KSŚniadowo (A)

10 marca: KS CK Troszyn (LO)

18 marca: WKS Rząśnik (B)

Orz Goworowo

18 lutego, Baranowo: Orzeł Sypniewo (LO) 1:9 (Michał Brzozowski)

24 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) - 19.00

1 marca: Rzekunianka Rzekuń (A)

11 marca: GLKS Lelis (B)

17/18 marca: Korona II Ostrołęka (B)

ULKS Ołdaki

18 lutego, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (juniorzy) 4:1 (Szymon Brzostek 2x, Marcin Długozima, Mateusz Florczykowski)

24 lutego: Świt Baranowo (A)

3/4 marca: Bartnik Myszyniec (A)

10/11 marca: Kurpik Kadzidło (A)

17/18 marca: Orzeł Sypniewo (A)

WKS Mystkówiec Stary

18 lutego, Ciechanów: FC 2012 Różan (B) 1:2 (Kamil Paź)

25 lutego: Opia Opinogóra (B)

11 marca: GKS Pokrzywnica (A)

Wymakracz Długosiodło 

3 lutego: KS Wąsewo (A) 3:5 (Emil Mostowski 2x, Adam Duda)

17 lutego, Zambrów: GKS Andrzejewo (B) 2:1 (Damian Brejnak 2x)

24/25 lutego: GKS Andrzejewo (B)

3/4 marca: MKS Małkinia (A)

8/9 marca: WKS Rząśnik (B)

17/18 marca: ŁKS Łomża (juniorzy)

 

Płock
Orkan Sochaczew

???

Szopen Sanniki

18 lutego, Płock: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:3 (Dominik Sapiński, Mateusz Cieślak, Michał Szluser, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

25 lutego: Huragan Bodzanów (A)

3 marca: Pogoń Słupia (A)

10 marca: MKS Żychlin (B)

17 marca: Start Złaków Borowy (A)

31 marca: Polonia Radzanowo (A)

Zjednoczeni Bulkowo 

3/4 marca: Orlęta Baboszewo (B)

17/18 marca: Gladiator Słoszewo (B)

24/25 marca: Huragan Bodzanów (A)

Zorza Szczawin Kościelny

18 lutego, Płock: Start Proboszczewice (LO) 1:5 (Michał Maciak)

24/25 lutego: ULKS Ciółkowo (A)

3/4 marca: Polonia Radzanowo (A)

10/11 marca: Błyskawica Lucień (LO)

17/18 marca: Dąbrowianka Dąbrowice (A)

24/25 marca: Stoczniowiec Płock (A)

31 marca: Wisła Nowy Duninów (A)

Radom I
Hubal Chlewiska

10 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:11 (Dominik Depo)

Krępianka Rzeczniów

???

KS Jastrząb

3 lutego, Jastrząb: Oronka Orońsko (A) 2:1 (Piotr Wątły, Piotr Droś)

10 lutego, Grójec: Zodiak Sucha (A) 1:8 (Piotr Droś)

17 lutego, Radom: Radomiak Radom (juniorzy) 2:3 (Damian Bilski, Piotr Rogala)

24 lutego: WUKS Ruda Wielka (A) - odwołany

24/25 lutego: Hubal Chlewiska (B)

3 marca: Gryfia Mirów (A)

10 marca: Powała Taczów (A)

17 marca: Orlicz Suchedniów (juniorzy)

24 marca: Neptun Końskie (juniorzy)

KS Maków

???

Legion Suskowola

11 lutego, Puławy: Zawisza Garbów (B) 1:3 (samobójcza)

17 lutego, Kozienice: Plon Garbatka (A) 1:3 (Bartłomiej Majewski)

24/25 lutego: KP Stanisławice (A)

10/11 marca: Legion II Głowaczów (B)

24/25 marca: Proch Pionki (juniorzy)

31 marca: SKS Leokadiów (B)

LZS Zalesice

???

Postęp Łaziska

11 lutego, Brudnów: Powała Taczów (A) 4:4 (Patryk Zybura, Dawid Bogacz 2x, Dawid Wróbel)

18 lutego, Brudnów: WUKS Ruda Wielka (A) 5:4 (Karol Zybura, Adrian Kania 2x, Karol Zawadzki, Dawid Wróbel)

Wisła Chotcza

18 lutego, Radom: Zorza Kowala (A) 2:7 ()

Wisła Solec

24 lutego: Iskra Gózd (A)

4 marca: Legion II Głowaczów (B)

10/11 marca: Świt Ćmielów (LO)

18 marca: Wisła Józefów (A)

WKS Zajezierze

???

Wulkan Zakrzew

28 stycznia, Radom: Zorza Kowala (A) 5:2 (Dominik Jędrzejewski 2x, Jakub Rdzanek, Szymon Towarek, Żyła)

18 lutego, Radom: Oronka Orońsko (A) 1:0 (Szymon Towarek)

Radom II
Blask Odrzywół

???

GKS Belsk Duży

4 lutego, Mogielnica: KS Błotnica Stara (A) 0:5

11 lutego: Bio-Sad Sadkowice (B) 6:1 ()

18 lutego: RKS Rzeczyca (A) 3:1 (Łukasz Cieślak, Piotr Frańczak 2x)

 
GKS Chynów

10 lutego, Grójec: Jeziorka Prażmów (B) 0:2

GKS Stromiec

18 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:0

GPSZ Głuchów

4 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:0 (Mirosław Maciak)

11 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 1:0 (Paweł Szmidt)

18 lutego, Grójec: GKS Stromiec (B) 0:0

25 lutego: UKS Tarczyn (B)

4 marca: Mazowsze Grójec (juniorzy)

Iskra Zbrosza Duża

18 lutego, Grójec: Tęcza Augustów (B) 2:6 ()

KS II Błotnica Stara

4 lutego, Kaszów: WUKS Ruda Wielka (A) 3:4 (Kacper Szatan, Mateusz Świniarski, Emil Witkowski) 

18 lutego, Radom: Sokół Przytyk (A) - odwołany

18 lutego, Grójec: Kraska Jasieniec (A) 0:5

25 lutego: Postęp Łaziska (B)

10/11 marca: ???

KS Lesznowola

4 lutego, Grójec: GPSZ Głuchów (B) 0:1

11 lutego, Grójec: MKS Wyśmierzyce (A) 0:4

18 lutego, Grójec: Grom Prace Małe (B) 3:1 ()

25 lutego: Kraska Jasieniec (A)

4 marca: UKS Tarczyn (B)

11 marca: Jeziorka Prażmów (B)

Legion II Głowaczów

11 lutego, Kozienice: Tęcza Augustów (B) 3:3 (Marek Bieniek, Krystian Niziński, Piotr Siębor)

18 lutego, Kozienice: KP Stanisławice (A) 6:1 (Kamil Niziołek 3x, Albert Szczepaniak 3x)

24/25 lutego: KS Warka (juniorzy)

4 marca: Wisła Solec (B)

11 marca: Legion Suskowola (B)

Megawat Świerże Górne

21 stycznia, Kozienice: KP Stanisławice (A) 3:4 ()

3 lutego, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 2:4 ()

18 lutego, Kozienice: Gabaryty Dęblin (B) 0:5

24/25 lutego: Energia Kozienice (juniorzy)

3/4 marca: Wisła Chotcza (B)

10/11 marca: Energia II Kozienice (A)

Ruszcovia Borkowice

???

Tęcza Augustów

4 lutego, Grójec: Korona Góra Kalwaria (B) 1:5 (Kamil Rozborski)

11 lutego, Kozienice: Legion II Głowaczów (B) 3:3 (Patryk Cymer, Daniel Galiński, Błażej Woźniak)

18 lutego, Grójec: Iskra Zbrosza Duża (B) 6:2 (Patryk Cymer, Daniel Galiński 3x, Kamil Rozborski, Adrian Ulawski)

25 lutego: Jeziorka Prażmów (B)

4 marca: GKS Chynów (B)

11 marca: KS Warka (juniorzy)

Zorza Klwów

18 lutego: KS Wysokin (-) 8:1 (Cezary Pakosz 3x, Bielecki, Damian Pełka 2x, Artur Litwiński, samobójcza)

Siedlce
Fenix II Siennica

???

Iskra Kotuń

18 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) 3:2 (Bartosz Wójcik 2x, Damian Wójcik)

24/25 lutego: Jutrzenka Cegłów (A)

3/4 marca: Orzeł Parysów (B)

10/11 marca: Rywal Ruchna (B)

17/18 marca: Świt Barcząca (A)

Liwia Łochów

24/25 lutego: Tajfun JarMet Jartypory (LO) - odwołany

25 lutego, Jadów: LKS Ostrówek (A) - 14.15

3/4 marca: LKS Ostrówek (A)

10/11 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (A)

24/25 marca: Kosovia Kosów Lacki (A)

Niwa Tęczki

???

Olimpia Latowicz

11 lutego: Jastrząb Żeliszew (A) 6:4 (Rafał Pałdyna 2x, Michał Radzio 2x, Radosław Skóra, Sebastian Dziugieł)

18 lutego, Miętne: Kolektyw Oleśnica (LO) 2:6 (Rafał Pałdyna, Mariusz Pałdyna)

25 lutego, Mińsk Mazowiecki: Tęcza Stanisławów (A) - 14.00

3/4 marca: Dwernicki Stoczek Łukowski (A)

10/11 marca: Polonez Mordy (A)

17/18 marca: ???

24/25 marca: ???

Rywal Ruchna

18 lutego, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 2:10 (Daniel Sobotka, Kamil Rudnik)

25 lutego: Błękitni Stoczek Węgrowski (A)

3/4 marca: Miedzanka Miedzna (A)

11 marca: Iskra Kotuń (B)

18 marca: Jutrzenka Cegłów (A)

24/25 marca: ???

31 marca: Liwia Łochów (B)

Wicher Sadowne

10 lutego, Zambrów: Iskra Zaręby Kościelne (B) 2:2 (Łukasz Mianowicz, Jakub Szutkowski)

25 lutego, Jadów: WKS Rząśnik (B) - 12.00

4 marca: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO)

11 marca, Jadów: Korona Jadów (B) - 14.00

17/18 marca: Miedzanka Miedzna (A)

24/25 marca: Błękitni Stoczek Węgrowski (A)

ULKS Gołąbek

???

Zryw II Sobolew

???

 

Warszawa I
Dąb II Wieliszew

27 stycznia, Nowy Dwór Mazowiecki: Wkra Pomiechówek (A) 0:4

3 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 0:4

11 lutego, Legionowo: Kamionek Warszawa (B) 1:2 (Marcin Gendas)

18 lutego, Legionowo: GKS Gumino (B) 4:2 (Mateusz Jakubowski, Oskar Sinkiewicz, Dariusz Boniecki, Adrian Szabluk)

Farmacja Tarchomin

3 lutego, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 3:4 (Łukasz Milewski 2x, Michał Szostak)

11 lutego, Warszawa: KS Pniewo (B) 1:6 (Łukasz Tręda)

17 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 0:9

24/25 lutego: MKS Hutnik Warszawa (A)

3 marca: Amator Maszewo (LO)

11 marca, Warszawa: Legion Warszawa (LO) - 11.00

17 marca, Warszawa: PKS II Radość (B) - 14.00

GKS Dąbrówka

4 lutego, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 2:2 ()

10 lutego, Ząbki: Marcovia II Marki (A) 3:5 ()

11 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 3:5 (Mateusz Malinowski, Rafał Augostyniak, zawodnik testowany)

17 lutego, Kobyłka: Mazur Radzymin (A) 2:4 (Patryk Stankowski, Henryk Bielecki)

Korona Jadów

28 stycznia, Jadów: Watra Mrozy (LO) - odwołany

31 stycznia, Jadów: Mazur Radzymin (A) 2:6 (Sławomir Bodzon 2x)

3/4 lutego: Marymont Warszawa (B) - odwołany

7 lutego, Jadów: Huragan II Wołomin (A) 3:1 (Maciej Florczuk 3x)

11 lutego, Jadów: Tęcza Stanisławów (A) 2:2 (Robert Rzeszewski, Maciej Florczuk)

