Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie zatrudni trenera do grup młodzieżowych. Więcej informacji na profilu facebookowym Klub Sportowy Błonianka Błonie

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Błękitni Raciąż

Odeszli: Paweł Borzykowski (Orlęta Baboszewo), Marcin Chyczewski i Damian Skumórski (Mazur Gostynin), Wojciech Gapiński (Stoczniowiec Płock), Dawid Klepczyński, Mariusz Śnieć i Paweł Winnicki (Kasztelan Sierpc), Maciej Karwowski (Jutrzenka Unieck), Mateusz Nosarzewski (Konopianka Konopki), Mateusz Paradowski (Grom Warszawa)

Bug Wyszków

Przybyli: Szymon Andrzejewski i Karol Rosa (zespół rezerw), Jakub Kopacz i Edgar Lech (Victoria II Sulejówek), Jakub Rutkowski (Legiionovia II Legionowo), Bartosz Wolniewicz (KS II Łomianki), Artur Zabłocki (Wilga Garwolin)

Odeszli: Mateusz Maciak (Podlasie Biała Podlaska), Damian Zacharski (KS Pniewo)

Dolcan Ząbki

Przybyli: Bartłomiej Balcer (Mazur Radzymin), Przemysław Bella (Pelikan Łowicz), Daniel Kozik (Polonia Warszawa CLJ), Mateusz Matracki (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Jakub Stepnowski (Ursus II Warszawa)

Odeszli: Jacek Kozaczyński (Victoria Kałuszyn), Paweł Nowacki i Łukasz Zaniewski (Grom Warszawa)

Drukarz Warszawa

Przybyli: Sebastian Groszek (bez klubu), Jakub Hebda (Centrum Radom), Patryk Kostrzanowski (Victoria II Sulejówek), Krzysztof Langowski (Agape Białołęka), Daniel Smoczyński (Dąb Wieliszew), Korneliusz Sochań (KP Starogard Gdański), Mateusz Tarnowski (Escola Varsovia - juniorzy)

Odeszli: Mateusz Piwko (Marcovia Marki), Paweł Szczęch (Grom Warszawa), Damian Wojtulewicz (AP Brychczy Warszawa)

Huragan Wołomin

Przybyli: Rafał Barzyc (ostatnio Dolcan Ząbki), Rafał Durajczyk (Dolcan Ząbki - juniorzy), Mateusz Lewicki (wznowił treningi), Patryk Pięcek (bez klubu), Daniel Witak (Pilica Białobrzegi), Konrad Witkowski (Znicz Pruszków - CLJ), Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski i Kamil Zaręba (zespół rezerw)

Odeszli: Łukasz Choiński (Grom Warszawa), Dominik Ochman (Marcovia Marki), Mikołaj Tokaj (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Igor Jaszczak i Waldemar Woźniak (przerwali treningi), Piotr Petasz, Artur Starosz i Michał Zapaśnik (szukają klubu)

Korona Ostrołęka

Przybyli: Marek Kaliszewski (ŁKS Łomża), Maciej Malinowski (bez klubu, ostatnio MKS Ełk)

Odeszli: Paweł Kowalkowski (Pełta Karniewo)

KS Łomianki

Przybyli: Paweł Błesznowski (Mazur Karczew), Norbert Decyk (MKS Ciechanów), Tomasz Paszkowski (ostatnio Polonia Warszawa CLJ), Mateusz Siemiatkowski (Legionovia II Legionowo), Adrian Stępień (Malmkopings IF - Szwecja), Jarosław Tarwacki (Piast Piastów), Sławomir Truszczyński (bez klubu, ostatnio Polonia Świdnica), Jakub Zieliński (wznowił treningi)

Odeszli: Łukasz Barankiewicz (MKS Ciechanów), Marcin Gonczarek (Ryś Laski), Paweł Wysocki (Grom Warszawa), Patryk Gac, Tomasz Kaczmarek, Cezary Kałan, Mateusz Kijewski i Mateusz Makowski (nie wznowili treningów)

Mazovia Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Michał Bondara (Tygrys Huta Mińska), Bartosz Kozakiewicz (SRT Halinów), Kacper Kozikowski (Promnik Łaskarzew), Mateusz Łysik (Victoria Sulejówek), Mikołaj Tokaj (Huragan Wołomin)

Odeszli: Mateusz Matracki (Dolcan Ząbki), Jacek Moryc (Mazur Karczew), Marcin Siedlecki (Podlasie Biała Podlaska)

Mazur Gostynin

Przybyli: Marcin Chyczewski i Damian Skumórski (Błękitni Raciąż), Łukasz Kiełbasa i Jakub Kustra (wznowili treningi), Piotr Stępniak (Lider Włocławek)

Odeszli: 

MKS Ciechanów

Przybyli: Łukasz Barankiewicz (KS Łomianki), Kamil Kacprzak (AP Sochaczew), Łukasz Sepczyński (Iskra Krasne)

Odeszli: Norbert Decyk (KS Łomianki), Damian Kwiatkowski (Konopianka Konopki), Mariusz Mikłowski (Tęcza Ojrzeń), Norbert Turowiecki (PAF Płońsk)

MKS Przasnysz

Przybyli: Piotr Piasecki (Orzyc Chorzele)

Odeszli: Jarosław Chełchowski (GUKS Krasnosielc), Dariusz Przebierała (Kryształ Glinojeck)

Mławianka Mława

Przybyli: Piotr Karłowicz (Huragan Morąg), Arkadiusz Koprucki (GKS Wikielec), Piotr Melchinkiewicz (Wkra Bieżuń)

Odeszli: Maciej Komorowski (Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna), Patryk Lubański (Kryształ Glinojeck)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Przybyli: Mikołaj Bolimowski i Michael Chojnicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Łukasz Grzybowski (ostatnio Piast Piastów), Krzysztof Kalbarczyk (wznowił treningi), Wojciech Łazeba (Ursus II Warszawa)

Odeszli: Patryk Siekierko (KS Raszyn)

Pogoń II Siedlce

Przybyli: Łukasz Jegliński i Sebastian Krawczyk (pierwszy zespół), Kuba Jóźwiak (Legia Warszawa - CLJ), Mateusz Wassilow (Sokół Adamów), Patryk Bielecki, Sebastian Bober, Maciej Gawinkowski, Maciej Litwiński i Aleksander Woźnica (zespół juniorów)

Odeszli: Piotr Goś i Piotr Osial (Podlasie Sokołów Podlaski), Przemysław Rodak (pierwszy zespół)

Wisła II Płock

Przybyli: Olaf Bieńkowski (zespół juniorów)

Odeszli: Damian Piotrowski (Chojniczanka Chojnice)