Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

K.S. Wąsewo poszukuje sparingpartnera w terminie 2/3 lutego. Boisko ze sztuczną nawierzchnią zarezerwowane w Długosiodle. Kontakt do trenera 513-246-811

*     *     *

Józefovia Józefów zaprasza do sprawdzenia się w swoich szeregach wszystkich bramkarzy zainteresowanych grą w I zespole (LO) lub II zespole (A klasa). Zainteresowani proszeni są o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz nazwą ostatniego klubu. bramkarz.jozefovia@onet.pl

*     *     *

MKS Przasnysz poszukuje sparingpartnera na termin 26 stycznia. Kontakt do trenera: 506-138-392

*     *     *

Gladiator Słoszewo poszukuje sparnigpartnera w terminie 9 marca o godz. 16:00. Boisko za sztuczną nawierzchnią już zarezerwowane w Ciechanowie. Kontakt 506 078 621.

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Tygrys hmKilku nowych zawodników dołączyło latem do Tygrysa Huta Mińska.

 

Nowymi graczami Tygrysa zostali:

Mateusz Bartoszewski - zawodnik przez kilka ostatnich lat był związany z Czarnymi Węgrów. W sezonie 2017-18 zanotował 16 występów w siedleckiej lidze okręgowej, w których strzelił 4 gole.

Patryk Halaburda - w przeszłości gracz Mazovii Mińsk Mazowiecki, w sezonie 2017-18 związany z Fenixem Siennica, w barwach którego w rundzie jesiennej zanotował dwa występy w siedleckiej lidze okręgowej.

Mateusz Steć - przez trzy ostatnie lata był związany z Czarnymi Węgrów. W barwach tego klubu w sezonie 2017-18 zanotował 25 występów w siedleckiej lidze okręgowej, w których strzelił 8 goli. W przeszłości był graczem Pogoni Siedlce, a także juniorskich zespołów Zorzy Sterdyń, Podlasia Sokołów Podlaski i OSiR Sokołów Podlaski. Ma na koncie jeden występ w II lidze i jeden mecz w trzeciej lidze.

Bartosz Karczmarek - były zawodnik juniorów Mewy Mińsk Mazowiecki, który w poprzednim sezonie występował w Pogoni II Siedlce. W barwach tego klubu zanotował 15 występów w IV lidze, w których zaliczył dwie asysty.

 

źródło: własne