14 lutego, Jadów: Nojszewianka Dobre (A) 0:7

18 lutego, Jadów: Bug II Wyszków (LO) 1:6 (Emil Wiechowski)

24 lutego: Tygrys Huta Mińska (A) - 15.00

3/4 marca: GKS Andrzejewo (B)

10/11 marca: Wicher Sadowne (B)

Mazur II Radzymin

11 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (A) 2:4 (Mariusz Okrasa 2x)

18 lutego, Kobyłka: Bednarska Warszawa (B) 1:10 (Oskar Kalicki)

25 lutego: Coco Jambo Warszawa (B)

3 marca: GKP Targówek Warszawa (B)

17/18 marca: Marcovia II Marki (A)

Orły Zielonka

27 stycznia, Zielonka: Jedność Warszawa (B) 2:2 (Tomasz Małek, Bartek Kisiel)

3 lutego, Zielonka: Kamionek Warszawa (B) 5:3 (Tomasz Małek 2x, Piotr Dudziński, Patryk Pikulski, Kamil Bereda)

7 lutego, Zielonka: Bóbr Tłuszcz (LO) 2:3 (Michał Kropiewnicki 2x)

11 lutego, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 2:6 (Tomasz Małek, Bartek Kisiel)

17 lutego, Zielonka: AKS Zły Warszawa (B) 3:6 (Michał Kropiewnicki 2x, Marcin Zaremba)

24/25 lutego: Bednarska Warszawa (B)

3 marca: Marcovia II Marki (A)

10 marca: Rządza Załubice (B)

Pogoń Józefów

???

Rządza Załubice

4 lutego, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:2 (Tomasz Połec 2x, Radosław Kostrzewa 2x, Radosław Wiśniewski)

7 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (Seweryn Remieniewicz 2x, Jan Malinowski)

9 lutego, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 2:1 (Seweryn Remieniewicz 2x)

17 lutego, Kobyłka: Legion Warszawa (A) 4:1 (Seweryn Remieniewicz 2x, Piotr Feliksiak, Tomasz Połeć)

25 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) - 14.30

3 marca: Korona Warszawa (A)

10 marca: Orły Zielonka (B)

Sokół II Serock

17 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 3:3 (Szymon Darkowski, Jacek Szuba, Paweł Wrona)

WKS Rząśnik

4 lutego, Ostrołęka: Iskra Zaręby Kościelne (B) 3:6 (Mateusz Krawczyk 2x, samobójcza)

10 lutego, Ciechanów: GKS Pokrzywnica (A) 7:2 (Mateusz Nowicki 2x, Mateusz Krawczyk 2x, Piotr Ciemerych 2x, samobójcza)

18 lutego, Myszyniec: Kurpik Kadzidło (A) 5:4 (Mateusz Krawczyk, Mateusz Nowicki, Andrzej Akier, Jakub Orłowski, Grzegorz Abramczyk)

25 lutego, Jadów: Wicher Sadowne (B)

4 marca, Kobyłka: UKS ASzWoj Rembertów (A)

17/18 marca: Narew Ostrołęka (B)

Warszawa II
Grom Prace Małe

10 lutego, Raszyn: KS Raszyn (juniorzy) 1:0 (Łukasz Szwedo)

10 lutego, Raszyn: SRS Zamienie (B) 3:0 (Mateusz Koślacz, Jakub Romańczuk, Sebastian Malarczyk)

15 lutego, Raszyn: UKS Łady (B) 3:1 (Łukasz Szwedo 2x, Łukasz Noga)

18 lutego, Grójec: KS Lesznowola (B) 1:3 ()

11 marca: SRS Zamienie (B) 

18 marca: FC Lesznowola (A)

Jeziorka Prażmów

10 lutego, Grójec: GKS Chynów (B) 2:0 (Dawid Balcer, Tomasz Magierowski)

18 lutego, Piaseczno: Sparta II Jazgarzew (LO) 1:4 (Marek Fąfara)

24 lutego: Tęcza Augustów (B)

3 marca: Jedność Żabieniec (A)

10 marca: KS Lesznowola (B)

17 marca: Inter Warszawa (A)

Korona Góra Kalwaria

4 lutego, Grójec: Tęcza Augustów (B) 5:1 (Dominik Wojtas 2x, Krystian Zarzecki, Filip Kaczmarski 2x)

10 lutego, Karczew: KS Sobienie Jeziory (B) 2:3 (Łukasz Sobiecki, Krystian Zarzecki)

17 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:3 (Adam Szczepek, ???)

KS Glinianka

10 lutego, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 2:3 (Jakub Nowak, Wasja Dynjak)

18 lutego, Otwock: Sokół Celestynów (A) 2:1 (Sebastian Gawkowski, Jakub Nowak)

23 lutego: Advit Wiązowna (A)

27/28 lutego: Józefovia II Józefów (A)

3/4 marca: Start Otwock (A)

10/11 marca: Start Otwock (juniorzy)

KS Sobienie Jeziory

3 lutego, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 3:3 (Tomasz Zapaśnik, Bogdan Maliszewski 2x)

10 lutego, Karczew: Korona Góra Kalwaria 3:2 (Artur Żmudzin 2x, Bogdan Maliszewski)

18 lutego, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) - odwołany

24/25 lutego: Start Otwock (A)

3/4 marca: KS Puznówka (B)

11 marca: GKS Osieck (-)

17/18 marca: Sokół Celestynów (A)

Orzeł Baniocha

???

Orzeł Parysów

18 lutego, Cegłów: Jutrzenka Cegłów (A) 3:3 (Kamil Kwiatkowski 2x, Arkadiusz Śpiewak)

24/25 lutego: Sokół Celestynów (A)

3/4 marca: Iskra Kotuń (B)

10/11 marca: KS Puznówka (A)

17/18 marca: Snajper Sośninka (A)

Perła II Złotokłos

4 lutego, Piaseczno: Sokół Celestynów (A) 1:3 ()

PKS II Radość

18 lutego, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:6 (Rafał Damętka, Kacper Waz)

SF Warszawa

18 lutego, Piaseczno: Jedność Żabieniec (A) 4:1 ()

SRS Zamienie

10 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 0:3

UKS Tarczyn

11 lutego, Grójec: Błękitni Korytów (LO) 1:4 (Marcin Wysocki)

17 lutego, Grójec: Relax Radziwiłłów (B) 2:0 (Sebastian Korczak, Hubert Gwiazda)

Walka Kosów

3 lutego, Warszawa: Korona Warszawa (A) 8:1 (zawodnik testowany 2x, Daniel Sołek, Adam Strzeszewski 2x, Mateusz Piątek, Rafał Wiśniewski, Cezary Fabisiak)

24/25 lutego: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)

3/4 marca: Sparta II Jazgarzew (LO) lub Pilica Białobrzegi (A)

10/11 marca: Jedność Żabieniec (A)

 

Warszawa III

AKS Zły Warszawa

17 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 6:3 ()

Amigos Warszawa

4 lutego, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 2:2 (Edwin Klasens, Rafał Dziedzic)

18 lutego, Warszawa: Inter Warszawa (A) 5:1 (Edwin Klasens 2x, Łukasz Gocławski, Daniel Pętkowski, Rafał Dziedzic)

25 lutego: KS Łomianki (oldboye) - sparing niepotwierdzony

4 marca: ???

10/11 marca: Korona Warszawa (A)

AP Brychczy Warszawa

15 lutego, Warszawa: KS Wesoła 1:2 ()

Bednarska Warszawa

18 lutego, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 10:1 ()

Coco Jambo Warszawa

28 stycznia, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:0 (Damian Sawicki, Bartosz Januszewskl)

4 lutegp, Warszawa: Rządza Załubice (B) 2:5 (Bartosz Januszewski, Maciej Sidorowicz)

11 lutego, Warszawa: GKS Dąbrówka (B) 5:3 (Bartosz Januszewski 4x, Damian Sawicki)

18 lutego, Warszawa: Bad Boys Zastawie (A) 7:3 (Damian Sawicki 3x, Bartosz Januszewski 4x)

GKP Targówek Warszawa

18 lutego, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 0:5

24 lutego: Marcovia II Marki (A)

4 marca: Mazur II Radzymin (B)

10 marca: Victoria Zerzeń (A)

Iglica Warszawa

 ???

