11 sierpnia

Farmacja Tarchomin - ROZWÓJ WARSZAWA 2:3

Bramki: Tomasz Bicz 27, Daniel Dąbrowski 77 - Andrzej Łukomski 2x, Damian Łukasik

Żólte kartki: P. Kozłowski, Stykowski, Rogoziński, N. Chorostowski - Pigiel, Pawłowski

Sędziował: Dominik Wodarski

Farmacja: Zabłotny - Oszmański (60 Bień), P. Chorostowski, M. Chorostowski, Sokoluk (35 Lewandowski, 80 Brenner), N. Chorostowski, Stykowski, P. Kozłowski (46 Świątek), Dąbrowski, Rogoziński (65 Sałaj), Bicz

Rozwój: Krawczyk (46 Morawski) - Tomaszewski (46 Jurga), Jakubik, Pigiel, Kostrzycki, Zieliński (46 Pawłowski), Grzejszczak (46 Świderski), Biegajło (75 Korycki), Jóźwiak (53 Wolszczak), Łukomski, Łukasik

Mecz w Markach

 

Mewa Krubin - MAZUR II RADZYMIN 2:3

Bramki: Kamil Ugodzińsk 38i, Sebastian Piekarzewski 85 - Karol Obłój 17, 70 i 75

Sędziował: Grzegorz Gołda

Mewa: Paciorek - Jakubiak, Popielarczyk-Bańka, Kowalik (80 Modzelewski), Ugodziński, Śliwiński, Wodziński, Łądka, Piekarzewski, Kowalski (80 Rakowski), Walburg (46 Cudny)

Mazur II: G. Reterski (46 M. Rosłon) - Włodarczyk, Wyszyński, Adamski, D. Gałucha, Obłój, Banaszek, Zych, Okrasa, Baranowski, A. Gałucha

 

PKO Sport - CHAMPION WARSZAWA (JUNIORZY) 0:9

Bramki: Marcel Bykowski 3x, Kacper Bojańczyk 3x, Filip Składowski 2x, Damian Kuc (samobójcza)

Żółta kartka: Wieczorek

Sędziował: Hubert Pułapa

PKO Sport: Hełmecki - Manart, Czaplicki, Świstak, Kuc, Jaskiewicz, Kozłowski, Ereminowicz (Jambor), Urbaniak, Konieczny, Wielgolaski (Kowalik)

Champion: Wiśniewski (46 Sawicki) - Pawlak, Kusyk, Kossak, Kmiecik, Wieczorek, Lee (46 Kalbarczyk), Haber (46 Dudek), Składowski, Bojańczyk, Bykowski

Mecz w Głoskowie

 

BUKS Pruszków - LEGION WARSZAWA 0:7

Bramki: Gracjan Konopski 22 i 60, Paweł Szafoni 25, Kacper Rosochacki 39, Sebastian Ignacak 47, Konrad Szałek 65 (rzut karny), Mateusz Sańko 68

Żółta kartka: Call, Cegielski - Łęczycki

Czerwona kartka: Ludwisiak (77, za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Grzegorz Ciesielski

BUKS: Wysocki - Szataniak, Protasiuk, Call, Cegliński, Wulczyński (55 Romaniuk), Dzido, Brzostowski, Staniak, Wojciuk, Ludwisiak (60 Sot). Grali też: Nuszkiewicz, Baleja, Jakubik

Legion: Kowalczyk (60 Zabielski) - Sadurek (60 Komorowski), Hopcia, Żuk, Szafoni (60 Sitarek), Barwiński (60 Nowicki), Szałek, Jusiński (60 Łęczycki), Rosochacki (60 Grabicki), Konopski, Ignacak (60 Sańko)

 

Futboliga.pl - VARSOVIA WARSZAWA (JUNIORZY) 0:4

Bramki: Oskar Matulka 39, Michał Butkiewicz 41, 89 i 90

Żółte kartki: Lęgas, Gajewski

Sędziował: Jakub Witkowski

Futboliga.pl: Szczepanek - Gajewski, Rychta, Zygartowicz, Chlebowski - Melcher, Lęgas, Błoński (59 Kowalczyk), Godlewski (62 Makarow) - Nowaczuk, Marcinkiewicz

Varsovia: Marnik - Butkiewicz, Jarosiński, Kaliciak, Klossek (65 Kobuciński), Matulka (65 Nosow), Piegat (70 Korodziejewski), Rucikowski (33 Michalski), Selibórski, Witecki, Zając (80 Hodoń)

Mecz w Zielonce

 

12 sierpnia

Reprezentacja Dziennikarzy - MAZUR KARCZEW (JUNIORZY) 0:6

Bramki: Tymon Ratajczak 2x, Kacper Kobza 3x, Dąbrowski

Sędziował: Piotr Tenczyński

Reprezentacja Dziennikarzy: 

Mazur: Wojdasiewicz - Warszton (Wirtek), Kobza, S. Trzaskowski, Łukasik, Niedziółka (Winnicki), Łodziński (Dąbrowski), Jarzębowski, Brojek, Ratajczak, Kamiński (Jeleń)

Mecz w Karczewie

 

Korona Jadów - BÓBR TŁUSZCZ 1:5

Bramki: Aleksander Rudnik 41 - Maciej Gałązka 6, 9 i 12 (rzut karny), Mateusz Bohdziul 19, Daniel Krasnodębski 72

Żółte kartki: Rolek - Krasnodębski

Sędziował: Marcin Włodarczyk

Korona: Dzięcioł (46 Wiśniewski) - Michalik, Rolek, P. Rudnik (46 Dobosz), Zaklika, Mróz, A. Rudnik, Dybka (71 Grabski), Palesa (46 Federczyk), A. Michalik, Rzempołuch (46 J. Rudnik)

Bóbr: Lech (85 Kubuj) - Bula (67 D. Rakowski), Jadczak (46 Stefek), Szreiber (46 Czechowski), Sroka, Górski, Bohdziul, Sasin, Zalewski, Krasnodębski, Gałązka (57 Babańczyk)

 

MURAWA SUWAŁKI - Bóbr Tłuszcz (juniorzy) 6:1

Bramki: Sylwester Wielgat 30, 45, 55 i 70, Maciej Kulbacki 58 i 66 - Daniel Stańczak 45

Żółta kartka: Sztuka

Sędziował: Patryk Kosierb

Murawa: Małecki (78 Siłkowski) - Wysocki, Dolistowski (60 Gorlo), Wilk, Wowak (65 Dzikielewski), Parafinowicz, Baluta, Andruczyk, Sobolewski (72 Górski), Wielgat (83 Suchocki), Kulbacki

Bóbr: Skorupka - S. Lipiński, Pióro, K. Raczyński, K. Lipiński (60 Kujawa), Siemionkowski (46 Kurek), Miazkiewicz, Banaszek, Dąbrowski, Sztuka, Stańczak

Mecz w Tłuszczu

 

ORZEŁ PARYSÓW - Promnik Łaskarzew 4:0

Bramki: Filip Kuszpit 10 i 80, Krystian Kot 30, Jan Legat 65

Żółte kartki: Kielak, S. Sowiński, Jałocha, Mroczek - Świderski, M. Jóźwicki, Jasiński

Sędziował: Bartosz Nierodzik

Orzeł: O. Kuszpit - Mucha (60 Legat), Kielak, Kot, S. Sowiński, Saganek, Jałocha (80 Kazubek), Mroczek (55 Latuszek), Talarek, D. Sowiński (46 Mazek), F. Kuszpit

Promnik: Pawelec - Jasiński, M. Jóźwicki, Kozikowski, Janisiewicz, Piotr Szczypek (80 Włodarczyk), R. Jóźwicki (70 Patryk Szczypek), Grabowiec (46 Petryka), Alot (46 Świderski), Kisiel, Korycki

 

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (JUNIORZY) - MKS Polonia Warszawa (juniorzy) 3:0

Walkowe. Na boisku 2:6. W barwach MKS wystąpili zawodnicy nie potwierdzeni do rozgrywek.

Bramki: Kacper Przyżycki 60, Michał Poławski 75 - Jacek Makowski 3, Rafał Szewczyk 7 (rzut karny) i 90, Marcin Wilk 45, Jan Mater 48, Piotr Idzikowski 65

Żółta kartka: Korcz

Sędziował: Łukasz Wichowski

Pogoń: Zieliński (53 Kapuściński) - Niemejski (60 Stańczyk), Chechłacz, Pilis, M. Fryc (82 Michałowski), Przyżycki, Poławski, Łoś, Bogucki, Pindor, Dudziński

MKS Polonia: Zasłonka - Błoński, Borożko, T. Sieciechowicz, Korcz, Idzikowski (65 Stęszewski), Kmieć, Wilk, Mater, Szewczyk, Makowski

 

Relax Radziwiłłów - JÓZEFOWIANKA JÓZEFÓW 1:5

Bramki: Michał Kuśmider - Krzysztof Jastrzębski 2x, Paweł Chodniewicz, Dominik Kwaśniewski, Adam Szczyglak

Sędziował: Grzegorz Zdrojek

Relax: J. Pokorski - Heleniak, Napiórkowski, M. Pupecki, K. Pokorski, Kośmider, Kujawa, K. Wojciechowski, Olszewski, Dubielecki, Piątek

Józefowianka: Lada - Baryła, Stasiński, Jastrzębski, Szczyglak, Milewski (20 Szymański), Krajewski, Brzeziński (46 Wąsowski), Bauman (75 Jakubowski), Chodniewicz (60 Dziubak), Kwaśniewski

 

Sokół Kołbiel - KS GLINIANKA 1:3

Bramki: Bartłomiej Prus 45 - Bartłomiej Prus 5 (samobójcza), Damian Żurawski 25, Adam Kubajek 58

Żółte kartki: Rybka

Sędziował: Bartosz Glinka

Sokół: Kubiński - Ł. Prus, R. Całka (46 J. Całka), Biernat (73 Krupka), Michalski (50 Wasiński), B. Prus, Budyta, Kulka, Wilczak, D. Całka, Broda

KS: P. Nowak - Gniadek, J. Nowak, D. Bąk, Siewierski (83 Wereda), Kubajek, Rybka, Cholewiński, Żurawski (73 Bogucki), Bylinka, P. Winek (61 Solnicki)

 

Victoria Głosków - ZABOROWIANKA ZABORÓW 0:5

Bramki: Piotr Dąbrowski 2x, Krzysztof Dąborwski, Paweł Juskowiak, Łukasz Dembiński

Sędziował: Mateusz Pawłowski

Victoria: J. Żołnierski (55 Pyl) - K. Raczyński, A. Żołnierski, M. Raczyński (75 Liwiński), Grudnik, Kucharski, Pawłowski (46 Duszczyk), B. Raczyński, Dudek, Krawczyk, Rosłoniec (46 Klein)

Zaborowianka: Pryciński - Łuczak (46 Jazgierski), Węgierek (46 Zachwieja), Gajewski, Kwietko, Martyński (60 P. Dąbrowski), Szczypczyński (60 Grenda), Kamiński, Juskowiak, K. Dąbrowski, Góral (55 Dembiński)

 

KS Warszawa - TUR JAKTORÓW 0:0 (karne: 4:5)

Żółte kartki: Baczyński - P. Sadowski, D. Sadowski

Sędziował: Piotr Gryżewski

KS: Pakieła - Kuciel, Baczyński, Siuta, Świątczak (56 Siemieniak), Godzina, Rupniewski (89 Anisiewicz), Głuszek (84 Grabowski), Marcinkowski (62 Witczak), Koc, Górak

Tur: Kłos - Piotrowski (75 D. Sadowski), Szlaga (70 J. Mirecki), D. Sadowski, K. Mirecki, Grzybowski, Suchan, Szeliga, Kuśmider (80 Klimczak), Wiciński (60 Niedziński), Strzemieczny

Mecz w Jaktorowie

 

UWKS LEGIA WARSZAWA - KS II Teresin 3:0 walkower

KS II nie przyjechał na mecz

 

Walka Kosów - AKS ZŁY WARSZAWA 0:2

Bramki: Łukasz Fabisiak 90 (samobójcza), Maciej Sidorowicz 90, 

Żółte kartki: Tadzik - Łukasiak

Sędziował: Piotr Kosiorek

Walka: Kordel - Stecsi, Ł. Fabisiak, Polewczyk, G. Mrowiński, Tadzik (65 Rowiński), Flis (80 Jakowiecki), Karaśkiewicz, Urbański (90 Bocheński), Kozioł, Doliński

AKS Zły: Sałkiewicz - Mamyrow, Łukasiak, D. Smokowski (46 Billardo), Malinowski (46 Sidorowicz), Socha (46 Nguen), Anglart, Sacharczuk (70 Strąk), Banecki, Lauryn (65 Thomas), Lewandowski (46 Łukaszczuk)

 

WKS RZĄŚNIK - Płudy Warszawa 7:2

Bramki: Łukasz Piątek 8 i 37, Paweł Osowiecki 35, Mateusz Krawczyk 39, 68 i 88, Grzegorz Abramczyk 59 - Tomasz Gutowski, Maciej Niemczyk (rzut karny)

Żółte kartki: Modzelan - Chojecki

Sędziował: Krzysztof Poseniak

WKS: Grabowski (82 Sitek) - Klimaszewski (46 Wojtaszek), Wierzchoń, Rosiński, Osowiecki (50 G. Abramczyk), Piątek (72 Ciemerych), Krawczyk, Śleszyński (60 Todorowski), Modzelan (46 Komorowski), Ł. Abramczyk, Antkiewicz

Płudy: Rutowicz - Grabowski (80 Dzieniecki), Górajec, Mucha, Marcin Niemczyk (40 Saba), Saramonowicz (59 Kurek), Juściński (46 Żbikowski, 66 Chojecki), Skrzek (59 Soczewka), Rak, Maciej Niemczyk, Gutowski

 

Grom Prace Małe - VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 0:5

Bramki: Łukasz Fedurek 10, Brian Torrado 38, Jarosław Krawczyk 53, Kacper Nowak 63, Dariusz Woźnicki 85

Żółte kartki: Michałowski, Całka

Sędziował: Witold Barna

Grom: Bzdunek - Witak, Parzniewski, Król (55 K. Tietz), M. Tietz, Noga, Lipiński, Panabażys (70 Bąk), Koślacz (70 Urbanowicz), Sierputowski (46 P. Zając), K. Zając (70 R. Zieliński)

Vulcan II: Kałowski - Kęsek, Michałowski, Podolski, K. Konowrocki (46 Dariusz Nowak), Kołodziejczyk (46 K. Nowak), Feliciak (46 Krawczyk), Jacquet (46 Całka), Torrado (78 Woźnicki), Grzanka, Fedurek (86 Cwalina)

 

TARGÓWEK WARSZAWA - Kamionek Warszawa 1:0

Bramka: Wojciech Kłak 75

Żółte kartki: Kusak, Zamęcki, Leżyński - Paulouski, Sajnog

Czerwona kartka: Zamęcki (90, za dwie żółte)

Sędziował: Krzysztof Stańczuk

Targówek: Solonikow - Waśkiewicz, Majewski, Dziuban, Kłak (*0 Sajnog), Jasiński (46 Krzemiński), Świerczewski (75 Romanowski), Lewicki (62 Stokowiec), Kusak (80 Maciak), Maciaszek (62 Zamęcki), Bratkowski (46 Szwakop)

Kamionek: Frankowski - Kalinowski (75 Mika), Sowa, Szymański (46 Sikora), Bogusławski (56 Sabiniarz), Janeczek (46 Drozd), Rawski (70 Leżyński), Kalisz (83 Gąsior), Szkamruk (53 Królak), Korona, Paulouski

 

UKS Borzęcin - BŁYSKAWICA WARSZAWA 0:9

Bramki: Michał Kowalski 2x, Norbert Tymiński, Adam Józefowski, Szymon Giza, Krzysztof Marczak 2x, Konrad Dzięcioł 2x

Żółte kartki: Waśko, Winarskyj

Sędziował: Paweł Szczurzyński

UKS: Chudzik - Sierociński (Świątkowski), Gonta, Krzywicki (Piotr Walczak), Mika, K. Nowicki (Nowak), Leśniewski, Żurawski (A. Paradowski), Gidaszewski (P. Paradowski), Huerta Beltran, Janasz (Olszewski)

