Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Naprzód Skórzec szuka sparing partnera w terminie 23/24 luty . Kontakt do trenera
505503359

*     *     *

Wicher Cieszewo (klasa A Płock) poszukuje sparing partnera w terminie 23-24.03. Kontakt 518-773-509

*     *     *

„Akademia Piłkarska Brychczy (B Klasa, Warszawa Grupa 3) szuka sparing partnera na 24 lutego. Oczywiście możemy się podzielić kosztami boiska i sędziego” kontakt: Krzysztof Krakowiak 600061760

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (klasa B) poszukuje sparingpartnera w terminie 10.03.
telefon kontaktowy 510 217 693

*     *     *

Siekierki Warszawa (klasa A) poszukuje bramkarza na runde wiosenna 2019. Tel. kontaktowy 600038747

*     *     *

Miedzanka Miedzna (LO Siedlce) poszukuje sparingpartnera na termin: 2/3.03. Telefon 512-878-462

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

AKS Zły Warszawa

Przybyli: Patryk Banecki (bez klubu)

Odeszli: Piotr Kowalczyk (AP Brychczy Warszawa)

Amigos Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

AP Brychczy Warszawa

Przybyli: Kacper Ciesielski (Kujawiak Kowal), Michał Gmitrzuk (bez klubu), Piotr Kowalczyk (AKS Zły Warszawa), Michał Wiraszka (ostatnio Zwolenianka Zwoleń), Damian Wojtulewicz (Drukarz Warszawa)

Odeszli: 

Bednarska Warszawa

Przybyli: Jakub Bieńko (Zryw II Sobolew), Maciej Grzębowski i Mariusz Lisowski (bez klubu), Michał Krok i Wojciech Świstowski (Polonia II Warszawa)

Odeszli: Krzysztof Grądziel (KS Blizne)

Coco Jambo Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

GKP Targówek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Iglica Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Paweł Machaj (Jedność Warszawa)

Jedność Warszawa

Przybyli: Patryk Kieszkowski i Przemysław Prusaczyk (bez klubu), Paweł Machaj (Iglica Warszawa)

Odeszli: Tomasz Blicharski (KS Konstancin)

Kamionek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

KS II Łomianki

Przybyli: 

Odeszli: Adrian Granoszewski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Wolniewicz (Bug Wyszków)

KS Blizne

Przybyli: Krzysztof Czarnota i Kamil Szast (bez klubu), Krzysztof Grądzel (Bednarska Warszawa), Michał Ignacak (Rozwój Warszawa), Patryk Stachowiak (Świt Warszawa)

Odeszli: 

KS Wesoła

Przybyli: 

Odeszli: 

Marymont Warszawa

Przybyli: Konrad Buzuk (wznowił treningi), Francuz Vincent Guerin i Christophe Zerbone (Wicher II Kobyłka)

Odeszli: Damian Bedynek (Wisła Jabłonna), Paweł Sędek (Józefovia Józefów)

UKS ASzWoj II Rembertów

Przybyli: Rafał Aderek (wznowił treningi), Przemysław Świąder (bez klubu), Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (pierwszy zespół)

Odeszli: 

UKS Łady

Przybyli: Maciej Jasiński, Adam Krawczyk, Kamil Malinowski i Wojciech Wróbel (bez klubu), Mariusz Woliński (FC Lesznowola)

Odeszli: Krzysztof Wołkowycki (SEMP Ursynów)