Jedność Warszawa

27 stycznia, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Mateusz Jędrzejowski, Przemysław Witkowski)

3 lutego, Warszawa: BUKS Pruszków (B) 2:4 (Adam Boda, Tomasz Skaliński)

10 lutego, Warszawa: Gwardia Warszawa (A) 3:5 (Andrzej Hajdiczuk, Lech Niewiadomski, samobójcza)

17 lutego, Warszawa: Sokół II Serock (B) 3:3 (Lech Niewiadomski 2x, Paweł Treszczyński)

25 lutego, Otwock: Wisła Dziecinów (A) - 14.00

3 marca: Powstaniec Dobra (B)

10 marca: SRS Zamienie (B)

Kamionek Warszawa

3 lutego, Zielonka: Orły Zielonka (B) 3:5 (Paweł Paulouski 2x, Mariusz Imiela)

11 lutego, Legionowo: Dąb II Wieliszew (B) 2:1 (Piotr Najmoła, Mariusz Imiela)

18 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) 6:2 (Piotr Najmoła, samobójcza, zawodnik testowany 2x, Bartosz Paulus, Paweł Leśniak)

25 lutego, Warszawa: PKS II Radość (B) - 14.00

4 marca: UKS Siekierki (A)

8 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

11 marca: Dąb II Wieliszew (B)

KS II Łomianki

4 lutego, Łomianki: Ryś Laski (A) 2:9 (Patryk Igielski, zawodnik testowany)

KS Blizne

3 lutego, Zielonki: Guzovia Guzów (B) 3:0 (zawodnik testowany, Bartosz Kamiński 2x)

10 lutego, Zielonki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 2:3 (Maciej Cendrowski 2x)

17 lutego, Zielonki: Ryś Laski (A) 5:3 (zawodnik testowany 3x, Krzysztof Rzewuski, Wojciech Rzewuski)

25 lutego: BUKS Pruszków (B)

4 marca: Zaborowianka Zaborów (A)

10 marca: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B)

KS Wesoła 

4 lutego, Warszawa: Błyskawica Warszawa (LO) 2:0 (Michał Kucharczyk 2x)

11 lutego, Ząbki: Płomień Dębe Wielkie (LO) 1:5 (Michał Kucharczyk)

15 lutego, Warszawa: AP Brychczy (B) 2:1 (Sebastian Tomaszkiewicz 2x)

22 lutego: Bednarska Warszawa (B) - odwołany

3 marca: GKS Dąbrówka (B)

10 marca: Bór Regut (A)

Marymont Warszawa

17 lutego, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 3:3 (samobójcza, Wojciech Kasprzak 2x)

UKS Łady

10 lutego, Raszyn: UKS Ołtarzew (A) 3:3 (Aleksander Liwiński 2x, zawodnik testowany)

15 lutego, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 1:3 (Kamil Malinowski)

20 lutego, Raszyn: FC Lesznowola (A) 1:1 (Paweł Góra)

24 lutego: Błonianka II Błonie (A)

3 marca: Korona Góra Kalwaria (B)

10 marca: Perła II Złotokłos (B)

 

Warszawa IV
AP II Żyrardów

4 lutego, Żyrardów: Sokół Budki Piaseckie (B) 6:1 (Jakub Ring 2x, Mateusz Kociemski 2x, Maciej Obszyński, Piotr Gwiaździński)

8 lutego, Żyrardów: Wrzos Międzyborów (A) 4:2 (Konrad Ring, Bartłomiej Noszczak, Przemysław Nowicki, Maciej Obszyński)

17 lutego, Żyrardów: Orzeł Kampinos (A) 2:2 (samobójcza, zawodnik testowany)

24 lutego: Tur Jaktorów (A)

3 marca: Tajfun Brochów (B)

10 marca: Wrzos Międzyborów (A)

17 marca: Pogoń Wiskitki (B)

BUKS Pruszków

27 stycznia, Pruszków: Wrzos Międzyborów (A) - odwołany

3 lutego, Warszawa: Jedność Warszawa (B) 4:2 (Mateusz Lada 3x, Damian Fabisiak)

18 lutego, Pruszków: Guzovia Guzów (B) 4:1 (Sebastian Chodycz 2x, Patryk Jaworski, Sławomir Kuropatwa)

25 lutego: KS Blizne (B)

4 marca: Coco Jambo Warszawa (B)

17/18 marca: Walka Kosów (B)

Guzovia Guzów

3 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 0:3

11 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 2:5 (Kamil Płużyński, Arkadiusz Muller)

17/18 lutego: Pogoń Wiskitki (B) - odwołany

18 lutego, Pruszków: BUKS Pruszków (B) 1:4 (zawodnik testowany)

24 lutego, Skierniewice: Jutrzenka Mokra Prawa (B) - 18.30

3/4 marca: LKS II Chlebnia (A)

10/11 marca: Sokół Budki Piaseckie (B)

17/18 marca: Orkan Sochaczew (B)

Józefowianka Józefów

13 stycznia, Zielonki: KS Konstancin (LO) 3:5 (Maciej Mroczkowski 2x, Damian Dymkowski)

17 stycznia: Błyskawica Warszawa (LO) 5:4 (Paweł Kwiatkowski 2x, Damian Dymkowski, Maciej Mroczkowski, zawodnik testowany)

4 lutego, Milanówek: Błękitni Korytów (LO) 3:3 (Bartłomiej Brzeziński 2x, zawodnik testowany)

11 lutego, Otwock: Wisła Dziecinów (A) 5:3 (Maciej Mroczkowski, Szymon Kołodziej 2x, Robert Krajewski, Paweł Antosiewicz)

17 lutego, Zielonki: Zaborowianka Zaborów (A) 0:2

24 lutego: Partyzant Leszno (A)

3 marca: Błonianka II Błonie (A)

6 marca: Naprzód Stare Babice (LO)

KS II Teresin

???

Milan II Milanówek

18 lutego, Milanówek: ŁKS Łochów (A) 2:1 (Norbert Sieczka, Damian Stańczuk)

Orion Cegłów

3 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 3:1 (Mariusz Piasek, Mariusz Niemiec 2x)

17 lutego, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (juniorzy) 3:1 (Tomasz Szymańczak, Dominik Kwaśniewski, Rafał Rybka)

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

4 lutego, Zielonki: UKS Ołtarzew (A) 3:1 (Radosław Dziak 2x, Piotr Zabulski)

10 lutego, Zielonki: KS Blizne (B) 3:2 (Radosław Dziak, Marcin Modzelewski 2x)

18 lutego, Zielonki: FC Płochocin (A) 2:3 (Oleksandr Dobosz, Maciej Modzelewski)

25 lutego, Milanówek: Milan II Milanówek (B) - 18.30

4 marca, Zielonki: FC Płochocin (A) - 16.00

10 marca, Zielonki: KS Blizne (B) - 18.00

17/18 marca: UKS Ołtarzew (A)

Pogoń Wiskitki

???

Relax Radziwiłłów

10 lutego, MIlanówek: Naprzód Brwinów (LO) 1:3 (Mateusz Piątek)

17 lutego, Grójec: UKS Tarczyn (B) 0:2

24 lutego: Wrzos Międzyborów (A)

3 marca: Widok Skierniewice (LO)

10 marca: Wrzos Międzyborów (A) i AP II Żyrardów (B) - trójmecz

17 marca: LKS Osuchów (A)

23 marca: Unia II Skierniewice (B)

Sokół Budki Piaseckie

4 lutego, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 1:6 (Artur Fijołek)

10 lutego, Zielonki: Orzeł Kampinos (A) 1:3 (Marcin Rosa)

18 lutego, Płock: Szopen Sanniki (B) 3:6 (Marcin Rosa 3x)

24/25 lutego: Rawka Bolimów (A)

3/4 marca: Fenix Boczki (B)

10/11 marca: Guzovia Guzów (B)

Tajfun Brochów

17 lutego, Łowicz: Piast Feliksów (A) 2:3 (Mateusz Stefaniak, Michał Sobański)

24/25 lutego: Unia Iłów (LO)

3 marca: AP II Żyrardów (B)

10 marca: Piast Feliksów (A)