Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Marymont (Klasa B, grupa: Warszawa III, ) szuka sparing partnerów na następujące terminy: 
2-3 marca, 16-17 marca, 23-24 marca - możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego.

kontakt: 
Paweł 570357013

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera w terminie 23/24 luty . Kontakt do trenera
505503359

*     *     *

Wicher Cieszewo (klasa A Płock) poszukuje sparing partnera w terminie 23-24.03. Kontakt 518-773-509

*     *     *

„Akademia Piłkarska Brychczy (B Klasa, Warszawa Grupa 3) szuka sparing partnera na 24 lutego. Oczywiście możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego” kontakt: Krzysztof Krakowiak 600061760

*     *     *

Miedzanka Miedzna (LO Siedlce) poszukuje sparingpartnera na termin: 2/3.03. Telefon 512-878-462

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Huragan II Wołomin

Przybyli: Paweł Czerski (Bóbr Tłuszcz)

Odeszli: Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski, Karol Zaręba (pierwszy zespół)

Inter Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Korona Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Mateusz Kasprzak (Unia Warszawa)

Legion Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Legionovia II Legionowo

Przybyli: Damian Grabowski (ostatnio Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Radosław Rosiński (Sokół Serock), Jakub Rutkowski (Bug Wyszków), Mateusz Siemiatkowski (KS Łomianki)

ŁKS Łochów

Przybyli: Łukasz Chmielewski i Bartłomiej Suchenek (wznowili treningi), Jakub Giesek, Adam Kowalski i Ernest Szymanik (zespół juniorów), Łukasz Gręda i Daniel Nurkiewicz (bez klubu)

Odeszli: 

Marcovia II Marki

Przybyli: Adrian Górny (GKS Dąbrówka), Piotr Janicki, Igor Karczmarczyk i Mikołaj Madej (zespół juniorów), Paweł Kukawka (UKS ASzWoj Rembertów), Adrian Marczak (Piast Piastów), Damian Pacuszka (wznowił treningi), Rafał Piwko i Tomasz Terpiłowski (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Kierszak (pierwszy zespół), Szymon Mogielnicki (Unia Warszawa), Adam Stromecki (Wisła Jabłonna)

Mazur Radzymin

Przybyli: Hubert Dobrzeniecki (ostatnio Legionovia Legionowo - juniorzy), Michał Jakubowski i Hubert Sochacki (zespół rezerw), Jakub Knap (ostatnio UKS Bródno - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Balcer (Dolcan Ząbki)

MKS Hutnik Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

SRT Halinów

Przybyli: 

Odeszli: Bartosz Kozakiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

UKS ASzWoj Rembertów

Odeszli: Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (zespół rezerw), Bartłomiej Gałecki (SEMP Ursynów), Paweł Kukawka (Marcovia II Marki)

Wicher Kobyłka

Przybyli: Mikołaj Brzeski (UKS Białe Orły Warszawa - juniorzy), Marcel Chojnowski (wznowił treningi), Ukrainiec Oleksandr Motornyj (bez klubu), Emilian Piekarek (Dolcan Ząbki - juniorzy), Maciej Dorsz, Kacper Pałka, Michał Rosłon i Szymon Ślepowroński (zespół juniorów)

Odeszli: Jakub Bogdan (przerwał treningi)

Wisła Jabłonna

Przybyli: Damian Bedynek (Marcovia II Marki), Krzysztof Bolkowski i Radosław Paterek (Pogoń Józefów), Cezary Dłutowski i Mariusz Góralski (bez klubu), Konrad Karaszewski (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Stromecki (Marcovia II Marki)

Odeszli: Mikołaj Kropicz, Łukasz Majewski, Adrian Polak, Michał Szymczak i Łukasz Walczak (przerwali treningi)

Wkra Pomiechówek

Przybyli: 

Odeszli: