Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Agape Białołęka

Przybyli: Mateusz Madej (Escola Varsovia), Adrian Wełpa (Ruszcovia Borkowice), Patryk Żuber (Stal Kraśnik)

Odeszli: Krzysztof Langowski (Drukarz Warszawa), Piotr Ogiński (Olimpia Warszawa)

Błyskawica Warszawa

Przybyli: Bartosz Frank (wznowił treningi), Giulio Pawłowski (bez klubu), Bartłomiej Szymajda (ostatnio KS Góra Puławska)

Odeszli: Bartłomiej Gołasiewicz (Hutnik Warszawa)

Bóbr Tłuszcz

Przybyli: Wiktor Górski (zespół juniorów), Bartłomiej Lipski (Huragan Wołomin - juniorzy), Piotr Tenderenda (ostatnio Bednarska Warszawa), Mateusz Zalewski (wznowił treningi)

Odeszli: Paweł Czerski (Huragan II Wołomin), Zbigniew Szewczuk (???)

Bug II Wyszków

Przybyli: 

Odeszli: Szymon Andrzejewski i Karol Rosa (pierwszy zespół), Łukasz Damętko (Nadnarwianka Pułtusk)

Dąb Wieliszew

Przybyli: Bartosz Koperkiewicz (ostatnio Legionovia II Legionowo)

Odeszli: Daniel Smoczyński (Drukarz Warszawa)

Escola Varsovia

Przybyli: Tomasz Andrzejewski (Legionovia Legionowo), Norbert Dobkowski (Narew Ostrołęka)

Odeszli: Mateusz Cichawa (Marcovia Marki), Mateusz Madej (Agape Białołęka)

Hutnik Warszawa

Przybyli: Hubert Banaszczuk (Dolcan Ząbki - juniorzy), Paweł Giel (bez klubu, ostatnio Stal Rzeszów), Bartłomiej Gołasiewicz (Błyskawica Warszawa), Daniel Ostaszewski (Polonia Warszawa - juniorzy), Mateusz Molenda (Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Marcovia Marki

Przybyli: Mateusz Cichawa (Escola Varsovia), Bartosz Kierszak (zespól rezerw), Dominik Ochman (Huragan Wołomin), Sebastian Pękala (Victoria II Sulejówek), Mateusz Piwko (Drukarz Warszawa), Wiaczesław Serhijenko (bez klubu), Łukasz Świadek (bez klubu)

Odeszli: Ernest Kozłowski (Błonianka Błonie)

Mazur II Karczew

Przybyli: Adrian Grzanka (zespół juniorów), Janusz Lasecki (bez klubu), Kamil Piętka (Hutnik Huta Czechy)

Odeszli: Artur Wójcik (pierwszy zespół)

Olimpia Warszawa

Przybyli: Piotr Ogiński (Agape Białołęka)

Odeszli: Robert Walkiewicz (Rozwój Warszawa)

Promnik Łaskarzew

Przybyli: Kacper Grzechnik i Radosław Szewczyk (zespół juniorów), Hubert Woźniak (bez klubu)

Odeszli: Kacper Kozikowski (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Sokół Serock

Przybyli: Radosław Rosiński (Legionovia II Legionowo)

Odeszli: 

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Przybyli: Adrian Granoszewski (KS II Łomianki)

Odeszli: 

Unia Warszawa

Przybyli: Andrzej Gruba (Polesie Kock), Mateusz Kasprzak (Korona Warszawa), Szymon Mogielnicki (Marcovia II Marki), Krystian Nowakowski i Łukasz Szabłowski (zespół juniorów)

Odeszli: Bartosz Gołaszewski i Adam Kucharski (Naprzód Stare Babice), Alan Olejnik-Kiermasz (Błonianka Błonie)

Victoria II Sulejówek

Przybyli: 

Odeszli: Mariusz Boniec (Józefovia Józefów), Jakub Kopacz i Edgar Lech (Bug Wyszków), Patryk Kostrzanowski (Drukarz Warszawa), Sebastian Pękala (Marcovia Marki)

Wisła Maciejowice

Przybyli: Kamil Opiekulski i Alan Zygan (wznowili treningi)

Odeszli: Marek Górski (Wilga Garwolin)