Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (klasa B) poszukuje sparingpartnerów w terminie
11.08 (Nd) godz 20.00 OSiR Bemowo
18.08 (Nd) godz 20.00 OSiR Bemowo
Telefon kontaktowy 510 217 693

*     *     *

Trener GKS Wilga Garwolin poszukuje asystenta (stażysty) do pracy z zespołem 4 ligowym.

Szczegółowe informację u trenera Damiana Milewskiego kontakt 512393657

*     *     *

UKS Łady poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub LO do rozegrania meczów w weekendy: 3-4.08, 10-11.08, 18.08. Posiadamy własne boisko (sztuczne, małowymiarowe). Możliwe jest też ustalenie terminu w środku tygodnia (po telefonicznym dogadaniu szczegółów). Kontakt do kierownika: 579853426

*     *     *

Ogłoszenie niezweryfikowane

MKS Sparta , B klasa Warszawa i okolice poszukuje sparingpartnera w terminach 15 lipca - 10 sierpnia 2019 . Kontakt pod numerem 608439150

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Centrum Radom

Przybyli: Artur Bilow (Akcja Jastrzębia), Mateusz Majewski (Energia Kozienice), Paweł Matyga (wznowił treningi)

Odeszli: Dawid Bogacz (Postęp Łaziska), Iwan Dynia (Polonia Iłża), Jakub Hebda (Drukarz Warszawa), Pape Amadou Samb (Drogowiec Jedlińsk), Damian Szczepański (Gracja Tczów)

Gracja Tczów

Przybyli: Łukasz Gleguła (wznowił treningi), Dominik Lesisz (Iłżanka Kazanów), Damian Szczepański (Centrum Radom)

Odeszli: 

Iłżanka Kazanów

Przybyli: 

Odeszli: Dominik Lesisz (Gracja Tczów)

Jodła Jedlnia-Letnisko

Przybyli: Łukasz Pełka (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Przemysław Zakrzewski (LKS Promna)

KS Warka

Przybyli: 

Odeszli: Kacper Jadacki (Mszczonowianka Mszczonów), Paweł Madetko (Laura Chylice)

Legion Głowaczów

Przybyli: 

Odeszli: 

Mazowsze Grójec

Przybyli: Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Dominik Dąbrowski (Mogielanka Mogielnica), Kacper Siwiec, Alan Sygnarek, Oskar Sygnarek (KS Lesznowola), Daniel Wierzbicki (przerwał treningi), Jarosław Wysocki (Grom Warszawa)

Mogielanka Mogielnica

Przybyli: Dominik Dąbrowski (Mazowsze Grójec)

Odeszli: Patryk Szubiński (Zamłynie Radom)

Orzeł Wierzbica

Przybyli: Tomasz Bartosiak (Oskar Przysucha), Maciej Szczepanik (Młodzik-18 Radom)

Odeszli: Piotr Drąg (Oronka Orońsko), Patryk Węglicki (LKS Promna)

Pilica Nowe Miasto

Przybyli: 

Odeszli: 

Powiślanka Lipsko

Przybyli: Cezary Jabłoński (MKS Ryki), Włodzimierz Łukasiak (Zawisza Sienno)

Odeszli: Sebastian Kostrzewa (OKS Opatów), Marcin Michałek (Zawisza Sienno)

Proch Pionki

Przybyli: Daniel Barzyński i Kacper Nowocień (LKS Promna), Joel Nsah (Lokomotiwa Koszyce - Słowacja), Adrian Pryciak (bez klubu), Konrad Tkaczyk (Drogowiec Jedlińsk)

Odeszli: Robert Kowalkowski (wyjazd za granicę), Mkhanyiseli Siwahla (Partizan Bardejów - Słowacja)

Radomiak II Radom

Przybyli: Kamil Molga (Oskar Przysucha)

Odeszli: Michał Boniecki i Kacper Kępka (LKS Promna)

Skaryszewianka Skaryszew

Przybyli: Damian Prokopczyk (Zamłynie Radom)

Odeszli: 

Szydłowianka Szydłowiec

Przybyli: 

Odeszli: 

Zamłynie Radom

Przybyli: Damian Cheda (Wisła Chotcza), Jakub Jastrzębski (ostatnio Centrum Radom), Maksym Orlow (Lokomotiw Kijów - Ukraina), Patryk Szubiński (Mogielanka Mogielnica), Dominik Woźniak (Młodzik-18 Radom)

Odeszli: Patryk Łyżwiński (przerwał treningi), Daniel Prokopczyk (Skaryszewianka Skaryszew), Damian Sadkowski (???)

Zawisza Sienno

Przybyli: Marcin Michałek (Powiślanka Lipsko), Bartłomiej Niedbała (Kamienna Brody)

Odeszli: Michał Kutera (Polonia Iłża), Włodzimierz Łukasiak (Powiślanka Lipsko)

Zwolenianka Zwoleń

Przybyli: Mateusz Grabowski (ostatnio Wisła II Puławy), Patryk Kwaśnik (bez klubu)

Odeszli: Wojciech Adamczyk (Oskar Przysucha)