Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

KS Błonianka Błonie poszukuje trenera, osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503-149-879, lub e-mail: h.liszkiewicz@op.pl

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Liga okręgowa grupa Warszawa I, 2018/2019
19-04-2019 15:00
Klasa B grupa Warszawa IV, 2018/2019
19-04-2019 15:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 15:30
Klasa A grupa Siedlce, 2018/2019
19-04-2019 15:30
IV liga grupa północ 2018/2019
19-04-2019 16:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Klasa A grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Klasa A grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Klasa A grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Klasa A grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Klasa B grupa Warszawa IV, 2018/2019
19-04-2019 16:00
Klasa B grupa Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 16:00
IV liga grupa południe 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa południe 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa południe 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa południe 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa południe 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa północ 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa północ 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa północ 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa północ 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Warszawa I, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Klasa A grupa Warszawa IV, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Klasa A grupa Warszawa III, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Klasa A grupa Warszawa III, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Klasa A grupa Siedlce, 2018/2019
19-04-2019 17:00
Klasa B grupa Ciechanów, 2018/2019
19-04-2019 17:00
IV liga grupa południe 2018/2019
19-04-2019 17:30
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
19-04-2019 17:30
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
19-04-2019 17:30
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
19-04-2019 17:30
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
19-04-2019 17:30
Klasa A grupa Warszawa IV, 2018/2019
19-04-2019 17:30
Klasa A grupa Warszawa III, 2018/2019
19-04-2019 17:30
Liga okręgowa grupa Warszawa I, 2018/2019
19-04-2019 18:30
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
19-04-2019 19:00
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
19-04-2019 19:00
Liga okręgowa grupa Warszawa I, 2018/2019
19-04-2019 19:00
Klasa A grupa Warszawa I, 2018/2019
19-04-2019 19:00
IV liga grupa północ 2018/2019
19-04-2019 20:00
Klasa A grupa Warszawa I, 2018/2019
20-04-2019 10:00
Klasa B grupa Warszawa IV, 2018/2019
20-04-2019 10:00
Klasa A grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 10:15
IV liga grupa północ 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa IV, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa IV, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa III, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa III, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa I, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa I, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa I, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa A grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa B grupa Ostrołęka, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa B grupa Ostrołęka, 2018/2019
20-04-2019 11:00
Klasa B grupa Ostrołęka, 2018/2019
20-04-2019 11:30
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 12:00
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 12:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 12:00
Liga okręgowa grupa Płock, 2018/2019
20-04-2019 12:00
Klasa A grupa Warszawa I, 2018/2019
20-04-2019 12:00
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 12:30
Liga okręgowa grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 12:30
IV liga grupa północ 2018/2019
20-04-2019 13:00
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Liga okręgowa grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Klasa A grupa Warszawa III, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Klasa A grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Klasa A grupa Warszawa II, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Klasa B grupa Ciechanów, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Klasa B grupa Siedlce, 2018/2019
20-04-2019 13:00
Liga okręgowa grupa Ciechanów-Ostrołęka, 2018/2019
20-04-2019 13:30
Liga okręgowa grupa Warszawa I, 2018/2019
20-04-2019 13:30
Liga okręgowa grupa Radom, 2018/2019
20-04-2019 14:00
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 14:00
Klasa A grupa Radom II, 2018/2019
20-04-2019 14:00