Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

*     *     *

Poszukiwany Trener UEFA A lub B do drużyny seniorow na terenie Warszawy. Drużyna A- Klasy z idealnymi warunkami do pracy Trenera, tj. profesjonalny sprzet klubowy itd. Szczegóły pracy po przesłaniu CV mailowo na trenerseniorzywarszawa@ gmail.com

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

IV liga

Południe

Błonianka Błonie

14 lipca, Warszawa: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:1

18 lipca, Sierakowice: Pelikan II Łowicz (IV) 9:1 (Tomasz Sieński, zawodnik testowany, Marcin Gregorowicz 3x, Maciej Pater, Michał Kępka, Dawid Duda, zawodnik testowany II)

21 lipca, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 1:2 (Marcin Gregorowicz)

25 lipca, Warszawa: Ursus Warszawa (III)  2:1 (Rafał Włodarczyk, zawodnik testowany)

28 lipca, Sierakowice: Unia Skierniewice (III) 1:1 (samobójcza)

1 sierpnia, Legionowo: Legionovia Legionowo (III) 2:2 (Tomasz Sieński, Daniel Zdzieszyński)

4 sierpnia, Warszawa: Ząbkovia Ząbki (IV) 4:2 (Mariusz Zalewski, Daniel Zdzieszyński, Marcin Gregorowicz, Dominik Bartnicki)

Drogowiec Jedlińsk

18 lipca, Jedlińsk: Centrum Radom (LO) 2:1 (Piotr Dobosz, Cezary Kubryn)

21 lipca: Proch Pionki (LO) - odwołany

28 lipca: Energia Kozienice (IV) - odwołany

30 lipca, Jedlińsk: LKS Promna (IV) 0:1

1 sierpnia: Ceramika Opoczno (IV) - odwołany

4 sierpnia, Jedlińsk: LKS Promna (IV) 1:0 (Kacper Zimiński)

4 sierpnia: Stal Niewiadów (IV) - odwołany

8 sierpnia, Jedlińsk: Zwolenianka Zwoleń (A) 1:1 (Piotr Dobosz)

11 sierpnia, Jedlińsk: KS Błotnica Stara (A) 5:1 ()

Energia Kozienice

14 lipca, Kozienice: Legia II Warszawa (III) 2:2 (Patryk Osiak 2x)

21 lipca, Kozienice: Wisła Puławy (III) 2:3 (Roman Skowroński, Patryk Kędra)

24 lipca, Kozienice: KS Warka (LO) 0:2

28 lipca: Kozienice: Broń Radom (III) 1:5 (Bartłomiej Książek)

28 lipca: Drogowiec Jedlińsk (IV) - odwołany

1 sierpnia, Lipsko: Powiślanka Lipsko (LO) 10:2 (Daniel Ciupiński 3x, Bartłomiej Książek 3x, Łukasz Szary, samobójcza, Rafał Gil, Patryk Kędra)

4 sierpnia: Powiślak Końskowola (IV) - odwołany

KS Raszyn

18 lipca, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 0:3

21 lipca, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 1:3 (Michał Prażuch)

25 lipca, Ząbki: Drukarz Warszawa (IV) 1:2 (Rafał Ślubowski)

27 lipca, Głosków: Laura Chylice (A) 3:1 (Michał Prażuch, Michał Gwiazda, samobójcza)

5 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 3:5 (Patryk Siekierko 2x, Kacper Durajczyk)

LKS Promna

21 lipca, Pionki: Proch Pionki (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

28 lipca, Iłża: Polonia Iłża (A) 1:1 (Kamil Oparcik)

30 lipca, Jedlińsk: Drogowiec Jedlińsk (IV) 1:0 (Kamil Oparcik)

4 sierpnia, Jedlińsk: Drogowiec Jedlińsk (IV) 0:1 

Mazur Karczew

14 lipca, Karczew: MKS Piaseczno (IV) 0:4

21 lipca, Karczew: Ząbkovia Ząbki (IV) 2:0 (Marcin Raszka, zawodnik testowany)

28 lipca, Wołomin: Huragan Wołomin (IV) 1:5 (Jakub Pasik)

1 sierpnia, Karczew: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 3:2 (Kamil Hernik, zawodnik testowany, Radosław Filipczak)

4 sierpnia, Karczew: Drukarz Warszawa (IV) 4:0 (Dominik Staluszka 2x, Artur Wójcik, Jakub Piekut)

MKS Piaseczno

14 lipca, Karczew: Mazur Karczew (IV) 4:0 (Łukasz Krupnik 2x, zawodnik testowany, Kamil Włodarczyk)

18 lipca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:0 (zawodnik testowany, Zbigniew Obłuski)

21 lipca, Piaseczno: Ursus Warszawa (III) 2:1 (zawodnik testowany 2x)

25 lipca, Piaseczno: SEMP Ursynów (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Łukasz Krupnik)

28 lipca, Piaseczno: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 2:0 (Tomasz Doliński, zawodnik testowany)

1 sierpnia, Piaseczno: Przyszłość Włochy (LO) 3:3 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Dylan Cetra)

4 sierpnia, Piaseczno: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 1:1 (Kamil Matulka)

Mszczonowianka Mszczonów

14 lipca, Warszawa: Ząbkovia Ząbki (IV) 3:2 (zawodnik testowany, Piotr Wójcik, Damian Pociech)

21 lipca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:0 (Mateusz Białek, Damian Pociech)

28 lipca, Nieborów: Pelikan Łowicz (III) 1:1 (Mateusz Gliński)

4 sierpnia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:1 (Mateusz Białek)

Orzeł Unin

15 lipca, Unin: Pogoń II Siedlce (IV) 3:6 (Krystian Parzyszek, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

17 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Kacper Kowalski)

25 lipca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 3:4 (zawodnik testowany, Kamil Brych, zawodnik testowany II)

28 lipca, Sobolew: Amur Wilga (LO) - odwołany

28 lipca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 1:0 (Krystian Parzyszek)

5 sierpnia, Łaskarzew: Promnik Łaskarzew (LO) 1:1 (Krystian Parzyszek)

Oskar Przysucha

18 lipca, Przysucha: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 3:1 (Damian Kołtunowicz, Przemysław Śliwiński, Patryk Skalski)

21 lipca, Radom: Radomiak II Radom (LO) 2:1 (Adam Pędzikowski, Damian Kołtunowicz)

28 lipca, Skarżysko-Kamienna: Granat Skarżysko-Kamienna (IV) 3:0 (Przemysław Śliwiński, Bartłomiej Madej, Krzysztof Łukasik)

1 sierpnia, Drzewica: Gerlach Drzewica (LO) 3:2 (Adam Pędzikowski 2x, Adam Najdzik)

4 sierpnia, Przysucha: Centrum Radom (LO) 6:0 (Przemysław Śliwiński 3x, Bartłomiej Madej, Adam Pędzikowski, Michał Gil)

Pilica Białobrzegi

21 lipca, Białobrzegi: Huragam Wołomin (IV) 2:2 (Michał Kucharczyk, Piotr Skałbania)

25 lipca, Białobrzegi: Walka Kosów (A) 6:0 (Damian Stanisławski 3x, Piotr Skałbania, Bartosz Zawadzki, Rafał Stróżka)

28 lipca, Białobrzegi: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 5:0 (samobójcza, Bartosz Zawadzki, Michał Kucharczyk 2x, Mateusz Zawisza)

1 sierpnia, Białobrzegi: GLKS Nadarzyn (A) 5:1 (Michał Kucharczyk, Damian Stanisławski, Piotr Skałbania 2x, Adrian Karasek)

4 sierpnia, Białobrzegi: Neptun Końskie (IV) 2:1 (Michał Kucharczyk 2x)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

14 lipca, Kałuszyn: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 1:4 (George Enow)

21 lipca, Grodzisk Mazowiecki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 1:0 (zawodnik testowany)

25 lipca, Warszawa: Ząbkovia Ząbki (IV) 1:1 (Patryk Szymański)

28 lipca, MIlanówek: Victoria Sulejówek (III) 1:2 (George Enow)

4 sierpnia, Grodzisk Mazowiecki: Polonia Warszawa (III) 3:2 (Patryk Szymański, Jakub Łabęda, Sebastian Szewczyk)

Radomiak II Radom

21 lipca, Radom: Oskar Przysucha (IV) 1:2 (Wojciech Stępień)

28 lipca: Sokół Przytyk (A) - odwołany

1 sierpnia, Radom: Iłżanka Kazanów (LO) 0:0

4 sierpnia, Warka: Izrael U19 2:3 (Kamil Hodowany, Jan Imiołek) 

Sparta Jazgarzew

20 lipca, Wólka Kozodawska: SEMP Ursynów (LO) 0:2

28 lipca, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 2:2 (Kamil Domański, Jan Głowacki)

1 sierpnia, Wólka Kozodawska: Grom Warszawa (LO) 1:1 (Mateusz Keller)

5 sierpnia, Wólka Kozodawska: Polonia Warszawa (juniorzy) 1:0 (Łukasz Zając)

Wilga Garwolin

14 lipca, Miętne: Mazur Radzymin (LO) 1:1 (Paweł Pyra)

18 lipca, Miętne: Huragan Wołomin (IV) 5:4 (Tomasz Paszkowski, Szymon Rękawek, Paweł Pyra 2x, Sebastian Papiernik)

28 lipca, MIętne: Sparta Jazgarzew (IV) 2:2 (Kamil Zawadka, Wojciech Migas)

4 sierpnia, Miętne: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:3 (Piotr Talar, Mikołaj Gola)

4 sierpnia, Miętne: Tygrys Huta Mińska (LO) 1:1 (Jakub Ochnik)

Znicz II Pruszków

?? lipca, Barcice: Barciczanka Barcice (IV) 0:2

?? lipca, Barcice: Sandecja II Nowy Sącz (IV) 1:1 (Patryk Jakubczyk)

?? lipca, Barcice: Limanovia Limanowa (juniorzy) 10:4 (Jakub Bozik 3x, Jakub Malinowski, Oskar Sadowski, Daniel Bogucki, Piotr Ćwikowski, Mateusz Kociszewski, Jan Wojtasik, Michał Kozaczkow)

3 sierpnia, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:1 (zawodnik testowany, Mateusz Piątkowski)

4 sierpnia, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 2:0 (Mateusz KInast, Jan Wojtasik)

Północ

Drukarz Warszawa

14 lipca, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 2:0 (Filip Dębek, Przemysław Boreczek)

21 lipca, Warszawa: Mazur Radzymin (LO) 1:1 (Piotr Markowski)

25 lipca, Ząbki: KS Raszyn (IV) 2:1 (Krzysztof Langowski, Michał Knajdrowski)

28 lipca: Escola Varsovia (LO) - odwołany

1 sierpnia, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 4:0 (Krzysztof Langowski, Przemysław Boreczek, Michał Knajdrowski, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:4

4 sierpnia, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 0:3

Huragan Wołomin

14 lipca: Escola Varsovia (LO) - odwołany

18 lipca, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 4:5 (Kamil Żmuda, Marcin Figiel 2x, Dominik Ołdak)

21 lipca, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 2:2 (Marek Lendzion, zawodnik testowany)

28 lipca, Wołomin: Mazur Karczew (IV) 5:1 (Kamil Żmuda, Rafał Wielądek, zawodnik testowany, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III)

1 sierpnia, Wołomin: Znicz Pruszków (II) 1:1 (zawodnik testowany)

3 sierpnia, Wołomin: Bug Wyszków (LO) - odwołany

7 sierpnia, Wołomin: Okęcie Warszawa (A) 3:3 (Marcin Figiel 3x)

Hutnik Warszawa

14 lipca, Warszawa: KS Łomianki (IV) 3:1 (Damian Pracki, zawodnik testowany 2x)

21 lipca, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 2:1 (Damian Pracki, Paweł Tarnowski)

28 lipca, Sierakowice: Unia Skierniewice (III) 0:0

4 sierpnia, Cegłów: AP Żyrardów (LO) 3:1 (Bartosz Osoliński, Paweł Giel 2x)

Kasztelan Sierpc

14 lipca, Glinojeck: Kryształ Glinojeck (LO) 3:1 (zawodnik testowany, Paweł Winnicki, Dawid Klepczyński)

18 lipca, Dziembakowo: Orzeł Goleszyn (LO) 3:4 (Łukasz Betlejewski, Bartłomiej Śmigrodzki, Michał Dzięgielewski)

28 lipca, Skępe: Lech Rypin (IV) 1:1 (Michał Dzięgielewski)

1 sierpnia, Skępe: Sparta Brodnica (IV) 2:1 (Dawid Klepczyński, Daniel Mitura)

4 sierpnia, Słupia: Pogoń Słupia (LO) 5:0 (Bartłomiej Śmigrodzki, zawodnik testowany, Tomasz Braniecki, zawodnik testowany, Łukasz Betlejewski)

Korona Ostrołęka

14 lipca, Wojciechowice: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 1:6 (Mateusz Augustyniak)

20 lipca, Ostrołęka: ŁKS Łomża (III) 0:1

22 lipca: Radomiak II Radom (IV) - odwołany

28 lipca: MKS Przasnysz (IV) - odwołany

28 lipca, Wojciechowice: Rzekunianka Rzekuń (A) 2:0 (Kamil Jastrzębski 2x)

1 sierpnia, Ostrołęka: ŁKS Łomża (III) 1:4 (Michał Nosek)

4 sierpnia, Wojciechowice: KS CK Troszyn (LO) 5:2 (Michał Nosek 2x, Marcin Kraska, Maciej Malinowski, Jakub Laska)

KS Łomianki

14 lipca, Warszawa: Hutnik Warszawa (IV) 1:3 (Piotr Strzemecki)

21 lipca, Łomianki: Grom Warszawa (LO) 5:3 (Damian Pavlas, Michał Kielak 2x, Karol Szeliga, zawodnik testowany)

21 lipca, Łomianki: MKS Przasnysz (IV) 7:3 (Adrian Stępień 2x, Maciej Gędaj, Aron Majczyna, Wojciech Kalinowski, zawodnik testowany, Mateusz Kowalski)

25 lipca, Łomianki: Victoria Sulejówek (III) 1:3 (Łukasz Stanisławski)

28 lipca, Łomianki: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 6:1 (Michał Kielak, Damian Pawlak 3x, Mateusz Kowalski, Hayk Avanesyan)

3 sierpnia, Łomianki: Ursus Warszawa (III) 1:4 (Adrian Stępień)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

14 lipca, Kałuszyn: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 4:1 (Jakub Zatorski, Mateusz Janusiewicz, Michał Bondara, Łukasz Puciłowski)

21 lipca, Warszawa: Ruch Wysokie Mazowieckie (III) 1:0 (Rafał Słowik)

28 lipca, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 0:5

1 sierpnia, Karczew: Mazur Karczew (IV) 2:3 (Marcin Kowalczyk, Rafał Słowik)

4 sierpnia, Mińsk Mazowiecki: KS Warka (LO) 4:0 (Michał Herman, Rafał Słowik, Malesa, Konrad Biesiada)

Mazur Gostynin

14 lipca, Kruszyn: Włocłavia Włocławek (IV) 1:3 (Eryk Przybylski)

18 lipca, Włocławek: Lider Włocławek (LO) 0:0

21 lipca, Gostynin: Kujawiak Kowal (LO) 0:1

25 lipca, Rypin: Lech Rypin (IV) 3:2 (Damian Surmak, zawodnik testowany, Eryk Przybylski)

28 lipca, Lubień Kujawski: Lubienianka Lubień Kujawski (LO) 4:1 (Jakub Kustra 2x, Łukasz Kiełbasa, Damian Surmak)

1 sierpnia, Staroźreby: Świt Staroźreby (LO) - odwołany

3 sierpnia, Gostynin: GKS Baruchowo (LO) 6:0 (Bartosz Wiśniewski, Eryk Przybylski 2x, Bartosz Komorowski 2x, Michał Matecki)

MKS Ciechanów

14 lipca, Ciechanów: MKS Przasnysz (IV) 2:4 (Emil Żółtek, Mateusz Matusiak)

18 lipca, Ciechanów: Konopianka Konopki (A) 6:1 (Damian Matusiak 3x, Mateusz Matusiak 2x, Kacper Otłowski)

21 lipca, Glinojeck: Kryształ Glinojeck (LO) 3:2 (Dawid Załęski, Mateusz Matusiak, Karol Borowiec)

25 lipca, Ciechanów: PAF Płońsk (LO) 3:0 (Mateusz Matusiak, Damian Matusiak, Kamil Borowiec)

28 lipca, Ciechanów: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 5:0 (Damian Matusiak 3x, Mateusz Matusiak, Kamil Borowiec)

3 sierpnia, Ciechanów: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 4:1 (Damiam Matusiak 2x, Tomasz Kamiński, Mateusz Żbikowski)

MKS Przasnysz

14 lipca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 4:2 (Kamil Olszewski 2x, Dominik Lemanek, Arkadiusz Wiśniewski)

18 lipca, Przasnysz: Kryształ Glinojeck (LO) 6:1 (Dominik Lemanek 2x, Bartłomiej Orłowski, Kamil Rutkowski, Maciej Smoliński, Łukasz Kosiorek)

21 lipca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 3:7 (Bartosz Wilga, Kacper Sawczenko, Jakub Wróblewski)

25 lipca: Mławianka Mława (IV) - odwołany

28 lipca: Korona Ostrołęka (IV) - odwołany

28 lipca, Przasnysz: ŁKS Łomża (III) 1:1 (Piotr Piasecki)

1 sierpnia, Przasnysz: Polonia Iłowo (A) 9:0 (Kacper Sawczenko 2x, Arkadiusz Wiśniewski 3x, Dominik Lemanek 3x, Tomasz Pragacz)

4 sierpnia, Łomża: ŁKS Łomża (III) 2:0 (Kamil Olszewski, Łukasz Kosiorek)

Mławianka Mława

11 lipca, Mława: Huragan Morąg (III) 1:2 (Piotr Melchinkiewicz)

18 lipca, Mława: Sokół Ostróda (III) 0:3 (mecz przerwany z powodu burzy w 53 minucie)

21 lipca, Mława: Lech Rypin (IV) 1:0 (Maciej Hinburg)

25 lipca: MKS Przasnysz (IV) - odwołany

25 lipca, Mława: Polonia Iłowo (A) 8:0 (Hubert Jaworski, Maciej Rogalski, Artur Gawęda, Maciej Tomczak 3x, Maciej Hinburg, Krystian Gosik)

28 lipca, Mława: Motor Lubawa (IV) 0:4

4 sierpnia: Sona Nowe Miasto (LO) - odwołany

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

14 lipca, Warszawa: Polonia Warszawa (CLJ) 4:3 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Krzysztof Pikus, Artur Dębiec)

21 lipca: Escola Varsovia (LO) - odwołany

24 lipca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 2:1 (Krzysztof Pikus, zawodnik testowany)

28 lipca, Warszawa: SEMP Ursynów (LO) 5:1 (Bartosz Kwiatkowski 2x, Paweł Jabłoński, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

5 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: KS Raszyn (IV) 5:3 (Bartosz Kwiatkowski 3x, Paweł Jabłoński 2x)

Pogoń II Siedlce

15 lipca, Unin: Orzeł Unin (IV) 6:3 (Bartosz Kryszczuk, Paweł Łydkowski 2x, Jan Mruz, Kacper Bojanczuk, Maciej Gawinkowski)

21 lipca, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 3:2 (Piotr Garbaczewski, Bartosz Kryszczuk 2x)

25 lipca, Siedlce: Orzeł Unin (IV) 4:3 (Kuba Jóźwiak, Krystian Zbieć, Sebastian Bober 2x)

28 lipca, Siedlce: Naprzód Skórzec (LO) 3:1 (Piotr Ceranka, Filip Żagiel, Bartosz Kryszczuk)

1 sierpnia, Siedlce: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 5:1 (Tomasz Górski, Filip Żagiel 3x, Jan Mruz)

Wisła II Płock

21 lipca, Płock: Żbik Nasielsk (LO) 2:2 (Adrian Szczutowski, Michał Patora)

28 lipca, Dobrzyń nad Wisłą: Wisła Dobrzyń (A) 4:1 (Bartłomiej Sielewski, Radosław Gałązka, Patryk Szczepański, Piotr Majchrzak)

1 sierpnia, Płock: Pelikan II Łowicz (IV) 4:3 (Emil Szostak, Patryk Szczepański, Piotr Majchrzak, Błażej Tomaszewski)

4 sierpnia, Włocławek: Włocłavia Włocławek (IV) 1:1 (Patryk Szczepański)

4 sierpnia: Escola Varsovia (LO) - odwołany

Wkra Żuromin

14 lipca, Żuromin: Powiśle Dzierzgoń (IV) 4:3 (samobójcza, Bartłomiej Nowacki, zawodnik testowany, Dominik Stopczyński)

20 lipca, Żuromin: Jeziorak Iława (IV) 0:1

25 lipca, Żuromin: Kryształ Glinojeck (LO) 3:2 (Jarosław Sawicki 2x, Bartłomiej Nowacki)

28 lipca, Żuromin: GKS Wikielec (IV) 1:0 (zawodnik testowany)

4 sierpnia, Narzym: Iskra Narzym (A) 14:1 (Szymon Masiak 5x, Bartłomiej Nowacki 2x, Tomasz Kamiński 2x, Michał Chojnacki, Jakub Malinowski 2x, Bartłomiej Żelazny, Dominik Stopczyński)

4 sierpnia: Motor Lubawa (IV) - odwołany

Ząbkovia Ząbki

14 lipca, Warszawa, Mszczonowianka Mszczonów (IV) 2:3 (Michał Tarnogrodzki, Dariusz Dadacz)

18 lipca, Warszawa: Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III) 0:2

21 lipca, Karczew: Mazur Karczew (IV) 0:2

25 lipca, Warszawa: Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV) 1:1 (Andrij Rohożin)

28 lipca, Warszawa: Ursus Warszawa (III) 1:1 (Przemysław Bella)

4 sierpnia, Warszawa: Błonianka Błonie (IV) 2:4 (Konrad Cichowski, Damian Świerblewski)

Liga Okręgowa

Ciechanów-Ostrołęka

GKS Strzegowo

20 lipca: Polonia Iłowo (A) - odwołany

28 lipca, Strzegowo: Konopianka Konopki (A) 5:1 (Maciej Warecki, Wojciech Zadrożny, Patryk Wierzbicki, Dawid Naguszewski, Marcin Dziubiński)

1 sierpnia, Strzegowo: Wkra II Żuromin (B) 4:2 (Marcin Dziubiński, Mateusz Chojnacki 2x, Jakub Gutowski)