Błyskawica: Wiewióra (65 Wawrzonkowski) - Giza, Z. Dzięcioł, Żwinis (75 Jabłoński), Pacholczak (60 Waśko), Winarskyj, Józefowski, K. Dzięcioł, Tymiński (70 Marczak), Malinowski (55 Snopek), Kowalski

 

AMIGOS WARSZAWA - Amur Wilga 7:0

Bramki: Kacper Bardan 19, 34 i 36, Artur Marchewka 69 i 72, Łukasz Kościelski 79, Maciej Wiktoruk 90

Żółte kartki: Kajak - Wawer, M. Gontarz

Sędziował: Przemysław Kasiak

Amigos: Bandurowski - Siemek, Kalista (75 Wojciechowski), Barbarski, Suwiński (60 Kościelski), Woźniak, Raszyński, Kajak (70 Dobkowski), Marchewka, Pawelec (65 Mazurkiewicz), Bardan (60 Wiktoruk)

Amur: Napora - M. Głowala, P. Głowala (75 Galas), Kosobucki, Woźniak (60 Widłak), S. Gontarz, Kołodziejek, K. Gontarz, M. Gontarz, Wawer, Gajownik (63 Łączyński)

Mecz w Ząbkach

 

Orły Zielonka - MADZIAR NIEPORĘT 0:2

Bramki: Maciej Gust 38 (rzut karny) i 45 (rzut karny)

Żółte kartki: Skotnicki - Gust

Czerwona kartka: Gust (62, za dwie żółte)

Sędziował: Grzegorz Gołda

Orły: Muszyński - Kłopotowski, Martynowski, Przybysławski, Skotnicki - Dąbrowski (30 Troshun), Zaremba, Radomski, Żaboklicki (65 Małek), Bereda (65 Kaczorek), Bąbel (80 Godlewski)

Madziar: Brona - Powała, Jarosiewicz, Jaroszewski (46 Morawski), Węgorowski (90 Paterek), Banaszek, D. Smoczyński, Gust, Roguski (80 Bolkowski), Szczur (68 Reks), Jankowski (46 Mańk)

 

SF Wilanów - JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 0:6

Bramki: Jacek Ruciński 5, Dominik Dukalski 19, Ernest Zęgota 78, Aleksander Krystosik 82 i 87, Moatasem Aziz 89

Żółte kartki: Śliż, Pyłypczuk 

Sędziował: Jakub Witkowski

SF: Olszewski - Antoniak (46 Jaśkiewicz), Śliż, Stalmach, Pyłypczuk, Mańkowski, Goebel, Gajownik (60 Uchman), Sikora (70 Deska), Bilski, Świtalski

Józefovia II: Piekarski - Rowicki (46 Blechman), Karbowski, Rogowski (46 Adamiak), Ruciński, Filochowski, Dukalski (46 Boniec), Ślubowski (46 Zęgota), Kopeć (46 Rokicki), Makulec (46 Aziz), Hagno (46 Krystosik)

 Mecz w Józefowie

 

Victoria Warszawa - PKS RADOŚĆ 1:7

Bramki: Bartłomiej Bogucki 29 - Mateusz Trąbiński 7, Krzysztof Banaszek 14 i 45, Marcin Pazgier 82 i 90, Daniel Szmańda 86 (samobójcza), Dariusz Pliszka 90

Żółte kartki: Kijowski, Terlecki, Tempczyk - Nachiło, Pliszka

Sędziował: Paweł Trojanowski

Victoria: Marczak - Bujnowski (76 Kuch), Szmańda, Bogucki, Owczarczyk (59 Śmietanko), Kijowski, Rutkowski (63 Zajączkowski), Jakusek, Terlecki (87 Urbaniak), Tempczyk, Szczeczko (85 Buras)

PKS: Daniluk - S. Jarosiewicz, Rychlewski (46 Pliszka), Jaroszewski, Jakubowski - Nachiło, W. Kociński (46 Romaszko), Korona (46 A. Kociński), Sajór - Banaszek (46 Pazgier), Trąbiński (46 Michałowski)

Mecz w Markach

 

Cuervos FC - MKS POLONIA WARSZAWA 0:4

Bramki: Piotr Miszczuk 2x, Eryk Kudokas, Piotr Sonennberg

Żółta kartka: Sobolewski

Sędziował: Rafał Łasiński

Cuervos: Wadziński (Świgost) - Kuć (Leśniewski), Kobrzyński, Bocheński, Kowalik, Stalka, Szewczyk, Pawłowski (Rybicki), Łuczywek (Filip), Komorowski (Groszkowski), Zaborowski

MKS Polonia: Ziółko (75 Borkiewicz) - Szyszkowski (80 Szymański), Mikołajewski (46 Kalicki), Raczyński, Rumiński (55 Kowalik), Keller, Sobolewski (46 Miszczuk), Bartkiewicz (46 Koterwas), Sonnenberg, Kukliński (55 Koton), Kudokas

Mecz w Starych Babicach

 

FC KOMORÓW - GKS Podolszyn 3:1

Bramki: Piotr Kurzawa 3x - Dawid Laskus

Żółta kartka: Maciak

Sędziował: Michał Juszczak

FC: Szumski - Kurzawa (72 Maciak), Grudziński, Cygan, Kowalewski (46 Czerny), Kozłowski (46 Płachecki), Gozdalik (82 Bytniewski), Adamczuk, Kłys, Bendarczyk, Dąbrowski

GKS: Lipski - Głąbikowski, Buch (46 Włodarczyk), Michał Grzymała, Wójcik, J. Gut (65 Maciej Grzymała), Paś (Roguski), Liwiński (46 Pawlak), Jędrzejczyk (46 Borkowski), Laskus (Strulak), Makowski (46 Tuzikiewicz)

Mecz w Nowej Wsi

 

Milan II Milanówek - BEDNARSKA WARSZAWA 3:5

Bramki: Norbert Sieczka, Hubert Sikorski, Jakub Jaremczuk - Wojciech Świstowski 3x, Maciej Napiórkowski 2x

Żółte kartki: Wacławiak, Babski, Habrzyk - Maliszewski

Czerwona kartka: Markiewicz (40, za faul taktyczny)

Sędziował: Sebastian Skoneczny

Milan II: Markiewicz - Sikorski, Czerniawski, Miksa (41 K. Wawrzyniak), Traczyk, Jaremczuk (86 Dzikowicki), Babski (77 Borkowski), Szewczak, Wacławek (60 Popielczyk), Rdzanek (46 Kobierecki), Sieczka (46 Habrzyk)

Bednarska: Grzywaczewski - Krok, Karpiński, Lubelski (58 Bogusz), Murawski, Nawrocki, Maliszewski, W. Świstowski, Napiórkowski, Bieńko, Krukowski

 

PIORUN WARSZAWA - Wisła Maciejowice 3:1

Bramki: Arkadiusz Woźny, Michał Kisiel 2x - Piotr Sitnik

Sędziował: Hubert Pułapa

Piorun: Kocur - Wachowski, Król, Ura (35 Kochański), Kisiel, Obszański, Orłowski, Olkowski, Pająk, Woźny (65 Przepiórka), Wojdyna (70 Rejniewicz, 85 Wąsiński)

Wisła: Sękulski (46 Okleja) - Grylak (46 Szeląg), Szopa, J. Włodarczyk, Radzikowski (70 Piecek), P. Sitnik (46 R. Sitnik), Błachnio (46 Pogoda), Gazda (60 Ł. Paciorek), Cyrta, R. Włodarczyk, Krogulec

Mecz w Miętnem

 

WICHER II KOBYŁKA - Victoria Zerzeń 4:3

Bramki: Remigiusz Muszyński 3x, Piotr Podsendek - Adrian Wrona 2x, Jakub Wakuła

Sędziował: Krzysztof Sitnicki

Wicher II: Rejf - Lewzczuk, Dorsz, Orłowski, Dybowski (90 Roszuk), Bembenkowski, Koc (61 Lisicki), Jankowski (46 Cacko), Podsendek, Jasiński (61 Stachowicz), Muszyński (90 Kałuski)

Victoria: Sujkowski - Wiśniewski, Zarzycki, Rzeczkowski, Cześnik (46 Przyborowski), Bewziuk, Bochenek (65 Piotrowski), Jagnieszczak (50 Koszyniuk), Biedrzycki (58 Radziszewski), Wrona (77 Dąbrowski), Wakuła

 

INTER WARSZAWA - Dąb II Wieliszew 2:2 (karne: 5:4)

Bramki: Adrian Dadas 81 i 90 - Robert Sotowicz 51, Bartosz Czarnecki 72

Żółte kartki: Węgrzyniak - Sinkiewicz

Czerwona kartka: Janicki (90, za niesportowe zachowanie)

Sędziował: Patryk Parys

Inter: Reznikow (46 Karaszewski) - Choiński, Spinek (55 Kowalczyk), Węgrzyniak, Mierzwiński (55 Bałękowski), Gołębiowski (46 Strzelecki), Kowalik (55 Sagan), Tomczykiewicz, Pawłowski (55 Wardejn), Dadas, Pankiewicz (55 Warowny)

Dąb II: Ciejka - Buszko (81 Artaniak), Wydra, Pierścieniak, Oleksy, Turek, Bułka (80 Sidun), Golian (35 Czarnecki), Sinkiewicz (73 Piotrowski), Sotowicz (78 Wikiera), Zabijaka (Janicki)

 

Lotnisko Modlin - HURAGAN II WOŁOMIN 0:3 walkower

Lotnisko zrezygnowało z gry

 

Sparta Marki - SRT HALINÓW 0:3 walkower

Sparta zrezygnowała z gry

 

UKS Łady - ADVIT WIĄZOWNA 0:3 walkower

UKS wycofał się z rozgrywek

 

13 sierpnia

KKS Żoliborz - KS WESOŁA (JUNIORZY) 1:1 (karne: 2:4)

Bramki: Pablo Herrera 75 - Rafał Sosnowski 55

Żółte kartki: Szwalbe, Barcz, Herrera - Terpiłowski

Sędziował: Kacper Kądziela

KKS: Ciunelis - Sutuła. Szwalbe, Widliński, Gryc, Kłoczowski, Barcz, Herrera, Volponi, Bąk (66 Staworko), Jaroszek

KS: Zagórski - Maliszewski, Nowakowski, Tomaszewski, Terpiłowski, Tatarewicz, Sosnowski, Skowroński, Szulik (60 Bercken), Kieraga, Rulka

 

Młoda Ochota - POLONIA WARSZAWA (JUNIORZY) 0:12

Bramki: Jeremi Talko 1, Patryk Kędziora 14, 26 i 39, Daniel Pałubicki 19, Adrian Jankowski 29, 71 i 74, Patryk Motyczyński 36, Aleksander Baranowski 78 i 83, Mikołaj Wójcik 90 (rzut karny)

Żółte kartki: Kołakowski, Buczek - Kędziora

Sędziował: Mikołaj Kaczmarczyk

Młoda Ochota: Kościelniak - Jasiorowski (46 Płoszański), Matoszek, Kozieja, Sałek, Wroński, Buczek, Sus, Ducki, Goszczyński, Kołakowski

Polonia: Gnas (46 Kacperski) - Chybalski, Wójcik, Romanik (65 Szymański), Talko, Jankowski, Ślęzak, Pałubicki (46 Baranowski), Doborwolski, Kędziora, Motyczyński (55 Gala)

 

Nocna Liga Halowa - DELTA WARSZAWA (JUNIORZY) 3:4

Bramki: Karol Sochocki 29 i 84, Maciej Kamiński 90 - Szymon Prus 41, Dominik Paradowski 65, Krystian Dyga 70, Jakub Rusztecki 72

Żółte kartki: Stępień, Gawłowski - Prus, Drabik, Dyga

Sędziował: Mikołaj Kupiec

NLH: Trąbiński - P. Godlewski (72 Birek), J. Godlewski (74 Kamiński), Gawłowski, Murawski, Zajdowski (68 Baran), Śliwowski, Kania, Skrajny (21 Ryński), Stępień, Sochocki

Delta: Fijałkowski - Drabik, Paradowski, Wojciechowski, Traczyk (60 Zając), Wiktorowski, Marczuk (65 Pawlak), Krępicz (60 Rusztecki), Kucharski (80 Michalak), Bogacz (50 Dyga), Prus (70 Hamulczuk)

Mecz w Kobyłce