Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

GKS GUMINO poszukuje sparingpartnera na termin 2/3 marca. Kontakt pod nr tel 668 191 107

*     *     *

Klub sportowy ALDO BARTNIK MYSZYNIEC zaprasza do skorzystania z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnia w okresie zimowym. Zapisy na sparingi i wszelkie informacje pod nr: 692039347

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Błonianka Błonie

Przybyli: Dawid Duda (bez klubu), Ernest Kozłowski (Marcovia Marki), Michał Ocipka (LKS Chlebnia), Alan Olejnik-Kiermasz (Unia Warszawa), Rafał Popis (bez klubu, ostatnio Mazur Karczew), Rafał Włodarczyk (Znicz Pruszków)

Odeszli: Mikołaj Ozimek (LKS Chlebnia)

 

Broń Radom

Przybyli: Maksim Kwiencer (Hranit Mikaszewicze - Białoruś), Adam Niemyjski (Znicz II Pruszków), Wladlen Szkuratko (ostatnio Arsenał Biała Cerkiew - Ukraina), Maciej Załęcki (Spartakus Daleszyce)

Odeszli: Piotr Dobosz (Drogowiec Jedlińsk), Zbigniew Obłuski (MKS Piaseczno), Arkadiusz Oziewicz (Mazur Karczew)

 

Drogowiec Jedlińsk

Przybyli: Piotr Dobosz (Broń Radom), Rafał Gil (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Mychajło Koriażnow (Ursus Warszawa), Kacper Nowakowski (zespół juniorów), Pape Amadou Samb (Centrum Radom)

Odeszli: Wajih Bouchniba i Paweł Kobylarczyk (LKS Promna), Łukasz Pełka (Jodła Jedlnia-Letnisko), Konrad Tkaczyk (Proch Pionki)

 

Energia Kozienice

Przybyli: Mateusz Baranowski (Wisła Puławy), Jakub Maik (Wisła II Puławy)

Odeszli: Mateusz Majewski (Centrum Radom)

 

LKS Promna

Przybyli: Michał Boniecki i Kacper Kępka (Radomiak II Radom), Wajih Bouchniba i Paweł Kobylarczyk (Drogowiec Jedlińsk), Oskar Kasperek (bez klubu), Patryk Węglicki (Orzeł Wierzbica), Przemysław Zakrzewski (Jodła Jedlnia-Letnisko)

Odeszli: Daniel Barzyński i Kacper Nowocień (Proch Pionki), Adrian Jaśkiewicz (Oskar Przysucha)

 

Mazur Karczew

Przybyli: Jacek Moryc (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Arkadiusz Oziewicz (Broń Radom), Artur Wójcik (zespół rezerw)

Odeszli: Paweł Błesznowski (KS Łomianki), Maciej Krawczyk (MKS Piaseczno), Arkadiusz Zalewski (Wilga Garwolin)

 

MKS Piaseczno

Przybyli: Maciej Krawczyk (Mazur Karczew), Zbigniew Obłuski (Broń Radom), Kewin Przygoda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Bartosz Wysocki (zespół rezerw)

Odeszli: Kacper Komycz (Podlasie Sokołów Podlaski)

 

Mszczonowianka Mszczonów

Przybyli: Kacper Jadacki (KS Warka), Cezary Majchrzak (Kotwica Kołobrzeg)

Odeszli: Tomasz Skórzyński (LKS Osuchów)

 

Naprzód Skórzec

Przybyli: 

Odeszli: 

 

Oskar Przysucha

Przybyli: Wojciech Adamczyk (Zwolenianka Zwoleń), Adrian Jaśkiewicz (LKS Promna), Paul Mnguni (Free State Stars - RPA)

Odeszli: Tomasz Bartosiak (Orzeł Wierzbica), Luciano Matsoso (wyjazd do RPA), Kamil Molga (Radomiak II Radom)

 

Perła Złotokłos

Przybyli: Michał Ambrozik (Ursus Warszawa), Cezary Kur (Sparta Jazgarzew)

Odeszli: Mateusz Jarota (Błękitni Korytów)

 

Pilica Białobrzegi

Przybyli: Krystian Bienias (zespół juniorów), Jakub Chrzanowski (Apis Jędrzychowice), Rafał Stróżka (Radomiak Radom)

Odeszli: Daniel Witak (Huragan Wołomin)

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Przybyli: Krzysztof Cegiełka (Ursus Warszawa), Adrian Grabowski (Huragan Morąg), Patryk Szymański (ŁKS Łódź)

Odeszli: 

 

Sparta Jazgarzew

Przybyli: Maksymilian Vogtman (Ursus Warszawa)

Odeszli: Cezary Kur (Perła Złotokłos), Paweł Wysocki (Mazowsze Grójec)

 

Wilga Garwolin

Przybyli: Daniel Kosobucki (Amur Wilga), Marek Górski (Wisła Maciejowice), Arkadiusz Oziewicz (Mazur Karczew)

Odeszli: 

 

Znicz II Pruszków

Przybyli: Konrad Marusiak (zespół CLJ)

Odeszli: Adam Niemyjski (Broń Radom)