Strefa trenera

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

Ogłaszamy nabór do drużyny seniorów SRT Halinów  grającej w klasie A warszawskiej.
Wszystkich, którzy skończyli 16 lat i chcą spróbować swoich sił w piłce 11-osobowej prosimy o kontakt poprzez fb lub pod numerem telefonu. 516446326.

*     *     *

Legionovia II zagra sparingi w terminach: 17 lipca środa.
Ze względu na planowaną wymianę nawierzchni boiska w Legionowie mecze na wyjeździe.
Sebastian Dzisiewicz 602369447

*     *     *

UKS FDA Wieliszew poszukuje trenerów i asystentów  z uprawnieniami  do grup młodzieżowych U9 - U12 CV proszę wysyłać na adres uksfdawieliszew@gmail.com

*     *     *

Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1999 roku i młodszych na 
testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na 
biuro@hutnikwarszawa.pl.

Cytat tygodnia

 

"Prawą stronę asekuruje Matuidi. On bardzo często dochodzi, kiedy przy piłce jest Messi"

Dariusz Szpakowski, fragment komentarza z meczu Francja - Argentyna, 30 czerwca 2018

Polecane strony

M Gol

Czarni Węgrów

Przybyli: 

Odeszli: 

Fenix Siennica

Przybyli: 

Odeszli: 

Hutnik Huta Czechy

Przybyli: 

Odeszli: Kamil Piętka (Mazur II Karczew), Adrian Płatek (KS Puznówka)

Jabłonianka Jabłonna Lacka

Przybyli: 

Odeszli: 

Kolektyw Oleśnica

Przybyli: 

Odeszli: 

Mazovia II Mińsk Mazowiecki

Przybyli: Maciej Staska (Watra Mrozy)

Odeszli: Paweł Dębała i Bartosz Górecki (Watra Mrozy)

Orzeł Unin

Przybyli: 

Odeszli: 

Płomień Dębe Wielkie

Przybyli: Adrian Ulejczyk (KS Raszyn)

Odeszli: 

Podlasie Sokołów Podlaski

Przybyli: Piotr Goś i Piotr Osial (Pogoń II Siedlce), Łukasz Hajdas (wznowił treningi), Kacper Komycz (MKS Piaseczno), Marcin Siedlecki (Mazovia Mińsk Mazowiecki)

Odeszli: 

Sęp Żelechów

Przybyli: 

Odeszli: 

Tajfun JarMet Jartypory

Przybyli: Patryk Wąsowski (Nojszewianka Dobre)

Odeszli: 

Victoria Kałuszyn

Przybyli: Mateusz Abramowski (bez klubu), Krystian Kopeć (zespół juniorów), Jacek Kozaczyński (Dolcan Ząbki), Karol Michalik (ostatnio Błysk Wielgolas - juniorzy), Patryk Sokołowski (ostatnio Tygrys Huta Mińska - juniorzy), Paweł Sokołowski (wznowił treningi)

Odeszli: 

Watra Mrozy

Przybyli: Eryk Bednarski (ostatnio Orlęta Łuków), Paweł Dębała i Bartosz Górecki (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Mateusz Jackiewicz i Krystian Zawadzki (ostatnio MOSiR Mińsk Mazowiecki), Patryk Kamiński i Adrian Kozyra (bez klubu)

Odeszli: Bartosz Grzenda i Jan Żydkiewicz (przerwali treningi), Maciej Staska (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Kamil Walas (Tygrys Huta Mińska)

Wektra Zbuczyn

Przybyli: Jakub Grodzicki i Kamil Woźniak (zespół juniorów)

Odeszli: 

Wilga Miastków Kościelny

Przybyli: Piotr Śliński (Atom Chęciny)

Odeszli: 

Zryw Sobolew

Przybyli: 

Odeszli: