Sparingi

Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Druzyna Amigos Warszawa (klasa B) poszukuje sparingpartnerów w terminie
11.08 (Nd) godz 20.00 OSiR Bemowo
18.08 (Nd) godz 20.00 OSiR Bemowo
Telefon kontaktowy 510 217 693

*     *     *

Trener GKS Wilga Garwolin poszukuje asystenta (stażysty) do pracy z zespołem 4 ligowym.

Szczegółowe informację u trenera Damiana Milewskiego kontakt 512393657

*     *     *

UKS Łady poszukuje sparingpartnerów z Klasy A lub LO do rozegrania meczów w weekendy: 3-4.08, 10-11.08, 18.08. Posiadamy własne boisko (sztuczne, małowymiarowe). Możliwe jest też ustalenie terminu w środku tygodnia (po telefonicznym dogadaniu szczegółów). Kontakt do kierownika: 579853426

*     *     *

Ogłoszenie niezweryfikowane

MKS Sparta , B klasa Warszawa i okolice poszukuje sparingpartnera w terminach 15 lipca - 10 sierpnia 2019 . Kontakt pod numerem 608439150

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

AKS Zły Warszawa

Przybyli: Patryk Banecki (bez klubu)

Odeszli: Piotr Kowalczyk (AP Brychczy Warszawa)

Amigos Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

AP Brychczy Warszawa

Przybyli: Kacper Ciesielski (Kujawiak Kowal), Michał Gmitrzuk (bez klubu), Piotr Kowalczyk (AKS Zły Warszawa), Michał Wiraszka (ostatnio Zwolenianka Zwoleń), Damian Wojtulewicz (Drukarz Warszawa)

Odeszli: 

Bednarska Warszawa

Przybyli: Jakub Bieńko (Zryw II Sobolew), Maciej Grzębowski i Mariusz Lisowski (bez klubu), Michał Krok i Wojciech Świstowski (Polonia II Warszawa)

Odeszli: Krzysztof Grądziel (KS Blizne)

Coco Jambo Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

GKP Targówek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

Iglica Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: Paweł Machaj (Jedność Warszawa)

Jedność Warszawa

Przybyli: Patryk Kieszkowski i Przemysław Prusaczyk (bez klubu), Paweł Machaj (Iglica Warszawa)

Odeszli: Tomasz Blicharski (KS Konstancin)

Kamionek Warszawa

Przybyli: 

Odeszli: 

KS II Łomianki

Przybyli: 

Odeszli: Adrian Granoszewski (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Wolniewicz (Bug Wyszków)

KS Blizne

Przybyli: Krzysztof Czarnota i Kamil Szast (bez klubu), Krzysztof Grądzel (Bednarska Warszawa), Michał Ignacak (Rozwój Warszawa), Patryk Stachowiak (Świt Warszawa)

Odeszli: 

KS Wesoła

Przybyli: 

Odeszli: 

Marymont Warszawa

Przybyli: Konrad Buzuk (wznowił treningi), Francuz Vincent Guerin i Christophe Zerbone (Wicher II Kobyłka)

Odeszli: Damian Bedynek (Wisła Jabłonna), Paweł Sędek (Józefovia Józefów)

UKS ASzWoj II Rembertów

Przybyli: Rafał Aderek (wznowił treningi), Przemysław Świąder (bez klubu), Robert Brzeziński, Paweł Długołęcki, Robert Sawicki, Arkadiusz Szacherski i Krzysztof Włodarczyk (pierwszy zespół)

Odeszli: 

UKS Łady

Przybyli: Maciej Jasiński, Adam Krawczyk, Kamil Malinowski i Wojciech Wróbel (bez klubu), Mariusz Woliński (FC Lesznowola)

Odeszli: Krzysztof Wołkowycki (SEMP Ursynów)