Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

KS Warka2Kilku nowych zawodników dołączyło latem do KS Warka.

 

Nowymi zawodnikami KS Warka zostali:

Kacper Zieliński - powrócił do KS po rocznym pobycie w juniorskich zespołach Boruty Zgierz

Dawid Lenarczyk - urodzony w 2001 roku gracz włączony do kadry z zespołu juniorów.

Wojciech Lewecki - przez kilka ostatnich lat był związany z Pilicą Nowe Miasto. W sezonie 2017-18 zanotował 24 występy w radomskiej lidze okręgowej, w których strzelił jednego gola. W przeszłości był graczem Sadownika Błędów i WOY Bukowiec Opoczyński.

Paweł Bylak - przez ostatni rok występował w Mazurze Karczew, w barwach którego rozegrał 28 meczów w IV lidze, strzelił 4 gole i zaliczył 2 asysty. W przeszłości był graczem MKS Piaseczno, Startu Otwock, Znicza Pruszków i juniorskich zespołów Olimpii Warszawa, Agrykoli Warszawa i Sarmaty Warszawa. Ma na koncie 12 występów w pierwszej lidze, 73 występy i 6 goli w drugiej lidze, a także 107 występów i 16 goli w III lidze.

Tomasz Głogowski - przez wiele lat był związany z Mazurem Karczew (juniorzy i seniorzy). W sezonie 2017-18 zanotował 8 występów w IV lidze, a także 19 występów (5 goli) w warszawskiej lidze okręgowej w barwach rezerw karczewskiego klubu.

Tomasz Zakrzewski - ostatnie pół roku spędził w Ożarowiance Ożarów Mazowiecki. W jej barwach zanotował dwa występy w IV lidze. W przeszłości był związany z Marcovią Marki, Piastem Piastów, Victorią Sulejówek, Tęczą Płońsk, KP Piaseczno, Hutnikiem Warszawa, Okęciem Warszawa i Jutrzenką Cegłów. Ma na koncie 4 występy w trzeciej lidze.

Albert Górecki - w przeszłości był graczem juniorów KS Warka. Ostatnio był związany z juniorami UKS SMS Łódź.

Piotr Potrzebowski - siedemnastoletni zawodnik włączony do kadry z zespołu juniorów.

 

źródło: Fanpage KS Warka