19 sierpnia

Bartnik Myszyniec - NAREW OSTROŁĘKA 1:4

Bramki: Marcin Kamiński 28 - Mikołaj Banach 62, Mateusz Turek 64, Bartosz Siurnicki 88, Przemysław Olesiński 90

Żółte kartki: K. Szymański, T. Murach - Turek, Skarzyński

Czerwona kartka: K. Szymański (85, za dwie żółte)

Sędziował: Ursyn Smacki

Bartnik: P. Szymański - Markowski (65 Kulas), Kobus, Bałdyga (46 Lemański), Lis (67 T. Murach), Balcerczyk (71 T. Leszka), Wajda, K. Szymański, Zyśk (75 K. Leszka), M. Szymański (85 Patra), Kamiński (71 Jaksina)

Narew: Stepnowski - Skarzyński, Borkowski (46 Banach), Ochrimenko, Niedźwiedzki (63 Skorupka), Kiernozek (63 Ludwiczak), Pełtak (46 Jastrzębski), Białobrzeski, Turek (74 Dąbrowski), Karwowski (46 Olesiński), Siurnicki

 

GRYF KOWNATY ŻĘDOWE - Opia Opinogóra 7:2

Bramki: Michał Matusiak 2x, Rafał Chojnowski 2x, Adam Ickiewicz, Piotr Ugoda, Tomasz Stępiński - Bartosz Rzeczkowski 17 i 36

Żółta kartka: Dołęgowski

Sędziował: Marcin Falencki

Gryf: Rykaczewski (70 Szustowski) - Kaliszewski (75 Stępiński), Ugoda (80 M. Sepczyński), Ickiewicz, Morawski (46 Szczyglak), Kapczyński (46 Szulborski), D. Sepczyński, Krzyśpiak, Ujazdowski (65 Tereszkiewicz), Chojnowski, Matusiak

Opia: Ł. Miklaszewski - D. Szempliński (60 Tybuchowski), Dołęgowski (75 R. Miklaszewski), M. Michalski, Michalak, K. Kacprzak, M. Kacprzak, Ossowski, Grochowski, Rzeczkowski, Osiak (66 Stępkowski)

 

Jutrzenka Unieck - MŁAWIANKA II MŁAWA 0:4

Bramki: Cezary Jastrzębowski 2x, Jakub Nowiński (rzut karny), Nikodem Karczewski

Sędziował: Dawid Klimowski

Jutrzenka: Michalski - Seweryn, Ługowski (46 A. Osowski), M. Wagner, Kurłowicz, Jóźwiak, Rogowski, Kozłowski, S. Baczewski (55 Krysiak), Wiejski, Stępiński (70 S. Wagner)

Mławianka II: Kalman (70 Gaładyn) - Tomczyk, Karwiński (46 N. Dąbrowski), Rosocha, Przybysz, Nowiński, Szczepkowski, Robaczewski (55 Sadza), Ogrodowczyk (60 Karczewski), Rogalski, Jastrzębowski

 

ŚWIT BARANOWO - Rzekunianka Rzekuń 2:1

Bramki: Przemysław Gładek 19, Karol Dawid 55 - Wojciech Grabowski 42 (samobójcza)

Sędziował: Dawid Rachuba

Świt: Grabowski - Tadra, S. Ogonowski (63 Dąbrowski), Dawid, Zygmunt (60 Brodowski), W. Gąska, Gładek (68 D. Olender), M. Tabaka I (57 R. Ogonowski), Bieńkowski (46 M. Tabaka II), Dobrzyński (79 Wołosz), Michalak (65 Sokołowski)

Rzekunianka: Puścian - Obuchowicz, Sakowski (70 Chmielewski), Dasiak, Kaczyński, Wierzbowski, Trzciński, Szymczyk, Wołejszo, Nisiobęcki (46 Olbryś), Sobotka (65 Pędzich)

 

WKRA RADZANÓW - Błękitni Raciąż 3:0

Bramki: Krzysztof Dziurlikowski 15 i 24, Tomasz Rutecki 65

Sędziował: Jakub Mikołajewski

Wkra: Żółtowski - Mroczkowski (85 Kucharski), Racki, Piórkowski, G. Rutecki, Ługowski (Bednarski), Ziółkowski (85 Melikowski), M. Rutecki, Czernik (Kosiorek), D. Szpinda (Strzelec), Dziurlikowski (T. Rutecki)

