25 lipca

TAMKA DZIERZGOWO - Olimp Ciechanów 1:1 (karne 10:9)

Bramki: Tomasz Grzybowski 90 (rzut karny) - Piotr Gruszczyński 55 (rzut karny)

Żółta kartka: Dymkowski

Sędziował: Czarek Ossowski

Tamka: Perdion - Woźniak, Puźmirowski, Kwiatek (75 Krajewski), Dymkowski, Grzybowski, Sobiecki, Wójtowicz, Zbysiński, Szypulski, Dudziński

Olimp: Letmanowski - A. Wiśniewski (75 Pawłowski), Jeziorski, Gruszczyński, Chodupski, Stryjewski (55 Gortat), Jurkiewicz, Wojtasiak, Zdrojewski, Bartczak (85 Śmieciński), Brzoza

W 8 minucie Paweł Jurkiewicz (Olimp) nie wykorzystał rzutu karnego

 

Gladiator Słoszewo - OPIA OPINOGÓRA 1:2

Bramki: Artur Żelasko 55 - Grzegorz Komorowski 18, Mateusz Osiak 50

Żółte kartki: Pawlak - Głowacki, Kacprzak

Sędziował: Paweł Maciak

Gladiator: Popiołek - Kozłowski, Dobiasz (77 Krzemiński), Ziemiński, Lewandowski (75 Kopeć), Bednarski (64 Kowalski), Żelasko, Kapczyński (58 Kaczyński), Pawlak, Jóźwiak, Rutkowski

Opia: Stępkowski - Zalewski, Michalski, D. Szempliński, Głowacki, Frączkowski, Sobczyński (75 Michalak), Komorowski, Kacprzak, Rzeczkowski (55 Osowski), Osiak (70 Miklaszewski)

 

GRYF KOWNATY ŻĘDOWE - Orlęta Baboszewo 3:3 (karne: 5:4)

Bramki: Rafał Chojnowski 59, Piotr Ugoda 78 (rzut karny) i 90 (rzut karny) - Patryk Zajączkowski 3, Kamil Gajewski 7 i 75 (rzut karny)

Żółte kartki: D. Sepczyński - Karwowski, Gwiazda Zjadewicz

Sędziował: Ursyn Smacki

Gryf: Szustowski (46 Mateusz Jurkiewicz) - Kaliszewski (42 Ugoda), Stępiński, Ickiewicz, Kapczyński (46 D. Matuszewski), D. Sepczyński, Krzyśpiak, Goclender (46 Tereszkiewicz), M. Sepczyński (46 Ujazdowski), Chojnowski (89 A. Matuszewski)

Orlęta: Goszczycki - Napiórkowski, Karwowski, Wiśniewski, Senkowski, Skibiński, S. Mak (52 K. Obrębski), Bogdański (60 Zjadewicz), Zajączkowski (60 Gwiazda), Gajewski, Kornatowski (76 M. Obrębski)

 

Iskra Zaręby Kościelne - WYMAKRACZ DŁUGOSIODŁO 1:1 (karne: 3:5)

Bramki: Adam Niemira 30 (rzut karny) - Adam Duda 20

Sędziował: Arkadiusz Wargulewski

Iskra: Sobiecki - A. Niemira, Zakrzewski, Jaworski, Saniewski, Śliwiński, Janiszewski, Godlewski, Kiempisty (55 Turos), Grabiński, Chlubicki

Wymakracz: Rosiński (46 Cichowski) - Jachacy, Michalak, Gałązka, P. Brejnak I (70 Ł. Kwiatkowski), D. Brejnak (60 Pamrowski), Laska, Pasek, Gołębiewski (80 Iwański), Rutkowski (55 Kaczyński), Duda

 

JUTRZENKA UNIECK - GKS Gumino 0:0 (karne: 4:3)

Sędziował: Mariusz Dąbrowski

Jutrzenka: A. Baczewski (46 Michalski) - S. Baczewski, Ługowski, Seweryn, Wagner, P. Baczewski, Jóźwiak, Kozłowski, Lewandowski (69 A. Osowski), Wiejski, Stępiński

GKS: Sobolewski - Pałac, Grzejda, Sadowski, Marciniak, Górnicki (85 Gołaszewski), Polniak, Cichocki, Konwerski, Starczewski, Droziński

 

KS PNIEWO - Wkra Cieksyn 9:1

Bramki: Hubert Światkowski 1, 58 i 64, Michał Pachocki 24, Damian Zacharski 28, Dawid Kamiński 31, Konrad Ciskowski 37, Konrad Zacharski 75 i 89 - Damian Koźniewski 60

Żółte kartki: K. Zacharski - Łukasz Gortat II

Sędziował: Tadeusz Siemionko

KS: Ochędowski - Ł. Koczara, Dłużniewski, P. Światkowski, K. Koczara (65 Kucharczyk), Pachocki (70 Woźniak), Kamiński (60 Pikora), D. Zacharski (46 Kuczyński), K. Zacharski, Ciskowski, H. Światkowski

Wkra: Krakowski - Borowiec (70 W. Olczak), Kęsicki (46 Dziedzic), Malon, Maciątek (75 Marszałek), Koźniewski, Łukasz Gortat I, Łukasz Gortat II, Śmigasiewicz, Jazłowiecki (46 Kamil Przeorski), Altinel (46 Krystian Przeorski)

 

MŁAWIANKA II MŁAWA - Boruta Kuczbork 4:0

Bramki: Cezary Jastrzębowski 30, 82 i 90 (rzut karny), Jakub Nowiński 75

Żółte kartki: Dąbrowski - Dębski

Sędziował: Karol Braun

Mławianka II: Kalman (80 Gaładyn) - Przybysz (70 Sadza), Rosocha, Karwiński, Tomczyk, Ogrodowczyk, Nowiński, Skudynowski, Robaczewski, Dąbrowski, Jastrzębowski

Boruta: Michalski (46 C. Kołakowski) - Kawczyński, Dębski, Kaszuba (70 Bardyszewski), P. Klimek, Rychcik (66 Watkowski), Szymański, Juszczyk, Sadowski, K. Kociela, Ulatowski (70 Suchoparski)

 

Narew II Ostrołęka - GKS ANDRZEJEWO 2:5

Bramki: Damian Klec 18, Bartosz Siurnicki 82 - Bartłomiej Antoniak 32, 38, 54 i 78, Dominik Kraszewski 45

Sędziował: Krzysztof Wieczorek

Narew II: A. Drężek - Gocłowski, Grudziński, Jankowski, Grala, Banach, Kruczyński, Bieńkowski, Szczepanek, Klec, H. Sadłowski (65 Siurnicki)

GKS: Szymański - Kowalewski, Sierota, Kapica, Pac (72 Kiempisty), R. Piwoński (75 Kaczyński), Rakowiecki, Gniazdowski, Antoniak (80 Rybiński), D. Kraszewski (68 Niemira), A. Piwoński

 

Olimp II Ciechanów - ŻAK SZREŃSK 1:1 (rzuty karne 3:5)

Bramki: Wiktor Stryjewski 70 - Tomasz Anbo 29

Sędziował: Sławomir Gołębiewski

Olimp II: Kacprzak - Susek (46 Grzyb), Umiński, Karpik, Sobiech (75 Kreft), Zawada (75 Zmysłowski), Ułasiewicz (65 Piątkowski), Niekraś, Klonowski, Kwiatkowski, Stryjewski

Żak: Gesek - Dwużnik, Rejniak, Anbo, Zakrzewski, Polakowski (46 Robaczyński), Kordalski, Welenc (75 Lisiewski), Barański, Obrębski., Rudnicki (75 Boruszewski)

 

Orz Goworowo - RZEKUNIANKA RZEKUŃ 2:3 

Bramki: Jakub Grabowski 79, Jakub Zięba 90 - Miłosz Blat 13 i 29, Bartosz Pędzich 62

Sędziował: Mariusz Grabowski

Orz: Łaszczych - Pazuła, T. Gęsich (70 Bukowski), T. Lubiak, J. Zięba, C. Gęsich (86 Gruz), J. Grabowski, Rupacz (65 B. Majkowski), D. Sujkowski (80 Wieczorek), Głażewski (60 Tomaszewski), Mateusiak

Rzekunianka: Wardak - Chmielewski (10 Abramczyk), Sakowski, Dasiak (46 Olbryś), Kaczyński, Karczewski, Lutrzykowski, Blat, Wołejszo, Nisiobęcki (70 Szymczyk), Pędzich (75 Sobotka)

 

ŚWIT BARANOWO - Orzeł Sypniewo 0:0 (karne: 3:2)

Żółte kartki: W. Gąska - Dąbrowski, Kaczyński, Beczak, Marcińczyk, Zalewski, Bączek

Czerwona kartka: Kaczyński (59, za dwie żółte)

Sędziował: Paweł Gwiazda

Świt: Grabowski - Madrak (86 Wołosz), Dawid (71 J. Gąska), Dąbrowski, Zygmnunt, Tabaka, R. Ogonowski, W. Gąska, Gładek (85 Stefański), Tadra (67 D. Olender), Michalak (67 Sokołowski)

Orzeł: Glinka - Rebeliński (46 Bączek), Sztąberski, Marcińczyk, Dąbrowski (73 Grodzki), Zabielski (46 Sypniewski), Beczak, Zalewski, K. Żebrowski, Gutowski, Kaczyński

W 74 minucie Przemysław Gładek (Świt) nie wykorzystał rzutu karnego.

W 90 minucie Wojciech Gąska (Świt) nie wykorzystał rzutu karnego

 

26 lipca

FC 2012 Różan - BARTNIK MYSZYNIEC 2:3

Bramki: Kamil Białobrzewski 10, Kamil Tarasiewicz 60 - Maciej Szymański, Krzysztof Szymański, Kacper Jaksina

Żółte kartki: P. Załęski, S. Załęski, Tarasiewicz - Domian

Sędziował: Piotr Pałaszewski

FC 2012: Wiśniewski - Baranowski, Buchalski, Nosek (83 Napiórkowski), Kaczyński, P. Załęski, S. Załęski, Tarasiewicz, Białobrzewski, Majorkiewicz (80 Biernacki), Gos (70 Łuczyński) 

Bartnik: P. Szymański - Markowski, Bałdyga, R. Domian, Lis (77 Rolka), Balcerczyk (86 S. Domian), Wajda, K. Szymański, M. Szymański, S. Kulas, Jaksina (75 Patra)