Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

KS Warka2Kilku nowych zawodników dołączyło latem do KS Warka.

 

Nowymi zawodnikami KS Warka zostali:

Kacper Zieliński - powrócił do KS po rocznym pobycie w juniorskich zespołach Boruty Zgierz

Dawid Lenarczyk - urodzony w 2001 roku gracz włączony do kadry z zespołu juniorów.

Wojciech Lewecki - przez kilka ostatnich lat był związany z Pilicą Nowe Miasto. W sezonie 2017-18 zanotował 24 występy w radomskiej lidze okręgowej, w których strzelił jednego gola. W przeszłości był graczem Sadownika Błędów i WOY Bukowiec Opoczyński.

Paweł Bylak - przez ostatni rok występował w Mazurze Karczew, w barwach którego rozegrał 28 meczów w IV lidze, strzelił 4 gole i zaliczył 2 asysty. W przeszłości był graczem MKS Piaseczno, Startu Otwock, Znicza Pruszków i juniorskich zespołów Olimpii Warszawa, Agrykoli Warszawa i Sarmaty Warszawa. Ma na koncie 12 występów w pierwszej lidze, 73 występy i 6 goli w drugiej lidze, a także 107 występów i 16 goli w III lidze.

Tomasz Głogowski - przez wiele lat był związany z Mazurem Karczew (juniorzy i seniorzy). W sezonie 2017-18 zanotował 8 występów w IV lidze, a także 19 występów (5 goli) w warszawskiej lidze okręgowej w barwach rezerw karczewskiego klubu.

Tomasz Zakrzewski - ostatnie pół roku spędził w Ożarowiance Ożarów Mazowiecki. W jej barwach zanotował dwa występy w IV lidze. W przeszłości był związany z Marcovią Marki, Piastem Piastów, Victorią Sulejówek, Tęczą Płońsk, KP Piaseczno, Hutnikiem Warszawa, Okęciem Warszawa i Jutrzenką Cegłów. Ma na koncie 4 występy w trzeciej lidze.

Albert Górecki - w przeszłości był graczem juniorów KS Warka. Ostatnio był związany z juniorami UKS SMS Łódź.

Piotr Potrzebowski - siedemnastoletni zawodnik włączony do kadry z zespołu juniorów.

 

źródło: Fanpage KS Warka