Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), A klasa, poszukuje sparingpartnera na 2.03.2019r. Mamy zarezerwowane sztuczne boisko. Tel 513140230 - Michał

*     *     *

"Poszukujemy trenera do prowadzenia drużyny z A klasy która ostatnio ma cięższe chwile, okolice Warszawy. Trener z ambicjami i chęcią ciężkiej pracy - zapraszamy do współpracy. Kontakt: szukamytrenera1@gmail.com"

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Tygrys hmKilku nowych zawodników dołączyło latem do Tygrysa Huta Mińska.

 

Nowymi graczami Tygrysa zostali:

Mateusz Bartoszewski - zawodnik przez kilka ostatnich lat był związany z Czarnymi Węgrów. W sezonie 2017-18 zanotował 16 występów w siedleckiej lidze okręgowej, w których strzelił 4 gole.

Patryk Halaburda - w przeszłości gracz Mazovii Mińsk Mazowiecki, w sezonie 2017-18 związany z Fenixem Siennica, w barwach którego w rundzie jesiennej zanotował dwa występy w siedleckiej lidze okręgowej.

Mateusz Steć - przez trzy ostatnie lata był związany z Czarnymi Węgrów. W barwach tego klubu w sezonie 2017-18 zanotował 25 występów w siedleckiej lidze okręgowej, w których strzelił 8 goli. W przeszłości był graczem Pogoni Siedlce, a także juniorskich zespołów Zorzy Sterdyń, Podlasia Sokołów Podlaski i OSiR Sokołów Podlaski. Ma na koncie jeden występ w II lidze i jeden mecz w trzeciej lidze.

Bartosz Karczmarek - były zawodnik juniorów Mewy Mińsk Mazowiecki, który w poprzednim sezonie występował w Pogoni II Siedlce. W barwach tego klubu zanotował 15 występów w IV lidze, w których zaliczył dwie asysty.

 

źródło: własne