Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *
Tajfun Brochów seniorzy (A klasa) poszukuje przeciwnika na weekend 7-08.03. Kontakt 691061056
Polonia II Warszawa (LO) Poszukiwany sparing partner na najbliższą niedzielę 1.03.2020 godz popołudniowe. Nie posiadamy boiska. Koszty 50/50. Kontakt: Grzegorz Siedlecki 504115218
klub Opia Opinogóra (B klasa) poszukuje sparing partnera na termin 29-01.02/03 propozycje proszę zgłaszać na stronę klubu.
KS Płudy Warszawa (B klasa) poszukuje sparingpartnera na weekend 7-8 marca. Nie mamy boiska, możemy dojechać lub wynająć koszty pół na pół. Kontakt SMS 609-006-092 lub przez fanpage drużyny na FB
Drużyna KS Pniewo (B-klasa Ostrołęka) poszukuje sparingpartnerów na termin 28/29 marzec . Telefon kontaktowy: 507241810