Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Ożarowianka poszukuje trenera dla rocznika 2005. Chętnych prosimy o kontakt pod e-mail: klub@ozarowianka.pl

*     *     *

GKS Andrzejewo poszukuje sparing partnera w terminie 24,25 sierpnia, wycofał nam się rywal. Dysponujemy boiskiem jak również możemy dojechać. Kontakt z trenerem 600 228 985

*     *     *

PKS Victoria Zerzeń poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub B do rozegrania meczów w terminach: 27.07 godz. 10.00, 10.08 godz. 10.00 , 24.08 godz. 10.00 .Boisko sztuczne - KS Drukarz . Kontakt : 791762211

Co nowego na stronie?

 

 13 sierpnia

1) Pojawił się terminarz LO Ciechanów-Ostrołęka

2) Udostępniono pary II rundy PP Warszawa

3) Uzupełniono wszystkie składy i strzelców z I rundy Pucharu Polski Radom

4) Przygotowano dział transfery (lewa strona) - dostępne są transfery z IV ligi, które pojawiły się na stronie w formie newsa.

 

Polecane strony

M Gol

Tygrys hmKilku nowych zawodników dołączyło latem do Tygrysa Huta Mińska.

 

Nowymi graczami Tygrysa zostali:

Mateusz Bartoszewski - zawodnik przez kilka ostatnich lat był związany z Czarnymi Węgrów. W sezonie 2017-18 zanotował 16 występów w siedleckiej lidze okręgowej, w których strzelił 4 gole.

Patryk Halaburda - w przeszłości gracz Mazovii Mińsk Mazowiecki, w sezonie 2017-18 związany z Fenixem Siennica, w barwach którego w rundzie jesiennej zanotował dwa występy w siedleckiej lidze okręgowej.

Mateusz Steć - przez trzy ostatnie lata był związany z Czarnymi Węgrów. W barwach tego klubu w sezonie 2017-18 zanotował 25 występów w siedleckiej lidze okręgowej, w których strzelił 8 goli. W przeszłości był graczem Pogoni Siedlce, a także juniorskich zespołów Zorzy Sterdyń, Podlasia Sokołów Podlaski i OSiR Sokołów Podlaski. Ma na koncie jeden występ w II lidze i jeden mecz w trzeciej lidze.

Bartosz Karczmarek - były zawodnik juniorów Mewy Mińsk Mazowiecki, który w poprzednim sezonie występował w Pogoni II Siedlce. W barwach tego klubu zanotował 15 występów w IV lidze, w których zaliczył dwie asysty.

 

źródło: własne