4 sierpnia, Strzegowo: Tamka Dzierzgowo (B) 1:3 (Jakub Gutowski)

Iskra Krasne

21 lipca, Krasne: Pełta Karniewo (A) 3:2 (Daniel Malinowski, Dawid Bonisławski, Patryk Wnuk)

25 lipca, Wielbark: Omulew Wielbark (LO) 4:4 (Dawid Bonisławski, Patryk Wnuk, Adam Niestępski, Sebastian Szmalc)

1 sierpnia, Chorzele: Orzyc Chorzele (LO) 2:4 (Przemysław Wnuk, Patryk Wnuk)

6 sierpnia, Sypniewo: Orzeł Sypniewo (A) 1:2 (Dawid Szwejkowski)

Korona Szydłowo

20 lipca, Szydłowo: Mazowsze Jednorożec (LO) 3:3 (Piotr Karpiński, Paweł Podlewski, Kacper Małecki)

28 lipca, Szydłowo: Wkra II Żuromin (B) 5:4 (Piotr Karpiński 2x, Mateusz Kowalski, Arkadiusz Sowiński, Jarosław Bartnikowski)

3 sierpnia, Szydłowo: Kryształ Gliojeck (LO) 0:3

7 sierpnia, Szydłowo: Tamka Dzierzgowo (B) 6:2 (Rafał Kieczmer 2x, Mateusz Kowalski, Jarosław Bartnikowski, Piotr Karpiński, Mateusz Stańczak)

Kryształ Glinojeck

7 lipca, Glinojeck: Pogoń Słupia (LO) 7:1 (Bartłomiej Dołęgowski 2x, Kacper Winiecki 2x, Kamil Orzechowski 2x, Filip Lubański)

14 lipca, Glinojeck: Kasztelan Sierpc (IV) 1:3 (Szymon Zawadzki)

18 lipca, Przasnysz: MKS Przasnysz (IV) 1:6 (Mariusz Kopecki)

21 lipca, Glinojeck: MKS Ciechanów (IV) 2:3 (Dariusz Przebierała, Sebastian Lubiński)

25 lipca, Żuromin: Wkra Żuromin (IV) 2:3 (Mariusz Kopecki, Szymon Zawadzki)

28 lipca, Pułtusk: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:5 (Kacper Winiecki)

3 sierpnia, Szydłowo: Korona Szydłowo (LO) 3:0 (Szymon Zawadzki, Mariusz Kopecki, Przemysław Stolarski)

KS CK Troszyn

14 lipca, Troszyn: Narew Ostrołęka (A) 4:3 (Piotr Bałas, Łukasz Bałazy, Piotr Gutowski, Kamil Dzwonkowski)

18 lipca, Śniadowo: KS Śniadowo (IV) 1:2 (Piotr Bałas)

20 lipca, Troszyn: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 4:1 (Przemysław Śnietka, Daniel Wargulewski, Kamil Dzwonkowski, Patryk Kuliś)

25 lipca, Chorzele: Orzyc Chorzele (LO) 2:0 (Łukasz Bałazy, Mateusz Kuliś)

28 lipca: Orzeł Kolno (LO) - odwolany

1 sierpnia, Troszyn: Rzekunianka Rzekuń (A) 5:0 (Piotr Gutowski 2x, Mateusz Kuliś, Daniel Wargulewski, Przemysław Śnietka)

4 sierpnia, Wojciechowice: Korona Ostrołęka (IV) 2:5 (Piotr Gutowski 2x)

Makowianka Maków Mazowiecki

13 lipca, Baranowo: Świt Baranowo (B) 6:2 (Krzysztof Pustoła 3x, Kamil Majkowski 2x, Jakub Olszewski)

21 lipca, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 4:3 (Krzysztof Pustoła, Kamil Majkowski, Tyska, Maciej Traczewski)

31 lipca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (A) 3:0 (Maciej Traczewski, Kamil Majkowski 2x)

3 sierpnia, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:4 (Maciej Traczewski)

Mazowsze Jednorożec

20 lipca, Szydłowo: Korona Szydłowo (LO) 3:3 (Daniel Skała, Artur Sławski, Artur Piotrak)

27 lipca, Sypniewo: Orzeł Sypniewo (A) 1:0 (Daniel Skała)

6 sierpnia, Jednorożec: Narew Ostrołęka (A) 4:5 (Dominik Walędziak, Daniel Skała 2x, Adam Grabowski)

Nadnarwianka Pułtusk

21 lipca, Pułtusk: Dąb Wieliszew (LO) 3:0 (Szymon Salwin, Jakub Zalewski, Wiktor Karkowski)

25 lipca, Pułtusk: Bug Wyszków (LO) 2:1 (Mateusz Grzela, Kamil Jagielski I)

28 lipca, Pułtusk: Kryształ Glinojeck (LO) 5:1 (Kamil Jagielski I 2x, Mateusz Grzela, Łukasz Damętko, Jakub Osowiecki)

4 sierpnia, Pułtusk: Legion Warszawa (A) 7:4 (Kamil Jagielski I, Szymon Salwin, Jakub Osowiecki, Łukasz Kowalczyk 3x, Gracjan Sokołowski)

Orzyc Chorzele

18 lipca, Ostrołęka: Narew Ostrołęka (LO) 1:6 (Damian Suchowiecki)

20 lipca, Chorzele: Orzeł Janowiec Kościelny (LO) 2:3 (Grzegorz Kawiecki, Miłosz Suchowiecki)

22 lipca, Chorzele: Orzeł Sypniewo (A) 4:3 (Rafał Ostrowski, Igor Tułowiecki, Jakub Wilga 2x)

25 lipca, Chorzele: KS CK Troszyn (LO) 0:2

1 sierpnia, Chorzele: Iskra Krasne (LO) 4:2 (Rafał Ostrowski, Andrzej Dąbrowski, Miłosz Suchowiecki 2x)

4 sierpnia, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 1:3 (Andrzej Dąbrowski)

4 sierpnia: Kurpik Kadzidło (A) - odwołany

4 września: Omulew Wielbark (LO) 2:1 (Maciej Wierzbicki 2x)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

18 lipca, Andrzejewo: GKS Andrzejewo (B) 3:2 (Damian Kopacz, Piotr Zacheja, Robert Wilczewski)

20 lipca, Troszyn: KS CK Troszyn (LO) 1:4 (Ernest Augustyniak)

25 lipca, Grajewo: Warmia Grajewo (IV) 1:1 (Kamil Małkiński)

28 lipca: Sparta Szepietowo (IV) - odwołany

1 sierpnia, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 1:5 (Kamil Małkiński)

6 sierpnia, Wąsewo: KS Wąsewo (A) 3:2 (Damian Kopacz 2x, samobójcza)

PAF Płońsk

21 lipca, Słupia: Pogoń Słupia (LO) 4:2 (Kamil Osiecki, Daniel Skolimowski 2x, Bartosz Gołaszewski)

25 lipca, Ciechanów: MKS Ciechanów (LO) 0:3

28 lipca, Dębe: Dąb Wieliszew (LO) 2:3 (Mateusz Rutkowski 2x)

1 sierpnia, Warszawa: Unia Warszawa (LO) 2:5 (Mateusz Rutkowski 2x)

2 sierpnia, Kępa: Ihud Bnei Baqa U19 (Izrael) 1:1 (Łukasz Barankiewicz)

4 sierpnia, Sochocin: Gladiator Słoszewo (B) 9:0 (Kordian Makowski 2x, Mateusz Rutkowski, Mateusz Wiśniewski, Bartosz Gołaszewski, Łukasz Barankiewicz, Maciej Bielski, Łukasz Motak, Adrian Więcław)

Sona Nowe Miasto

21 lipca, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 4:0 (Rafał Kraszewski, Michał Ernest, Radosław Cytloch, Łukasz Młudzikowski)

26 lipca, Nowe Miasto: Świt Staroźreby (LO) 3:2 (Michał Ernest 2x, Łukasz Młudzikowski)

28 lipca, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 12:3 (Łukasz Młudzikowski 3x, Dominik Krzyżanowski 2x, zawodnik testowany 2x, Rafał Kraszewski 2x, Konrad Wiktorowicz, Dominik Rosiak, Michał Elak)

1 sierpnia, Pomiechówek: Wkra Pomiechówek (A) 2:5 (Krzysztof Kowalczyk, Damian Gocajna)

5 sierpnia, Drobin: Skra Drobin (LO) 3:3 (Szymon Sokołowski 2x, Michał Ernest)

Tęcza Ojrzeń

21 lipca, Konopki: Konopianka Konopki (A) 1:1 (Rafał Traczyk)

26 lipca, Ojrzeń: Konopianka Konopki (A) 5:3 (Damian Suwiński, Rafał Traczyk, Karol Drążek, Bartosz Karczewski 2x)

1 sierpnia, Ojrzeń: Amator Maszewo (LO) 6:4 (Rafał Traczyk 2x, Damian Wesołowski, Bartosz Karczewski 3x)

3 sierpnia, Ojrzeń: Wkra Radzanów (B) 5:1 (Adrian Pniewski, Patryk Purzycki, Rafał Traczyk, Karol Drążek, Bartosz Karczewski)

Wkra Bieżuń

21 lipca, Radzanów: Wkra Radzanów (B) 3:1 (Artur Krajewski, Paweł Baca, zawodnik testowany)

27 lipca, Łukomie: Skrwa Łukomie (LO) 5:4 (Maciej Watkowski 4x, Mateusz Dudek)

1 sierpnia, Słupia: Pogoń Słupia (LO) 5:3 (zawodnik testowany 2x, Artur Krajewski, Michał Kosiński, zawodnik testowany II)

4 sierpnia, Kuczbork: Boruta Kuczbork (A) 1:0 (Maciej Watkowski)

Wkra Sochocin

22 lipca, Sochocin: Jutrzenka Unieck (A) 4:0 (Piotr Wypyszyński 3x, Mateusz Żulewski)

29 lipca, Sochocin: GKS Gumino (A) 4:0 (Piotr Wypyszyński, Krzysztof Dzięgielewski 2x, Tomasz Koniec)

31 lipca, Kępa: Ihoud Bnei Baqa FC U19 (Izrael) 2:2 (Krzysztof Dzięgielewski, Alan Szulc)

1 sierpnia, Dębe: Dąb II Wieliszew (B) 2:2 (Dawid Nawrocki, Artur Matla)

4 sierpnia, Sochocin: Stegny Wyszogród (LO) 4:0 (Krzysztof Dzięgielewski, Mateusz Pałka 2x, Piotr Wypyszyński)

Żbik Nasielsk

14 lipca, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 7:0 (Rafał Załoga 2x, Damian Załoga, Mateusz Bramowicz, Aleksander Śmietana, Mikołaj Adamski, Cezariusz Prusinowski) 

21 lipca, Płock: Wisła II Płock (IV) 2:2 (Mateusz Bramowicz, Piotr Jeż)

28 lipca, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 4:3 (Marcin Świderski, Piotr Jeż 2x, Cezariusz Prusinowski)

4 sierpnia, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 0:5

Płock

Amator Maszewo

22 lipca, Maszewo: Tłuchovia Tłuchowo (A) 5:1 (Tomasz Sudomir 2x, Piotr Mysior, Jakub Jankowski 2x)

28 lipca, Baruchowo: GKS Baruchowo (LO) 2:5 (Robert Leński, Piotr Skierkowski)

29 lipca, Maszewo: Wicher Wielgie (A) 6:5 (Łukasz Mielczarek 3x, Jakub Jankowski 2x, Piotr Mysior)

1 sierpnia, Ojrzeń: Tęcza Ojrzeń (LO) 4:6 (Łukasz Mielczarek 2x, Adam Dziubiński, Bartosz Kubicki)

4 sierpnia, Maszewo: Wisła Dobrzyń (LO) 2:2 (Radosław Wiśniewski, Łukasz Mielczarek)

5 sierpnia: Witonianka Witonia (A) - odwołany

8 sierpnia, Ciółkowo: ULKS Ciółkowo (A) 4:3 (Bartłomiej Dąbrowski, Jakub Jankowski, Radosław Wiśniewski 2x)

11 sierpnia: Mień Lipno (A) - odwołany

Błyskawica Lucień

20 lipca, Lucień: Unia Czermno (LO) 1:0 (Kamil Surmak)

25 lipca, Lucień: GKS Baruchowo (LO) 1:3 (Kamil Surmak)

29 lipca, Lucień: Orzeł Goleszyn (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

2 sierpnia, Lucień: Świt Staroźreby (LO) 2:2 (zawodnik testowany 2x)

5 sierpnia, Lucień: Szopen Sanniki (A) 2:1 (Mateusz Jagodziński, zawodnik testowany)

15 sierpnia, Szczawin Kościelny: Zorza Szczawin Kościelny (A) 0:4

Delta Słupno

22 lipca, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 3:4 (Patryk Chmielewski 2x, Michał Woliński)

2 sierpnia, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 1:8 (Krzysztof Machowski)

Orzeł Goleszyn

18 lipca, Dziembakowo: Kasztelan Sierpc (IV) 4:3 (Mateusz Biegański 3x, Marcin Szczepkowski)

22 lipca, Dobrzyń: Wisła Dobrzyń (LO) 1:4 (zawodnik testowany)

29 lipca, Lucień: Błyskawica Lucień (LO) 1:1 (Mateusz Biegański)

1 sierpnia, Płock: Stoczniowiec Płock (LO) 4:2 (Damian Lisiecki, zawodnik testowany, Marcin Sprycha, Mateusz Biegański)

4 sierpnia, Dziembakowo: Tłuchovia Tłuchowo (A) 9:1 (Mateusz Biegański 2x, Piotr Welenc 2x, Piotr Borowski, Marcin Szczepkowski, Marcin Kądalski, Marcin Sprycha, Mateusz Nowak)

Pogoń Słupia

7 lipca, Glinojeck: Kryształ Glinojeck (LO) 1:7 (Szymon Sieradzki)

14 lipca, Słupia: Mazovia Błomino (-) 6:0 (Paweł Sadowski 4x, Kamil Łęcki, Szymon Sieradzki)

21 lipca, Słupia: PAF Płońsk (LO) 2:4 (Marcin Bońkowski, Jacek Skrobiński)

25 lipca, Słupia: Wkra II Żuromin (B) 5:2 (Jacek Skrobiński 2x, Przemysław Mysielski, Adrian Grabowski 2x)

28 lipca, Szczawin Kościelny: Zorza Szczawin Kościelny (A) 3:1 (zawodnik testowany, Adrian Grabowski, Adrian Fontański)

1 sierpnia, Słupia: Wkra Bieżuń (LO) 3:5 (Adrian Grabowski, samobójcza, Jacek Skrobiński)

4 sierpnia, Słupia: Kasztelan Sierpc (IV) 0:5

Skra Drobin

29 lipca: Tęcza Ojrzeń (LO) - odwołany

2 sierpnia, Drobin: Jutrzenka Unieck (A) 6:2 (Daniel Zjadewicz 2x, Jakub Gąsiorowski 2x, Marcin Kowalski 2x)

5 sierpnia, Drobin: Sona Nowe Miasto (LO) 3:3 (Paweł Dziekański 2x, Jarosław Ciarkowski)

Skrwa Łukomie

27 lipca, Łukomie: Wkra Bieżuń (LO) 4:5 (Piotr Sadowski 2x, Kamil Bonisławski, Patryk Karczewski)

7 sierpnia, Proboszczewice: Start Proboszczewice (LO) 4:2 (Patryk Karczewski, Piotr Górecki, Kamil Górecki, Atmane Magga)

Start Proboszczewice

26 lipca, Płock: Wisła Płock (juniorzy) 3:13 (Łukasz Trzciński 2x, Arkadiusz Majchrzak) (liczba goli dla Wisły mogła być inna)

27 lipca, Proboszczewice: Zryw Bielsk (LO) 6:4 (Dorian Pilaszewski 3x, Adrian Wójcik, Łukasz Trzciński 2x)

7 sierpnia, Proboszczewice: Skrwa Łukomie (LO) 2:4 (Marcin Mikołajczyk, Arkadiusz Majchrzak)

9 sierpnia, Proboszczewice: Świt Staroźreby (LO) 4:2 (Łukasz Trzciński, Przemysław Bońkowski, Dorian Pilaszewski, Marcin Mikołajczyk)

Stegny Wyszogród

4 sierpnia, Sochocin: Wkra Sochocin (LO) 0:4

Stoczniowiec Płock

21 lipca, Radzanowo: Polonia Radzanowo (A) 9:1 (Przemysław Kowalczyk 3x, Rafał Franciszkiewicz 2x, Damian Grabowski, Bartłomiej Mielczarski, Patryk Gałamaga, samobójcza)

28 lipca, Płock: Żbik Nasielsk (LO) 3:4 (Kacper Orłowski, Przemysław Kowalczyk, Bartłomiej Mielczarski)

1 sierpnia, Płock: Orzeł Goleszyn (LO) 2:4 (Arkadiusz Wróblewski, Bartłomiej Mielczarski)

4 sierpnia, Szczawin Kościelny: Zorza Szczawin Kościelny (LO) 1:1 (Damian Grabowski)

Świt Staroźreby

18 lipca, Kraszewo: Korona Karolinowo (A) 7:0 (Konrad Subocz 2x, Bartosz Popielarek 2x, Maciej Sobiesiak 2x, Michał Sobczak)

26 lipca, Nowe Miasto: Sona Nowe Miasto (LO) 2:3 (Damian Kołeczek, Michał Sobiesiak)

2 sierpnia, Lucień: Błyskawica Lucień (LO) 2:2 (Damian Kołeczek, Michał Sobczak)

4 sierpnia, Staroźreby: Dąb Wieliszew (LO) 1:2 (Michał Sobczak)

9 sierpnia, Proboszczewice: Start Proboszczewice (LO) 2:4 (Jarosław Unierzyski, zawodnik testowany)

Unia Czermno

20 lipca, Lucień: Błyskawica Lucień (IV) 0:1

29 lipca, Czermno: GKS Bedlno (LO) 2:2 (Damian Sztendor, Kamil Sieciński)

Unia Iłów

21 lipca, Nieborów: Pelikan II Łowicz (IV) 1:6 (Mateusz Struzik)

26 lipca, Nowa Sucha: Promyk Nowa Sucha (A) 4:4 (Adam Zając, Mateusz Struzik, Mateusz Kunikowski, Rafał Trakul)

2 sierpnia, Chąśno: Olimpia Chąśno (LO) 4:2 (Rafał Trakul 4x)

8 sierpnia, Iłów: Delta Słupno (LO) - odwołany

10 sierpnia, Wejsce: Korona Wejsce (A) - odwołany

Zryw Bielsk

21 lipca, Bielsk: Szopen Sanniki (A) 9:3 (Filip Orłowski 3x, Adrian Żuchniewicz 2x, Damian Pomorski 2x, Patryk Karpiński, Damian Lewandowski)

27 lipca, Proboszczewice: Start Proboszczewice (LO) 4:6 (Adrian Żuchniewicz, Damian Lewandowski, Filip Orłowski 2x)

4 sierpnia, Radzanowo: Polonia Radzanowo (A) 3:5 (Michał Wochowski, Bartłomiej Lorenc, Przemysław Borowski)

7 sierpnia, Gąbin: Błękitni Gąbin (A) 5:1 (Adrian Żuchniewicz 4x, Filip Orłowski)

 

Radom

Centrum Radom

18 lipca, Jedlińsk: Drogowiec Jedlińsk (IV) 1:2 (Mateusz Gryczka)

20 lipca, Policzna: Gryf Policzna (LO) 2:0 (Robert Grylak, zawodnik testowany)

25 lipca, Iłża: Polonia Iłża (A) 2:1 (Robert Grylak, Ihor Paholok)

28 lipca, Kajetanów: Lubrzanka Kajetanów (IV) 1:1 (Igor Dębiec)

1 sierpnia, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 5:6 (Zakrzewski, Midziołek, zawodnik testowany 2x, Stepnikowski)

4 sierpnia, Przysucha: Oskar Przysucha (IV) 0:6

Gryf Policzna

20 lipca, Policzna: Centrum Radom (LO) 0:2

27 lipca, Policzna: Powiślak Końskowola (IV) 1:5 (Łukasz Tęcza)

Iłżanka Kazanów

27 lipca, Kuczki: Iskra Gózd (A) 6:5 (Wiktor Styczeń, Tomasz Rutkowski 2x, Mykola Charczuk 3x)

28 lipca: Chojniak Wieniawa (A) - odwołany

1 sierpnia, Radom: Radomiak II Radom (LO) 0:0

8 sierpnia, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 1:1 (Damian Karls)

Jodła Jedlnia-Letnisko

14 lipca, Pionki: Proch Pionki (LO) 1:2 (Kamil Skowroński)

18 lipca, Przysucha: Oskar Przysucha (IV) 1:3 (Daniel Paczuła)

29 lipca, Błotnica Stara: KS Błotnica Stara (A) 7:2 (Mikołaj Skórnicki, Kamil Skowroński 2x, Marcin Cierzuch, Kamil Pysiak, Cezary Kubryn, Marcin Prokop)

1 sierpnia, Kolonka: Broń Radom (III) 0:7

KS Potworów

21 lipca, Potworów: Orzeł Wierzbica (LO) 2:3 (Krzysztof Tyczyński 2x)

25 lipca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 1:3 (Krzysztof Tyczyński)

27 lipca, Szydłowiec: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 2:4 (Krzyszrof Tyczyński, Mariusz Soliński)

KS Warka

21 lipca, Kozienice: Królewscy Jedlnia (A) 2:0 (Maciej Bubiec, Paweł Bylak)

24 lipca, Kozienice: Energia Kozienice (IV) 2:0 (Sebastian Ząbkowski, Paweł Bylak)

28 lipca: MKS II Piaseczno (LO) - odwołany

1 sierpnia, Warka: Izrael U19 1:2 (Kacper Zieliński)

4 sierpnia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV) 0:4

Legion Głowaczów

21 lipca, Głowaczów: KS Magnuszew (A) 4:0 (zawodnik testowany 3x, Mateusz Marchewka)

25 lipca: Zwolenianka Zwoleń (A) - odwołany

25 lipca, Suskowola: Legion Suskowola (B) 3:2 (Damian Lisiewski, Jakub Wolski, Damian Konopka)

28 lipca, Głowaczów: Królewscy Jedlnia (A) 4:0 (Damian Konopka, Damian Lisiewski 2x, Kamil Niziński)

Mazowsze Grójec

18 lipca, Grójec: MKS Piaseczno (IV) 0:2

21 lipca, Grójec: Mszczonowianka Mszczonów (IV) 0:2

25 lipca, Grójec: LKS Chlebnia (LO) 4:0 (Andrzej Rogoziński 2x, Paweł Grodzki, Michał Orłowski)

28 lipca, Grójec: Perła Złotokłos (IV) 5:2 (Arkadiusz Gałka, Paweł Lepa, Rafał Sobczak 2x, Andrzej Rogoziński)

Orzeł Wierzbica

21 lipca, Potworów: KS Potworów (LO) 3:2 (Paweł Ankurowski, Grzegorz Dziurzyński, Piotr Jaworski)

28 lipca, Pakosław: Star Starachowice (LO) 1:5 (Jakub Miałkowski)

5 sierpnia: Lubrzanka Kajetanów (IV) - odwołany

8 sierpnia: Orlicz Suchedniów (LO) - odwołany

Pilica Nowe Miasto

20 lipca, Mogielnica: Blask Odrzywół (B) 3:2 (Jakub Dworakowski, Michał Rzepkowski, Adam Pędzikowski)

22 lipca, Głosków: Perła Złotokłos (LO) 4:2 (Karol Karwowski 2x, Dominik Płodzik, Krystian Stefaniak)

25 lipca, Wysokienice: Juvenia Wysokienice (LO) 1:0 (Piotr Karwowski)

29 lipca, Belsk Duży: GKS Belsk Duży (LO) 5:0 (Kozłowski 2x, Karol Karwowski, Dominik Płodzik, Michał Rzepkowski)

31 lipca, Mogielnica: Orlęta Cielądz (LO) 0:2

Powiślanka Lipsko

18 lipca, Ożarów: Alit Ożarów (IV) 1:2 (zawodnik testowany)

21 lipca, Lipsko: Powiślak Końskowola (IV) 1:2 (Jakub Cieciura)

25 lipca, Ostrowiec Świętokrzyski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III) 0:1

28 lipca, Klimontów: Klimontowianka Klimontów (IV) 2:1 (zawodnik testowany, Michał Gajos)

1 sierpnia, Lipsko: Energia Kozienice (IV) 2:10 (Król, Piłat)

Proch Pionki

14 lipca, Pionki: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:1 (Daniel Barzyński, Mateusz Szczepański)

21 lipca: Drogowiec Jedlińsk (IV) - odwołany

21 lipca, Pionki: LKS Promna (IV) 4:1 (Mateusz Szczepański, Mateusz Kołodziej, Adrian Pachlerski, Pryciak)

28 lipca, Ryki: MKS Ryki (IV) 6:0 (Joel Tata Nsah 2x, Kacper Wniuk, Mateusz Szczepański 2x, Mateusz Kołodziej)

Skaryszewianka Skaryszew

21 lipca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:0 (Kacper Bednarczyk 2x, Jakub Cioch)

27 lipca, Skaryszew: Młodzik-18 Radom (A) 3:0 (Kacper Bednarczyk 2x, Rafał Wojciechowski)

28/29 lipca: Iskra Gózd (A) - odwołany

Szydłowianka Szydłowiec

14 lipca, Szydłowiec: Neptun Końskie (IV) 0:1

21 lipca, Szydłowiec: Gryfia Mirów (A) 5:1 (Cezary Bursa, Kamil Ziętkowski 2x, Łukasz Sapieja 2x)

23 lipca, Skarżysko-Kamienna: Polonia Warszawa (juniorzy) 3:2 (Cezary Bursa, Hebda, Patryk Dujka)

28 lipca, Szydłowiec: KS Potworów (LO) 4:2 (Łukasz Sapieja, Kamil Mosiołek, Michał Bednarek 2x)

1 sierpnia, Szydłowiec: Polonia Iłża (A) 7:1 (Łukasz Sapieja 3x, Kamil Mosiołek 2x, Dawid Biela, Kacper Smorongiewicz)

Zamłynie Radom

21 lipca, Skarżysko-Kamienna: Granat Skarżysko-Kamienna (LO) 1:3 (Tomasz Turczyk)

25 lipca, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (A) 3:3 (Mateusz Kubica 2x, Konrad Chodyra)

28 lipca, Orońsko: Oronka Orońsko (A) 3:1 (Mateusz Kubica, Patryk Szubiński, Damian Popiel)

Zawisza Sienno

21 lipca, Sienno: Hubertus Chomentów (A) 6:0 (Sebastian Klaus 2x, Jakub Mroczkowski, Jakub Dąbrowski, Rafał Lasocki 2x)

28 lipca, Sienno: KS Jastrząb (B) 9:3 (Sebastian Klaus 5x, Jakub Dąbrowski 2x, Marcin Michałek, Paweł Pstrąg)

Siedlce

Czarni Węgrów

21 lipca, Miedzna: Naprzód Skórzec (LO) 0:6

27 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 0:10

1 sierpnia: Sokół Serock (LO) - odwołany

4 sierpnia, Węgrów: Marcovia Marki (LO) - odwołany

Fenix Siennica

18 lipca, Siennica: Olimpia Latowicz (A) 7:3 (Karol Szczęsny 2x, Kacper Piętka 2x, Kamil Rutkowski, Radosław Rawski, zawodnik testowany)

22 lipca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:0 (Michał Maciejewski, Konrad Pawlak)

2 sierpnia, Cegłów: Jutrzenka Cegłów (A) 2:1 (Kacper Piętka, Daniel Kalinowski)

4 sierpnia, Złotoryja: Górnik Złotoryja (IV) 1:2 (Michał Maciejewski)

5 sierpnia, Wojcieszyn: Fenix Pielgrzymka (A) 9:1 (Kamil Parobczyk 3x, Kacper Piętka, Michał Maciejewski, Arkadiusz Boruciński, Andrzej Sieradzki, Daniel Kalinowski, Kamil Rutkowski)

Hutnik Huta Czechy

14 lipca, Garwolin: Amur Wilga (LO) 5:2 (Filip Gawinek, Arkadiusz Wardak 2x, Wojciech Wilczek, Mateusz Rękawek)

28 lipca, Łaskarzew: Promnik Łaskarzew (LO) 3:2 (samobójcza, Kamil Szostak, Sebastian Grzegorczyk)

4 sierpnia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 3:2 (Rafał Głąbicki, Sebastian Grzegorczyk, Paweł Wilczek)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

1 sierpnia, Mielnik: MKS Mielnik (IV) 1:7 (Sebastian Gąsowski)

4 sierpnia, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:3

8 sierpnia, Drohiczyn: Żubr Drohiczyn (A) 6:1 (Daniel Toczyski 2x, Jacek Toczyski 2x, Rafał Świnarski, Hubert Wasilewski)

Kolektyw Oleśnica

25 lipca, Latowicz: Olimpia Latowicz (A) 3:4 (Piotr Adamiak, Denis Kot 2x)

29 lipca, Oleśnica: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 1:2 (Kamil Stanisławowski)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

14 lipca, Łuków: Orlęta Łuków (IV) 4:1 (zawodnik testowany I, Konrad Biesiada, zawodnik testowany II, Karol Noiszewski)

21 lipca, Mińsk Mazowiecki: SRT Halinów (A) 2:1 (Daniel Świerżewski, Karol Noiszewski)

25 lipca, Mińsk Mazowiecki: Mazur Radzymin (LO) 1:0 (Daniel Świerżewski)

28 lipca, Pilawa: Burza Pilawa (LO) 3:4 (Patryk Niemyjski 2x, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Mińsk Mazowiecki: Jabłonianka Jabłonna Lacka (LO) 3:0 (Karol Noiszewski 2x, Kacper Smoderek)

Miedzanka Miedzna

29 lipca, Mrozy: Watra Mrozy (A) 0:3

1 sierpnia: Polonez Mordy (A) - odwołany

5 sierpnia, Drohiczyn: Żubr Drohiczyn (A) 3:1 (Dawid Sakowski, Łukasz Owsianka 2x)

Naprzód Skórzec

21 lipca, Miedzna: Czarni Węgrów (LO) 6:0 (Jarosław Kisiel 2x, Mateusz Kacprzak, Karol Kruszewski, Dawid Kobyliński, Patryk Sierociuk)

28 lipca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:3 (Karol Kruszewski)

4 sierpnia, Pilawa: Burza Pilawa (LO) - odwołany

Płomień Dębe Wielkie

21 lipca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:3 (Piotr Barszczewski, Bartłomiej Woś)

28 lipca, Ruda: Tygrys Huta Mińska (LO) 2:6 (Daniel Matwiejczyk 2x)

31 lipca, Otwock: Start Otwock (A) 0:3

Podlasie Sokołów Podlaski

21 lipca, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 2:3 (Piotr Goś, Rafał Pawelec)

18 lipca, Jartypory: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 4:1 (Dawid Kobus 2x, Paweł Buczyński, Kacper Komycz)

28 lipca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 0:5

1 sierpnia, Siedlce: Pogoń II Siedlce (IV) 1:5 (Kacper Komycz)

4 sierpnia, Mielnik: MKS Mielnik (IV) 2:1 (Paweł Buczyński, Michał Adamczuk)

Tajfun JarMet Jartypory

22 lipca, Jartypory: Wicher Sadowne (B) 1:1 (samobójcza)

25 lipca, Jartypory: Podlasie Sokołów Podlaski (LO) 1:4 (Damian Żelazowski)

29 lipca: MKS Małkinia (LO) - odwołany

1 sierpnia: Liwia Łochów (B) - odwołany

1 sierpnia, Jartypory: LKS Ostrówek (A) 0:7

5 sierpnia, Jartypory: Kosovia Kosów Lacki (A) 1:4 (Tomasz Pędzich)

Tygrys Huta Mińska

22 lipca, Mrozy: Watra Mrozy (A) 5:1 (Mateusz Bartoszewski, Mateusz Omieciuch 2x, Daniel Kuć, Piotr Haber)

25 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:2 (Mateusz Omieciuch)

29 lipca, Ruda: Płomień Dębe Wielkie (LO) 6:2 (Mateusz Omieciuch 3x, Tomasz Kobyliński 2x, Mateusz Bartoszewski)

4 sierpnia, Miętne: Wilga Garwolin (IV) 1:1 (Mateusz Omieciuch)

Victoria Kałuszyn

27 lipca, Kałuszyn: Olimpia Latowicz (A) 2:7 (Karol Michalik, Michał Karpiarz)

29 lipca, Kałuszyn: Jastrząb Żeliszew (A) 4:10 (Karol Michalik, Patryk Sokołowski, Eryk Szczęsny, Maciej Abramowski)

4 sierpnia, Kałuszyn: Rozwój Warszawa (A) 1:7 (Bartosz Krążała)

Wektra Zbuczyn

22 lipca, Okrzeja: Olimpia Okrzeja (LO) 3:2 (Kamil Bobryk, Patryk Ziółkowski, Hubert Borkowski)

25 lipca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 1:3 (Jakub Grodzicki)

29 lipca, Międzyrzec Podlaski: Huragan Międzyrzec Podlaski (LO) 1:7 (Damian Golec)

2 sierpnia, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 0:4

5 sierpnia, Żeliszew: Jastrząb Żeliszew (A) 9:7 (Piotr Jastrzębski 3x, Damian Prokurat, Bartosz Kot, Patryk Żółkowski, Hubert Borkowski, Robert Narwojsz, Kamil Bobryk)

Wilga Miastków Kościelny

21 lipca, Miastków Kościelny: Jastrzębie Borowie (-) 6:2 (zawodnik testowany 3x, Jacek Gajownik, Michał Zieliński, Piotr Śliński)

28 lipca, Miastków Kościelny: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A) 2:4 (Przemysław Kajka, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Miastków Kościelny: Wisła Maciejowice (A) 5:3 (Piotr Domański 3x, Piotr Śliński, Przemysław Kajka)

Zryw Sobolew

22 lipca, Sobolew: Amur Wilga (LO) 8:3 (Marek Górski 2x, Michał Wiśnioch 2x, Paweł Król, Patryk Ragus, Krzysztof Kwaśniak, Wojciech Majsterek)

28 lipca, Sobolew: Orzeł Unin (IV) 0:1

1 sierpnia, Łaskarzew: Promnik Łaskarzew (LO) 3:1 (Michał Wiśnioch 2x, Cezary Błażejczyk)

4 sierpnia: MKS Ryki (IV) - odwołany

5 sierpnia, Rososz: Amator Leopoldów-Rososz (A) 3:3 (Patryk Ragus, Przemysław Komar 2x)

Warszawa I

Agape Białołęka

21 lipca, Warszawa: Józefowianka Józefów (A) 8:0 (Patryk Gmurczyk 4x, Rafał Cybulski 2x, Łukasz Niedźwiedź, zawodnik testowany)

28 lipca, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 2:5 (Patryk Gmurczyk, Piotr Płatek)

4 sierpnia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 2:1 (Patryk Gmurczyk, Hubert Kiliś)

8 sierpnia, Jabłonna: Wisła Jabłonna (A) 8:7 (Patryk Wilczewski, Daniel Ziółkowski, Rusłan Koszil, Adrian Wełpa, Piotr Amermajster, zawodnik testowany, Piotr Kawka, Patryk Żuber)

Amur Wilga

14 lipca, Garwolin: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:5 (Robert Winek, Damian Paśnicki)

17 lipca: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

22 lipca, Sobolew: Zryw Sobolew (LO) 3:8 (Dominik Cichecki 3x)

28 lipca: Orzeł Unin (IV) - odwołany

4/5 sierpnia: Fenix Siennica (LO) - odwołany

4 sierpnia, Żelechów: Sęp Żelechów (A) 6:0 (Dominik Cichecki 2x, Dawid Błaszkiewicz 2x, Damian Pyrzanowski, Daniel Kosobucki)

Bug Wyszków

21 lipca, Wyszków: Marcovia Marki (LO) 2:6 (Karol Rosa, zawodnik testowany)

25 lipca, Pułtusk: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 1:2 (Nico Wouters)

27 lipca, Wyszków: Sokół Serock (LO) 2:0 (Łukasz Kamiński 2x, Alan Wróbel)

1 sierpnia, Wyszków: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 5:1 (Marcel Wysocki, Nico Wouters 2x, Szymon Rudnik, Alan Wróbel)

3 sierpnia: Huragan Wołomin (IV) - odwołany

5 sierpnia, Wyszków: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 19:0 (Przemysław Nasiadka, Marcin Stańczyk 2x, Szymon Rudnik 6x, Mateusz Maciak 5x, samobójcza, Łukasz Kamiński, Nico Wouters, 2x, Łukasz Łada)

Burza Pilawa

21 lipca, Pilawa: Polonia II Warszawa (A) 4:2 (Łukasz Szczepek, Artur Boratyński, Adrian Golewski, Hubert Osiak)

28 lipca, Pilawa: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 4:3 (Rafał Krzyśpiak, Adrian Golewski, Maciej Sałata, Marek Wichowski)

2 sierpnia, Miętne: Skra Częstochowa (juniorzy) 5:3 (Adrian Golewski 4x, Rafał Krzyśpiak)

4 sierpnia, Pilawa: Naprzód Skórzec (LO) - odwołany

Dąb Wieliszew

14 lipca, Dębe: Grom Warszawa (LO) 2:2 (Hubert Burza, Patryk Turek)

21 lipca, Pułtusk: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 0:3

26 lipca, Dębe: Legionovia II Legionowo (LO) 3:2 (Jarosław Tkacz, Oskar Sinkiewicz, zawodnik testowany)

28 lipca, Dębe: PAF Płońsk (LO) 3:2 (Damian Piekut 2x, samobójcza)

4 sierpnia, Straroźreby: Świt Staroźreby (LO) 2:1 (Mateusz Mańk, Karol Szczepkowski)

Escola Varsovia

21 lipca, Warszawa: KS Raszyn (IV) 3:1 (Bartosz Nahorny, Tomasz Andrzejewski, Krzysztof Szynke)

4 sierpnia, Warszawa: MKS Hutnik Warszawa (A) 3:0 (Szymon Szulc, Jakub Szydłowski, Bartosz Nahorny)

Legionovia II Legionowo

18 lipca, Legionowo: Pogoń Józefów (B) 4:2 (Piotr Szymański, Patryk Sawicki, Bartłomiej Bednarz, Makowski)

21 lipca, Legionowo: Makowianka Maków Mazowiecki 3:4 (samobójcza, Jakub Karabin, Kamil Sieczko)

26 lipca, Dębe: Dąb Wieliszew (LO) 2:3 (Kamil Sieczko, Mateusz Makowski)

28 lipca, Obory: KS Konstancin (LO) 4:6 (Kamil Sieczko, Patryk Markut, Dawid Roguski, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Legionowo: Sokół Serock (LO) 2:3 (Daniel Ziąbski, Bartłomiej Bednarz)

10 sierpnia, Legionowo: Wisła Jabłonna (A) 3:1 (Daniel Ziąbski, Patryk Cynt, Piotr Szymański)

Marcovia Marki

14 lipca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:0 (Bartłomiej Świniarski, zawodnik testowany)

18 lipca, Ząbki: Victoria II Sulejówek (LO) 5:0 (Mariusz Rogalski, Wiaczesław Serhijenko, Patryk Czajka, Dominik Ochman, samobójcza)

20 lipca, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 6:2 (Wiaczeslaw Serhijenko 3x, Marcin Graczyk, Patryk Czajka, zawodnik testowany)

26 lipca, Ząbki: Przyszłość Włochy (LO) 5:4 (Dariusz Piwowarek, Tomasz Buczek, Marcin Graczyk, Arkadiusz Kublik, Dominik Ochman)

29 lipca, Obory: KS Konstancin (LO) 3:2 (Mateusz Trąbiński 2x, Bartłomiej Świniarski)

4 sierpnia, Węgrów: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

8 sierpnia, Ząbki: KS Halinów (A) 8:0 (Marcin Graczyk 2x, Tomasz Buczek, Przemysław Sieczko, Mateusz Trąbiński, Michał Grykałowski, Cezary Janduła, Wiaczeslaw Serhijenko)

Mazur II Karczew

14 lipca, Karczew: Marcovia Marki (LO) 0:2

21 lipca, Karczew: Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:2 (Dawid Michalik 2x, Maciej Dąbrowski)

28 lipca, Karczew: Wisła Dziecinów (A) 9:2 (Marcin Wojciechowski 2x, Cezary Kołodziejczyk 2x, Dawid Michalik, Szymon Sobczak, zawodnik testowany, Maciej Dąbrowski 2x)

1 sierpnia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:1 (Janusz Lasecki)

4 sierpnia, Karczew: Victoria Zerzeń (A) 12:1 (Kamil Piętka, Michał Trzaskowski, Jakub Trzaskowski, Sebastian Szczepaniak 2x, Maciej Dąbrowski, Dawid Michalik 2x, Marcin Wojciechowski, Marcin Gędzielewski, Łukasz Esman 2x)

Mazur Radzymin

14 lipca, Warszawa: Wilga Garwolin (IV) 1:1 (Piotr Tyburski)

21 lipca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 1:1 (Kamil Suchocki)

25 lipca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 0:1

28 lipca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 4:1 (Radosław Gajewski, Arkadiusz Pisarek, Hubert Zach, Piotr Augustyniak)

28 lipca, Kobyłka: PKS Radość (A) 2:0 (Kamil Kośnik, samobójcza)

4 sierpnia, Jadów: Korona Jadów (B) 13:0 (Kamil Suchocki 3x, Mateusz Bohdziul 3x, Konrad Porzeziński 2x, Adrian Płócienniczak 2x, Hubert Zach, Hubert Sochacki, Piotr Tyburski)

Olimpia Warszawa

29 lipca, Warszawa: Ursus II Warszawa (LO) 0:4

1 sierpnia, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 1:2 (Jan Bujak)

7 sierpnia: Naprzód Stare Babice (LO) - odwołany

8 sierpnia, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 1:2 (Kacper Starek)

Promnik Łaskarzew

15 lipca: Fenix Siennica (LO) - odwołany

21 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:0 (zawodnik testowany)

29 lipca, Łaskarzew: Hutnik Huta Czechy (LO) 2:3 (Filip Trzpil, Piotr Jarzyna)

1 sierpnia, Łaskarzew: Zryw Sobolew (LO) 1:3 (Filip Trzpil)

5 sierpnia, Łaskarzew: Orzeł Unin (IV) 1:1 (zawodnik testowany)

Sokół Serock

27 lipca, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:2

29 lipca, Warszawa: Legia Warszawa (CLJ) 0:7

1 sierpnia: Czarni Węgrów (LO) - odwołany

3 sierpnia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 3:2 (Krystian Szambelan, Patryk Kalinowski, Rafał Choszcz)

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

28 lipca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 1:6 (Robert Graff)

4 sierpnia, Nowy Dwór Mazowiecki: Reprezentacja Dziennikarzy (-) 8:1 (Adrian Granoszewski 3x, Mateusz Świderski 3x, Puchacz, Jacek Nowakowski)
???: Wisła Zakroczym (B) 9:1 ()

Unia Warszawa

1 sierpnia, Warszawa: PAF Płońsk (LO) 5:2 (Daniel Rosiński, zawodnik testowany, Filip Stępniak, Patryk Modzelewski, Batuhan Budak)

Victoria II Sulejówek

18 lipca, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 0:5

22 lipca, Sulejówek: Rozwój Warszawa (A) 5:1 (Patryk Wódkowski 2x, Piotr Jagiełło, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

28 lipca, Łochów: ŁKS Łochów (A) 0:1

1 sierpnia, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 3:1 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II, Rafał Dębski)

4 sierpnia, Sulejówek: Agape Białołęka (LO) 1:2 (zawodnik testowany)

Warszawa II

AP Żyrardów

14 lipca, Nieborów: Pelikan II Łowicz (IV) 6:0 (Dominik Marusiak 3x, Jakub Wójcicki 2x, Adrian Dudziński)

20 lipca, Sochaczew: KS Teresin (LO) 2:2 (Damian Rakoczy, Łukasz Pakos)

27 lipca, Milanówek: GLKS Nadarzyn (A) 5:3 (Kacper Gruza 2x, Łukasz Pakos, Dominik Marusiak 2x)

27 lipca: Bzura Chodaków (A) - odwołany

4 sierpnia, Cegłów: Hutnik Warszawa (IV) 1:3 (Adrian Schamlewski)

Grom Warszawa

14 lipca, Dębe: Dąb Wieliszew (LO) 2:2 (zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

18 lipca, Warszawa: KS Raszyn (IV) 3:0 (Michał Ocipka 2x, zawodnik testowany)

21 lipca, Łomianki: KS Łomianki (IV) 3:5 (zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

21 lipca: Unia Warszawa (LO) - odwolany

25 lipca: Varsovia Warszawa (juniorzy) - odwołany

1 sierpnia, Wólka Kozodawska: Sparta Jazgarzew (IV) 1:1 (Paweł Nowacki)

4 sierpnia, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 3:0 (zawodnik testowany, Michał Bruździak, Michał Ocipka)

8 sierpnia, Warszawa: Watra Mrozy (A) 8:0 (Michał Ocipka 2x, Mateusz Banaszek, zawodnik testowany 2x, Jarosław Wysocki, zawodnik testowany II, Bartosz Krukowski)

Józefovia Józefów

14 lipca, Józefów: AKS Zły Warszawa (B) 4:2 (Mariusz Boniec 3x, zawodnik testowany)

17 lipca, Józefów: Orzeł Unin (IV) 1:2 (zawodnik testowany)

21 lipca, Józefów: Promnik Łaskarzew (LO) 0:1

25 lipca, Józefów: Tygrys Huta Mińska (LO) 2:1 (Dominik Dukalski, Kamil Kucharski)

28 lipca, Józefów: Czarni Węgrów (LO) 10:0 (Kamil Kucharski 2x, Arkadiusz Przybysz, Dominik Dukalski, Marcin Makulec 3x, zawodnik testowany 3x)

28 lipca: Escola Varsovia (LO) - odwołany

1 sierpnia, Józefów: Mazur II Karczew (LO) 1:1 (zawodnik testowany)

3 sierpnia, Józefów: KS Wesoła (B) 4:1 (Kamil Kucharski, Jakub Kita, Dawid Trzaskowski, Mateusz Rowicki)

4 sierpnia: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

KS Konstancin

14 lipca, Obory: LKS Chlebnia (LO) 2:2 (zawodnik testowany 2x)

21 lipca, Obory: MKS II Piaseczno (LO) 4:0 (Kacper Ciesielski, Jakub Olesiński, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

28 lipca, Obory: Legionovia II Legionowo (LO) 6:4 (Jerzy Malicki, Przemysław Chmielewski, Dominik Zieliński 2x, Kacper Ciesielski, Jakub Olesiński)

28 lipca, Obory: Marcovia Marki (LO) 2:3 (Hubert Skrzypek, Kacper Ciesielski)

31 lipca: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

4 sierpnia, Obory: GLKS Nadarzyn (A) 3:6 (Hubert Skrzypek, zawodnik testowany, Kacper Ciesielski)

KS Teresin

20 lipca, Sochaczew: AP Żyrardów (LO) 2:2 (Kamil Bartosiewicz, zawodnik testowany)

25 lipca, Osuchów: LKS Osuchów (LO) 1:3 (Kacper Bargieł)

28 lipca, Sochaczew: LKS Chlebnia (LO) 4:2 (Kacper Szczepaniak 2x, Konrad Kuśmider, Grzegorz Węsek)

1 sierpnia, Teresin: Milan Milanówek (LO) 2:0 (Kacper Bargieł, Kamil Bartosiewicz)

7 sierpnia, Teresin: Pelikan II Łowicz (IV) 4:6 (Kacper Bargieł, Tomasz Oziemblewski, Grzegorz Węsek, Patryk Szewczyk)

Laura Chylice

21 lipca, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 5:2 (Jarosław Jamrozik 3x, Konrad Rajkowski, Robert Podoliński)

25 lipca, Głosków: Świt Warszawa (A) 8:0 (Jacek Wąsik 4x, Jarosław Jamrozik, Mateusz Wasilkiewicz, Piotr Madetko, zawodnik testowany)

27 lipca, Głosków: KS Raszyn (IV) 1:3 (Piotr Madetko)

4 sierpnia, Chylice: Piast Piastów (A) 5:0 (zawodnik testowany 2x, Daniel Pyza, Konrad Rajkowski, Jacek Wąsik)

LKS Chlebnia

14 lipca, Obory: KS Konstancin (LO) 2:2 (Adrian Żakowski, Wladyslaw Bereżnyj)

21 lipca, Osuchów: LKS Osuchów (LO) 4:0 (Sebastian Patanowski, Dawid Stefański, Marcin Ejsmont, Dominik Ostatek)

25 lipca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 0:4

28 lipca, Sochaczew: KS Teresin (LO) 2:4 (Damian Skalniak 2x)

4 sierpnia, Chlebnia: MKS II Piaseczno (LO) 2:2 (Konrad Kępka, Adrian Żakowski)

LKS Osuchów

21 lipca, Osuchów: LKS Chlebnia (LO) 0:4

25 lipca, Osuchów: KS Teresin (LO) 3:1 (Tomasz Mlynarski 2x, Piotr Ciesielski)

27 lipca, Osuchów: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 5:2 (Michał Feliksiak 2x, Adam Siwirski, Bartłomiej Osiński, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Osuchów: Milan Milanówek (LO) 6:3 (Michał Feliksiak 3x, Adam Siwirski, zawodnik testowany 2x)

Milan Milanówek

14 lipca, MIlanówek: Żbik Nasielsk (LO) 0:7

21 lipca, MIlanówek: GLKS Nadarzyn (A) 1:5 (Cezary Podgórski)

28 lipca, Milanówek: Piast Piastów (A) 5:3 (Adam Banaszczyk 4x, Radosław Zientek)

1 sierpnia, Teresin: KS Teresin (LO) 0:2

3 sierpnia, Milanówek: LKS Osuchów (LO) 3:6 (Adam Banaszczyk 2x, Michał Gutowski)

MKS II Piaseczno

21 lipca, Obory: KS Konstancin (LO) 0:2

25 lipca: Orzeł Baniocha (A) - odwołany

28 lipca: KS Warka (LO) - odwołany

1 sierpnia, Piaseczno: Świt Warszawa (A) 4:0 (zawodnik testowany 2x, Szymon Kęciek, Radosław Cieślak)

4 sierpnia, Chlebnia: LKS Chlebnia (LO) 2:2 (zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

7 sierpnia: Wisła Dziecinów (A) - odwołany

Naprzód Stare Babice

24 lipca, Zielonki: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:2 (Damian Gołębiowski)

27 lipca, Zielonki: Polonia II Warszawa (A) 3:3 (Damian Gołębiowski 2x, Łukasz Kępa)

3 sierpnia, Zielonki: Znicz II Pruszków (IV) 1:2 (zawodnik testowany)

7 sierpnia: Olimpia Warszawa (LO) - odwołany

Perła Złotokłos

22 lipca, Głosków: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:4 (Łukasz Jakubiak 2x)

28 lipca, Grójec: Mazowsze Grójec (LO) 2:5 (Łukasz Jakubiak, Adrian Świątkiewicz)

4 sierpnia, Złotokłos: Walka Kosów (A) 1:2 (Maciej Maciejewski)

4 sierpnia: FC Lesznowola (A) - odwołany

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

18 lipca, MIędzyborów: Wrzos Międzyborów (A) 1:5 (Sebastian Dziewulski)

21 lipca, Grodzisk Mazowiecki: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 3:1 (Piotr Jaroń, zawodnik testowany, Kamil Przyżycki)

25 lipca, Grodzisk Mazowiecki: Passovia Pass (A) 4:4 (Bartłomiej Danielik, zawodnik testowany, Paweł Brudziński, Kamil Przybysz)

27 lipca, Osuchów: LKS Osuchów (LO) 2:5 (Paweł Brudziński, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Leszno: Partyzant Leszno (A) 2:2 (Paweł Brudziński, Daniel Pałuba)

Przyszłość Włochy

14 lipca, Warszawa: Drukarz Warszawa (IV) 0:2

21 lipca, Warszawa: PKS Radość (A) 1:0 (zawodnik testowany)

26 lipca, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 4:5 (zawodnik testowany 2x, Mateusz Najder, Bartosz Kowalski)

28 lipca, Opatów: OKS Opatów (LO) 0:1

28 lipca, Opatów: Kamienna Brody (IV) 3:0 (Karol Nowak, Mateusz Najder 2x)

1 sierpnia, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 3:3 (Buzurgmehr Jusupow, Bartosz Kowalski, Adam Sypuła)

4 sierpnia, Warszawa: Okęcie Warszawa (IV) 1:0 (Adam Sypuła)

SEMP Ursynów

20 lipca, Wólka Kozodawska: Sparta Jazgarzew (IV) 2:0 (Przemek Piekarz 2x)

25 lipca, Piaseczno: MKS Piaseczno (IV) 1:2 (Mateusz Kluczyński)

28 lipca, Warszawa: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (IV) 1:5 (Przemysław Piekarz)

4 sierpnia, Warszawa: Znicz II Pruszków (IV) 0:2

Ursus II Warszawa

29 lipca, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 4:0 (Marek Pawłowski, Dominik Turos, zawodnik testowany 2x)

Klasa A

Ciechanów-Ostrołęka

Bartnik Myszyniec

25 lipca, Szczytno: SKS Szczytno (LO) 2:1 (Marcin Kamiński, Mateusz Krajza)

28 lipca, Myszyniec: Narew Ostrołęka (A) 3:4 (Krzysztof Szymański 2x, Maciej Szymański)

4 sierpnia, Myszyniec: Orzyc Chorzele (LO) 3:1 (Tomasz Murach, Maciej Szymański, Mateusz Krajza)

4 sierpnia: Mazur Pisz (A) - odwołany

11/12 sierpnia: ULKS Ołdaki (B) - odwołany

Błękitni Raciąż

14 lipca, Raciąż: Olimp Ciechanów (LO) 2:1 (Paweł Kaczerski, Robert Karwowski)

28 lipca, Raciąż: Orlęta Baboszewo (B) 0:0

11 sierpnia, Nowa Góra: GKS Góra (A) 10:2 (Daniel Słojewski 2x, Mariusz Borzykowski 2x, Damian Szelągiewicz 3x, Maciej Karwowski, Dawid Gawin, samobójcza)

Boruta Kuczbork

28 lipca, Kuczbork: Iskra Narzym (A) 1:8 (Rafał Balcerzak)

4 sierpnia, Kuczbork: Wkra Bieżuń (LO) 0:1

8 sierpnia: Wkra II Żuromin (B) 2:3 (Rafał Balcerzak, Damian Klimek)

12 sierpnia, Kuczbork: Skrwa Skrwilno (A) 1:1 (Rafał Balcerzak)

GKS Pokrzywnica

29 lipca, Pokrzywnica: WKS Mystkówiec Stary (B) 4:3 (Łukasz Olejnik, Daniel Wykowski, Rafał Krzyżewski, zawodnik testowany)

5 sierpnia, Kownaty Żędowe: Gryf Kownaty Żędowe (B) 7:4 (zawodnik testowany 2x, Łukasz Olejnik 2x, zawodnik testowany II 2x, zawodnik testowany III)

12 sierpnia, Rząśnik: WKS Rząśnik (A) 7:2 (Piotr Przewłocki, Łukasz Olejnik, Kamil Borucki, Kacper Poraziński, Daniel Wykowski, Dariusz Mućka, Dawid Sadownik)

Jutrzenka Unieck

22 lipca, Sochocin: Wkra Sochocin (LO) 0:4

2 sierpnia, Drobin: Skra Drobin (LO) 2:6 (Mateusz Wagner, Szymon Wiejski)

4 sierpnia, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 2:2 (Szymon Wiejski, Sławomir Jóźwiak)

11 sierpnia, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 2:4 (Dawid Antoszewski 2x)

Konopianka Konopki

18 lipca, Ciechanów: MKS Ciechanów (IV) 1:6 (Adrian Kocięcki)

21 lipca, Konopki: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:1 (Damian Kwiatkowski)

26 lipca, Ojrzeń: Tęcza Ojrzeń (LO) 3:5 (Adrian Kocięcki 2x, samobójcza)

28 lipca, Strzegowo: GKS Strzegowo (LO) 1:5 (Adrian Kocięcki)

4 sierpnia, Konopki: Opia Opinogóra (B) 2:3 (Wojciech Zakrzewski, Damian Kwiatkowski)

9 sierpnia, Morawy: Polonia Iłowo (A) 6:4 (Mateusz Pietruś 2x, Adrian Kocięcki 3x)

Korona Karolinowo

18 lipca, Kraszewo: Świt Staroźreby (LO) 0:7

28 lipca, Karolinowo: Sona Nowe Miasto (LO) 3:12 (Jakub Piliński, Michał Kłodowski, Marcin Komorowski)

5 sierpnia, Karolinowo: GKS Gumino (B) 3:2 (Adrian Skawarski, Damian Maliński, Hubert Bulak)

11 sierpnia: Żbik II Nasielsk (B) - odwołany

KS Wąsewo

22 lipca, Wąsewo: Korona II Ostrołęka (B) 7:0 (Paweł Murawski 4x, Adrian Waracki 2x, Jakub Podolak)

27 lipca, Sadowne: Wicher Sadowne (A) 4:2 (Paweł Murawski 2x, Mateusz Poleski, Łukasz Ambroziak)

2 sierpnia, Rząśnik: WKS Rząśnik (A) 1:2 (Jakub Podolak)

6 sierpnia, Wąsewo: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:3 (Jakub Podolak, Mateusz Poleski)

9 sierpnia, Wąsewo: Wymakracz Długosiodło (B) 5:1 (Paweł Murawski 2x, Jakub Podolak, Adrian Waracki, Oleh Ochrimenko)

12 sierpnia, Wojciechowice: Narew Ostrołęka (A) 0:5

Kurpik Kadzidło

27 lipca, Ołdaki: ULKS Ołdaki (B) 7:3 (Leszek Giers, Konrad Mamiński, Bartosz Kaczyński 2x, Sebastian Kaczyński, Aleksander Ciężar 2x)

1 sierpnia, Baranowo: Świt Baranowo (B) 3:1 (samobójcza, Robert Dąbkowski, Łukasz Staśkiewicz)

4 sierpnia: Orzyc Chorzele (LO) - odwołany

9 sierpnia, Ołdaki: ULKS Ołdaki (B) 2:6 (Kacper Szurnicki, Adrian Bednarczyk)

11 sierpnia: SKS Szczytno (LO) - odwołany

Narew Ostrołęka

14 lipca, Troszyn: KS CK Troszyn (LO) 3:4 (Bartosz Pędzich 2x, Marcin Kobrzyński)

18 lipca, Ostrołęka: Orzyc Chorzele (LO) 6:1 (Konrad Sobotka 2x, Tomasz Jóźwiak, Piotr Dąbrowski II, Daniel Dziczek, Kacper Krawul)

21 lipca, Goworowo: Orz Goworowo (B) 8:0 (Kamil Gontarz 2x, Konrad Sobotka 2x, Paweł Kuzia 2x, Piotr Dąbrowski II, Jakub Grzyb)

28 lipca, Myszyniec: Bartnik Myszyniec (A) 4:3 (Bartosz Pędzich, Emil Chorążewicz, Marcin Kobrzyński, Paweł Kuzia)

31 lipca, Ostrołęka: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 0:3

6 sierpnia, Jednorożec: Mazowsze Jednorożec (LO) 5:4 (Emil Chorążewicz 2x, Bartosz Pędzich, Kamil Gontarz, Kacper Krawul)

12 sierpnia, Wojciechowice: KS Wąsewo (A) 5:0 (Piotr Dąbrowski II 2x, Emil Chorążewicz, Jakub Grzyb, Alan Bednarczyk)

Orzeł Sypniewo

22 lipca, Chorzele: Orzyc Chorzele (LO) 3:4 (Artur Rawa 3x)

27 lipca, Sypniewo: Mazowsze Jednorożec (LO) 0:1

6 sierpnia, Sypniewo: Iskra Krasne (LO) 2:1 (Hubert Stepnowski, samobójcza)

12 sierpnia, Sypniewo: ULKS Ołdaki (B) 4:6 (Mateusz Turek 2x, Marcin Gutowski, Patryk Żebrowski)

Pełta Karniewo

21 lipca, Krasne: Iskra Krasne (LO) 2:3 (Andrzej Szczepański, Łukasz Jeż)

28 lipca, Krasnosielc: GUKS Krasnosielc (B) 2:2 (Adam Rutkowski, Marcin Kowalkowski)

5 sierpnia, Kownaty Żędowe: Olimp Ciechanów (B) 3:2 (Michał Poniatowski, Krystian Strzelczak, Mariusz Galik)

12 sierpnia, Korytów: Błękitni Korytów (A) - odwołany

12 sierpnia, Karniewo: KS Pniewo (B) 6:0 (Łukasz Jeż 3x, Piotr Pszczółkowski, Michał Poniatowski, Mariusz Galik)

Rzekunianka Rzekuń

19 lipca, Rzekuń: ULKS Ołdaki (B) 2:1 (Bartosz Siurnicki, Łukasz Kowalczyk)

22 lipca, Rzekuń: GKS Andrzejewo (B) 1:0 (Patryk Bolc)

28 lipca, Wojciechowice: Korona II Ostrołęka (B) 2:0 (Przemysław Olbryś, Krzysztof Trzciński)

28 lipca, Wojciechowice: Korona Ostrołęka (IV) 0:2

1 sierpnia, Troszyn: KS CK Troszyn (LO) 0:5

5 sierpnia, Małkinia: MKS Małkinia (A) 4:1 (Przemysław Kruk 3x, Krzysztof Trzciński)

8 sierpnia, Rzekuń: Orz Goworowo (B) 4:0 (Bartosz Siurnicki 3x, Krzysztof Trzciński)

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Klub wycofał się z rozgrywek

Płock

Błękitni Gąbin

29 lipca, Gąbin: Tłuchowia Tłuchowo (A) 3:6 ()

7 sierpnia. Gąbin: Zryw Bielsk (LO) 1:5 ()

19 sierpnia, Gąbin: Wisła Główina Sobowo (A) 5:3 ()

Bzura Chodaków

15 lipca, Sochaczew: Promyk Nowa Sucha (A) 2:1 (Kamil Wojciechowski, Sebastian Strzelczyk)

21 lipca, Sochaczew: Partyzant Leszno (A) 8:1 (Maciej Brdeja 2x, Adrian Tomczyk 2x, Kamil Wojciechowski, Dawid Stypuła, Kamil Ciołek, Michał Kowalski)

29 lipca, Sochaczew: Passovia Pass (A) 5:1 (Jan Wierzbicki, Adrian Tomczyk, Jarosław Stencel, Maciej Brdeja, Łukasz Łukaszyk)

4 sierpnia. Sochaczew: Błonianka II Błonie (A) 6:3 (Adam Żółtowski, Kamil Kacprzak, Jan Wierzbicki, Adrian Tomczyk 2x, Daniel Basiński)

13 sierpnia, Sochaczew: Tajfun Brochów (A) 3:1 (Jarosław Stencel, Adam Żółtowski, Kobierecki)

GKS Góra

29 lipca, Ciółkowo: ULKS Ciółkowo (A) 2:1 (Mateusz Jankowski, Konrad Żaglewski)

5 sierpnia, Nowa Góra: Zjednoczeni Bulkowo (B) 3:1 (Piotr Ronczkowski 2x, Krzysztof Graliński)

11 sierpnia, Nowa Góra: Błękitni Raciąż (A) 2:10 (Piotr Ronczkowski 2x)

19 sierpnia, Nowa Góra: Gladiator Słoszewo (B) 5:2 ()

Mazowia Słubice

12 sierpnia, Słubice: Szopen Sanniki (A) 2:2 (Paweł Duda, samobójcza)

19 sierpnia, Słubice: Unia II Czermno (B) 2:3 ()

Polonia Radzanowo

21 lipca, Radzanowo: Stoczniowiec Płock (LO) 1:9 (Piotr Stępka)

4 sierpnia, Radzanowo: Zryw Bielsk (LO) 5:3 (Rafał Bratkowski 3x, Piotr Stępka, Jakub Atlak)

11 sierpnia, Radzanowo: GKS Gumino (B) 7:1 (Kacper Pejta 2x, Piotr Stępka, Kacper Kierski, Dominik Mikołajczyk, Kamil Zieliński, samobójcza)

20 sierpnia: Szopen Sanniki (A) - odwołany

Spójnia Mała Wieś

1 sierpnia, Mała Wieś: Huragan Bodzanów (B) 1:3 (Arkadiusz Majkowski)

5 sierpnia, Mała Wieś: ULKS Ciółkowo (A) 9:2 (Jakub Sociński 3x, Tomasz Górecki 2x, Norbert Skrzyński 2x, Paweł Domański, Arkadiusz Majkowski)

9 sierpnia, Bodzanów: Huragan Bodzanów (B) 1:2 (Adrian Szlasa)

12 sierpnia, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 3:6 (Norbert Skrzyński 2x, Adrian Szlasa)

19 sierpnia: Wicher Cieszewo (A) 3:3 ()

Szopen Sanniki

21 lipca, Bielsk: Zryw Bielsk (LO) 3:9 (Mateusz Gorzelewski, Dominik Sapiński, zawodnik testowany)

29 lipca, Witonia: Witonianka Witonia (A) 4:1 (Przemysław Mrowicki 2x, Piotr Kaczmarczyk, Mateusz Porębski)

5 sierpnia. Lucień: Błyskawica Lucień (LO) 1:2 (Piotr Kaczmarczyk)

12 sierpnia, Słubice: Mazowia Słubice (A) 2:2 (Dariusz Bujakowski, Piotr Kaczmarczyk)

18 sierpnia: Witonianka Witonia (A) 1:2 (zawodnik testowany)

19 sierpnia: Polonia Radzanowo (A) - odwołany

ULKS Ciółkowo

29 lipca, Ciółkowo: GKS Góra (A) 1:2 (Przemysław Cieszkowski)

5 sierpnia, Mała Wieś: Spójnia Mała Wieś (A) 2:9 (Miłosz Mikulski, zawodnik testowany)

8 sierpnia, Ciółkowo: Amator Maszewo (LO) 3:4 (Przemysław Cieszkowski 2x, Krzysztof Matuszak)

11/12 sierpnia: Zorza Szczawin Kościelny (A) - odwołany

19 sierpnia, Ciółkowo: Huragan Bodzanów (B) 2:8 (Sebastian Feliciak)

Wicher Cieszewo

4 sierpnia, Cieszewo: Huragan Bodzanów (B) 5:5 (Krzysztof Grotkiewicz 2x, Bogdan Grotkiewicz 2x, Kamil Tokarski)

19 sierpnia: Spójnia Mała Wieś (A) 3:3 (Kamil Bońkowski 2x, Ireneusz Kobuszewski)

Wisła Główina-Sobowo

19 sierpnia, Gąbin: Błękitni Gąbin (A) 3:5 ()

