Sparingi

Strefa Trenera

Polecane strony

M Gol

12 sierpnia

GKS Belsk Duży - AKCJA JASTRZĘBIA 2:4

Bramki: Damian Kwaśnik 20, Piotr Franczak 34 - Michał Rębiś 39, 55 i 60, Mariusz Kwaśnik 74

Żółta kartka: Łytwyn

Sędziował: Jakub Jabłoński

GKS: Damian Górzyński I - Podsiadło (77 Rudnicki), Łytwyn, Lewandowski, Damian Wysocki (80 Jakóbczak), Kaliciński (72 Komorowski), Maciak, Daniel Wysocki, Krawczyk, Onuczyński (75 Damian Górzyński II), Franczak (85 Daniel Górzyński)

Akcja: Rzeszot - Cieżuch, Wojciechowski, Staniszewski (65 Strzecha), Lisek, Derdak (46 Komorowski), Woźniak, O. Kilianek (75 Masiarz), Czyż (46 Dynia), Kwaśnik, Rębiś (85 Kuchcik)

 

Gryf Policzna - POWIŚLANKA LIPSKO 1:1 (karne: 3:5)

Bramki: Łukasz Dębowski 24 - Damian Nogaj 5

Żółte kartki: Kowalkowski, Markowski, Singa, Alot - Bajor, Damian Gardynik

Sędziował: Piotr Kapusta

Gryf: Kowalczyk - Gajda, Tęcza, Kowalkowski (62 Kisiel), Marchewka, Dębowski (75 Mizerski), Markowski, Kutyła, Singa, Alot, Wójcik

Powiślanka: Wilk (89 Kozłowski) - Heda, Cieciura, Zięba (25 Włoszczak), Bąk, MIkołajek, Bajor, Ogonowski, Król, Nogaj, Damian Gardynik

 

Hubertus Chomentów - ORONKA OROŃSKO 2:6

Bramki: Łukasz Arak 30 i 66 - Jarosław Gołda 3, Grzegorz Obuch 36, Arkadiusz Siwak 46 i 87, Konrad Czerepak 68 i 69

Żółta kartka: Siwak

Sędziował: Tomasz Ksyta

Hubertus: Zanjat - Lutek, Marsula, Piros, Pietrzykowski, P. Lisek (80 Skrzek), Kołodziejczak, Kołodziejczyk (82 Piętak), Arak, Machnio (46 Kurek), Białecki (70 Śmietanka)

Oronka: Stanik - Szczygłowski (68 Nitek), Pietralski, Bińkowski, Suligowski (58 Stysiek), Zepchło, Obuch, Wyrwiński, Siwak, Fajdek (62 Czerepak), Gołda

 

JAGUAR WOLANÓW - Chojniak Wieniawa 1:0

Bramka: Dawid Gajos 82

Żółte kartki: Kołodziejski, Nachyła, P. Pikiewicz - Jaworski, Miturski

Sędziował: Daniel Głowacki

Jaguar: Kołodziejski - Trojanowski, Sieradz, Derleta, Nachyła - Majewski (65 Różalski), Świątkowski, Lesiak, Gajos - P. Pikiewicz, Poneta (85 Kutkiewicz)

Chojniak: Pełka - Bojanowicz (46 Wójcik), Różalski, Jaworski, Porczek, Jakubczyk, Kokosza (60 Sadownik), P. Siwek (46 Janik), K. Siwek, Kowalski (46 Miturski), Sapieja

 

PLON GARBATKA - Kraska Jasieniec 1:0

Bramka: Damian Konopka 78

Żółte kartki: Banach, Rokita - Skatulski

Czerwona kartka: Orzechowski (42) - Skatulski (90, za dwie żółte)

Sędziował: Tomasz Figarski

Plon: Kuliński - Kustra, Krupa, Śmielak, Neska, Banach, Rokita, Rolnik, K. Kocyk (81 M. Kocyk), Marszałek, Konopka

Kraska: Chruściński - Cieśla (46 K. Skowroński), Pawlak, Orzechowski, Skatulski, Herbut (59 Wójcik), Nojek, Narojczyk (75 Sarniak), Piekarz, Gątarek, Walczak

 

SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - KS Jastrząb 4:3

Bramki: Paweł Białkowski 16, Dawid Cioch 43, Kacper Bednarczyk 57, Jakub Cioch 90 - Kamil Warso 28, Patryk Sorsa 38, Adrian Tomczyk 90

Żółte kartki: Kupidura, K. Bednarczyk - B. Figarski, Reuszel

Czerwona kartka: Kupidura (86, za dwie żółte)

Sędziował: Paweł Sobieraj

Skaryszewianka: Podsiadły - Białkowski, D. Bednarczyk (46 Tuzinek), Lisowski, Bator, Kupidura, Szymański, K. Sowa, Połczyński (46 K. Bednarczyk), Śwircz (46 J. Cioch), D. Cioch (70 D. Sowa)

KS: Kosela - B. Figarski, Warso, Tomczyk, Czubak, Gawor (46 Jurczak), Rogala, Reuszel, K. Kaluga (68 Rojek), J. Bilski (46 Droś), Sorsa (46 Jankowski)

 

SKS Potworów - ENERGIA KOZIENICE 0:5

Bramki: Krzysztof Walisiewicz 35, Piotr Czerwiński 43 i 72, Roman Skowroński 60, Filip Maciąg 78

Sędziowała: Agnieszka Płaskocińska

SKS: Łukasik - Jędrzejczyk, Wójtowicz, Zych, A. Grzybowski, Sęk (72 Podziński), Lubecki, Myszkowski, Ozimski, Mogielski, Macierzyński

Energia: Majos (75 Włodarczyk) - Wasilewski (46 Skowroński), Lament (72 Pietrzyk), Grot, Starzyk (46 Puzianowski), Kołodziejczyk (75 Orzechowski), Piasek (65 Boruciński), Czerwiński, Walisiewicz, Książek, Śliwiński (70 F. Maciąg)

 

Wisła Chotcza - GRYFIA MIRÓW 2:4

Bramki: Michał Żeromiński 65, Tomasz Kiliański 90 - Przemysław Wojciechowski 16, Sebastian Domagała 23, Damian Grzmil 77 i 81

Żółte kartki: Byzdra, Rogala - Wojciechowski

Sędziował: Jakub Gołda

Wisła: Okruta - Byzdra, M. Szymański, Tokarski, Baryłkiewicz, Rutkowski (46 Łyjak), Rogala, R. Szymański (60 Kiliański), Blin, Rudolf, Żeromiński.

Gryfia: Kaluga (85 P. Kiełbasa) - Marcin Sasal, Kosela, Damian Minda, Wojciechowski, S. Domagała, Wiśnios (56 K. Kiełbasa), Długosz (76 B. Bilski), Pajek (46 Dobosz), Dujka, Grzmil (86 Wierzbicki)

 

Wisła Solec - OSKAR PRZYSUCHA 1:10

Bramki: Krystian Rojecki 77 - Tomasz Zagórski 25 i 44, Przemysław Wicik 29, Cezary Kubryn 35, Przemysław Nogaj 51 i 53, Oskar Szczodry 65, Patryk Czarnota 69 i 86, Michał Bednarek 82

Sędziował: Rafał Szewczyk

Wisła: Lis (46 Polak) - Bania, Wiśniewski (46 Gajos), Chmielewski, Kędra, Krawczyk, Gumiński (46 Buszkiewicz), K. Rojecki (70 Paterek), Rusin (50 M. Rojecki), Kucharski (50 Klisowski), Strąk (50 Borek)

Oskar: Wieczorek - Sala, Gromski, Kornacki (46 Szczodry), Wicik, Kubryn (56 Kowalczyk), Czarnota, Zagórski, Nogaj, Kołtunowicz (46 Sapieja), Janiszewski (46 Bednarek)

 

Zorza Klwów - PILICA NOWE MIASTO 1:2

Bramki: Szymon Biernat 2 - Piotr Karwowski 68 i 75

Żółte kartki: Stefański, Zieliński, Bykowski, Pianka - Nieszporek, Krzemiński

Czerwone kartki: Stefański (73, za dwie żółte) - Nieszporek (87, za dwie żółte)

Sędziowała: Katarzyna Kupidura

Zorza: Biernat - Dziuba, Stefański, Zieliński, Pianka, J. Nowak, Litwiński (67 Bykowski), Sieczak (85 Tkaczyk), Przyborek (75 Stolarek), Narożnik, Telus (80 Makowski)

Pilica: Wierzyński - Grunt, Rzepkowski, Kozłowski, Węglicki (65 Krzemiński), P. Karwowski, Płodzik (50 Krzanowski), Grudzień, Zanjat (60 M. Wawrzyńczak), Nieszporek, Dworakowski

 

Legion Głowaczów - RADOMIAK II RADOM 0:3 walkower

Legion zrezygnował z gry

 

9 września

LKS Promna - PILICA BIAŁOBRZEGI 0:3 walkower

LKS zrezygnował z gry.