Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

24 lipca

Iskra Zbrosza Duża - PILICA NOWE MIASTO 1:7

Bramki: Krzysztof Budyta 40 - Zbigniew Obłuski 40, 42 i 65, Jakub Zarychta 48, Karol Karwowski 53, Mariusz Wawrzyńczak 78, Michał Rzepkowski 90

Żółte kartki: T. Ługowski - Nieszporek, Krzemiński, Lewecki

Sędziował: Wojciech Bednarczyk

Iskra: Czerwiński - Paździerski, Grabowski, Sałyga, Kot, T. Ługowski (81 Kasica), Sowiński, Kamiński (70 Sieńko), Foltyn (70 Wodziński), K. Budyta, Zawadzki (69 G. Budyta)

Pilica: Wietrzyński - Kiljan (46 Grudzień), Lewecki, Nieszporek, Zanjat (72 M. Wawrzyńczak), Krzanowski (46 Zarychta, 55 Płodzik), Krzemiński, K. Karwowski, Dziuba (46 Kozłowski), Kryński (46 Rzepkowski), Obłuski

 

25 lipca

PLON GARBATKA - Drogowiec Jedlińsk 2:0

Bramki: Łukasz Krupa 61, Michał Rolnik 83

Żółta kartka: Dobosz

Czerwona kartka: Dobosz (76, za dwie żółte)

Sędziował: Tomasz Ksyta

Plon: Kuliński - Niziński (34 Kowalczyk), Marszałek, Kustra, Krupa, Rolnik (89 Fiet), Neska, Banach, Fusiek, Śmielak, Konopka (87 K. Kocyk)

Drogowiec: Król - Nowakowski, Mortka, Kobylarczyk (85 Pomarański), Rabiański (46 Golec), Dobosz, Kobza (46 Michalski), Płaskociński (46 Wcibisz), Rdzanek (85 Kołodziejczyk), Szczepanik, Miałkowski (85 Górka)

 

Blask Odrzywół - LKS PROMNA 2:3

Bramki: Mateusz Bińkowski 6, Kacper Bojarczuk 51 - Michał Orłowski 16 i 22, Sebastian Ząbkowski 44

Żółte kartki: Bojarczuk, J, Karwowski, Rogulski - Szymański, Mińkowski

Sędziował: Dawid Brzeski

Blask: Gut - Rzuczkowski, Bińkowski (70 Krupka), M. Karwowski (46 Bojarczuk), Ł. Rychta, B. Rychta (46 Rogulski), Furmański, Wiśniewski (55 J. Karwowski), Walczyk (55 Stefaniak), Matuszczak, Sułecki (66 Sieczkowski)

LKS: Brożyna - Wysocki, Szymański (69 Grodecki), Dąbrowski, Kulej, Ząbkowski, Bubiec, Zawadzki (80 Chyc), Mińkowski, Grzeszak (88 Chabałowski), Orłowski

 

KS Potworów - ORONKA OROŃSKO 0:1

Bramka: Jarosław Gołda 56

Żółte kartki: Suligowski, Winter

Czerwona kartka: Winter (32, za dwie żółte)

Sędziował: Paweł Sobieraj

KS: Narożnik (80 Żyła) - Milczarski, Pietraszewski, Głogowski, Pawelec, Kasprzak, Prokop (13 D. Gędaj), Rokiciński, Marcinowski, W. Gędaj, Krzysztof Tyczyński

Oronka: Czerepak - Szczygłowski, Pietralski, Bińkowski, Suligowski (68 Stysiek), Winter, Kumoch, Wyrwiński, Siwak (82 Zepchło), Obuch (52 Fajdek), Gołda (87 Wiecheć)

 

Zorza Kowala - WISŁA CHOTCZA 2:3

Bramki: Daniel Kucharski 54, Filip Michaluk 67 - Kamil Knieć 4, Hubert Knieć 13 i 48

Żółte kartki: Rogala, Żeromiński, Tokarski

Sędziował: Tomasz Stani

Zorza: Kołodziejczyk (75 Tonderski) - A. Szymanek (46 Bińkowski), Marzec, Kuśta, Wosztyl, Rosłaniec (85 M. Szymanek), Zawadzki (46 Dobosz), Kupis (88 Mital), Kucharski (60 Boruciński), Banaszek, Michaluk

Wisła: Okruta - Goliński (46 Piwowarek), R. Szymański, Tokarski, Blin, M. Szymański, Rogala, Kiliański, Żeromiński (85 Olejarczyk), H. Knieć, K. Knieć (60 Baryłkiewicz)

 

26 lipca

Radomiak Radom (juniorzy) - ENERGIA KOZIENICE 2:5

Bramki: Jakub Prawda 49 i 71 (rzut karny) - Roman Skowroński 5, 16 i 19, Piotr Czerwiński 55, Artur Boruciński 65

Sędziował: Michał Molenda

Radomiak (juniorzy): Guziak - Lasota, Kozłowski, Dobrasiewicz, Dukielski, Prawda, Dorożyński, Figarski (62 Janduła), Skuza (85 Szymański), Zaręba (85 Stępniewski), Czajkoski (85 Stępień)

Energia: Majos - Adamczyk, Grot (55 Pietrzyk), Wójcik, Walisiewicz (46 Puzianowski), Piasek, Starzyk (60 Boruciński), Czerwiński (75 B. Maciąg), Książek, Śliwiński (60 F. Maciąg), Skowroński (41 Fusiek)

 

Chojniak Wieniawa (juniorzy) - ZORZA KLWÓW 0:7

Bramki: Marcin Sieczak 12, Łukasz Zieliński 26 i 48, Jakub Przyborek 33, Artur Litwiński 71, 76 i 79

Żółta kartka: Rakowski

Sędziowała: Weronika Sałbut

Chojniak: Jasiński - Rakowski, Kazała, Gajos, Damian Swęda, Dawid Swęda, Kamiński, Babicki, Chylak, Bojanowicz

Zorza: Biernat - Sieczak, Górski (70 Tkaczyk), J. Nowak, Narożnik, Łukasik (75 Bykowski), Telus, Zieliński, Jędrasik, Przyborek (60 Seliga), Makowski (46 Litwiński)

Chojniak przez cały mecz grał w dziesięcioosobowym składzie

 

WISŁA SOLEC - Gracja Tczów 3:1

Bramki: Krzysztof Bańcerowski 28 i 60, Michał Kucharski 90 - Kamil Woźniak 83

Żółta kartka: Wasiak

Sędziował: Rafał Szewczyk

Wisła: Retmańczyk (46 Lis, 85 Polak) - Krupa, Olczak, Wiśniewski, Kędra (46 Chmielewski), Bania, K. Rojecki (66 B. Buszkiewicz), Rusin (70 Strąk), Cheba (60 Krawczyk), Bańcerowski (80 Kucharski), Mróz

Gracja: Wargacki (46 Chołuj) - Baran, Kwiatkowski, D. Kosowski, Gleguła, Malec, I. Odzimkowski, Wasiak, Chmurzyński, K. Odzimkowski (46 Fijołek), Woźniak

 

Broń II Radom - GRYFIA MIRÓW 1:1 (karne: 4:5)

Bramki: Patryk Lis 24 (rzut karny) - Damian Grzmil 13

Żółte kartki: Warych, Krzyżanowski, Oparcik, Drachal - Pajek, P. Kiełbasa

Sędziował: Norbert Chrząstek

Broń II: Tuzimek - Krzyżanowski, Marzec, Warych, Kiełbasa, Oparcik, Drachal, Dujko, Moskwa, Lis, Kotlimowski (51 Neska)

Gryfia: B. Bilski - P. Bilski, Wojciechowski, P. Kiełbasa, M. Sasal, Pajek (75 S. Domagała), Minda, K. Kiełbasa (67 Długosz), Kosela (82 Wierzbicki), Dujka, Grzmil

 

CHOJNIAK WIENIAWA - Sokół Przytyk 4:1

Bramki: Kacper Kokosza 37, Oskar Miturski 44, Łukasz Sapieja 84, Piotr Siwek 87 - Michał Soliński 47 (rzut karny)

Żółte kartki: G. Soliński, Kuraś

Sędziował: Patryk Rojek

Chojniak: Pełka - Jakubczyk, Porczek, Jaworski, Czyżykowski, P. Siwek, Janik, Ł. Siwek, Sapieja, Kokosza (80 Kowalczyk), Miturski (46 Norek)

Sokół: Król - G. Soliński, Kuraś (70 Kowalczyk), Kosiec, D. Witkowski, Czajka (85 F. Radomski), Bełzowski, Mariusz Soliński (85 Bienias), Wachnicki (46 B. Radomski), Michał Soliński, Gołębiowski (59 Łęcki)

 

GKS BELSK DUŻY - KS Lesznowola 2:1

Bramki: Kacper Cyranowicz 46 i 60 - Oskar Sygnarek 7

Żółta kartka: Lewandowski

Sędziował: Daniel Sobania

GKS: Damian Górzyński I - Podsiadło (46 Walkiewicz), Lewandowski, Łytwyn, Damian Wysocki (90 Jakóbczak), Komorowski (88 Rudnicki), Rybicki, Krawczyk, Maciak, Norberciak (61 Damian Górzyński II), Cyranowicz

KS: Kłyszewski - Iwański (75 Bożek), Ł. Siwiec (42 Grodzki, 89 K. Siwiec), Lis, Kazimierczak, A. Sygnarek (80 Walczak), O. Sygnarek, Brzeziński (18 Chróścik), Kowalczyk, Kołecki (50 Wójciak), Okolus

 

GKS Chynów - KS BŁOTNICA STARA 0:2

Bramki: Kacper Grochala 51, Kamil Dębski 54

Żólte kartki: Ł. Kośla, Jabłoniec, Kaczorowski - Barszcz, Grochala

Czerwona kartka: Kaczorowski (90)

Sędziował: Damian Dobrasiewicz

GKS: Barański (70 Kwiecień) - Kubiak, Ł. Kośla, Lasota (80 Kośliński), Jabłoniec (70 Jankowski), Żórawski, Woźniak, Glinka, Kaczorowski, Kraszewski (70 Maciak), Karczewski

KS: M. Rogoliński - N. Michalak, Korgul, Tkaczyk, Barszcz, K. Dębski (80 Różyc), Podymniak, Grochala, M. Prasek, Płaskociński, K. Rogoliński

 

GKS Stromiec - LEGION GŁOWACZÓW 1:1 (karne: 3:4)

Bramki: Hubert Król 54 - Damian Lisiewski 6

Żółte kartki: Betz - Kłos

Sędziowała: Katarzyna Kupidura

GKS: Cichulski - Turzyński, Betz, Kozłowski, Bednarczyk (77 Kocon), Machalski (86 Boguszewski), Cybulski (60 Jopek), Dawydenko, Kusak, Król, Żoiłądkiewicz

Legion: P. Król - Grotek, Kłos, Czerwiński, B. Król (46 Walos), Badowicz, Mackiewicz, Kryczka, Włodarczyk, Lisiewski, Musiał

 

Gracja II Tczów - POWIŚLANKA LIPSKO 0:2

Bramki: Jakub Cieciura 30 (rzut karny), Dawid Gardynik 45

Sędziował: Jakub Gołda

Gracja II: Tarwacki - Jeżmański, Węgliński, Oleksik (46 Kozakiewicz), Chmielnicki, Chrzanowski, Stawczyk (63 K. Odzimkowski), Suwała (46 Karasiński), A. Wolszczak, Kopeć, Hebda

Powiślanka: Wilk - Heda, Cieciura, Bzikot, Zięba, Król, Mikołajek, Bajor, Gajos (46 Ogonowski), Dawid Gardynik, Damian Gardynik

 

HUBERTUS CHOMENTÓW - Krępianka Rzeczniów 2:1

Bramki: Łukasz Arak 59 (rzut karny) i 78 - Łukasz Fijas 51

Żółte kartki: D. Marchewka - Romanowski, Stempień

Sędziował: Łukasz Kupidura

Hubertus: Zanjat - P. Lisek (80 Machnio), D. Lisek, Piros, Bielecki (55 Białecki), Michalski (55 Bieniek), D. Marchewka, Lutek, Maj (46 Arak), Marsula (67 M. Kołodziejczyk), Ł. Kołodziejczyk (88 Śmietanka)

Krępianka: S. Ziomek - Romanowski, Życiński, Gontarczyk, Pytlak, Bugajski (60 Cis), Stempień, Czaja, Bartos, Murawski, Ł. Fijas

 

JAGUAR WOLANÓW - Ruszcovia Borkowice 3:0 walkower

Na boisku 1:2. W barwach Ruszcovii zagrał zawodnik niepotwierdzony do rozgrywek

Bramki: Dawid Gajos 64 - Patryk Skalski 15 i 34

Sędziował: Mariusz Łyżwiński

Jaguar: Gibała - Trojanowski (Lesiak), Derleta, Sieradz (Sukiennik), Nachyła (Ł. Prokop), Majewski (Różalski), K. Pikiewicz, Świątkowski, Gajos, P. Pikiewicz, Poneta

Ruszcovia: Jarosiński - Konieczny, M. Raczyński, Tumielewicz, Prażmowski, Depo, M. Fidos (46 Gruszka), Płuciennik, Kacprzak, Biernat (75 Bielecki), P. Skalski (62 Pęzik)

 

KP Stanisławice - AKCJA JASTRZĘBIA 2:4

Bramki: Kamil Kutyła 11, Dawid Ceglarz 26 (rzut karny) - Karol Komorowski 7, Mariusz Kwaśnik 86, Robert Wojciechowski 89, Tomasz Kuchcik 90

Żółte kartki: Pastwa, Ceglarz

Sędziował: Jakub Majewski

KP: Pastwa - Rębiś (62 K. Wójcik), Godlewski (80 Piekarski), Przepiórzyński, Mazur, Ptaszek (65 Kiełbasa), Winiarski (60 Chrapek), Kazanowski, Makuch (46 Cieślik), Kutyła (85 Walos), Ceglarz

Akcja: Rzeszot (46 Ł. Kilianek) - Wojciechowski, Bilow (46 Kuchcik), Kilianek, Staniszewski, Derdak (60 Masiarz), Wojdak (30 Kwaśnik), Woźniak, Lisek, Komorowski (46 Dynia), Rębiś (60 Majewski)

 

Królewscy Jedlnia - GRYF POLICZNA 2:2 (karne: 3:4)

Bramki: Łukasz Sosnowski 21, Eryk Machnio 23 - Łukasz Tęcza 40, Robert Kowalkowski 70

Żółte kartki: Gębczy, Warchoł, Jurczak - Maik, Wójcik

Sędziowała: Agnieszka Płaskocińska

Królewscy: Modelewski - Dąbrowski, Mąkosa, Warchoł, Kędzior, Ł. Kołodziej (60 Wąsik), Gębczyk, M. Kołodziej (78 Cierzuch), Sosnowski (60 Skalski), Trzos (46 Jurczak), Machnio (60 Sałek)

Gryf: Kowalczyk - Gajda, Kowalkowski, Tęcza, Marchewka, Singa, Tyczyński, Alot, Szczodry (46 Prokop), Dębowski, Wójcik

 

KS JASTRZĄB - Młodzik-18 Radom 3:0 walkower

Na boisku 0:3. W barwach Młodzika-18 zagrał zawodnik nie potwierdzony do rozgrywek

Bramki: Sebastian Orchel 1, Konrad Pionka 21 (rzut karny), Bartosz Karpiński 75

Żółte kartki: Krawczyński, Wójcik

Sędziował: Jarosław Gromek

KS: M. Kaluga - Warso (61 B. Figarski), Czubak, K. Kaluga, Tuzimek (67 Rojek), Wątły (46 Gawor), Ralcewicz (46 Tomczyk), Surdy (73 Droś), Reuszel (61 D. Bilski), Rogala, J. Bilski

Młodzik-18: W. Janik (80 Lutek) - Kalita, Bugajski (70 Chyra), Molga, F. Janik, Naglak (50 Karpiński), PIonka, Rogowski (65 Krawczyński), A. Wójcik (70 Tatar), Orchel (50 Prusiński), Żyła (80 Ulawski)

 

KS Maków - SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW 0:4

Bramki: Jakub Cioch 20, Kacper Bednarczyk 55, Paweł Lisowski 85, Kacper Sowa 88

Żółte kartki: K. Węgliński, Gawryś - Bator, K. Sowa

Sędziował: Tomasz Figarski

KS: Kołodziejczyk - K. Węgliński (84 M. Węgliński), Barszcz (83 Jaworski), Banaszkiewicz, Stanios (60 Jabłoński), Reguła (77 Reguła), Siara, Mateusz Kot, Kwiecień (46 Gawryś), Wydra (58 Naulewicz), Celi (46 D. Skorża)

Skaryszewianka: Czerwiec - D. Bednarczyk (46 Sowa), Doleżyński, Bator (80 Śwircz), Kozuj, Białkowski, Lisowski (90 Podsiadły), Tuzinek (55 Ciszek), Cioch, K. Bednarczyk (82 Połczyński), Szymański (46 Bogacz)

 

POSTĘP ŁAZISKA - Powała Taczów 4:0

Bramki: Dawid Stachura 25 i 34, Daniel Moskwa 74, Adrian Kania 90

Żółte kartki: Moskwa, Pożyczka - Pudzianowski, Imiołek

Sędziował: Adrian Żyła

Postęp: Romanowicz - Czarnecki, Figura, Mędrek (73 Drąg), Stachura (70 Zbiciak), Popczyński (60 ZIętkowski), Murawski (85 A. Kania), Gregorek (65 Klich), Moskwa, Popowicz (62 Bocheński), Pożyczka (80 Wydra)

Powała: Wiśniewski - Pudzianowski (67 Sadowski), Imiołek, Maciej Adamczyk, Kolbus, Stachura (46 Roszowski), Sułecki (85 Podymniak), Sobieraj, Marchewa (46 Wieteska), Chęć, Pawlicki

 

Sadownik Błędów - KRASKA JASIENIEC 1:1 (karne: 0:3)

Bramki: Rafał Kornaszewski 78 - Jan Bińkiewicz 12

Żółte kartki: Sybilski - Skatulski, Dąbrowski, Toczek

Sędziował: Jakub Jabłoński

Sadownik: Boniecki - Szulczyk, K. Królikowski, Krzyżanowski, Masłowski, Sybilski, D. Królikowski, Szewczyk (85 A. Krawczyk), Oraczewski (46 S. Królikowski), Kornaszewski, Raczyński (30 H. Krawczak)

Kraska: Chruściński - Dąbrowski, Pawlak, Binkiewicz, Skatulski, Walczak (60 Wocik), Baduła, Orzechowski, Malesa (66 Piekarz), Fidler, Toczek

 

SKS POTWORÓW - MKS Wyśmierzyce 3:1

Bramki: Patryk Gil 32, Daniel Witczak 38, Kamil Zych 67 - Norbert Łysakowski 14

Sędziował: Daniel Głowacki

SKS: Łukasik - Lesiak, Jędrzejczyk (71 Sęk), Witczak, Wójtowicz, Mogielski, D. Grzybowski (85 A. Grzybowski), B. Grzegorczyk, Matyśkiewicz, Pyrka (56 Zych), Gil

MKS: Kuflikowski - Chabora (40 Wójcik), Korycki, D. Łysakowski, Kowalczyk (70 Drelich), Jabłoński, Mazur (70 Magdzicki), G. Dąbrowski, D. Dąbrowski, N. Łysakowski, Syta