Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka poszukuje trenera dla rocznika 2005. Chętnych prosimy o kontakt pod e-mail: klub@ozarowianka.pl

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

KS Warka2Kilku nowych zawodników dołączyło latem do KS Warka.

 

Nowymi zawodnikami KS Warka zostali:

Kacper Zieliński - powrócił do KS po rocznym pobycie w juniorskich zespołach Boruty Zgierz

Dawid Lenarczyk - urodzony w 2001 roku gracz włączony do kadry z zespołu juniorów.

Wojciech Lewecki - przez kilka ostatnich lat był związany z Pilicą Nowe Miasto. W sezonie 2017-18 zanotował 24 występy w radomskiej lidze okręgowej, w których strzelił jednego gola. W przeszłości był graczem Sadownika Błędów i WOY Bukowiec Opoczyński.

Paweł Bylak - przez ostatni rok występował w Mazurze Karczew, w barwach którego rozegrał 28 meczów w IV lidze, strzelił 4 gole i zaliczył 2 asysty. W przeszłości był graczem MKS Piaseczno, Startu Otwock, Znicza Pruszków i juniorskich zespołów Olimpii Warszawa, Agrykoli Warszawa i Sarmaty Warszawa. Ma na koncie 12 występów w pierwszej lidze, 73 występy i 6 goli w drugiej lidze, a także 107 występów i 16 goli w III lidze.

Tomasz Głogowski - przez wiele lat był związany z Mazurem Karczew (juniorzy i seniorzy). W sezonie 2017-18 zanotował 8 występów w IV lidze, a także 19 występów (5 goli) w warszawskiej lidze okręgowej w barwach rezerw karczewskiego klubu.

Tomasz Zakrzewski - ostatnie pół roku spędził w Ożarowiance Ożarów Mazowiecki. W jej barwach zanotował dwa występy w IV lidze. W przeszłości był związany z Marcovią Marki, Piastem Piastów, Victorią Sulejówek, Tęczą Płońsk, KP Piaseczno, Hutnikiem Warszawa, Okęciem Warszawa i Jutrzenką Cegłów. Ma na koncie 4 występy w trzeciej lidze.

Albert Górecki - w przeszłości był graczem juniorów KS Warka. Ostatnio był związany z juniorami UKS SMS Łódź.

Piotr Potrzebowski - siedemnastoletni zawodnik włączony do kadry z zespołu juniorów.

 

źródło: Fanpage KS Warka