Wisła Nowy Duninów

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Zorza Szczawin Kościelny

21 lipca, Szczawin Kościelny: GKS Bedlno (LO) 9:4 (Adrian Matusiak 3x, Adam Sarzała, Bartosz Antczak, Bartosz Markiewicz, Bartosz Adamczewski, Dominik Garstka, Kamil Gronowski)

28 lipca, Szczawin Kościelny: Pogoń Słupia (LO) 1:3 (Adrian Józwik)

4 sierpnia, Szczawin Kościelny: Stoczniowiec Płock (LO) 1:1 (Paweł Machała)

9 sierpnia, Szczawin Kościelny: GKS Bedlno (LO) 4:2 (Bartosz Adamczewski, samobójcza, Kamil Śniecikowski, Paweł Machała)

15 sierpnia, Szczawin Kościelny: Błyskawica Lucień (LO) 4:0 ()

18/19 sierpnia: Dąbrowianka Dąbrowice (A) - odwołany

Radom I

Akcja Jastrzębia

21 lipca, Tczów: Gracja Tczów (LO) 6:8 (Adam Woźniak, Hubert Magdzik, Przemysław Majewski 2x, Paweł Golec, Marcin Chrzanowski)

28 lipca, Suskowola: Legion Suskowola (B) 6:4 (Sebastian Wcibisz, Hubert Magdzik 3x, Paweł Golec, samobójcza)

31 lipca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 7:1 (Hubert Magdzik, Marcin Chrzanowski 3x, Przemysław Majewski, Adam Dryja, Grzegorz Maciejewski)

11 sierpnia: Strażak Wielogóra (A) - odwołany

12 sierpnia, Jastrzębia: Wisła Chotcza (B) 8:0 (Sebastian Wcibisz 2x, Paweł Derdak, Grzegorz Maciejewski 3x, Hubert Magdzik, Jakub Zych)

14 sierpnia, Jastrzębia: Młodzik-18 Radom (A) 6:4 (Sebastian Wcibisz, Przemysław Majewski 2x, samobójcza, Adam Dryja 2x)

Energia II Kozienice

22 lipca, Garbatka-Letnisko: Plon Garbatka (A) 1:4 (Przemysław Stępiński)

28 lipca: Legion Głowaczów (LO) - odwołany

28 lipca, Zwoleń: Zwolenianka Zwoleń (A) 1:5 (Maciej Karaś)

14 sierpnia, Kozienice: Megawat Świerże Górne (A) 6:0 (Damian Pawlik 2x, Marcin Kołdej, Artur Gugała, Artur Strąg, Patryk Kultys)

Gracja Tczów

21 lipca, Tczów: Akcja Jastrzębia (A) 8:6 (Łukasz Gleguła 2x, Szymon Ćwiklak 2x, Bartosz Jeżmański, Paweł Rogala, Bartłomiej Kaczkowski, Michał Mroczek)

28 lipca, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 4:2 (Michał Mroczek, Bartosz Jeżmański, Bartłomiej Kaczkowski, Bartosz Kosowski)

1 sierpnia, Tczów: Iskra Gózd (A) 5:3 (Paweł Rogala 2x, Bartosz Jeżmański 2x, Bartosz Kosowski)

11 sierpnia, Suskowola: Legion Suskowola (B) 4:2 (Przemysław Mogla 2x, Paweł Rogala, Bartosz Kosowski)

Gryfia Mirów

21 lipca, Szydłowiec: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 1:5 (Kamil Minda)

29 lipca, Błotnica Stara: KS II Błotnica Stara (B) 0:9

31 lipca, Mirów: Sokół Przytyk (A) 8:1 (Patryk Kiełbasa, Gabriel Badowski 2x, Jan Jaworski, Dominik Minda, Patryk Dujka, Patryk Bilski, Jakub Lisek)

12 sierpnia, Pawłów: Arka Pawłów (B) 4:5 (Patryk Dujka, Dominik Minda, samobójcza)

15 sierpnia, Chlewiska: Hubal Chlewiska (B) 6:3 (Patryk Dujka 2x, Norbert Pajek 2x, Patryk Bilski, Damian Dobosz)

Hubertus Chomentów

?? Lipca, Chomentów: Legion Suskowola (B) 3:10 ()

21 lipca, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 0:6

28 lipca, Chomentów: Gracja Tczów (A) 2:4 ()

31 lipca, Chomentów: Wisła Chotcza (B) 4:6 ()

11 sierpnia: KP Stanisławice (B) - odwołany

14 sierpnia, Chomentów: KS Maków (B) 2:0 ()

Iskra Gózd

27 lipca, Kuczki: Iłżanka Kazanów (LO) 5:6 (Wojciech Nowocień 2x, Mateusz Tatar 2x, Albert Pochylski)

1 sierpnia, Tczów: Gracja Tczów (A) 3:5 (Wojciech Nowocień 2x, Sebastian Szymański)

Królewscy Jedlnia

21 lipca, Kozienice: KS Warka (LO) 0:2

25 lipca, Jedlnia: Zamłynie Radom (LO) 3:3 (Artur Czerski 2x, Łukasz Kołodziej)

29 lipca, Głowaczów: Legion Głowaczów (LO) 0:4

8 sierpnia: Młodzik Radom (A) - odwołany

14 sierpnia, Jedlnia: Powała Taczów (A) 2:2 (Błażej Wąsik, Jakub Skalski)

KS Magnuszew

21 lipca, Głowaczów: Legion Głowaczów (LO) 0:4

28 lipca, Zakopane: SMS Łódź (LO) 1:0 (Norbert Michalczyk)

12 sierpnia, Głuchów: Kraska Jasieniec (A) 3:2 (Daniel Janicki, Norbert Michalczyk, Dawid Skok)

12 sierpnia, Głuchów: GPSZ Głuchów (B) 1:0 (Adam Dziura)

Megawat Świerże Górne

21 lipca, Kozienice: Energia Kozienice (juniorzy) 3:1 (Łukasz Kania, Filip Suchodolski, Konrad Tynkowski)

29 lipca, Świerże Górne: Wisła Chotcza (B) 3:4 (Radosław Wiśniewski 3x)

4 sierpnia, Świerże Górne: KP Stanisławice (B) 2:5 (Filip Boryczka 2x)

14 sierpnia, Kozienice: Energia II Kozienice (A) 0:6

Plon Garbatka

21 lipca, Garbatka-Letnisko: Energia II Kozienice (A) 4:1 (Rida Zarzeczny 2x, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

28 lipca, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 2:2 (Artur Wolszczak, Ługowski)

4 sierpnia, Suskowola: Legion Suskowola (A) 5:1 (Paweł Śmielak 3x, Rida Zarzeczny, Tomasz Banach)

11 sierpnia, Garbatka-Letnisko: KP Stanisławice (B) 8:0 (Łukasz Krupa 2x, Tomasz Banach 2x, Rida Zarzeczny, Michał Grzeszczyk, Krzysztof Fiet, Piotr Jędra)

Polonia Iłża

21 lipca, Iłża: Zwolenianka Zwoleń (A) 2:0 (zawodnik testowany, Paweł Kopciał)

25 lipca, Iłża: Centrum Radom (LO) 1:2 (Łukasz Kaczmarczyk)

28 lipca, Falęcice: LKS Promna (IV) 1:1 (Maciej Dusiński)

1 sierpnia, Szydłowiec: Szydłowianka Szydłowiec (LO) 1:7 (Paweł Kopciał)

WUKS Ruda Wielka

12 sierpnia, Jastrząb: KS Jastrząb (B) 0:1

Zorza Kowala

21 lipca, Taczów: Powała Taczów (A) 2:5 ()

28 lipca, Radom: Broń Radom (juniorzy) 4:3 ()

10 sierpnia, Kowala: KS Błotnica Stara (A) 3:5 (Filip Białczak 2x, Łukasz Kuśta)

6 września: Broń Radom (juniorzy) 5:0 (Artur Boruciński 3x, Maciej Białas, Daniel Wosztyl)

Zwolenianka Zwoleń

21 lipca, Iłża: Polonia Iłża (A) 0:2

25 lipca, Przytyk: Sokół Przytyk (A) 7:2 (Patryk Wójcik 2x, Szymon Pyrka, Łukasz Trybała, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

28 lipca, Zwoleń: Energia II Kozienice (A) 5:1 (Łukasz Trybała 3x, Patryk Kwaśnik, zawodnik testowany)

1 sierpnia, Suskowola: Legion Suskowola (B) 3:1 (Patryk Wójcik, Mariusz Borzęcki, Daniel Walaszczyk)

8 sierpnia, Jedlińsk: Drogowiec Jedlińsk (A) 1:1 (Patryk Wójcik)

11 sierpnia, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 3:2 ()

Radom II

Chojniak Wieniawa

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Kraska Jasieniec

8 sierpnia, Błędów: Sadownik Błędów (B) 4:2 (Adam Skatulski 2x, Ernest Wójcik, Patryk Gotlib)

12 sierpnia, Głuchów: KS Magnuszew (A) 2:3 ()

12 sierpnia, Głuchów: GPSZ Głuchów (B) 0:1

KS Błotnica Stara

29 lipca, Błotnica Stara: Jodła Jedlnia-Letnisko (LO) 2:7 (Karol Rogoliński, Kamil Płaskociński)

1 sierpnia, Błotnica Stara: KS Wysokin (B) 5:0 (Kacper Grochala 2x, Maciej Rychel, Damian Boczek, Karol Rogoliński)

10 sierpnia, Kowala: Zorza Kowala (A) 5:3 (Karol Rogoliński 2x, Kamil Płaskociński, Damian Boczek, Dominik Bernaś)

11 sierpnia, Jedlińsk: Drogowiec Jedlińsk (A) 1:5 (Szymon Podymniak)

MKS Wyśmierzyce

29 lipca, Wyśmierzyce: KS Lesznowola (B) 0:1

10 sierpnia, Wyśmierzyce: GKS Stromiec (B) 3:1 (Norbert Łysakowski, Arkadiusz Wodziński, zawodnik testowany)

Młodzik-18 Radom

27 lipca, Skaryszew: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 0:3

8 sierpnia: Królewscy Jedlnia (A) - odwołany

14 sierpnia: Akcja Jastrzębia (A) 4:6 (Konrad Pionka, Łukasz Glista 2x, Daniel Kamionka)

Mogielanka Mogielnica

28 lipca, Mogielnica: Plon Garbatka (A) 2:2 (Przemysław Ostrowski 2x)

11 sierpnia, Mogielnica: GKS Belsk Duży (B) 3:1 ()

Oronka Orońsko

21 lipca, Orońsko: Skaryszewianka Skaryszew (LO) 0:3

25 lipca, Orońsko: KS Potworów (LO) 3:1 (Arkadiusz Siwak, Dariusz Fajdek, Jakub Lichwierowicz)

28 lipca, Orońsko: Zamłynie Radom (LO) 1:3 (Mateusz Syta)

1 sierpnia, Orońsko: Centrum Radom (LO) 6:5 (Banaszkiewicz, Patryk Tomczyk, Artur Szczygłowski, Sebastian Wichucki, Konrad Stańczyk, Jakub Lichwierowicz)

8 sierpnia, Orońsko: Iłżanka Kazanów (LO) 1:1 (Damian Zawadzki)

11 sierpnia: Jaguar Wolanów (A) - odwołany

Orzeł Gielniów

20 lipca, Gielniów: KS Wysokin (B) 5:1 (Damian Sapieja 2x, Kacper Michurski, Michał Bąba, Radosław Natorski)

28 lipca, Gielniów: LKS Radzice (A) 5:3 (Marcin Michałowicz 2x, Damian Sapieja, Kacper Michurski, Radosław Natorski)

3 sierpnia, Gielniów: Ruszcovia Borkowice (B) 3:0 (Arkadiusz Stępień, Michał Bąba, Adam Woźniak)

5 sierpnia, Mniszków: KS Mniszków (LO) 3:3 (Michał Cichański, Kacper Michurski, Damian Sapieja)

14 sierpnia: Ceramika II Opoczno (B)

Powała Taczów

21 lipca, Taczów: Zorza Kowala (A) 5:2 (Marcin Kołtun, Piotr Sobol, Przemysław Kostrzewa, Jakub Pudzianowski, Piotr Chęć)

14 sierpnia, Jedlnia: Królewscy Jedlnia (A) 2:2 (Dawid Gołębiowski, Michał Jerzyna)

SKS Potworów

28 lipca, Potworów: KS Wysokin (B) 2:0 (Zych, Dariusz Stefańczyk)

1 sierpnia, Potworów: Blask Odrzywół (B) 6:1 (Dawid Lubecki, Patryk Łukasik, Rafał Gawryś 2x, Kacper Moskwa, Dariusz Stefańczyk)

5 sierpnia, Błotnica Stara: KS II Błotnica Stara (B) 3:2 (Zych, Artur Grzybowski, Dariusz Stefańczyk)

Sokół Przytyk

25 lipca, Przytyk: Zwolenianka Zwoleń (A) 2:7 (Adrian Łęcki, Jarosław Tomczyk)

31 lipca, Mirów: Gryfia Mirów (A) 1:8 (Dawid Kornafel)

11 sierpnia, Wolanów: Jaguar Wolanów (B) 5:4 (Adrian Łęcki 2x, Daniel Szczepaniak 2x, Michał Łomża)

16 sierpnia, Przytyk: KS Maków (B) 2:0 ()

Strażak Wielogóra

Wulkan Zakrzew

29 lipca, Golędzin: Postęp Łaziska (B) 2:1 (Dominik Jędrzejewski, Dominik Zbiróg)

11 sierpnia, Golędzin: Zwolenianka Zwoleń (A) 2:3 (Mariusz Żyła, Paweł Miros)

Zodiak Sucha

24 lipca, Sucha: Sadownik Błędów (B) 3:1 (Bartłomiej Kowalczyk 2x, Roman Blyznak)

28 lipca, Sucha: Blask Odrzywół (B) 4:3 (Bartłomiej Kowalczyk, Roman Blyznak, Jacek Wójcik, Bartłomiej Świderski)

12 sierpnia, Sucha: Błękitni Korytów (A) 4:2 (Bartłomiej Wielgus 2x, Marcin Strzelecki, Kacper Nowak)

Siedlce

Błękitni Stoczek Węgrowski

29 lipca, Stoczek Węgrowski: Kosovia Kosów Lacki (A) 5:8 (Łukasz Wierzbicki, Paweł Wierzbicki, Łukasz Siwiński 2x, Adrian Strąk)

3 sierpnia, Stoczek Węgrowski: Liwa Łochów (B) 3:9 (zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Damian Kołodziejek)

5 sierpnia, Wyszków: Bug Wyszków (LO) 0:19

10 sierpnia, Stoczek Węgrowski: Nojszewianka Dobre (B) 4:6 (Paweł Wierzbicki, Grzegorz Chudzik-Lipka, Zbigniew Gago)

12 sierpnia, Stoczek Węgrowski: LKS Ostrówek (A) 1:2 (Zbigniew Gago)

Grodzisk Krzymosze

5 sierpnia, Łosice: ŁDK Łosice (B) 1:1 (Paweł Zacharczuk)

12 sierpnia, Krzymosze: Strzelec Chodów (B) 3:0 (Paweł Zacharczuk, Jarosław Michalak, Artur Cielemęcki)

Jastrząb Żeliszew

22 lipca, Kosuty: Kujawiak Stanin (LO) 3:1 (Paweł Jóźwiak, Śliwka, Grzegorz Iskra)

25 lipca, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 4:1 ()

29 lipca, Kałuszyn: Victoria Kałuszyn (LO) 10:4 (Śliwka 5x, Cezary Roman, Sadowiak, Krzysztof Mulawa, Grzegorz Iskra, Michał Mularczyk)

5 sierpnia, Żeliszew: Wektra Zbuczyn (LO) 7:9 (Śliwka 5x, Jakub Strojek 2x)

12 sierpnia: ŁDK Łosice (B) 1:2 () - mecz przerwany

Jutrzenka Cegłów

Kosovia Kosów Lacki

LKS Ostrówek

29 lipca, Łochów: Liwia Łochów (B) 0:4

1 sierpnia, Jartypory: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 7:0 (Michał Glinka 2x, Mariusz Kopacz 2x, Paweł Oniśk 2x, Sebastian Polewski)

3 sierpnia, Łochów: Nojszewianka Dobre (A) 2:6 (Rafał Kazula, Mateusz Ojdana)

8 sierpnia, Jadów: Korona Jadów (B) 6:1 (Sebastian Polewski 2x, Krystian Bronisz 2x, Daniel Łotarski, Michał Glinka)

12 sierpnia, Stoczek Węgrowski: Błękitni Stoczek Węgrowski (A) 2:1 (Konrad Akonom, Paweł Oniśk)

MKS Małkinia

29 lipca, Małkinia: Sparta Szepietowo (IV) 1:4 (Marcin Sadowski)

5 sierpnia, Małkinia: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:4 (Dominik Sadowski)

12 sierpnia, Małkinia: GKS Andrzejewo (B) 6:4 ()

Olimpia Latowicz

18 lipca: Fenix Siennica (LO) 3:7 (Marcin Świątek, Mateusz Padysz, Mateusz Szeląg)

22 lipca, Latowicz: Nojszewianka Dobre (B) 4:4 (Radosław Skóra, Sebastian Dziugieł, Michał Chmielewski, Rafał Pałdyna)

25 lipca, Latowicz: Kolektyw Oleśnica (LO) 4:3 (Rafał Pałdyna 2x, Sebastian Jajszczak, Radosław Skóra)

27 lipca, Kałuszyn: Victoria Kałuszyn (LO) 7:2 (zawodnik testowany 4x, Radosław Skóra, Rafał Pałdyna 2x)

5 sierpnia, Latowicz: Świt Barcząca (B) 13:0 (Hubert Oszkiel 3x, Piotr Zawadka, Karol Reda, Marcin Świątek, Radosław Skóra 4x, Rafał Pałdyna 3x)

13 sierpnia, Latowicz: Polonez Mordy (A) 6:1 (Radosław Skóra, Mateusz Zwierz, Karol Reda, Filip Mikos, Marcin Świątek, Michał Radzio)

Polonez Mordy

29 lipca, Łosice: ŁDK Łosice (B) 1:1 (Kacper Mróz)

12 sierpnia: Jutrzenka Cegłów (A) 2:1 (Daniel Paczuski, Rafał Soszyński)

13 sierpnia, Latowicz: Olimpia Latowicz (A) 1:6 ()

Sęp Żelechów

22 lipca, Huta Dąbrowa: Ar-Tig Huta Dąbrowa (A) 0:4

29 lipca: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) - odwołany

29 lipca, Kosuty: Kujawiak Stanin (LO) 2:2 (Albert Stodulski, Damian Grzyb)

4 sierpnia, Żelechów: Amur Wilga (LO) 0:6

12 sierpnia, Maciejowice: Wisła Maciejowice (A) 1:1 ()

12 sierpnia, Maciejowice: Promnik Gończyce (B) 0:5

Tęcza Korczew

Tęcza Stanisławów

25 lipca, Jadów: Korona Jadów (B) 1:2 (Łukasz Glanowski)

29 lipca, Stanisławów: NJuS (-) 1:3 (Patryk Zakrzewski)

8 sierpnia, Stanisławów: Walencja Walercin (-) 2:0 (Kamil Wróbel, Patryk Zakrzewski)

11 sierpnia, Zakole-Wiktorowo: Świt Barcząca (B) 3:2 (Adrian Kielczyk, Łukasz Glanowski, Jakub Gańko)

Watra Mrozy

 21 lipca, Mrozy: Tygrys Huta Mińska (LO) 1:5 (Bartosz Mrozik)

29 lipca, Mrozy: Miedzanka Miedzna (LO) 3:0 (Daniel Serwatka 2x, Jan Zwierz)

5 sierpnia, Siedlce: Pogoń Siedlce (juniorzy) 1:1 (Paweł Malka)

8 sierpnia, Warszawa: Grom Warszawa (LO) 0:8

12 sierpnia: Dwernicki Stoczek Łukowski (A) 0:1

Wicher Sadowne

22 lipca, Jartypory: Tajfun JarMet Jartypory (LO) 1:1 (Kamil Kandulski)

27 lipca, Sadowne: KS Wąsewo (A) 2:4 (Mateusz Jakubowski, Szymon Wycech)

29 lipca, Rząśnik: WKS Rząśnik (A) 3:3 (Roman Gawryk, Przemysław Dzieciątko, Konrad Kandulski)

1 sierpnia, Jadów: Korona Jadów (B) 4:1 (Mateusz Jakubowski 2x, Przemysław Dzieciątko, Piotr Sadowski)

12 sierpnia, Stoczek Węgrowski: Wymakracz Długosiodło (B) 5:2 (Tomasz Kowalczyk, Piotr Sadowski, Przemysław Dzieciątko, Mateusz Jakubowski)

Warszawa I

Bednarska Warszawa

Klub nie rozgrywał latem żadnych meczów sparingowych

Błyskawica Warszawa

21 lipca, Warszawa: Legia Strzelce (B) 4:5 (Michał Nagórski 3x, Michał Sacharczuk)

25 lipca, Warszawa: Mazur II Radzymin (B) 0:0 (mecz przerwany w 10 minucie z powodu poważnej kontuzji zawodnika Mazura II)

7 sierpnia, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:2 (Giulio Pawłowski 2x, Michał Nagórski 2x, Kamil Hołub)

8 sierpnia, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 2:1 (Michał Sacharczuk, Kamil Hołub)

11 sierpnia: KS Wesoła (B) - odwołany

Huragan II Wołomin

31 lipca, Wołomin: Jedność Żabieniec (A) 1:2 (Sebastian Skorupka)

6 sierpnia, Wołomin: Mazur II Radzymin (B) 5:4 (Sebastian Skorupka, Tadeusz Wojakowski, Lewandowski, Jakub Klimkowski, Baranowski)

11 sierpnia, Wołomin: GKS Podolszyn (B) 3:3 (Lewandowski 2x, Sebastian Skorupka)

Korona Warszawa

1 sierpnia, Warszawa: Rządza Załubice (A) 5:2 (Tomasz Ciurzyński 2x, Paweł Chróstowski, Mateusz Wszałkowski, zawodnik testowany)

7 sierpnia, Warszawa: Amigos Warszawa (B) 2:2 (Konrad Kolasa, Mateusz Wszałkowski)

9 sierpnia, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:3 (zawodnik testowany, Michał Burakowski)

KS II Łomianki

28 lipca: Rządza Załubice (A) 9:1 ()

Legion Warszawa

30 lipca, Korytów: Błękitni Korytów (A) 2:2 (Tomasz Pietrasiński, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Pułtusk: Nadnarwianka Pułtusk (LO) 4:7 (Michał Lichota 2x, Dawid Lewandowski, Tomasz Pietrasiński)

8 sierpnia, Załubice: Rządza Załubice (B) 1:3 (Damian Borowski)

11 sierpnia: Marymont Warszawa (B) - odwołany

ŁKS Łochów

21 lipca, Jadów: Korona Jadów (B) 3:2 (Michał Chmielewski 2x, Sławomir Damętko)

28 sierpnia, Łochów: Victoria II Sulejówek (LO) 1:0 (Michał Chmielewski)

4 sierpnia, Łochów: PKS Radość (A) 7:2 (Piotr Oniszk 3x, zawodnik testowany, Radosław Gręda 2x, Michał Chmielewski)

12 sierpnia, Łochów: Inter Warszawa (B) 3:1 (Radosław Gręda 2x, Piotr Oniszk)

Marcovia II Marki

9 sierpnia, Kobyłka: Mazur II Radzymin (B) 6:1 (Patryk Czajka 3x, Patryk Kozłowski, Piotr Kosiorek, zawodnik testowany)

MKS Hutnik Warszawa

28 lipca, Izabelin: Ryś Laski (A) 5:4 (Karol Mikołajczyk 2x, Sebastian Czarnecki 2x, Kamil Sala)

4 sierpnia, Warszawa: Escola Varsovia (LO) 0:3

Rządza Załubice

25 lipca, Załubice: Pogoń Józefów (B) 9:2 (Radosław Kostrzewa 3x, Jan Malinowski 2x, ???)

28 lipca, Załubice: Mazur II Radzymin (B) 4:3 (Radosław Kostrzewa 2x, Jan Malinowski, Marek Niedzieski)

1 sierpnia, Warszawa: Korona Warszawa (A) 2:5 (Tomasz Kielak, Jan Malinowski)

3 sierpnia, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Robert Wardak, Seweryn Remieniewicz)

8 sierpnia, Załubice: Legion Warszawa (A) 3:1 (Seweryn Remieniewicz 2x, Jan Malinowski)

11 sierpnia: Dąb II Wieliszew (B) - odwołany

Wicher Kobyłka

22 lipca, Kobyłka: Nocna Liga Halowa Zielonka (-) 4:0 (Kamil Śliwowski 2x, Jan Szulkowski, zawodnik testowany)

28 lipca, Kobyłka: PKS Radość (A) 2:1 (Maciej Pietrzak, zawodnik testowany)

28 lipca, Kobyłka: Mazur Radzymin (LO) 1:4 (Jan Szulkowski)

4 sierpnia, Kobyłka: Żbik Nasielsk (LO) 5:0 (Daniel Sulich 2x, Kamil Śliwowski, Jan Skotnicki, Bartłomiej Pietrzak)

7 sierpnia, Istebna: Góral Istebna (A) 5:0 (Daniel Sulich, Michał Górecki, Maciej Pietrzak, Emilian Piekarek, Krystian Hargot)

Wisła Jabłonna

1 sierpnia, Jabłonna: Mazur II Radzymin (B) 6:3 (Konrad Karaszewski, Łukasz Karczmarczyk 3x, Cezary Kowalski, Tomasz Tomaszek)

5 sierpnia, Jabłonna: Polonia II Warszawa (A) 1:2 (Paweł Madej)

8 sierpnia, Jabłonna: Agape Białołęka (LO) 7:8 (Mateusz Kowalski, Zbigniew Marzęcki, Paweł Madej 5x)

10 sierpnia, Legionowo: Legionovia II Legionowo (LO) 1:3 ()

Wkra Pomiechówek

1 sierpnia, Pomiechówek: Sona Nowe Miasto (LO) 5:2 (Dominik Arendt, zawodnik testowany, Łukasz Zalewski, Łukasz Pepel, Kamil Krawczyk)

5 sierpnia, Pomiechówek: KS Pniewo (B) 2:2 (Kamil Krawczyk, Łukasz Zalewski)

9 sierpnia, Pomiechówek: Wisła Zakroczym (B) 10:1 (Robert Sotowicz 5x, Łukasz Zalewski 2x, Łukasz Pepel, zawodnik testowany, Mateusz Władziński)

WKS Rząśnik

29 lipca, Rząśnik: Wicher Sadowne (A) 3:3 (Mateusz Krawczyk 2x, Jakub Wierzchoń)

2 sierpnia, Rząśnik: KS Wąsewo (A) 2:1 (Mateusz Krawczyk, Grzegorz Kacpura)

5 sierpnia, Rząśnik: Dąb II Wieliszew (B) 7:1 (Piotr Ciemerych 3x, Andrzej Akier 2x, Paweł Osowiecki 2x)

9 sierpnia, Rząśnik: WKS Mystkówiec Stary (B) 1:2 (Michał Piotrowski)

12 sierpnia, Rząśnik: GKS Pokrzywnica (A) 2:7 (Piotr Ciemerych 2x)

Warszawa II

Advit Wiązowna

21 lipca, Sulejówek: UKS ASzWoj Rembertów (B) 3:2 (Damian Lazurek, zawodnik testowany, Zbigniew Cacko)

28 lipca, Karczew: Inter Warszawa (B) 1:0 (Patryk Santorek)

1 sierpnia, Sulejówek: Victoria II Sulejówek (LO) 1:3 (Damian Osica)

4 sierpnia, Wiązowna: CKS Celestynów (A) 2:2 (zawodnik testowany, Piotr Bąk)

11 sierpnia: Józefovia II Józefów (A) - odwołany

Bór Regut

28 lipca, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 3:6 (Bartłomiej Miernicki, zawodnik testowany 2x)

4 sierpnia: KS Wesoła (B) - odwołany

8 sierpnia, Glinianka: KS Glinianka (B) 5:3 (zawodnik testowany 3x, Ernest Trzeciak, Michał Wyrzyk)

11 sierpnia, Sulejówek: KS Halinów (A) 3:2 (Bartłomiej Miernicki 2x, Piotr Zawada)

CKS Celestynów

21 lipca, Glinianka: KS Glinianka (B) 3:1 (Konrad Kurach, Jarosław Jaroń 2x)

29 lipca, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:4 (Michał Żebrowski, Tomasz Rosłoniec)

2 sierpnia, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 8:1 (Damian Nowak 2x, Michał Żebrowski, Tomasz Rosłoniec, samobójcza, Adrian Kędzierski, Michał Jęda, Krzysztof Sterna)

4 sierpnia, Wiązowna: Advit Wiązowna (A) 2:2 (Grzegorz Laskus, Adam Kędzierski)

8 sierpnia: Start Otwock (A) - odwołany

14 sierpnia: Kamionek Warszawa (B) - odwołany

Józefovia II Józefów

22 lipca, Józefów: Fenix Siennica (LO) 0:2

27 lipca, Józefów: KS Halinów (A) 0:2

31 lipca, Glinianka: KS Glinianka (B) 2:4 (Marek Pietrzak, Łukasz Zawadka)

4 sierpnia, Józefów: UKS Siekierki (A) 1:2 (Jakub Bielicki)

9 sierpnia, Józefów: Korona Warszawa (A) 3:2 (Mateusz Rowicki, Jakub Bielicki, Patryk Pietrzak)

11 sierpnia: Advit Wiązowna (A) - odwołany

KS Halinów

21 lipca, Mińsk Mazowiecki: Mazovia II Mińsk (LO) 1:2 ()

27 lipca, Józefów: Józefovia II Józefów (A) 2:0 ()

4 sierpnia, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 6:2 ()

8 sierpnia, Ząbki: Marcovia Marki (LO) 0:8

11 sierpnia, Sulejówek: Bór Regut (A) 2:3 ()

KS Puznówka

5 sierpnia, Puznówka: Promnik Gończyce (B) 2:5 (Cezary Wielgopolanin, Mateusz Parzyszek)

12 sierpnia, Kołbiel: Sokół Kołbiel (B) 2:6 ()

15 sierpnia, Sobienie Jeziory: KS Sobienie Jeziory (B) 1:5 ()

PKS Radość

21 lipca, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 0:1

28 lipca, Kobyłka: Wicher Kobyłka (A) 1:2 (Tymoteusz Rychlewski)

28 lipca, Kobyłka: Mazur Radzymin (LO) 0:2

4 sierpnia, Łochów: ŁKS Łochów (A) 2:7 (Kazimierz Grotte, zawodnik testowany)

11 sierpnia: Józefowianka Józefów (A) 4:1 (zawodnik testowany, Wojciech Kociński 2x, Andrzej Kociński)

Polonia II Warszawa

21 lipca, Pilawa: Burza Pilawa (LO) 2:4 ()

27 lipca, Zielonki: Naprzód Stare Babice (LO) 3:3 (Jan Kozakiewicz, Mateusz Walczak, zawodnik testowany)

4 sierpnia, Laski: Ryś Laski (LO) 6:0 (Marcin Tomczykowski 3x, Bartosz Otulak, Edgar Ghazaryan, Witold Prokopczyk)

5 sierpnia, Jabłonna: Wisła Jabłonna (A) 2:1 (Jan Redliński 2x)

11 sierpnia, Ząbki: GKS Dąbrówka (B) - odwołany

11 sierpnia, Warszawa: Okęcie Warszawa (A) 2:3 (Marcin Tomczykowski 2x)

Rozwój Warszawa

22 lipca: Victoria II Sulejówek (LO) 1:5 (Dawid Pigiel)

28 lipca, Zaborów: Zaborowianka Zaborów (A) 8:1 (Andrzej Łukomski 2x, Patryk Tomczak 2x, Bartosz Sieńko 2x, Kamil Małkiewicz, Krzysztof Ząbek)

4 sierpnia, Kałuszyn: Victoria Kałuszyn (LO) 7:1 (Dawid Pigiel 2x, Kacper Gąstał 2x, Przemysław Kostrzycki, Bartosz Sieńko, Alistair Letlhogonolo)

8 sierpnia: FC Płochocin (B) 6:2 (Dawid Pigiel 2x, Andrzej Łukomski, Bartosz Sieńko, Alistair Lethogonolo, Alexander Olegowicz)

12 sierpnia: Naprzód Brwinów (A) 0:1

14 sierpnia, Warszawa: Sarmata Warszawa (B) 4:2 (Dawid Pigiel, Alistair Lethogonolo, Alexander Olegowicz, Krzysztof Ząbek)

Start Otwock

31 lipca, Otwock: Płomień Dębe Wielkie (LO) 3:0 (Adrian Hagno, Albert Dzierżawski, Paweł Wypych)

2 sierpnia, Otwock: Agrykola Warszawa (juniorzy) 3:1 (Igor Szymański, Adrian Hagno 2x)

22 sierpnia, Otwock: KS Sobienie Jeziory (B) 3:0 ()

Victoria Zerzeń

4 sierpnia, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 1:12 (Maciej Jaworski)

11 sierpnia, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 5:3 ()

Vulcan Wólka Mlądzka

29 lipca, Maciejowice: Wisła Maciejowice (A) 3:1 (Piotr Kurek, Igor Retmaniak 2x)

4 sierpnia, Otwock: KS Halinów (A) 2:6 (Paweł Podolski, Igor Retmaniak)

11 sierpnia: Korona Góra Kalwaria (B) - odwołany

21 sierpnia, Otwock: KS Glinianka (B) 0:1

Wisła Dziecinów

28 lipca, Karczew: Mazur II Karczew (LO) 2:9 (Kamil Woźniak, Michał Strzeżek)

31 lipca: KS Konstancin (LO) - odwołany

4 sierpnia: Józefovia Józefów (LO) - odwołany

8 sierpnia: MKS II Piaseczno (LO) - odwołany

11/12 sierpnia: Fenix Siennica (LO) - odwołany

Wisła Maciejowice

29 lipca, Maciejowice: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 1:3 (Damian Krupa)

3 sierpnia, Miastków Kościelny: Wilga Miastków Kościelny (LO) 3:5 (Rafał Sitnik 2x, Damian Baran)

12 sierpnia, Maciejowice: Sęp Żelechów (A) 1:1 (Szymon Gazda)

12 sierpnia, Maciejowice: Snajper Sośninka (B) 2:3 (Damian Baran 2x)

Warszawa III

Anprel Nowa Wieś

28 lipca, Nowa Wieś: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 5:3 (Piotr Gajewski 3x, Karol Kurzawa, Łukasz Curyl)

2 sierpnia, Nowa Wieś: UKS Łady (B) 5:2 (Rafał Grudziński, Piotr Szurgot, Łukasz Curyl, Piotr Gajewski, Patryk Bieńkowski)

9 sierpnia, Nowa Wieś: BUKS Pruszków (B) 9:3 (Piotr Gajewski 2x, Mateusz Szproch 2x, Piotr Szurgot, Łukasz Curyl, Eryk Kozik, Adam Pietruczuk, Patryk Bieńkowski)

FC Lesznowola

5 sierpnia, Nowa Wola: SRS Zamienie (B) 5:5 (Paweł Milczarek 2x, zawodnik testowany 2x, zawodnik testowany II)

8 sierpnia, Nowa Wola: SF Warszawa (B) 3:3 (Oskar Śliwowski, Konrad Lutek, Paweł Milczarek)

9 sierpnia: UKS Łady (B) - odwołany

12 sierpnia, Prace Małe: Grom Prace Małe (B) 9:6 (Tomasz Leszczyński 3x, Michał Kowalski 2x, Igor Gonczar 2x, Oskar Śliwowski, Mateusz Delikat)

FC Płochocin

28 lipca, Ołtarzew: UKS Ołtarzew (A) 0:0

5 sierpnia, Blizne: KS Blizne (B) 0:2

8 sierpnia, Płochocin: Rozwój Warszawa (A) 2:6 (Dominik Piwowarczyk, ???)

11 sierpnia, Jaktorów: Tur Jaktorów (A) 4:2 (Robert Krzowski, Albert Walkiewicz, Hubert Tomaszewski, Przemysław Puzewicz)

15 sierpnia, Płochocin: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 3:3 (Hubert Koms, Albert Walkiewicz, Hubert Polewczyk)

GLKS Nadarzyn

21 lipca, Milanówek: Milan Milanówek (LO) 5:1 (Kamil Dąbrowski, Piotr Kurzawa, Tomasz Jagiełło, Robert Świercz, Dawid Adamczyk)

27 lipca, Milanówek: AP Żyrardów (LO) 3:5 (Mateusz Zapolski 2x, Dawid Adamczyk)

1 sierpnia, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 1:5 (Adam Michalak)

4 sierpnia, Obory: KS Konstancin (LO) 6:3 (Mateusz Zapolski, Dawid Adamczyk, Kamil Dąbrowski, Kacper Karaban, Kornel Jaśkiewicz, Tomasz Jagiełło)

11 sierpnia, Nadarzyn: Zaborowianka Zaborów (A) - odwołany

Grom II Warszawa

Klub nie rozgrywał latem sparingów

Gwardia Warszawa

Klub wycofał się z rozgrywek

Jedność Żabieniec

31 lipca, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 2:1 (Łukasz Jamorski, Tomasz Jamorski)

8 sierpnia: Przyszłość Włochy (LO) - odwołany

10 sierpnia, Żabieniec: Walka Kosów (A) 3:5 ()

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

21 lipca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 1:3 (zawodnik testowany)

28 lipca, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 3:5 (Norbert Rusak, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II)

4 sierpnia: Walka Kosów (A) - odwołany

7 sierpnia: Perła Złotokłos (LO) - odwołany

9 sierpnia: Petarda Dobiesz (-) - odwołany

11 sierpnia, Miedzyborów: Wrzos Międzyborów (A) 2:2 (Łukasz Pokropek, Mateusz Grzesiński)

13 sierpnia, Krzaki Czaplinkowskie: City Wilanów (B) - odwołany

Naprzód Brwinów

12 sierpnia, Brwinów: Wrzos Międzyborów (A) 1:0 (Jakub Białobrzewski)

Okęcie Warszawa

28 lipca, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 5:2 (Damian Koński, Patryk Kisiel, Mateusz Matulka 2x, Paweł Błociszewski)

1 sierpnia, Warszawa: Olimpia Warszawa (LO) 2:1 (Adrian Wiercioch, Artur Bartosiński)

4 sierpnia, Warszawa: Przyszłość Włochy (LO) 0:1

7 sierpnia, Wołomin: Huragan Wołomin (IV) 3:3 (Mariusz Wiśniewski 2x, Adrian Wiercioch)

11 sierpnia: Ryś Laski (A) - odwołany

11 sierpnia, Warszawa: Polonia II Warszawa (A) 3:2 (Mariusz Wiśniewski, Adrian Wiercioch 2x)

Orzeł Baniocha

29 lipca, Drwalew: GKS Chynów (B) 10:1 (Mateusz Kanabus 3x, Konrad Staszewski 2x, Maciej Dziedzic 2x, Filip Wojniusz, Artur Kiełtyka, Mariusz Rosa)

4 sierpnia, Góra Kalwaria: Korona Góra Kalwaria (B) 2:0 (Maciej Dziedzic, Jarosław Kulczyk)

11 sierpnia: Amigos Warszawa (B) - odwołany

14 sierpnia: AP Brychczy Warszawa (B) 9:1 ()

Piast Piastów

28 lipca, Milanówek: Milan Milanówek (A) 3:5 (Karol Gudelski, Igor Rudnik, zawodnik testowany)

1 sierpnia, Milanówek: Passovia Pass (A) 1:0 (Igor Rudnik)

4 sierpnia, Chylice: Laura Chylice (LO) 0:5

10 sierpnia, Leszno: Partyzant Leszno (A) 3:1 (Radosław Jankiewicz 2x, Rafał Fajger)

Świt Warszawa

23 lipca, Warszawa: City Wilanów (B) 4:2 (Aleksandr Grib 2x, Marcin Kuć, Paweł Staniszewski)

25 lipca, Głosków: Laura Chylice (LO) 0:8

1 sierpnia, Piaseczno: Świt Warszawa (A) 0:4

11 sierpnia: Józefowianka Józefów (A) - odwołany

UKS Siekierki

28 lipca, Dębe: Dąb II Wieliszew (B) 4:0 (Mateusz Żydkiewicz, Paweł Żywko 2x, Krzysztof Włodyga)

4 sierpnia, Józefów: Józefowia II Józefów (A) 2:1 (zawodnik testowany, Mateusz Żydkiewicz)

7 sierpnia, Korytów: Błękitni Korytów (A) 4:3 (Mateusz Żydkiewicz 3x, Krzysztof Włodyga)

Walka Kosów

25 lipca, Białobrzegi: Pilica Białobrzegi (IV) 0:6

28 lipca, Kosów: UKS Tarczyn (B) 3:2 (Karol Wijatkowski, Adam Strzeszewski 2x)

4 sierpnia, Kosów: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) - odwołany

4 sierpnia, Złotokłos: Perła Złotokłos (LO) 2:1 (Michał Borasiński, Cezary Zawadzki)

11 sierpnia, Żabieniec: Jedność Żabieniec (A) 5:3 (Damian Szerszeń 3x, Daniel Sołek, Mateusz Karaśkiewicz)

Warszawa IV

Błękitni Korytów

30 lipca, Korytów: Legion Warszawa (A) 2:2 (Kamil Łojszczyk 2x)

2 sierpnia, Korytów: UKS Tarczyn (B) 5:4 (Kamil Łojszczyk 4x, zawodnik testowany)

4/5 sierpnia: UKS Ołtarzew (A) - odwołany

7 sierpnia, Korytów: UKS Siekierki (A) 3:4 (zawodnik testowany, Mateusz Jarota, Kamil Łojszczyk)

11/12 sierpnia: Pełta Karniewo (A) - odwołany

12 sierpnia, Sucha: Zodiak Sucha (A) 2:4 (Mateusz Jarota, zawodnik testowany)

Błonianka II Błonie

28 lipca, Jaktorów: Tur Jaktorów (B) 2:3 (Kacper Sroka, Mateusz Smoliński)

4 sierpnia, Sochaczew: Bzura Chodaków (A) 3:6 (Mateusz Smoliński, Oskar Oracki, Kacper Sroka)

8 sierpnia, Zaborów: Zaborowianka Zaborów (A) 5:5 (Kacper Sroka 2x, Oskar Oracki, zawodnik testowany 2x)

12 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 6:2 (Oskar Oracki 3x, Kacper Sroka, zawodnik testowany 2x)

Józefowianka Józefów

21 lipca, Warszawa: Agape Białołęka (LO) 0:8

28 lipca, Płochocin: SRS Zamienie (B) 5:4 (Kościanek 3x, Warzywoda 2x)

4 sierpnia, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 2:6 (Paweł Chodniewicz, Kościanek)

8 sierpnia, Radziwiłłów: Relax Radziwiłłów (B) 2:0 (Patryk Kościanek, Łukasz Schumacher)

11 sierpnia, Warszawa: PKS Radość (A) 1:4 (Damian Dymkowski)

LKS II Chlebnia

4 sierpnia, Chlebnia: Passovia Pass (A) 3:1 (Krzysztof Mamla 3x)

Orzeł Kampinos

28 lipca, Nowa Sucha: Promyk Nowa Sucha (juniorzy) 3:1 (Przemysław Świerczyński 2x, Łukasz Basiak)

5 sierpnia, Teresin: KS II Teresin (B) 3:0 (Iwan Lysak, Przemysław Świerczyński, samobójcza)

12 sierpnia, Kampinos: Sokół Budki Piaseckie (B) 4:3 (Iwan Lysak 3x, samobójcza)

Partyzant Leszno

21 lipca, Sochaczew: Bzura Chodaków (A) 1:8 (Kamil Bieńko)

4 sierpnia, Leszno: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 2:2 (Kamil Bieńko 2x)

11 sierpnia, Leszno: Piast Piastów (A) 1:3 (Seweryn Szczepanek)

Passovia Pass

21 lipca, Żyrardów: AP II Żyrardów (B) 4:1 (Daniel Szrebka 2x, Eryk Szrebka, Mateusz Skalski)

25 lipca, Grodzisk Mazowiecki: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 4:4 (Daniel Szrebka 3x, Eryk Szrebka)

29 lipca, Sochaczew: Bzura Chodaków (A) 1:5 (zawodnik testowany)

1 sierpnia, Milanówek: Piast Piastów (LO) 0:1

4 sierpnia, Chlebnia: LKS II Chlebnia (A) 1:3 (Daniel Szrebka)

11 sierpnia: Milan II Milanówek (B)