Błękitni: Dębkowski (46 Kalinowski) - D. Kocięda, Żebrowski (46 Karwowski), Lewandowski, Sobiewski, D. Szelągiewicz, Wszałkowski, Kopciński, K. Kocięda, Marciniak, Ł. Szelągiewicz (46 M. Borzykowski)

 

Żak Szreńsk - TAMKA DZIERZGOWO 3:6

Bramki: Paweł Rudnicki 2x, Jakub Puźmirowski (samobójcza) - Tomasz Grzybowski 31 i 84, Michał Dąbkowski 59 i 88, Michał Zbysiński 65, Mateusz Bartosiak 82

Sędziował: Karol Braun

Żak: Ł. Zakrzewski - B. Dwużnik (75 Polakowski), Rejniak, Anbo, Chądzyński (46 Jurkiewicz), Obrębski (21 Robaczyński, 79 Boruszewski), Barański, Gajewski (46 Kordalski), Welenc (60 Lisiewski), Radzanowski, Rudnicki

Tamka: Morawski (46 Perdion) - Woźniak, Szypulski, Puźmirowski, Dymkowski, Grzybowski, Sobiecki, Krajewski (72 Bartosiak), Dąbkowski, Zbysiński (80 Andraski), Dudziński (70 Markiewicz)

 

GKS ANDRZEJEWO - KS Wąsewo 2:2 (karne: 2:1)

Bramki: Adam Sierota, Patryk Malinowski - Paweł Murawski 2x

Sędziował: Sebastian Załęski

GKS: M. Płotczyk - Pac (53 Rybiński), Kapusta, Kapica, D. Płotczyk (68 Kępisty), Sierota, R. Piwoński, Gniazdowski (65 Kaczyński), Kiempisty, Malinowski, A. Piwoński

KS: Chorodyński - Godlewsk (55 Ambroziak)i, Wojdak, Wargulewski, Kubat (46 M. Pałubiński), Soporek (46 Kusik), Warszawik, Rychlik, Waracki, Murawski (55 Żyra), Rogalski

 

KS Pniewo - PAF PŁOŃSK 0:2

Bramki: Bartosz Gołaszewski 80, Piotr Ronczkowski 90 (rzut karny)

Żółte kartki: K. Zacharski, Kamiński, H. Światkowski, Miłoszewski, Kanclerz - Kamiński, Gołaszewski, Jakubiak

Sędziował: Mariusz Grabowski

KS: Ochędowski - Koczara, Miłoszewski, P. Światkowski, Pikora (70 Baranowski), Pachocki, D. Zacharski, K. Zacharski, Kamiński (60 Skoczylas), H. Światkowski, Kanclerz (80 Kuczyński)

PAF: Aniserowicz - Jakubiak, Szcześniak, K. Wiśniewski (70 Lewandowski), Kamiński (46 Ł. Motak), Pełka, Karwowski, Żółtowski, Gołaszewski, Uniewski (60 Makowski), Ronczkowski

 

Wymakracz Długosiodło - OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA 1:4

Bramki: Emil Mostowski 69 - Piotr Zacheja 4 i 75, Damian Kopacz 35, Dawid Wilczewski 88

Żółte kartki: Zacheja, K. Małkiński

Sędziował: Piotr Pałaszewski

Wymakracz: Rosiński - Ł. Kwiatkowski (46 Drózd), Gałązka, D. Brejnak, P. Brejnak (70 D. Gołębiewski), Laska, Pasek (87 Borczon), M. Kwiatkowski (82 Duda), R. Gołębiewski (60 Rutkowski), Mostowski, Kaczyński (46 Kolankiewicz)

Ostrovia: Mianowicz - K. Barzał (46 Korzeb), J. Małkiński (66 Krysiak), Zacheja, S. Wątróbski (70 Krystosik), Kopacz, E. Barzał, Augustyniak (46 K. Wątróbski), K. Małkiński, D. Wilczewski, Romanik (56 Krakowiak)