Strefa trenera

 

ZASADY ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ - kliknij

*     *     *

LKS Chlebnia zaprasza chętnych zawodników do sprawdzenia się w drużynach seniorskich w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/2019. Kontakt: trener Paweł Żegliński 504-087-581

*     *     *

Korona Warszawa (A klasa) szuka sparingpartnerów na mecze w terminach: 7, 9 oraz 13 sierpnia. Zainteresowanych proszę o kontakt. 604 978 208, Piotr.

*     *     *

Bramkarz rocznik 1997, 190 cm wzrostu, szuka klubu. Kluby zainteresowane proszę przesyłać oferty na adres bramkarzwolny@wp.pl. Wybranym klubom prześle CV i skontaktuje się osobiście

*     *     *

Klub Sportowy Konstancin zaprasza piłkarzy urodzonych w 1997-2002 na testy w okresie przygotowawczym. kontakt z trenerem: michal.madenski@gmail.com tel 535 495 273

*     *     *

"Hutnik Warszawa zaprasza piłkarzy urodzonych w 1998 roku i młodszych na testy w zespole IV ligi. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@hutnikwarszawa.pl."

Cytat tygodnia

 

"Kilka minut po rozpoczęciu zawodów doszło do nietypowego zdarzenia. Na prośbę Adriana Adamczyka sędzia przerwał zawody, a zawodnik KS Blizne oświadczył się wybrance swojego serca, która przyjęła oświadczyny."

ksblizne.com, fragment relacji z meczu KS Blizne - GKP Targówek

Polecane strony

M Gol

GKS Strzegowo

Przybyli: Mateusz Chojnacki i Dominik Pacuszka (bez klubu), Kamil Kocięda (Jutrzenka Unieck), Jakub Gutowski, Dominik Lewandowski i Bartłomiej Mączewski (zespół juniorów), Dawid Naguszewski (wznowił treningi)

Odeszli: Kamil Kruszewski (przerwał treningi), Łukasz Lubiński (???)

Iskra Krasne

Przybyli: Wojciech Bednarski (ostatnio MKS Przasnysz), Kamil Kamiński, Piotr Roman i Adrian Szmalc (bez klubu), Kamil Szmalc (Rowokół Smołdzino), Przemysław Wnuk (zespół juniorów)

Odeszli: Łukasz Kowalski (???), Jakub Michalak (wyjazd za granicę), Paweł Jaroszewski (Pełta Karniewo), Łukasz Sepczyński (MKS Ciechanów)

Korona Szydłowo

Przybyli: Bartosz Głowacki (bez klubu)

Odeszli: 

KS CK Troszyn

Przybyli: Karol Górski (Korona II Ostrołęka), Marcin Tyszka (bez klubu)

Odeszli: Adrian Drężek i Konrad Mamiński (Kurpik Kadzidło), Sebastian Rudziński i Daniel Woźniak (Narew Ostrołęka)

Makowianka Maków Mazowiecki

Przybyli: 

Odeszli: Sebastian Kurzyński (GUKS Krasnosielc)

Mazowsze Jednorożec

Przybyli: Bartosz Kardaś (ostatnio Orzyc Chorzele - juniorzy), Krystian Orłowski (ostatnio MKS Przasnysz - juniorzy)

Odeszli: Jakub Jaśkiewicz i Rafał Skała (studia), Rafał Krawczyk (przerwał treningi)

Nadnarwianka Putłusk

Przybyli: Łukasz Damętko (Bug II Wyszków), Jakub Osowiecki i Dawid Sokołowski (zespół rezerw), Hubert Sokołowski (Unia Warszawa - juniorzy)

Odeszli: 

Orzyc Chorzele

Przybyli: Łukasz Wilga (bez klubu)

Odeszli: Piotr Piasecki (MKS Przasnysz)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Przybyli: Maciej Bednarczyk (wznowił treningi), Kamil Małkiński (Iskra Zaręby Kościelne)

Odeszli: Patryk Gromek (Grom Warszawa), Kamil Szydlik (Iskra Zaręby Kościelne), Jakub Zapatka (KS Wąsewo)

Sona Nowe Miasto

Przybyli: Michał Korytowski (wznowił treningi), Jakub Palmowski (bez klubu)

Odeszli: Michał Macias (Korona Karolinowo), Tomasz Materka (GKS Gumino), Rafał Wieczorkowski (Żbik Nasielsk)

Tęcza Ojrzeń

Przybyli: Michał Kapczyński (Gryf Kownaty Żędowe), Mariusz Mikłowski (MKS Ciechanów)

Odeszli: 

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Przybyli: Andranik Galstyan, Azat Galstyan i Sławomir Sieja (bez klubu), Maciej Komorowski (Mławianka Mława), Mariusz Walczak (Polonia Iłowo)

Odeszli: Rafał Markiewicz (Żbik II Nasielsk), Radosław Zamielski (szuka klubu), Paweł Kaczerski, Bartłomiej Kisiel, Mateusz Majewski i Wiktor Żuławnik (zrezygnowali z gry)

Wkra Bieżuń

Przybyli: Karol Gręda (wznowił treningi), Artur Krajewski (zespół juniorów)

Odeszli: Piotr Melchinkiewicz (Mławianka Mława)

Wkra Sochocin

Przybyli: Patryk Giranowski i Rafał Kosewski (Gladiator Słoszewo), Rafał Gołębiewski (Wisła Główina-Sobowo), Łukasz Kowalski (wznowił treningi), Damian Sepczyński (Gryf Kownaty Żędowe)

Odeszli: Piotr Gruszczyński (Gryf Kownaty Żędowe)

Wkra Żuromin

Przybyli: Artur Budka (Boruta Kuczbork), Jakub Krzemiński i Mateusz Lewandowski (GKS Góra)

Odeszli: Kamil Bonisławski (PAF Płońsk)

Żbik Nasielsk

Przybyli: Rafał Wieczorkowski (Sona Nowe Miasto)

Odeszli: