9 sierpnia

Amator Maszewo - BŁĘKITNI GĄBIN 2:7

Bramki: Kacper Borowski 4, Bartłomiej Sochalewski 18 - Piotr Paczkowski 27 i 50, Adrian Olkiewicz 28 (rzut karny), Bartosz Rosiak 45, Jakub Osmański 72, Jakub Skierski 73, Kacper Podgórski 80

Żółte kartki: Mysior, K. Załuga, Bachanek, Dębicki

Czerwone kartki: Mysior (59, za dwie żółte), Ziółkowski (75)

Sędziował: Damian Jędrzejak

Amator: Malinowski - Jankowski, Mysior, Ziółkowski, Bachanek (60 Jarzębowski), Sochalewski, Borowski, Dębicki, Marciniak, K. Załuga, Wachaczyk

Błękitni: Górecki (65 Idzik) - Jeznach, Staniszewski (30 Jabłoński), Olkiewicz, R. Paczkowski, Rosiak, Koryto (78 Wasiak), Woliński (75 T. Ziarkowski), Skierski (78 Szochner), P. Paczkowski (78 Podgórski), Dutkiewicz (65 Osmański)

 

12 sierpnia

Delta Słupno - WISŁA II PŁOCK 0:3

Bramki: Dawid Krzyżański 10, Damian Kacperski 54, Kamil Dąbrowski 83

Żółte kartki: Szczytniewski, Machowski, Lisiecki, Wójcicki - Ignaczewski, Błaszak, Czajka

Czerwona kartka: Szczytniewski (84, za dwie żółte)

Sędziował: Marcin Kurowski

Delta: Frejlichowski - Staniszewski, Wójcicki, Szczytniewski, Pokorski (75 Markowski), Maciejewski, Gapiński (65 Obojski), J. Machowski (70 Giżyński), Majchrzak (80 Stelak), Kołeczek (70 Szczerbak), Lisiecki

Wisła II: Zapytowski - Duchnowski, Dąbrowski, Krzyżański (75 Wiącek), Kacperski, Czajka, Witek (71 Włodarski), Chojnacki (60 Błaszak), Ignaczewski (60 Szczepanik), Bieńkowski, Kiewel (71 Łojewski)

 

Huragan Bodzanów - KASZTELAN SIERPC 1:4

Bramki: Maciej Chmura 64 - Adam Piotrowski 6, Piotr Majchrzak 17 i 50, Adrian Pawlak 69

Żółte kartki: Raczyński, Skrzyński - Olszewski, Kułaga

Sędziował: Adrian Majewski

Huragan: Ptasiński (46 Trela) - M. Zuchora, Grzęda, Golis (46 G. Łątka), Marcin Chmura (55 Raczyński), P. Bauman (55 Ciarkowski), Kozioł, Staszewski (46 Pawlikowski), Maciej Chmura (85 Kusiński), Skrzyński (85 Sikorski), K. Zuchora

Kasztelan: Kurek - Kułaga, Sobczak, Zaroślak (46 Ambrochowicz), Rawlyk, Majchrzak (61 Błażejewski), Perlak (46 Umiński), Pniewski, Piotrowski (46 Pawlak), Witkowski (81 Grabowski), Olszewski

 

Pogoń Słupia - ŚWIT STAROŹREBY 1:11

Bramki: Łukasz Piłat 12 - Michał Sadowski 5, 16, 22, 41 i 44, Rafał Trakul 9, Seweryn Truskolaski 26, Mariusz Unierzyski 33 (rzut karny), Bartosz Zieliński 68, Jarosław Unierzyski 72, Sebastian Krajewski 78

Sędziował: Rafał Szczytniewski

Pogoń: Artur Grabowski - Łęcki, A. Piłat, Kwiatkowski, Sobczak, Kępczyński (80 Bońkowski), Ł. Piłat (75 Borkowski), Sawicki, Adrian Grabowski (65 Dobrosielski), Pietrzak, Folgier (65 Kowalewski)

Świt: Watkowski - Tomaszewski, M. Unierzyski (55 Okoński), Sierpiński (46 Zieliński), Konwerski, Majewski, Jankowski (46 Krajewski), Truskolaski (46 Januszczak), J. Unierzyski, Trakul (46 Sobczak), Sadowski