Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Huragan II Wołomin

Przybyli: Paweł Czerski (Bóbr Tłuszcz)

Odeszli: Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski, Karol Zaręba (pierwszy zespół)

Inter Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Korona Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Mateusz Kasprzak (Unia Warszawa)

Legion Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Legionovia II Legionowo

Przybyli: Damian Grabowski (ostatnio Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Radosław Rosiński (Sokół Serock), Jakub Rutkowski (Bug Wyszków), Mateusz Siemiatkowski (KS Łomianki)

ŁKS Łochów

Przybyli: Łukasz Chmielewski i Bartłomiej Suchenek (wznowili treningi), Jakub Giesek, Adam Kowalski i Ernest Szymanik (zespół juniorów), Łukasz Gręda i Daniel Nurkiewicz (bez klubu)

Odeszli: 

Marcovia II Marki

Przybyli: Adrian Górny (GKS Dąbrówka), Piotr Janicki, Igor Karczmarczyk i Mikołaj Madej (zespół juniorów), Paweł Kukawka (UKS ASzWoj Rembertów), Adrian Marczak (Piast Piastów), Damian Pacuszka (wznowił treningi), Rafał Piwko i Tomasz Terpiłowski (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Kierszak (pierwszy zespół), Szymon Mogielnicki (Unia Warszawa), Adam Stromecki (Wisła Jabłonna)

Mazur Radzymin

Przybyli: Hubert Dobrzeniecki (ostatnio Legionovia Legionowo - juniorzy), Michał Jakubowski i Hubert Sochacki (zespół rezerw), Jakub Knap (ostatnio UKS Bródno - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Balcer (Dolcan Ząbki)

MKS Hutnik Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

SRT Halinów

Przybyli: 

Odeszli: Bartosz Kozakiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

UKS ASzWoj Rembertów

Odeszli: Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (zespół rezerw), Bartłomiej Gałecki (SEMP Ursynów), Paweł Kukawka (Marcovia II Marki)

Wicher Kobyłka

Przybyli: Mikołaj Brzeski (UKS Białe Orły Warszawa - juniorzy), Marcel Chojnowski (wznowił treningi), Ukrainiec Oleksandr Motornyj (bez klubu), Emilian Piekarek (Dolcan Ząbki - juniorzy), Maciej Dorsz, Kacper Pałka, Michał Rosłon i Szymon Ślepowroński (zespół juniorów)

Odeszli: Jakub Bogdan (przerwał treningi)

Wisła Jabłonna

Przybyli: Damian Bedynek (Marcovia II Marki), Krzysztof Bolkowski i Radosław Paterek (Pogoń Józefów), Cezary Dłutowski i Mariusz Góralski (bez klubu), Konrad Karaszewski (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Stromecki (Marcovia II Marki)

Odeszli: Mikołaj Kropicz, Łukasz Majewski, Adrian Polak, Michał Szymczak i Łukasz Walczak (przerwali treningi)

Wkra Pomiechówek

Przybyli: 

Odeszli: