Centrum Radom

Przybyli: Artur Bilow (Akcja Jastrzębia), Mateusz Majewski (Energia Kozienice), Paweł Matyga (wznowił treningi)

Odeszli: Dawid Bogacz (Postęp Łaziska), Iwan Dynia (Polonia Iłża), Jakub Hebda (Drukarz Warszawa), Pape Amadou Samb (Drogowiec Jedlińsk), Damian Szczepański (Gracja Tczów)

Gracja Tczów

Przybyli: Łukasz Gleguła (wznowił treningi), Dominik Lesisz (Iłżanka Kazanów), Damian Szczepański (Centrum Radom)

Odeszli: 

Iłżanka Kazanów

Przybyli: 

Odeszli: Dominik Lesisz (Gracja Tczów)

Jodła Jedlnia-Letnisko

Przybyli: Łukasz Pełka (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Przemysław Zakrzewski (LKS Promna)

KS Warka

Przybyli: 

Odeszli: Kacper Jadacki (Mszczonowianka Mszczonów), Paweł Madetko (Laura Chylice)

Legion Głowaczów

Przybyli: 

Odeszli: 

Mazowsze Grójec

Przybyli: Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica), Kacper Siwiec, Alan Sygnarek, Oskar Sygnarek (KS Lesznowola), Daniel Wierzbicki (przerwał treningi), Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Mogielanka Mogielnica

Przybyli: Dominik Dąbrowski (Mazowsze Grójec)

Odeszli: Patryk Szubiński (Zamłynie Radom)

Orzeł Wierzbica

Przybyli: Tomasz Bartosiak (Oskar Przysucha), Maciej Szczepanik (Młodzik-18 Radom)

Odeszli: Piotr Drąg (Oronka Orońsko), Patryk Węglicki (LKS Promna)

Pilica Nowe Miasto

Przybyli: 

Odeszli: 

Powiślanka Lipsko

Przybyli: Cezary Jabłoński (MKS Ryki), Włodzimierz Łukasiak (Zawisza Sienno)

Odeszli: Sebastian Kostrzewa (OKS Opatów), Marcin Michałek (Zawisza Sienno)

Proch Pionki

Przybyli: Daniel Barzyński i Kacper Nowocień (LKS Promna), Joel Nsah (Lokomotiwa Koszyce - Słowacja), Adrian Pryciak (bez klubu), Konrad Tkaczyk (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Robert Kowalkowski (wyjazd za granicę), Mkhanyiseli Siwahla (Partizan Bardejów - Słowacja)

Radomiak II Radom

Przybyli: Kamil Molga (Oskar Przysucha)

Odeszli: Michał Boniecki i Kacper Kępka (LKS Promna)

Skaryszewianka Skaryszew

Przybyli: Damian Prokopczyk (Zamłynie Radom)

Odeszli: 

Szydłowianka Szydłowiec

Przybyli: 

Odeszli: 

Zamłynie Radom

Przybyli: Damian Cheda (Wisła Chotcza), Jakub Jastrzębski (ostatnio Centrum Radom), Maksym Orlow (Lokomotiw Kijów - Ukraina), Patryk Szubiński (Mogielanka Mogielnica), Dominik Woźniak (Młodzik-18 Radom)

Odeszli: Patryk Łyżwiński (przerwał treningi), Daniel Prokopczyk (Skaryszewianka Skaryszew), Damian Sadkowski (???)

Zawisza Sienno

Przybyli: Marcin Michałek (Powiślanka Lipsko), Bartłomiej Niedbała (Kamienna Brody)

Odeszli: Michał Kutera (Polonia Iłża), Włodzimierz Łukasiak (Powiślanka Lipsko)

Zwolenianka Zwoleń

Przybyli: Mateusz Grabowski (ostatnio Wisła II Puławy), Patryk Kwaśnik (bez klubu)

Odeszli: Wojciech Adamczyk (Oskar Przysucha)