Piast Feliksów

12 sierpnia, Feliksów: Guzovia Guzów (B) 2:2 (Tomasz Oliwa, Bartosz Woźnica)

15 sierpnia: Rawka Bolimów (A) 1:2 (Adrian Kozłowski)

Promyk Nowa Sucha

15 lipca, Sochaczew: Bzura CHodaków (A) 1:2 (Marcin Gajda)

22 lipca, Nowa Sucha: Sokół Budki Piaseckie (B) 8:1 (Aleksander Psiuk 3x, Piotr Stobiecki 2x, Maciej Nowicki, Marcin Jaworski, Marcin Gajda)

26 lipca, Nowa Sucha: Unia Iłów (LO) 4:4 (zawodnik testowany, Łukasz Piórkowski, Piotr Kamiński, samobójcza)

28 lipca, Nowa Sucha: Laktoza Łyszkowice (A) 3:1 (Marek Simiński, Rafał Dalke, Damian Chełmiński)

5 sierpnia, Nowa Sucha: Guzovia Guzów (B) 4:2 (zawodnik testowany, Aleksander Psiuk, Tomasz Jurczak, Marcin Gajda)

11/12 sierpnia: Czarni Bednary (A) - odwołany

Ryś Laski

28 lipca, Izabelin: MKS Hutnik Warszawa (A) 4:5 (Igor Zieliński, Marcin Gonczarek, samobójcza, Przemysław Pietrajtys)

4 sierpnia, Laski: Polonia II Warszawa (A) 0:6

Tajfun Brochów

21 lipca, Brochów: Guzovia Guzów (B) 5:2 (Konrad Szymański 3x, Hubert Machnicki, Paweł Fergiński)

28 lipca: AP II Żyrardów (B) 7:0 (Jakub Danowski 2x, Konrad Szymański 2x, Sebastian Wójcik, Filip Szypszak, Przemysław Przydatek)

5 sierpnia, Sochaczew: Orkan Sochaczew (B) 5:2 (Sebastian Wójcik 2x, Michał Foks, zawodnik testowany, samobójcza)

11 sierpnia: Stegny Wyszogród (LO) - odwołany

13 sierpnia, Sochaczew: Bzura Chodaków (A) 1:3 (Mateusz Stefaniak)

UKS Ołtarzew

21 lipca, Ołtarzew: KS Blizne (B) 4:2 (Maciej Olędzki, Marcin Gawrysiak, zawodnik testowany, Daniel Umański)

28 lipca, Ołtarzew: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki (B) 0:0

28 lipca, Ołtarzew: FC Płochocin (A) 0:0

2 sierpnia, Ołtarzew: GKS Podolszyn (B) 3:2 (Mateusz Jastrzębski, Marcin Gawrysiak 2x)

11 sierpnia: UKS GOSiR Stare Babice (B) - odwołany

Wrzos Międzyborów

18 lipca, MIędzyborów: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (LO) 5:1 (Dominik Soboń, Kamil Hałas, Marcin Jakóbiak, zawodnik testowany, Patryk Krauze)

25 lipca, Międzyborów: Tur Jaktorów (B) 6:4 (Marcin Dębowski 3x, Patryk Krauze, zawodnik testowany, Kamil Hałas)

28 lipca, Radziwiłłów: Relax Radziwiłłów (B) 4:4 (zawodnik testowany 2x, Bartosz Koziarski, Marcin Sosiński)

3 sierpnia, Międzyborów: AP II Żyrardów (B) 8:5 (zawodnik testowany 4x, Patryk Krauze 2x, zawodnik testowany II, Radosław Osuchowski)

11 sierpnia, Międzyborów: Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A) 2:2 ()

Zaborowianka Zaborów

28 lipca, Zaborów: Rozwój Warszawa (A) 1:8 (Piotr Ziembiński)

8 sierpnia, Zaborów: Błonianka II Błonie (A) 5:5 (zawodnk testowany 2x, Daniel Ługowski, Mateusz Gołębiewski, Krystian Stankiewicz)

11 sierpnia: GLKS Nadarzyn (A) - odwołany

Klasa B

Ciechanów

GKS Gumino

21/22 lipca: Wkra Pomiechówek (A) - odwołany

29 lipca, Sochocin: Wkra Sochocin (LO) 0:4

5 sierpnia, Karolinowo: Korona Karolinowo (A) 2:3 (Mateusz Adamiak, Paweł Jabłkowski)

11 sierpnia, Radzanowo: Polonia Radzanowo (A) 1:7 (Marcin Droziński)

18/19 sierpnia: Gryf Kownaty Żędowe (B) - odwołany

Gladiator Słoszewo

Gryf Kownaty Żędowe

27 lipca, Kownaty Żędowe: Olimp Ciechanów (B) 4:6 ()

5 sierpnia, Kownaty Żędowe: GKS Pokrzywnica (A) 4:7 ()

Olimp Ciechanów

14 lipca, Raciąż: Błękitni Raciąż (A) 1:2 (Piotr Gruszczyński)

21 lipca, Ciechanów: Mławianka Mława (juniorzy) 4:3 (Piotr Gruszczyński, Bartosz Rzeczkowski 2x, Maciej Komorowski)

27 lipca, Kownaty Żędowe: Gryf Kownaty Żędowe (B) 6:4 (Dawid Cichocki 4x, Piotr Gruszczyński, zawodnik testowany)

1 sierpnia, Ciechanów: reprezentacja Polski osób niepełnosparnych intelektualnie (-) 0:1

5 sierpnia, Kownaty Żędowe: Pełta Karniewo (A) 2:3 (Bartosz Potyrała, zawodnik testowany)

12 sierpnia: Kosa Konstancin (juniorzy) 9:0 (Marcin Ułasiewicz 2x, Piotr Gruszczyński, Bartosz Rzeczkowski 2x, Patryk Lazarski, Adam Gulczyński, Dawid Cichocki, Dąbrowski)

Opia Opinogóra

4 sierpnia, Konopki: Konopianka Konopki (A) 3:2 (Mateusz Osiak 2x, Paweł Jurkiewicz)

11 sierpnia, Ciechanów: Jutrzenka Unieck (A) 4:2 (Kamil Kacprzak, Artur Ircha, Paweł Dołęgowski, Łukasz Frączkowski)

19 sierpnia, Ciechanów: WKS Mystkówiec Stary (A) 3:6 ()

Orlęta Baboszewo

21 lipca, Baboszewo: Sona Nowe Miasto (LO) 0:4

28 lipca, Raciąż: Błękitni Raciąż (A) 0:0

4 sierpnia, Baboszewo: Jutrzenka Unieck (A) 2:2 (Kamil Salwowski, Krystian Obrębski)

12 sierpnia, Baboszewo: Spójnia Mała Wieś (A) 6:3 (Kamil Gajewski, zawodnik testowany, Rafał Gwiazda, Krystian Obrębski 3x)

19 sierpnia, Baboszewo: Zjednoczeni Bulkowo (B) 7:3 (??? 2x, zawodnik testowany 3x, Krystian Obrębski, Patryk Zajączkowski)

Orzyc II Chorzele

29 lipca, Baranowo: Świt Baranowo (A) 2:1 (Jakub Sygocki, Łukasz Kołakowski)

5 sierpnia: Zryw Jedwabno (A) 4:3 (Bartłomiej Kimona 2x, Daniel Tułowiecki, Bartosz Piasecki)

19 sierpnia: FC 2012 Różan (B) 5:5 (Michał Kuciński 2x, Daniel Tułowiecki, samobójcza, Łukasz Korotko)

Tamka Dzierzgowo

27 lipca, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 0:1

4 sierpnia, Strzegowo: GKS Strzegowo (LO) 3:1 (Bartosz Michalak, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

7 sierpnia, Szydłowo: Korona Szydłowo (LO) 2:6 (zawodnik testowany, Łukasz Wójtowicz)

19 sierpnia, Krasnosielc: GUKS Krasnosielc (B) 1:5 (Łukasz Wójtowicz)

Wkra II Żuromin

25 lipca, Słupia: Pogoń Słupia (LO) 2:5 (zawodnik testowany, samobójcza)

28 lipca, Szydłowo: Korona Szydłowo (LO) 4:5 (Jakub Malinowski 3x, zawodnik testowany)

1 sierpnia, Strzegowo: GKS Strzegowo (LO) 2:4 (Bartosz Oleksiak, Artur Budka)

8 sierpnia, Kuczbork: Boruta Kuczbork (A) 3:2 (Paweł Usakowski, Jakub Orłowski 2x)

Wkra Radzanów

21 lipca, Radzanów: Wkra Bieżuń (LO) 1:3 (Paweł Brdak)

29 lipca, Radzanów: Huragan Bodzanów (B) 4:4 (Daniel Ziółkowski 3x, zawodnik testowany)

3 sierpnia, Ojrzeń: Tęcza Ojrzeń (LO) 1:5 (zawodnik testowany)

11 sierpnia, Radzanów: MKS Działdowo (-) 2:8 (Krzysztof Dziurlikowski, Krzysztof Stryjewski)

Żak Szreńsk

?? lipca, Mława: Mławianka Mława (juniorzy) 2:5 (Mateusz Barański, Kamil Piskorski)

12 sierpnia, Szreńsk: Gladiator Słoszewo (B) 5:4 (Paweł Rudnicki 2x, Patryk Rutkowski, Mateusz Barański, Kamil Dłuziński)

Żbik II Nasielsk

Klub wycofał się z rozgrywek

Ostrołęka

FC 2012 Różan

GKS Andrzejewo

18 lipca, Andrzejewo: Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) 2:3 (Radosław Piwoński, samobójcza)

22 lipca, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 0:1

29 lipca, Boćki: Bocian Boćki (A) 0:6

5 sierpnia, Ciechanowiec: Unia Ciechanowiec (A) 6:2 (Paweł Kiempisty 2x, Radosław Piwoński 2x, Dominik Kraszewski, Andrzej Piwoński)

12 sierpnia: KS Sokoły (A) - odwołany

12 sierpnia, Małkinia: MKS Małkinia (A) 4:6 (Andrzej Piwoński, Dominik Kraszewski, Radosław Piwoński, Mateusz Łuniewski)

GLKS Lelis

5 sierpnia, Baranowo: Korona II Ostrołęka (B) 0:1

5 sierpnia, Baranowo: Świt Baranowo (A) 1:5 ()

15 sierpnia, Lelis: Czarnowyk (-) 1:7 ()

GUKS Krasnosielc

28 lipca, Krasnosielc: Pełta Karniewo (A) 2:2 (Damian Wronowski, Kamil Załęski)

11 sierpnia, Krasnosielc: Świt Baranowo (B) 5:2 (Wiktor Budny, Łukasz Pragacz, Przemysław Milewski, Sebastian Budny, Rafal Drążek)

19 sierpnia, Krasnosielc: Tamka Dzierzgowo (B) 5:1 (Kamil Załęski 2x, Przemysław Milewski, Łukasz Pragacz, Wiktor Budny)

Iskra Zaręby Kościelne

Korona II Ostrołęka

22 lipca, Wąsewo: KS Wąsewo (A) 0:7

28 lipca, Wojciechowice: Rzekunianka Rzekuń (A) 0:2

5 sierpnia, Baranowo: GLKS Lelis (B) 1:0 (Krystian Duszak)

5 sierpnia, Baranowo: Świt Baranowo (B) 0:0

12 sierpnia, Ostrołęka: Orz Goworowo (B) 6:2 (Leszek Galara, Artur Muchin, Karol Macioch, Krystian Duszak, Filip Kiernozek, Jakub Zięba)

KS Pniewo

Orz Goworowo

21 lipca, Goworowo: Narew Ostrołęka (A) 0:8

29 lipca, Różan: FC 2012 Różan (B) 1:0 (Mikołaj Głogowski)

5 sierpnia, Goworowo: ULKS Ołdaki (B) 0:7

8 sierpnia, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 0:4

12 sierpnia, Ostrołęka: Korona II Ostrołęka (B) 2:6 (Kacper Szwed, Władysław Szpont)

Świt Baranowo

13 lipca, Baranowo: Makowianka Maków Mazowiecki (LO) 2:6 (Marcin Dobrzyński, Dawid Zygmunt)

21 lipca, Szczytno: SKS Szczytno (LO) 1:2 (Marcin Dobrzyński)

28 lipca, Baranowo: Orzyc II Chorzele (B) 1:2 (Marcin Dobrzyński)

1 sierpnia, Baranowo: Kurpik Kadzidło (A) 1:3 (Rafał Ogonowski)

5 sierpnia, Baranowo: Korona II Ostrołęka (B) 0:0

5 sierpnia, Baranowo: GLKS Lelis (B) 5:1 (Marcin Dobrzyński 2x, Karol Dawid, Mateusz Fąk 2x)

11 sierpnia, Krasnosielc: GUKS Krasnosielc (B) 2:5 (Grzegorz Bieńkowski, Marcin Dobrzyński)

ULKS Ołdaki

19 lipca, Rzekuń: Rzekunianka Rzekuń (A) 1:2 ()

27 lipca, Ołdaki: Kurpik Kadzidło (A) 3:7 ()

???: KS Śniadowo (IV) 0:6 

5 sierpnia, Goworowo: Orz Goworowo (B) 7:0 () 

9 sierpnia, Kadzidło: Kurpik Kadzidło (A) 6:2 ()

12 sierpnia, Sypniewo: Orzeł Sypniewo (A) 6:4 ()

?? sierpnia: KS Śniadowo (IV) 1:2 ()

WKS Mystkówiec Stary

29 lipca, Pokrzywnica: GKS Pokrzywnica (A) 3:4 (Adam Melion 2x, zawodnik testowany)

5 sierpnia, Różan: FC 2012 Różan (B) 3:1 (Bartosz Karłowicz, Robert Szulc 2x)

9 sierpnia, Rząśnik: WKS Rząśnik 2:1 (Robert Szulc, zawodnik testowany)

11/12 sierpnia: Coco Jambo Warszawa (B) 4:7 (Łukasz Krawczyk, Kamil Paź, Przemysław Woźnica, zawodnik testowany)

19 sierpnia, Ciechanów: Opia Opinogóra (B) 6:3 (Dawid Kamiński 3x, Piotr Ciskowski, Sebastian Szczubeł, Dominik Kostruski)

Wymakracz Długosiodło

4 sierpnia, Szepietowo: Sparta Szepietowo (IV) 0:1

9 sierpnia, Wąsewo: KS Wąsewo (A) 1:5 (Bartłomiej Kolankiewicz)

12 sierpnia, Stoczek Węgrowski: Wicher Sadowne (A) 2:5 (Adam Duda 2x)

17 sierpnia, Łomża: ŁKS Łomża (juniorzy) 2:2 (Emil Rogalski, Bartłomiej Kolankiewicz)

Płock

Czarni Rempin

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Huragan Bodzanów

14 lipca, Bodzanów: Gladiator Słoszewo (B) 4:3 (Michał Zuchora 2x, Bogusław Bauman, Kamil Dudek)

22 lipca, Bodzanów: Delta Słupno (LO) 4:3 (Marcin Dziergowski 2x, Gabriel Łątka, Hubert Kozioł)

29 lipca, Radzanów: Wkra Radzanów (B) 4:4 (Maciej Chmura, Krzysztof Zuchora, Paweł Bauman, Hubert Kozioł)

1 sierpnia, Mała Wieś: Spójnia Mała Wieś (A) 3:1 (Bogusław Bauman, Gabriel Łątka, Krzysztof Zuchora)

4 sierpnia, Cieszewo: Wicher Cieszewo (A) 5:5 (Maciej Chmura 2x, Kamil Dudek, Paweł Bauman, Radosław Staszewski)

9 sierpnia, Bodzanów: Spójnia Mała Wieś (A) 2:1 (Michał Zuchora, Maciej Chmura)

19 sierpnia, Ciółkowo: ULKS Ciółkowo (A) 8:2 (Marcin Dziergowski 3x, Krzysztof Zuchora 4x, Paweł Bauman)

1 września, Błomino: Mazovia Błomino (-) 1:0 (Paweł Bauman)

15 września, Bodzanów: Mazowia Błomino (-) 9:1 (Paweł Bauman, Paweł Serwiński 2x, Krzysztof Zuchora 4x, Hubert Kozioł, Maciej Chmura)

Lwówianka Lwówek

Orkan Lelice

Orkan Sochaczew

1 sierpnia, Nieborów: Orzeł Nieborów (LO) 1:8 (Cezary Czarnecki)

5 sierpnia, Sochaczew: Tajfun Brochów (A) 2:5 (Kamil Jeznach, Cezary Czarnecki)

10 sierpnia, Sochaczew: Rawka Bolimów (A) 6:0 (Kamil Jeznach 2x, Cezary Czarnecki, Kamil Dłutek, Rafał Mencel, Adrian Rzeźniczek)

18 sierpnia, Sochaczew: Korona Wejsce (A) 4:4 (Grzegorz Affek 2x, Patryk Malinowski, Cezary Czarnecki)

Relax Miszewo Murowane

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Sparta Mochowo

12 sierpnia, Mochowo: Tłuchowia Tłuchowo (LO) 4:4 ()

19 sierpnia, Mochowo: Orkan Lelice (A) 13:0 (Hubert Wiśniewski 3x, Bartosz Szczepański 2x, Damian Lipiński 2x, Mateusz Woziwosiński 2x, Radosław Giera 2x, Michał Wiśniewski, Jakub Zawadzki)

29 sierpnia, Mochowo: Skrwa Łukomie (LO) 3:3 (Hubert Chłopek, Hubert Wiśniewski, Rafał Krupiński)

Unia II Czermno

12 sierpnia, Czermno: Olimpia Oporów (B) 7:4 (Sebastian Zaleski 4x, Gabriel Gromczewski 2x, Bartłomiej Cichosz)

19 sierpnia, Słubice: Mazowia Słubice (A) 3:2 (Marcin Dymek, Mateusz Szymański, Adam Wróblewski)

Zjednoczeni Bulkowo

5 sierpnia, Nowa Góra: GKS Góra (A) 1:3 (Bartosz Kolasiński)

19 sierpnia, Baboszewo: Orlęta Baboszewo (B) 3:7 ()

Radom I

Hubal Chlewiska

15 sierpnia, Chlewiska: Gryfia Mirów (A) 3:6 ()

KP Stanisławice

4 sierpnia, Świerże Górne: Megawat Świerże Górne (A) 5:2 (Dawid Ceglarz 3x, Robert Budziński, Kamil Krześniak)

11 sierpnia, Garbatka-Letnisko: Plon Garbatka (A) 0:8

11 sierpnia: Hubertus Chomentów (A) - odwołany

Krępianka Rzeczniów

14 lipca, Rzeczniów: Marol Jacentów (B) 3:2 (zawodnik testowany 3x)

28 lipca, Wielogóra: Strażak Wielogóra (A) 8:2 (Robert Ruda 3x, zawodnik testowany, Łukasz Fijas, Emanuel Chudyba, Kacper Dusiński, Damiian Stempień)

KS Jastrząb

28 lipca, Sienno: Zawisza Sienno (LO) 3:9 (Damian Gołosz, Piotr Rogala, Jan Bilski)

8 sierpnia, Jastrząb: Radomiak Radom (juniorzy) 4:0 (Piotr Rogala, Jan Bilski, Piotr Droś, Kornel Kaluga)

12 sierpnia, Jastrząb: WUKS Ruda Wielka (A) 1:0 (Piotr Droś)

19 sierpnia: Neptun Końskie (juniorzy) 3:0 (Piotr Droś, Patryk Kępas, Przemysław Banaczek)

KS Maków

14 sierpnia, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 2:3 ()

16 sierpnia, Przytyk: Sokół Przytyk (A) 0:2

Legion Suskowola

LZS Zalesice

LZS nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Postęp Łaziska

22 lipca, Brudnów: KS Błotnica Stara (A) 2:2 (Adrian Kania, zawodnik testowany)

29 lipca, Golędzin: Wulkan Zakrzew (A) 1:2 (Piotr Bączek) 

31 lipca, Brudnów: Akcja Jastrzębia (A) 1:7 (Adrian Kania)

11 sierpnia: Jaguar Wolanów (A) - odwołany

Ruszcovia Borkowice

3 sierpnia, Gielniów: Orzeł Gielniów (A) 0:3

Video Ciepielów

12 sierpnia, Góra Puławska: KS Góra Puławska (A) 4:7 ()

Wisła Chotcza

29 lipca, Świerże Górne: Megawat Świerże Górne (A) 4:3 (Piotr Mróz 3x, Łukasz Rutkowski)

31 lipca, Chomentów: Hubertus Chomentów (A) 6:4 (Tomasz Kiliański 3x, Paweł Okruta, Kamil Knieć, Piotr Mróz)

12 sierpnia, Jastrzębia: Akcja Jastrzębia (A) 0:8

Wisła Solec

15 lipca, Bodzechów: Świt Ćmielów (LO) 2:4 (Łukasz Gołda, Piotr Strąk)

29 lipca, Józefów: Wisła Józefów (A) 3:2 (Jakub Gudwański, Mikołaj Krawczyk 2x)

WKS Zajezierze

17 sierpnia, Dęblin: Czarni/Orlęta Dęblin (LO) 4:5 (Mateusz Sadura, Daniel Zamirski 2x, Mariusz Odorowski)

Radom II

Blask Odrzywół

20 lipca, Mogielnica: Pilica Nowe Miasto (LO) 2:3 (Mateusz Worach, Sebastian Furmański)

28 lipca, Sucha: Zodiak Sucha (A) 3:4 (Łukasz Rychta, Mateusz Worach, Krzysztof Stolarczyk)

1 sierpnia, Potworów: SKS Potworów (A) 1:6 (Łukasz Rychta)

11 sierpnia, Odrzywół: KS II Błotnica Stara (B) 3:1 (Krzysztof Sułecki, Wojciech Matuszczak, Sebastian Furmański)

GKS Belsk Duży

22 lipca, Błedów: Sadownik Błędów (B) 5:1 (Daniel Górzyński 3x, Piotr Franczak, Patryk Bilski)

28 lipca, Belsk Duży: Pilica Nowe Miasto (LO) 0:5

11 sierpnia, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 1:3 (Adam Czarnecki)

GKS Chynów

29 lipca, Drwalew: Orzeł Baniocha (A) 1:10 (Daniel Galiński)

9 sierpnia, Drwalew: UKS Tarczyn (B) 1:1 (Łukasz Kośla)

GKS Stromiec

28 lipca, Głuchów: GPSZ Głuchów (B) 6:1 (Michał Jopek 3x, Daniel Duda 2x, Grzegorz Sarniak)

10 sierpnia, Wyśmierzyce: MKS Wyśmierzyce (A) 1:3 (Grzegorz Sarniak)

GPSZ Głuchów

28 lipca, Głuchów: GKS Stromiec (B) 1:6 (Jakub Paszkiewicz)

7 sierpnia, Głuchów: UKS Tarczyn (B) 1:3 (Dawid Balcer)

12 sierpnia, Głuchów: KS Magnuszew (A) 0:1

12 sierpnia, Głuchów: Kraska Jasieniec (A) 1:0 ()

Iskra Zbrosza Duża

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Jaguar Wolanów

11 sierpnia, Wolanów: Sokół Przytyk (A) 4:5 (Dawid Gajos 3x, Adrian Majewski)

KS II Błotnica Stara

22 lipca, Brudnów: Postęp Łaziska (B) 2:2 (Dominik Walczak, Przemysław Prasek)

29 lipca, Błotnica Stara: Gryfia Mirów (A) 9:0 (Jarosław Jurczak 4x, Mateusz Prasek 2x, Dominik Bernaś 2x, Kamil Kramek)

5 sierpnia, Błotnica Stara: SKS Potworów (A) 2:3 (Jarosław Jurczak, Sylwester Korgul)

11 sierpnia, Odrzywół: Blask Odrzywół (B) 1:3 (Kamil Płaskociński)

KS Lesznowola

29 lipca, Wyśmierzyce: MKS Wyśmierzyce (A) 1:0 (Karol Kołecki)

1 sierpnia, Prace Małe: Grom Prace Małe (B) 0:2

8 sierpnia, Mogielnica: Mogielanka Mogielnica (A) 2:4 (Przemysław Studniarek, Karol Kołecki)

12 sierpnia, Tarczyn: UKS Tarczyn (B) 0:7 

KS Wysokin

Sadownik Błędów

22 lipca, Błędów: GKS Belsk Duży (B) 1:5 (Adrian Krawczyk)

24 lipca, Sucha: Zodiak Sucha (A) 1:4 (Bartłomiej Raczyński)

27 lipca, Błędów: Bio-Sad Sadkowice (B) 7:2 (Bartłomiej Raczyński, Rafał Masłowski 2x, Łukasz Sybilski 2x, Adrian Krawczyk, Dawid Królikowski)

8 sierpnia, Błedów: Kraska Jasieniec (A) 2:4 (Adrian Krawczyk, Rafał Kornaszewski)

Tęcza Augustów

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

Zorza Klwów

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych.

Siedlce

GLKS Huszlew

Klub wycofał się z rozgrywek

Iskra Kotuń

Liwia Łochów

ŁDK Łosice

22 lipca: Bocian Boćki (A) 9:0 ()

29 lipca, Łosice: Polonez Mordy (A) 1:1 ()

5 sierpnia: Grodzisk Krzymosze (A) 2:2 ()

12 sierpnia: Jastrząb Żeliszew (A) 2:1 () - mecz przerwany

19 sierpnia: Krzna Rzeczyca (A) 3:0 ()

Niwa Tęczki

29 lipca, Tęczki: KS Az-Bud Komarówka Podlaska (B) 0:4

?? sierpnia, Tęczki: SPLGMP Rogożnica (A) 4:1 ()

Nojszewianka Dobre

Płomień II Dębe Wielkie

?? sierpnia: Walencja Walercin (-) 2:4 ()

?? sierpnia: Tęcza Pustelnik (-) 2:3 ()

Promnik Gończyce

29 lipca: Snajper Sośninka (B) 3:4 ()

5 sierpnia, Puznówka: KS Puznówka (A) 5:2 ()

12 sierpnia, Maciejowice: Snajper Sośninka (B) 2:3 ()

12 sierpnia, Maciejowice: Sęp Żelechów (A) 5:0 ()

19 sierpnia, Latowicz: Jastrzębie Borowie (-) 11:0 ()

Rywal Ruchna

29 lipca, Korczew: Tęcza Korczew (A) 5:9 (Dominik Polak 2x, Arkadiusz Kałuski, Mateusz Kowalczyk, Wojciech Kubój)

5 sierpnia, Łochów: Liwia Łochów (B) 3:0 (Karol Sobotka 2x, Rafał Bałdyga)

11/12 sierpnia: Kosovia Kosów Lacki (A)

18 sierpnia: Iskra Kotuń (B)

Świt Barcząca

28 lipca, Glinianka: KS Glinianka (B) 2:7 (Mistewicz, Adam Łobiński)

5 sierpnia, Latowicz: Olimpia Latowicz (A) 0:13

11 sierpnia, Zakole-Wiktorowo: Tęcza Stanisławów (A) 2:3 (Michał Wadas, zawodnik testowany)

19 sierpnia, Zakole-Wiktorowo: Nojszewianka Dobre (B) 3:3 (Michał Wadas 3x)

ULKS Gołąbek

18 sierpnia, Gołąbek: Strzelec Chodów (B) 1:3 ()

Zorza Sterdyń

???: Iskra Zaręby Kościelne (B) 6:2 ()

???: Iskra Zaręby Kościelne (B) 4:2 ()

 

Warszawa I

AKS Zły Warszawa

14 lipca, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 2:4 ()

Dąb II Wieliszew

Farmacja Tarchomin

21 lipca, Raszyn: GKS Podolszyn (B) 1:9 ()

29 lipca, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 0:8

11 sierpnia, Warszawa: Victoria Zerzeń (A) 3:5 ()

?? sierpnia, Warszawa: City Wilanów (B) 2:9 ()

GKS Dąbrówka

Kamionek Warszawa

22 lipca, Warszawa: KTS Weszło (B) 3:6 (Dariusz Imiela, zawodnik testowany, zawodnik testowany II)

29 lipca, Warszawa: CKS Celestynów (A) 4:2 (Pawel Paulouski, Piotr Najmoła 2x, zawodnik testowany)

5 sierpnia, Warszawa: SF Warszawa (B) 2:2 (Dariusz Imiela, Piotr Najmoła)

19 sierpnia, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (B) 0:6

26 sierpnia, Warszawa: Marymont Warszawa (B) 2:0 ()

Korona Jadów

21 lipca, Jadów: ŁKS Łochów (A) 2:3 (Przemysław Rzempołuch, Jakub Rudnik)

25 lipca, Jadów: Tęcz Stanisławów (A) 2:1 (Przemysław Rzempołuch, Adrian Federczyk)

1 sierpnia, Jadów: Wicher Sadowne (A) 1:3 (Daniel Rydzewski)

4 sierpnia, Jadów: Mazur Radzymin (LO) 0:13

8 sierpnia, Jadów: LKS Ostrówek (A) 1:6 (Kamil Śliwa)

12 sierpnia, Jadów: Liwia Łochów (B) 1:3 (Przemysław Rzempołuch)

Mazur II Radzymin

25 lipca, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 0:0 (mecz przerwany w 10 minucie z powodu poważnej kontuzji zawodnika Mazura II)

28 lipca, Kobyłka: Rządza Załubice (A) 3:5 (Tomasz Rosłon, Mateusz Przybysz, Jakub Włodarski)

1 sierpnia, Jabłonna: Wisła Jabłonna (A) 3:6 (Oskar Kalicki, Mateusz Przybysz, Paweł Łupiński)

6 sierpnia, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 4:5 (Mateusz Przybysz 2x, Robert Król, Jakub Włodarski)

9 sierpnia, Kobyłka: Marcovia II Marki (A) 1:6 (Oskar Kalicki)

12 sierpnia, Warszawa: GKP Targówek Warszawa (A) 1:5 ()

18 sierpnia: Coco Jambo Warszawa (B)

25 sierpnia: Inter Warszawa (B)

Orły Zielonka

25 lipca, Zielonka: Nocna Liga Halowa (-) 1:3 (Piotr Dudziński)

3 sierpnia, Zielonka: Rządza Załubice (A) 2:2 (Filip Barwiński, Cezary Żaboklicki)

11 sierpnia, Zielonka: KS Glinianka (B) 2:2 (Tomasz Małek 2x)

18 sierpnia: UKS ASzWoj Rembertów (B) 3:4 ()

25 sierpnia: SRS Zamienie (B) 1:3 ()

Pogoń Józefów

Sokół II Serock

Wicher II Kobyłka

1 sierpnia, Kobyłka: Nocna Liga Halowa Zielonka (-) 1:1 (Emilian Piekarek)

11 sierpnia: Inter Warszawa (B) - odwołany

18 sierpnia: Sokół II Serock (B)

25 sierpnia: Jedność Warszawa (B)

Wisła Zakroczym

9 sierpnia, Pomiechówek: Wkra Pomiechówek (A) 1:10 ()

???: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki (LO) 1:9 ()

Warszawa II

City Wilanów

Grom Prace Małe

1 sierpnia, Prace Małe: KS Lesznowola (B) 2:0 ()

2 sierpnia, Raszyn: UKS Łady (B) 2:3 ()

12 sierpnia, Prace Małe: FC Lesznowola (A) 6:9 ()

19 sierpnia, Prace Małe: SRS Zamienie (B) 2:5 ()

KS Glinianka

7 lipca, Glinianka: AKS Zły Warszawa (B) 2:3 (Wojciech Ekert, zawodnik testowany)

21 lipca, Glinianka: Sokół Celestynów (A) 1:2 (Adam Kubajek)

28 lipca, Glinianka: Świt Barcząca (B) 7:2 (Marcin Wikiera 3x, Sebastian Gawkowski 2x, zawodnik testowany, Mariusz Osiński)

31 lipca, Glinianka: Jóżefovia II Józefów (A) 4:2 (zawodnik testowany, Marcin Wiekiera 2x, Sebastian Gawkowski)

4 sierpnia, Glinianka: Jedność Warszawa (B) 9:0 (Marcin Wiekiera 7x, Sebastian Gawkowski, Maciej Wereda)

8 sierpnia, Glinianka: Bór Regut (A) 3:5 (Daniel Bogucki, Sebastian Gawkowski 2x)

11 sierpnia, Zielonka: Orły Zielonka (B) 2:2 (Marcin Wiekiera 2x)

19 sierpnia, Glinianka: Inter Warszawa (B) 3:3 (Adam Kubajek 2x, zawodnik testowany)

21 sierpnia, Otwock: Vulcan Wólka Mlądzka (A) 1:0 (Marcin Wiekiera)

25 sierpnia: Snajper Sośninka (A) - odwołany

27 sierpnia, Otwock: OKS Otwock (oldboje) 1:3 (Marcin Wiekiera)

Korona Góra Kalwaria

21 lipca, Góra Kalwaria: Laura Chylice (LO) 2:5 ()

28 lipca, Góra Kalwaria: Bór Regut (A) 6:3 ()

4 sierpnia, Góra Kalwaria: Orzeł Baniocha (A) 0:2

KS Sobienie Jeziory

15 sierpnia, Sobienie Jeziory: KS Puznówka (A) 5:1 (Artur Żmudzin 2x, Kamil Molski 2x, Michał Błachnio)

22 sierpnia, Otwock: Start Otwock (A) 0:3

Orzeł Parysów

29 lipca, Kotuń: Iskra Kotuń (B) 3:2 (Oktawian Maruszak 2x, Dominik Sowiński)

4 sierpnia, Puznówka: Nojszewianka Dobre (B) 3:3 (Oktawian Maruszak, Dominik Sowiński)

18 sierpnia: Snajper Sośninka (B) 4:1 (Dominik Sowiński 2x, Dominik Jurek 2x)

25/26 sierpnia: KTS Weszło (B) - odwołany

Perła II Złotokłos

Klub nie rozgrywał latem meczów sparingowych

SF Warszawa

???: ŁKS Łomża (juniorzy) 1:1 ()

5 sierpnia, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 2:2 ()

Snajper Sośninka

29 lipca: Promnik Gończyce (B) 4:3 (Dominik Alot 4x)

4 sierpnia: Jutrzenka Cegłów (A) 10:1 ()

12 sierpnia, Maciejowice: Promnik Gończyce (B) 3:2 (Piotr Brzostowski 2x, Dominik Alot)

12 sierpnia, Maciejowice: Wisła Maciejowice (A) 3:2 (samobójcza, Dominik Alot, Tomasz Marcińczak)

18 sierpnia: Orzeł Parysów (B) 1:4 ()

Sokół Kołbiel

2 sierpnia, Kołbiel: CKS Celestynów (A) 1:8 ()

12 sierpnia, Kołbiel: KS Puznówka (A) 6:2 ()

22 sierpnia, Kołbiel: KS Rzakta (-) 7:1 ()

26 sierpnia, Kołbiel: KS Rzakta (-) 6:1 ()

SRS Zamienie

28 lipca, Płochocin: Józefowianka Józefów (B) 4:5 (Kacper Król, zawodnik testowany 3x)

5 sierpnia, Nowa Wola: FC Lesznowola (A) 5:5 (Kacper Król 2x, Adrian Kwiatkowski 2x, zawodnik testowany)

9 sierpnia, Raszyn: UKS Łady (B) 1:5 ()

19 sierpnia, Prace Małe: Grom Prace Małe (B) 5:2 ()

25 sierpnia, Zamienie: Orły Zielonka (B) 1:3 ()

UKS Tarczyn

Warszawa III

Amigos Warszawa

28 lipca, Warszawa: KTS Weszło (B) 1:7 (Daniel Pętkowski)

7 sierpnia, Warszawa: Korona Warszawa (B) 2:2 (Maciej Wiktoruk, Sebastian Sołoducha)

11 sierpnia: City Wilanów (B) 5:1 ()

19 sierpnia: AP Brychczy Warszawa (B) 1:4 (Łukasz Gocławski)

AP Brychczy Warszawa

14 sierpnia: Orzeł Baniocha (A) 1:9 ()

19 sierpnia: Amigos Warszawa (B) 4:1 ()

?? sierpnia: GKS Dąbrówka (B) 4:1 ()

Coco Jambo Warszawa

5 sierpnia, Warszawa: BUKS Pruszków (B) 5:5 ()

7 sierpnia, Warszawa: Błyskawica Warszawa (A) 2:5 (Damian Sawicki 2x)

12 sierpnia: WKS Mystkówiec Stary (B) 4:7 ()

18 sierpnia: Mazur II Radzymin (B)

GKP Targówek Warszawa

29 lipca, Warszawa: Farmacja Tarchomin (B) 8:0 (Dominik Piotrowski, Wojciech Kłak, zawodnik testowany, Oleg Lewicki, Łukasz Kacperski 2x, zawodnik testowany II, Damian Rudy)

4 sierpnia, Warszawa: Józefowianka Józefów (A) 6:2 (Wojciech Kłak 4x, Oleg Lewicki, zawodnik testowany)

12 sierpnia, Warszawa: Mazur II Radzymin (A) 5:1 (Oleg Lewicki, Łukasz Kacperski 2x, zawodnik testowany, Bogumił Zamęcki)

19 sierpnia, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 6:0 (Mateusz Podgórski 2x, Bartosz Czarnecki, Piotr Maciak, Mateusz Rawski, Przemysław Maciaszek)

25 sierpnia, Borzęcin: UKS GOSiR Stare Babice (B) 5:2 ()

GLKS II Nadarzyn

Inter Warszawa

20 lipca, Warszawa: City Wilanów (B) 4:3 (Mateusz Bąk, ???)

12 sierpnia, Łochów: ŁKS Łochów (A) 1:3 (zawodnik testowany)

19 sierpnia, Glinianka: KS Glinianka (B) 3:3 ()

25 sierpnia: Mazur II Radzymin (B)

Jedność Warszawa

29 lipca, Warszawa: ETV Bar Ulubiona Warszawa (-) 6:3 ()

4 sierpnia, Glinianka: KS Glinianka (B) 0:9

12 sierpnia, Warszawa: Talent Warszawa (-) 0:9

18 sierpnia, Warszawa: Marymont Warszawa (B) 4:7 ()

25 sierpnia: Wicher II Kobyłka (B) 0:8

KS Wesoła

3 sierpnia, Józefów: Józefovia Józefów (LO) 1:4 (Paweł Żaboklicki)

11 sierpnia: Błyskawica Warszawa (A) - odwołany

18 sierpnia: GKS Dąbrówka (B)

25 sierpnia: Pogoń Józefów (B)

KTS Weszło

Marymont Warszawa

28 lipca: KS II Łomianki (A) 1:9 ()

4 sierpnia: Farmacja Tarchomin (B) 6:0 ()

18 sierpnia: Jedność Warszawa (B) 7:4 (Maciej Tarnowski 3x, Christophe Zerbone 2x, Marcin Jóźwiak, samobójcza)

26 sierpnia, Warszawa: Kamionek Warszawa (B) 0:2

UKS ASzWoj Rembertów

21 lipca, Sulejówek: Advit Wiązowna (A) 2:3 ()

?? sierpnia: Pogoń Józefów (B) 1:4 ()

UKS GOSiR Stare Babice

?? sierpnia: FC Płochocin (A) 2:2 ()

5 sierpnia, Borzęcin: GKS Podolszyn (B) 0:5

25 sierpnia, Borzęcin: GKP Targówek Warszawa (B) 2:5 ()

Warszawa IV

AP II Żyrardów

21 lipca, Żyrardów: Passovia Pass (A) 1:4 ()

28 lipca, Brochów: Tajfun Brochów (B) 0:7

3 sierpnia, Międzyborów: Wrzos Międzyborów (A) 5:8 ()

12 sierpnia, Radziwiłłów: Relax Radziwiłłów (B) 2:5 ()

BUKS Pruszków

5 sierpnia, Warszawa: Coco Jambo Warszawa (B) 5:5 (Mateusz Lada 3x, Adrian Polkowski, Filip Przybysz)

9 sierpnia, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (A) 3:9 (Kamil Piotrowski 2x, Tomasz Wroński)

11 sierpnia: GLKS II Nadarzyn (B) 4:2 (Kamil Piotrowski 3x, Adam Sarnacki)

GKS Podolszyn

21 lipca, Raszyn: Farmacja Tarchomin (B) 9:1 ()

29 lipca, Zielonki-Parcele: KS Blizne (B) 2:0 ()

2 sierpnia, Ołtarzew: UKS Ołtarzew (A) 2:3 ()

5 sierpnia, Borzęcin: UKS GOSiR Stare Babice (B) 5:0 ()

11 sierpnia, Wołomin: Huragan II Wołomin (A) 3:3 ()

Guzovia Guzów

14 lipca, Nieborów: Orzeł Nieborów (LO) 1:8 (Michał Rybkowski)

21 lipca, Brochów: Tajfun Brochów (A) 2:5 (Michał Rybkowski, Łukasz Ludwiak)

27 lipca, Guzów: Sokół Budki Piaseckie (B) 4:2 (Michał Rybkowski 2x, Rafał Bartosiewicz, Artur Wójcicki)

5 sierpnia, Nowa Sucha: Promyk Nowa Sucha (A) 2:4 (Michał Rybkowski, Marcin Grajek)

8 sierpnia, Guzów: Bar Ulubiona ETV Warszawa (-) 8:1 (Michał Rybkowski 2x, Rafał Bartosiewicz 2x, Mrówka, zawodnik testowany, Marcin Grajek, Piotr Jabłoński)

12 sierpnia, Feliksów: Piast Feliksów (A) 2:2 (Michał Rybkowski, Rafał Bartosiewicz)

KS Blizne

KS II Teresin

Milan II Milanówek

Orion Cegłów

Klub nie rozgrywał latem żadnych meczów sparingowych

Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki

28 lipca, Ołtarzew: UKS Ołtarzew (A) 0:0

?? sierpnia: Milan II Milanówek (B) 2:2 (Michał Ignaciuk 2x)

12 sierpnia, Ożarów Mazowiecki: Błonianka II Błonie (A) 2:6 (Robert Kurczyński, Maciej Modzelewski)

15 sierpnia, Płochocin: FC Płochocin (A) 3:3 (Maciej Modzelewski, Robert Kurczyński, Robert Lech)

Relax Radziwiłłów

28 lipca, Radziwiłłów: Wrzos Międzyborów (A) 4:4 (Konrad Koziarski 2x, Barzenc, Melon)

4 sierpnia, Jaktorów: Tur Jaktorów (B) 6:2 (Komnrad Koziarski 3x, Łukasz Kujawa, Mateusz Piątek, Mateusz Dubielecki)

8 sierpnia, Radziwiłłow: Józefowianka Józefów (A) 0:2

12 sierpnia, Radziwiłłów: AP II Żyrardów (B) 5:2 (Sebastian Chwedorczuk 3x, Konrad Koziarski, Mateusz Dubielecki)

18 sierpnia: UKS Tarczyn (B) - odwołany

Sokół Budki Piaseckie

22 lipca, Nowa Sucha: Promyk Nowa Sucha (A) 1:8 (Artur Fijołek)

27 lipca, Guzów: Guzovia Guzów (B) 2:4 (Artur Fijołek 2x)

1 sierpnia, Wejsce: Korona Wejsce (A) 7:10 (Marcin Rosa 2x, Artur Fijołek 5x)

4 sierpnia, Boczki: Fenix Boczki (B) 5:3 (samobójcza, Rafał Fijołek, Marcin Rosa, Patryk Gzik, Artur Fijołek)

7 sierpnia, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 1:3 (Jarosław Grefkowicz)

12 sierpnia, Kampinos: Orzeł Kampinos (A) 3:4 (Artur Fijołek, Kamil Bigaj, samobójcza)

19 sierpnia, Bolimów: Rawka Bolimów (A) 1:4 ()

Tur Jaktorów

25 lipca, Międzyborów: Wrzos Międzyborów (A) 4:6 (Michał Bal 3x, Jarosław Jankowski)

28 lipca, Jaktorów: Błonianka II Błonie (A) 3:2 (Łukasz Szeliga, Artur Kobyliński, Mateusz Pietras)

4 sierpnia, Jaktorów: Relax Radziwiłłów (B) 2:6 (Marcin Czarnowski, Robert Makowski)

11 sierpnia, Jaktorów: BUKS Pruszków (B) - odwołany

11 sierpnia, Jaktorów: FC Płochocin (A) 2:4 (Marcin Czarnowski 2x)

UKS Łady

2 sierpnia, Raszyn: Grom Prace Małe (B) 3:2 (Wojciech Wróbel 2x, Paweł Góra)

3 sierpnia, Nowa Wieś: Anprel Nowa Wieś (B) 2:5 (Paweł Góra, Wojciech Wróbel)

9 sierpnia, Raszyn: SRS Zamienie (B) 5:1 (Błażej Bartol 2x, Paweł Góra 2x, Paweł Gaszczyński)