Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

GKS Strzegowo

Przybyli: Mateusz Chojnacki i Dominik Pacuszka (bez klubu), Kamil Kocięda (Jutrzenka Unieck), Jakub Gutowski, Dominik Lewandowski i Bartłomiej Mączewski (zespół juniorów), Dawid Naguszewski (wznowił treningi)

Odeszli: Kamil Kruszewski (przerwał treningi), Łukasz Lubiński (???)

Iskra Krasne

Przybyli: Wojciech Bednarski (ostatnio MKS Przasnysz), Kamil Kamiński, Piotr Roman i Adrian Szmalc (bez klubu), Kamil Szmalc (Rowokół Smołdzino), Przemysław Wnuk (zespół juniorów)

Odeszli: Łukasz Kowalski (???), Jakub Michalak (wyjazd za granicę), Paweł Jaroszewski (Pełta Karniewo), Łukasz Sepczyński (MKS Ciechanów)

Korona Szydłowo

Przybyli: Bartosz Głowacki (bez klubu)

Odeszli: 

KS CK Troszyn

Przybyli: Karol Górski (Korona II Ostrołęka), Marcin Tyszka (bez klubu)

Odeszli: Adrian Drężek i Konrad Mamiński (Kurpik Kadzidło), Sebastian Rudziński i Daniel Woźniak (Narew Ostrołęka)

Makowianka Maków Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: Sebastian Kurzyński (GUKS Krasnosielc)

Mazowsze Jednorożec

Przybyli: Bartosz Kardaś (ostatnio Orzyc Chorzele - juniorzy), Krystian Orłowski (ostatnio MKS Przasnysz - juniorzy)

Odeszli: Jakub Jaśkiewicz i Rafał Skała (studia), Rafał Krawczyk (przerwał treningi)

Nadnarwianka Putłusk

Przybyli: Łukasz Damętko (Bug II Wyszków), Jakub Osowiecki i Dawid Sokołowski (zespół rezerw), Hubert Sokołowski (Unia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Orzyc Chorzele

Przybyli: Łukasz Wilga (bez klubu)

Odeszli: Piotr Piasecki (MKS Przasnysz)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Przybyli: Maciej Bednarczyk (wznowił treningi), Kamil Małkiński (Iskra Zaręby Kościelne)

Odeszli: Patryk Gromek (Grom Warszawa), Kamil Szydlik (Iskra Zaręby Kościelne), Jakub Zapatka (KS Wąsewo)

Sona Nowe Miasto

Przybyli: Michał Korytowski (wznowił treningi), Jakub Palmowski (bez klubu)

Odeszli: Michał Macias (Korona Karolinowo), Tomasz Materka (GKS Gumino), Rafał Wieczorkowski (Żbik Nasielsk)

Tęcza Ojrzeń

Przybyli: Michał Kapczyński (Gryf Kownaty Żędowe), Mariusz Mikłowski (MKS Ciechanów)

Odeszli: 

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Przybyli: Andranik Galstyan, Azat Galstyan i Sławomir Sieja (bez klubu), Maciej Komorowski (Mławianka Mława), Mariusz Walczak (Polonia Iłowo)

Odeszli: Rafał Markiewicz (Żbik II Nasielsk), Radosław Zamielski (szuka klubu), Paweł Kaczerski, Bartłomiej Kisiel, Mateusz Majewski i Wiktor Żuławnik (zrezygnowali z gry)

Wkra Bieżuń

Przybyli: Karol Gręda (wznowił treningi), Artur Krajewski (zespół juniorów)

Odeszli: Piotr Melchinkiewicz (Mławianka Mława)

Wkra Sochocin

Przybyli: Patryk Giranowski i Rafał Kosewski (Gladiator Słoszewo), Rafał Gołębiewski (Wisła Główina-Sobowo), Łukasz Kowalski (wznowił treningi), Damian Sepczyński (Gryf Kownaty Żędowe)

Odeszli: Piotr Gruszczyński (Gryf Kownaty Żędowe)

Wkra Żuromin

Przybyli: Artur Budka (Boruta Kuczbork), Jakub Krzemiński i Mateusz Lewandowski (GKS Góra)

Odeszli: Kamil Bonisławski (PAF Płońsk)

Żbik Nasielsk

Przybyli: Rafał Wieczorkowski (Sona Nowe Miasto)

Odeszli: