Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Bramkarz rocznik 1997, 190 cm wzrostu, szuka klubu. Kluby zainteresowane proszę przesyłać oferty na adres bramkarzwolny@wp.pl. Wybranym klubom prześle CV i skontaktuje się osobiście

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

Huragan II Wołomin

Przybyli: Paweł Czerski (Bóbr Tłuszcz)

Odeszli: Bartłomiej Babicki, Dawid Gajewski, Karol Zaręba (pierwszy zespół)

Inter Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Korona Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Mateusz Kasprzak (Unia Warszawa)

Legion Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Legionovia II Legionowo

Przybyli: Damian Grabowski (ostatnio Varsovia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: Radosław Rosiński (Sokół Serock), Jakub Rutkowski (Bug Wyszków), Mateusz Siemiatkowski (KS Łomianki)

ŁKS Łochów

Przybyli: Łukasz Chmielewski i Bartłomiej Suchenek (wznowili treningi), Jakub Giesek, Adam Kowalski i Ernest Szymanik (zespół juniorów), Łukasz Gręda i Daniel Nurkiewicz (bez klubu)

Odeszli: 

Marcovia II Marki

Przybyli: Adrian Górny (GKS Dąbrówka), Piotr Janicki, Igor Karczmarczyk i Mikołaj Madej (zespół juniorów), Paweł Kukawka (UKS ASzWoj Rembertów), Adrian Marczak (Piast Piastów), Damian Pacuszka (wznowił treningi), Rafał Piwko i Tomasz Terpiłowski (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Kierszak (pierwszy zespół), Szymon Mogielnicki (Unia Warszawa), Adam Stromecki (Wisła Jabłonna)

Mazur Radzymin

Przybyli: Hubert Dobrzeniecki (ostatnio Legionovia Legionowo - juniorzy), Michał Jakubowski i Hubert Sochacki (zespół rezerw), Jakub Knap (ostatnio UKS Bródno - juniorzy)

Odeszli: Bartłomiej Balcer (Dolcan Ząbki)

MKS Hutnik Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

SRT Halinów

Przybyli: 

Odeszli: Bartosz Kozakiewicz (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

UKS ASzWoj Rembertów

Odeszli: Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (zespół rezerw), Bartłomiej Gałecki (SEMP Ursynów), Paweł Kukawka (Marcovia II Marki)

Wicher Kobyłka

Przybyli: Mikołaj Brzeski (UKS Białe Orły Warszawa - juniorzy), Marcel Chojnowski (wznowił treningi), Ukrainiec Oleksandr Motornyj (bez klubu), Emilian Piekarek (Dolcan Ząbki - juniorzy), Maciej Dorsz, Kacper Pałka, Michał Rosłon i Szymon Ślepowroński (zespół juniorów)

Odeszli: Jakub Bogdan (przerwał treningi)

Wisła Jabłonna

Przybyli: Damian Bedynek (Marcovia II Marki), Krzysztof Bolkowski i Radosław Paterek (Pogoń Józefów), Cezary Dłutowski i Mariusz Góralski (bez klubu), Konrad Karaszewski (ostatnio Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Adam Stromecki (Marcovia II Marki)

Odeszli: Mikołaj Kropicz, Łukasz Majewski, Adrian Polak, Michał Szymczak i Łukasz Walczak (przerwali treningi)

Wkra Pomiechówek

Przybyli: 

Odeszli: